Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Obe W Czasie Budzika
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
boski
Witam. Dziś muszę sie podzielić ciekawym doświadczeniem. Obudziłem się o 7 a na 10 nastawiłem budzik w komórce. Nie mogłem ponownie zasnąć tylko leżałem i mimowolnie zacząłem się "dostrajać". Rozpoznaję ten stan po tym ze pojawiają się obrazy a nawet głosy , muzyka słowa , lecz są bardzo zmienne. Przeniosło mi część świadomości Tam , i spotkałem jednego z pomocników który odpowiadał na moje pytania , lecz druga część nadal byław trzecim wymiarze. Potem pojawiło się wirowanie i wyciąganie mnie.. przy OBE towarzyszy mi kliknięcie w głowie po czym zawsze pojawiam się w pokoju obok ciała. w pewnym momencie zauważyłem niefizyczne ręce i usłyszałem budzik w telefonie (o 10).... pomyślałem - O nie !wychodzę i tak! Pomimo hałasu wyszedłem TAM widząc ciało zakryte kołdrą i słysząc dzwięk budzika. Zobaczyłem scenę jak moje drugie ciało podnosi się z łóżka i bierze telefon by go wyłączyć. Pomyślałem że muszę wrócić i zrobić to samo. Przestraszyłem się że moje ciało nie zareaguje samo gdy będę nadal w astralu. Dlatego wleciałem w nie z powrotem i podniosłem dzwoniący telefon. Niby nic ale dało mi to podwójną interakcję miedzy wymiarami. Słysząc budzik w astralu dzięki ciału fizycznemu stwierdziłem że świadomość odbiera bodźce z obydwu wymiarów i te światy wzajemnie się przenikają....

Miał ktoś coś podobnego?

Mój odeszły kilka lat temu pies biegał po dywanie a ja dziwiłem się kiedy ponownie pojawił się w naszym domu? Mam również papugę którą widziałem poza klatką w trakcie jednego z wyjść. Do tej pory woła czasem nieżyjącego psa. wydaje mi się że zwierzęta lepiej wyczuwają energie astralne. I w nocy także opuszczają ciała....
Drag0n
CYTAT(boski @ 20.09.2007 - 17:12) *
wydaje mi się że zwierzęta lepiej wyczuwają energie astralne. I w nocy także opuszczają ciała....

Co do tego to sie zgadzam ale co do zjawiska to pierwszy raz słysze.
Namaste
CYTAT(boski @ 20.09.2007 - 17:12) *
w pewnym momencie zauważyłem niefizyczne ręce i usłyszałem budzik w telefonie (o 10).... pomyślałem - O nie !wychodzę i tak! Pomimo hałasu wyszedłem TAM widząc ciało zakryte kołdrą i słysząc dzwięk budzika. Zobaczyłem scenę jak moje drugie ciało podnosi się z łóżka i bierze telefon by go wyłączyć. Pomyślałem że muszę wrócić i zrobić to samo.

Czegoś tu nie rozumiem twoje ciało fizyczne wyłączyło budzik gdy ty byłeś w astralu?
Drag0n
Może sie jakoś tak rozłączył że kierował 2 ciałami ?
bobek_balinek
Hm..... sądze że Twoje OSPUO pokazało Ci tą scene... bo w końcu budzik ustawiasz co dnia..jak nie . to często i podswiaodmośc już wzięła sobie to do siebie..
Wg mnie to tylko OSPUO-kreacja.. a w rzeczywistości słyszałes dźwiek budzika lecz cały czas spałes..
No chyba że... jak wleciałeś w ciało to byłeś w tej samej pozycji (trzymając budzik) co scenka sie skończyła.... wtedy to by było naprawde dziwne..
XnmRphR
Drogi Boski.

Ja osobiscie nic nie wiem :>

Ale. . No wiec wlasnie, napewno nie nalezalo by tego traktowac jako cos negatywnego.

Raczej jako zdolnosc ktorej nie umie sie jeszcze wykorzystac.

Co do zwierzat, czesto sam nad tym sie zastanawiam ale faktycznie one cos czuja, wezmy np. koty, nie widza ale czuja z kolei promienowanie X.

Proponowal bym bez stresu i obaw zajac sie tym raczej rzetelnie (stres nie jest wymagany), aby potem nie miec problemow z panowaniem nad soba przy uzyskaniu pelnego uswiadomienia.

To czesto sa mozliwosci ktore moga zaistniec przy dokonaniu pewnego kroku w fizycznym swiecie, lecz trzeba umiec je rozrozniac od rzeczywistosci. A to jest trudne. Presja jest spora gdyz kwiecien sie zbliza.
Najefektywyniej przydatne zjawisko zwlaszcza Wlasnie podczas umiejetnosci czesciowej eksterioryzacji podczas cyklu dziennego,
choc nie zobaczysz po wycwiczeniu zadnych obiektow fizycznie w swiecie fizycznym to jest szansa ze zaczniesz odczuwac czy jezeli zrobisz to to to bedzie mialo miejsce wtedy itd.

Na poczatku nie nalezy sie wdrazac w to w projekcji mbrane (swiecie fizycznym) zbyt gleboko bo mozna zwariowac.

Generalnie czesto mylona umiejetnosc z "kreacja" - imaginowaniem w vr kiedy rzeczywistosc miesza sie z faktami, defacto roznica polega na tym ze w wypadku kreacji osiagasz projekcje w kreacje, w wypadku tego efektu zarzadzasz projekcja fizyczna.

Spokojnie delikatnie, zapewne sam juz zauwazyles ze zaczynasz bac sie wlasnej nieodpowiedzialnosci, - nie warto. To przychodzi z czasem.

Wszystko to jest poukladane i typowe, bac sie odpowiedzialnosci nie warto bo i tak ktos decyduje powyzej o czym sie zapewne przekonasz.

Wez moj wywod jezeli chcesz pod uwage ale nie traktuj go autorytatywnie, wszystko zalezy od Ciebie.

[ide, zaraz zaczna palic na stosie]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.