Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Technika Marcinam Wychodzenia Z Kolejnych Ciał
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
ciciak
Co trzeba zrobić by po znalezieniu się w astralu wyjść w kolejne ciało - ano wg MarcinaM trzeba robić to samo co się robi zeby wyjść z ciała fizycznego - czyli: znieruchomieć, pilnować by żadna myśl się nie pojawiła i czekać - innymi słowy medytować

Co dzięki tej technice można dokonać dowiemy się z lektury Ramthy "Jezus Chrystus - życie mistrza" str. 51,52.

W skrócie - aby udowodnić istnienie życia po śmierci grupie Żydów nie wierzących w życie po śmierci, Jeszua syn Józefa musiał przyzwolić na śmierć swojego ciała fizycznego.
Potem uwalniał się z następnych ciał, w tym od: Świetlnego, Niebieskiego, Złocistego, Różanego aż dotarł do Bezkresnego Nieznanego.
Wtedy właśnie stało się dla niego możliwe wskrzeszenie swojego ciała fizycznego na nowo do życia przez to, że jego świadomość była w totalnej jedności ze wszystkim.

Książka jednak nie zdradza techniki wychodzenia z kolejnych ciał - techniki nazwanej tu techniką MarcinaM - osoby, która przyczyniła się do jej szerszego rozpowszechnienia.

(Byćmoże słowo "niezniszczalny" powinno być tam przetłumaczone "nieprzekupny").
Isabel Martin
Po czym można poznać, że ciało fizyczne umarło?
Rafael198
napisz nam jakiś namiar do tej książki, link, cokolwiek masz, albo wstaw na serwer do pobrania
z góry dzięki
Bin
status in statu
Zbyszek
Franz BArdon opisywal jak to jest w tych roznych cialach i jak je zmieniac, choc jakosbyl oszczedny, piszac iz kazdy sobie winien sam to odkryc. jakby chial utrzymac w tajemnicy. Kiedys jedengoscio na 2,5 metra pokazal mi jeden trik. W czasie wizytu na daraszu u Matki Meere wywalilo mnie w eteryka i cieplo na podloge na czworaka. Ciezki bylem ze 2 tony i nie moglem wstac. Szarpalem sie jak szUrniety; by pokonac grawitacje, pocac sie i czerwieniejac na gebie. Odczucia byly jak w fiyzku. Wtedy wielki koles podal mi reke i wyskoczylem astralnym z eteryka. Zdalem sobie sprawe, iz wystarczylo sie odciac od doznan tego ciala w ktorym bylem i skoncentrowac na astralnym ruchu. I to starczylo by mnie przefazowalo do kolejengo. Potem bedzie , by sie skoncentrowac na mentalnym ciele na myslowym ruchu, bardzo lekkie doznanie,cos jak czytanie ksiazek i wyobrazanie sobie ich tresci,-jak telepatia . tez starcza by fazowalo dalej w mentalne. Im wyzej tym bardziej trzymac swiadomosci, jej trzezwosci, z rozswietleniem cos jakby ona rosla , stawala sie wyzsza o metr.Potem jest rozpalanie swiatla jazni. rosnie szczescie i ruch zamiera do minimum w umysle, JAK NA SAMEJ GORZE TO DOKLADNIE NIE WIEM
Isabel Martin
CYTAT(Zbyszek @ 03.10.2017 - 13:00) *
Im wyzej tym bardziej trzymac swiadomosci, jej trzezwosci, z rozswietleniem cos jakby ona rosla , stawala sie wyzsza o metr.Potem jest rozpalanie swiatla jazni. rosnie szczescie i ruch zamiera do minimum w umysle, JAK NA SAMEJ GORZE TO DOKLADNIE NIE WIEM

potem giniesz
Zbyszek
CYTAT(Isabel Martin @ 03.10.2017 - 15:04) *
potem giniesz

jestem raczej za gniciem z wynarodowieniem
Foks
CYTAT(masa @ 29.09.2017 - 11:28) *

Fajnie sie zapowiada;) ja was obserwuje :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.