Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak Widzicie Czakram Wawelski?
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Konopix
Jak widzicie/czujecie/słyszycie co sie z nim dzieje?
Andy16
Jest we władzy satanistów, co nie podoba się wolnym energiom. Tylko niczym nieskrępowana energia może pozostać niezbuntowana. Blisko czakramu znajdują się przejścia do sąsiednich wymiarów. Jest możliwa wymiana energii z tymi wymiarami, ale wiele zależy od intencji i atencji. Ludzie mimowolnie wymieniają tam energie.
Pavveł
CYTAT(Konopix @ 03.06.2016 - 01:53) *
Jak widzicie/czujecie/słyszycie co sie z nim dzieje?

Podobno zablokowany.
Trzeba odblokować...
aumakumma
już od dawna było tam zapaprane i nie można było wejść do kaplicy. zamurowana i tylko dla czarnych.
aumakumma
smród ,pot i podgrzewane w lecie granity
g00rmik
W Krakowie byłem wczoraj... Mam odczucie, że energia czakramu została osłabiona. Może magia rytualna a może inne działania... fakt faktem ktoś lub pośrednio coś, co przez lata ostatnie próbował pozyskać lub splugawić energie czakramu, wywołał jedynie efekt blokady powierzchniowej czakramu, nie wynikający bynajmniej z zastosowanych środków a bardziej jako działanie mechanizmu obronnego Ziemi. Taka o tym moja wewnętrzna dywagacja ;)
aumakumma
Odczynione ,spalone, nie było i nie ma i nie będzie. Dziękuję. Samouleczenie pełne dla wszystkich.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.