Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oddanie Za Oddanie :)
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Foks
Witam! Czy odczówacie czasami energię jakby ciarki jak komuś przekazujecie jakies informacje odnośnie oobe lub o podobnej tematyce, czy podobnie tak jak ja jak zrobicie coś dobrego odczuwacie to ? Czy wierzycie że w zamian za dobre uczynki otrzymujecie więcej od wszystkich do okoła? Czy znacie jakies książki o takiej tematyce?? Bardzo mnie to interesuje ponieważ ostatnimi czasy moje życie nabrało lepszego koloru:) może wiecie o co chodzi ?
Shagy
tworzysz pozytywne emocje, czyny itp jednym słowem wysyłasz miłość czyli najwyższą formę energii lub tworzysz dużo luszu dla kogoś w zamian dostajesz pozytywny nastrój itd.

też to zauważyłem :D

nie znam książek oprócz błahych o pozytywnym myśleniu ;)
Krukos
gdy coś mnie goniło ja przypominałem sobie ze umiem latać, wzbiłem się i wiedziałem ze mnie to już nie dosięgnie?
ale dlaczego nie pomyślałem ze to tez umie latać? byłem bezpieczny dlatego ze nie pomyślałem ze goniący umie latać
Rokinon
CYTAT(suchowiec @ 18.10.2016 - 11:45) *
gdy coś mnie goniło ja przypominałem sobie ze umiem latać, wzbiłem się i wiedziałem ze mnie to już nie dosięgnie?
ale dlaczego nie pomyślałem ze to tez umie latać? byłem bezpieczny dlatego ze nie pomyślałem ze goniący umie latać

W snach zwykle miałem ochotę polatać ale im bardziej chciałem, tym bardziej ciążyłem a gdy coś mnie goniło - zwalniałem ;p
Lisk
CYTAT(Foks @ 17.10.2016 - 22:34) *
Czy wierzycie że w zamian za dobre uczynki otrzymujecie więcej od wszystkich do okoła? Czy znacie jakies książki o takiej tematyce?? Bardzo mnie to interesuje ponieważ ostatnimi czasy moje życie nabrało lepszego koloru:) może wiecie o co chodzi ?

Każda książka w której jest poruszany temat wpływu świadomości na rzeczywistość, prawa przyciągania czy karmy.
Rokinon
CYTAT(Lisk @ 19.10.2016 - 15:04) *
Każda książka w której jest poruszany temat wpływu świadomości na rzeczywistość, prawa przyciągania czy karmy.

Przecież pisałeś że , cytuję: " prawa są niepoznawalne". Nie,żebym się czepiał ; p
Lisk
Działanie praw jest poznawalne, to co jest nie poznawalne to pochodzenie praw.

Rokinon
CYTAT(Lisk @ 19.10.2016 - 15:17) *
Działanie praw jest poznawalne, to co jest nie poznawalne to pochodzenie praw.

Meeisner ciekawie wykłada ale patrząc trzeźwo: on wie mniej więcej tyle, co Ty i ja - czyli nic ;>
Lisk
Na pewno wie więcej niż my - chodzi mi o prawa które rządzą światem fizycznym. A jeśli chodzi o pochodzenie tych praw to rzeczywiście wie tyle co my.

:P
Foks
Dzięki ;) Czy zdarza wam się widzieć orła w snach? przeistaczającego sie w smoka? Nie wiem czy dobrze rozumuje ale następuje jakiegos rodzaju przemiana w moim życiu, czuje sie z tym dobrze:) trzeba zrozumieć że nie jest sie tylko materią, to jakiegoś rodzaju wyzwolenie z ciała. Odnośnie luszu czytałem coś w tym jest tylko nie do końca takie moje odczucie.
Zielarz Gajowy
A jeśli chodzi o pochodzenie tych praw to rzeczywiście wie tyle co my.

Nie jestem przekonany czy te prawa mają jakiekolwiek pochodzenie. One istnieją w dualizmie czyli w iluzji i można przyjąć założenie, że te prawa w ogóle nie istnieją. No chyba, że dla kogoś iluzja jest prawdziwa to te prawa rzeczywiście istnieją:)

W snach można latać i tam jakie prawo działa skoro można latać? Ktoś powie, że to "tylko" sen...życie to też ponoć sen.
Tulsi
CYTAT
Zielarz Gajowy: One istnieją w dualizmie czyli w iluzji i można przyjąć założenie, że te prawa w ogóle nie istnieją.

Z tego wynika, że my również nie istniejemy naprawdę :)

Są najróżniejsze teorie na temat iluzji, ale nie wiadomo która jest najbliżej prawdy.
Czyli że życie, istnienie, jest również iluzją.
A co na ten temat mówi buddyzm, bo na tych ścieżkach jestem zielona .....
masa
Takie podejście Fox kojarzy mi się z radza jogą na dole masz link jak masz ochotę poczytać.

http://www.shigatse.pl/raja_yoga.htm
obenautka
CYTAT(Foks @ 20.10.2016 - 10:42) *
Dzięki ;) Czy zdarza wam się widzieć orła w snach? przeistaczającego sie w smoka? Nie wiem czy dobrze rozumuje ale następuje jakiegos rodzaju przemiana w moim życiu, czuje sie z tym dobrze:) trzeba zrozumieć że nie jest sie tylko materią, to jakiegoś rodzaju wyzwolenie z ciała. Odnośnie luszu czytałem coś w tym jest tylko nie do końca takie moje odczucie.

Orla nie widzialam ale podoba mi sie to co napisales. Zaufaj swojej intuicji i nie sluchaj ewentualnie jakiegos barana ktory bedzie Ci wmawial, ze sie mylisz. Tylko w ten sposob mozesz to rozwijac.
Lusz? Nie wierze i nie chce wierzyc.

Ostatnio poruszam sie po mikro-kosmosie... niesamowity swiat: malych, w pelni swiadomych stworzen.
Oficjalnie naleze do KK ale gdybym miala sama wybrac religie to bylby to wlasnie buddyzm. Religia ktora wyznajemy zalezy w zdecydowanej wiekszosci od miejsca w ktorym sie urodzilismy.
Wiec Tulsi kochana...gdyby to byl np Iran to np koledzy z forum mogliby nas ukamieniowac za herezje :P
Zielarz Gajowy
Ostatnio poruszam sie po mikro-kosmosie... niesamowity swiat:

Grzybowe czarcie kręgi:)

Czarcie koło (czarci krąg, krąg czarownic, czarodziejski krąg) charakterystyczny, kolisty wzór powstający wśród traw, ściółki leśnej utworzony przez owocniki grzybów. W zależności od mechanizmu powstawania, może mieć kształt zbliżony do okręgu lub jego fragmentów, układu koncentrycznych okręgów, albo pełnego koła.

obenautka
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 21.10.2016 - 23:58) *
Ostatnio poruszam sie po mikro-kosmosie... niesamowity swiat:

Grzybowe czarcie kręgi:)

hehe :) Nie jestes nawet blisko Zielarzu, ech...zatesknilam za grzybobraniem tak to uwielbiam :(
Szukalam jakiegos rysunku dla Ciebie ale nie moge znalezc a moj (nie)talent nie pozwala mi namalowac tego czego doswiadczam. Jezyk znowu mnie ogranicza...
Lisk

Lisk
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 20.10.2016 - 15:48) *
A jeśli chodzi o pochodzenie tych praw to rzeczywiście wie tyle co my.

Nie jestem przekonany czy te prawa mają jakiekolwiek pochodzenie. One istnieją w dualizmie czyli w iluzji i można przyjąć założenie, że te prawa w ogóle nie istnieją. No chyba, że dla kogoś iluzja jest prawdziwa to te prawa rzeczywiście istnieją:)

W snach można latać i tam jakie prawo działa skoro można latać? Ktoś powie, że to "tylko" sen...życie to też ponoć sen.

Dlaczego prawo grawitacji ma działać we śnie? świat fizyczny to nie to samo co świat snów.

Jeśli prawa fizyczne istnieją w dualizmie to w takim razie co jest przeciwieństwem praw?

Fizycy dobrze wiedzą że tak naprawdę istnieje jedno prawo, a wszystko inne jest tylko jego aspektami.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Unifikacja_(fizyka)
Lisk
CYTAT(Tulsi @ 20.10.2016 - 16:08) *
Z tego wynika, że my również nie istniejemy naprawdę :)

Są najróżniejsze teorie na temat iluzji, ale nie wiadomo która jest najbliżej prawdy.
Czyli że życie, istnienie, jest również iluzją.
A co na ten temat mówi buddyzm, bo na tych ścieżkach jestem zielona .....

W buddyzmie ta iluzja nazywa się maja - nie chodzi o to że świat fizyczny czy nawet samo istnienie jest iluzją, tylko o iluzje oddzielenia od istnienia, o podział na ja i ty, ja i cała reszta. I to właśnie ten podział jest iluzją.

Świat fizyczny też jest jakąś maleńką częścią całego istnienia - częścią całości
Lisk
CYTAT(Lisk @ 19.10.2016 - 15:04) *

Gregg Braden - Boska Matryca
http://chomikuj.pl/Empede/Ksi*c4*85*c5*bck...ia/Gregg+Braden

Rudolf Steiner - Przejawy Karmy
http://chomikuj.pl/Empede/Ksi*c4*85*c5*bck.../Rudolf+Steiner

Kybalion
http://chomikuj.pl/Empede/Ksi*c4*85*c5*bck...ozofia/Kybalion
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.