Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wychodz? Codziennie
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Jestem pocz?tkuj?cy
koszmar92
WITAM JESTEM MATAN POCH?ANIACZ ENERGI W ?WIECIE ASTRALNYM KIEROWNIKIEM NAPROWADZAJ?CYM W TYM ?WIECIE NAPRAWD? WYCHODZ? ODZIE? JE?LI KTO? CHCE SI? DOWIEDZIE? WI?CEJ PISZCIE NA FB MATEUSZ KASZY?SKI JESTEM DJ W ?WIECIE FIZYCZNYM TWORZE MNÓSTWO POZYTYWNEJ ENERGI WYCHOD?CZE Z CIA?A OD KIEDY SI?GAM PAMI?CI? NAJPIERW BY?Y TO ?WIADOME SNY POTEM JU? BARDZO DOSTROJONE WYJ?CIA POZNA?EM W NICH W?A?NIE TWÓRCÓW ?WIETNEJ MUZYKI SZTUKI OGÓLNIE KREATYWNO?CI I SZATANÓW PERSWAZJI I TWÓRCÓW PRZEPI?KNEJ ENERGI W PORÓWNANIU DO ORGAZMU ORGAZM MA SI? ZA NIC CHC? STWORZY? KUL? ENERGI CZYLI LATAJ?CY LATAWIEC POCH?ANIACZ ENERGI ODKURZACZ S? CH?TNI DO Z??CZENIA SI? W ODKURZACZ I TROCH? SI? ROZPRZE SZCZENI? PISZCIE Z K?T JESTE?CIE I DAJCIE NAMIARY MOG? WAZ ODWIEDZI? W ?WIECIE FIZYCZNYM A NAWET W ASTRALU POTRAFI? SKUPI? TYLE ENERGI A NAJMOCNIEJSZ? ZE WSZYSTKICH JEST ENERGIA STRACH W DU?YM NAK?ADZIE POTRAFI WYGONA? MAGICZNE SZTUCZKI MOG? WAZ WTAJEMNICZY? I WYTRENOWA? ZAGL?DANIE KOMU? W MÓZG TO ?ADEN PROBLEM NASUWACZ MY?LI A NAWET LEWITACJA POZDRO
WIENIA Z WA?BRZYCHA
koszmar92
A NAPISA?EM W POCZ?TKUJ?CYCH PONIEWA? NA TYM FORUM JESTEM PIERWSZY RAZ CI??KO JEST ZNALE?? PO?AWIACZY JEST NAS PARU ALE POTRZEBA WI?CEJ UMIEJ?TNYCH ISTOT
Rebeliant
Jak jeste? taki dobry, to przyjd? w nocy i mnie wyci?gnij. A jeszcze lepiej co? bardziej praktycznego, sprawd?
czy propozycja nowej pracy jest dla mnie korzystna, czy zosta? przy obecnej? Chwalisz si?, ?e czytasz energi? jak z nut.

Mo?esz od ?rodka sprawdzi? co tak mentalnie blokuje moje emocje.

PS; Tylko nie za uszy P:).

Pozdrawiam z Zawiercia.
lordini
chwalipi?ta... Potrafisz czyta? w my?lach?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.