Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lusz Bez Tajemnic,geneza - Video
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Rokinon
Od "niefizycznego".

Tulsi
CYTAT(astrologos @ 29.10.2016 - 20:36) *
Od "niefizycznego".

No super :)
To wszystko jest opisane ( chyba ) w trzecim tomie trylogii Monroe'a.
Czytałam to już jakiś czas temu, ale przyjemnie jest sobie to odświeżyć, dzięki astro :)
Nie muszę trudzić wzroku, mogę sobie leżeć i słuchać.
Lisk
"JAHWUNIO to Nasz Wybawca! Luszem otrzymywanym z Nas zdziera czarną sadzę z naszej planety. Oczyszcza ją i podnosi jej wibracje. Aż stanie się złota. Aż zejdzie JEGO KRÓLESTWO. A KRÓLESWU JEMU nie będzie końca!"
- Darek sugier

Hmmm...

Lisk
"Niefizyczny" - kogo/co masz na myśli?

Niefizyczne luszołapy to nawet na ziemi istnieją - wampiry energetyczne

Monroe twierdził że czysty lusz, czyli miłość jest najwyższą formą energii.
Gdzieś tam czytałem, że to co przez Monroe'a jest nazywane czystym luszem to nic innego jak energia nisko wibracyjna, a nie żadna miłość.
Była też mowa o tym, że ta cała historia o węglowo-tlenowymych mobilach to tylko bajka stworzona m.in. po to żeby wytworzyć choć troszkę więcej luszu, takie chwytanie się brzytwy.
Do rot trzeba podchodzić z dystansem. Rota nie jest wyznacznikiem prawdy, rota to tylko "paczka" złożona z jakiś tam informacji i przekonań.
Lisk

Tadzio o luszu - 12:10

Czym jest lusz - 17:50
Rafael198
po obejżeniu dokładnie filmiku lub przeczytaniu książki, człowiek inteligentny dostrzeże że coś jest nie halo
luszem nie jest miłość a energia cierpienia, czy wy tego na prawdę nie widzicie?
lusz wg filmiku powstawał w wyniku śmierci istoty, zbiorami luszu były kataklizmy, gdy zwierzęta walczyły o zdobycz, był wydzielany lusz, gdy zwierze zjadało zwierze, powstawał lusz
kiedy człowiek cierpiał z powodu bezsensu życia wydzielał destylowany lusz, bo jego pragnienia były większe niż to co było w ogrodzie
dalej pisze, wtedy zostały podzielone istoty na pary, aby pogłęmbić wnich poczucie samotności

lusz to cierpienie, im planeta bardziej cierpi tym więcej wydziela luszu, monroe był manipulowany w astralu tak samo jak darek, przez istoty nieorganiczne
Shagy
sugier ma problemy ze sobą, jak opowiada że był piotrem, że będzie siedział na tronie, że anioły powiedziały mu że nie długo będzie bogaty tzn. będzie miał pieniądze (ja jebie :D), jazdy ze stygmatami .......
wszystko to pokazuje że jakieś istoty mocno nim sterują.

Kim był monroe ? kiedyś nie dałem złego słowa powiedzieć o tym człowieku, teraz zastanawiam się czy aby nie został "specjalnie" wykreowany żeby zmylić trop ?
Podobno wojsko mocno interesowało się jego badaniami.
Na pewno całej swojej wiedzy nie zawarł w książkach, gdyby tak napisałby coś o kształcie ziemi, kto rządzi światem itp.....
Silverka
Lusz jest po prostu energia wytwarzana przez czlowieka,ktora mieli zbierac inni. Ja to tak odebralam. Wszystko wytworzone poprzez doswiadczenia jakie przechodzi czlowiek podczas zycia ziemskiego.
Poza tym monroe pozniej pisal ,ze to bylo testem (monroe mial dostac wielkiego kopa od opiekunow) by mogl isc do kolejnego etapu po tym jak spotkal BB i AA - wiec nie wiem co wy tu za dziwne teorie snujecie :)
Rokinon
CYTAT(Silverka @ 11.11.2016 - 13:22) *
Lusz jest po prostu energia wytwarzana przez czlowieka,ktora mieli zbierac inni. Ja to tak odebralam. Wszystko wytworzone poprzez doswiadczenia jakie przechodzi czlowiek podczas zycia ziemskiego.
Poza tym monroe pozniej pisal ,ze to bylo testem (monroe mial dostac wielkiego kopa od opiekunow) by mogl isc do kolejnego etapu po tym jak spotkal BB i AA - wiec nie wiem co wy tu za dziwne teorie snujecie :)

A ja mam pytanie poza tematem. Co musiałaś zrobić by otrzymać tytuł: GRUPA OOBE VIP? ;p
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.