Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jedno Pytanie....
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Foks
Jak sie nazywa wyjscie podczas paralizu do innej lokacji nie widzac w poza swojego ciala? Sceneria inna?? Tak jakby inna wymiarowosc, a nastepnie realistyczna sceneria jaka zostawie dla siebie bo im mniej o tym opowiadam tym wiecej doswiadczam....
Se7en
Monroe opisywał to drugim obszarem. Sam raz tak wyszedłem w innym miejscu niż zasnąłem, usilnie chciałem wtedy dostrzec ciało, a było ciemno. Zobaczyłem tylko głowę, ściągnąłem kołdrę i ujrzałem czarną plamę. Zacząłem ją macać i ciało znikło kompletnie.
Foks
CYTAT(Se7en @ 04.04.2016 - 10:59) *
Monroe opisywał to drugim obszarem. Sam raz tak wyszedłem w innym miejscu niż zasnąłem, usilnie chciałem wtedy dostrzec ciało, a było ciemno. Zobaczyłem tylko głowę, ściągnąłem kołdrę i ujrzałem czarną plamę. Zacząłem ją macać i ciało znikło kompletnie.

Dzięki! Bardzo mi pomogłeś.
Shagy
ja też tak raz wyszedłem, ledwo przysnąłem, przebudziłem się i nie wiedziałem co się dzieje bo na oczach miałem coś co po kilku przetarciach zeszło.
1 skojarzenie - jestem w piwnicy, ale dlaczego tu zasnąłem ?
pomyślałem o większym świetle i lustrze po chwili się pojawiły, w lustrze zobaczyłem siebie, ale coś było nie tak, zacząłem się bujać na boki a moje ciało było jak z gumy, po chwili zniknęło, nie wiem czy to to :D

ale to miałem chyba po kilkunastu minutach snu, nie było to bezpośrednio z paraliżu, choć nie wiem ..
Foks
CYTAT(Shagy @ 04.04.2016 - 23:14) *
ja też tak raz wyszedłem, ledwo przysnąłem, przebudziłem się i nie wiedziałem co się dzieje bo na oczach miałem coś co po kilku przetarciach zeszło.
1 skojarzenie - jestem w piwnicy, ale dlaczego tu zasnąłem ?
pomyślałem o większym świetle i lustrze po chwili się pojawiły, w lustrze zobaczyłem siebie, ale coś było nie tak, zacząłem się bujać na boki a moje ciało było jak z gumy, po chwili zniknęło, nie wiem czy to to :D

ale to miałem chyba po kilkunastu minutach snu, nie było to bezpośrednio z paraliżu, choć nie wiem ..

Odnosnie luster prawie zawsze one wystepuja. A zmiany osob w nich i roty po przejsciu swiadczyly by o reinkarnacji badz ujrzeniu dusz....jednoznaczne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.