Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmarł Bruce Moen
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Rokinon
Zmarł Bruce Moen

Środowisko badaczy zagadnień związanych ze świadomością i życiem po śmierci poniosło wielką stratę. Właśnie dotarła do nas informacja o śmierci największego w naszych czasach autorytetu w tej dziedzinie, Bruce`a Moena.

Bruce Moen był pisarzem i wykładowcą, zgłębiającym tematy związane ze świadomością, życiem po śmierci i "odzyskiwaniem dusz". W swoich książkach oraz prowadzonych na całym świecie warsztatach nauczał, w jaki sposób można nawiązać kontakty ze zmarłymi bliskimi i przyjaciółmi, jak również pomóc tym, którzy z jakiegoś powodu "utknęli" gdzieś w drodze na drugą stronę, tj. pomóc im przejść do własciwszych dla nich obszarów, nazywanych przykładowo Niebem bądź Nirwaną. Opracowana przez niego technika odzyskiwania oparta jest na programie Lifeline (z pominięciem elementu hemi-sync), prowadzonym przez Instytut Monroe.

Bruce Moen zmarł 14 listopada w godzinach popołudniowych w wieku 69 lat. Informację o jego odejściu przekazał administrator jego fanpage`a na Facebooku.NEWSLETTER RADIA PARANORMALIUM - W W W . P A R A N O R M A L I U M . P L
gyatotsang
Dzięki astrologos za info. Szkoda ze Bruce odszedł :(


P.S.:O co chodzi z tymi klonami Zielarza, bo zasmiecaja kazdy prawie temat.
Nie powinno to trafic do Offtopic, hydeparku lub do kosza?
Sa tu wogole jacys admini? Kiedys byla warmine i Roman.
Jak nikt nie ma czasu na adminowanie to ja bym sie tym mogl zajac ale pewnie nie ma dostepu do decydentow i wszyscy maja to w dupie?

Zielarz Gajowy
diaboliq
Wielka szkoda, czytałem jego książki i uważam że są naprawdę ciekawe i dają dużo do myślenia.
My w Polsce też mieliśmy paru obenautów jak Darek Sugier którzy przyczynili się do rozwoju tego zjawiska.
Może ktoś wie czy wyszły jakieś nowe książki o tej tematyce?
aumakumma
Bruce jest po części w każdym z oobemaniaków.
On coś choć zrobił trochę w temacie.
A my ?
Żywa reklama?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.