Pomoc - Szukaj - U篡tkownicy - Kalendarz
Pe軟a wersja: Spotkania Ze Zmar造mi
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
p造wak
temat jest znany ale i na czasie, bo nied逝go 安i皻o Zmar造ch tzw. Zaduszki.
Postanowi貫m co napisa na ten temat i zaproponowa zainteresowanym pewien eksperyment. Poniewa w ostatnim czasie, mniej wi璚ej od roku, prze郵aduj mnie stale sny o osobach zmar造ch, chcia貫m si dowiedzie czy rzeczywi軼ie oni do mnie przychodz a ja z nimi rozmawiam czy jest to tylko wytw鏎 mojej wyobra幡i. Dla wyja郾ienia dodam, 瞠 przewa積ie 郾i mi si moi zmarli krewni, czasem osoby obce (je瞠li przebywaj w towarzystwie moich krewnych to znaczy, 瞠 te s martwi) i to z niespotykan konsekwencj. Nie uwa瘸m si za 瘸dne medium, nie wywo逝j te duch闚, a jednak do mnie przychodz.
Mo瞠 kto ma podobne do鈍iadczenia? R闚nie do陰czona ankieta pomo瞠 rozwi您a t zagadk, wi prosz o udzia.
Ale przede wszystkim chodzi o eksperyment.
Proponuj, 瞠by zainteresowani zarezerwowali sobie troch czasu (im bli瞠j ko鎍a miesi帷a tym lepiej) i pomy郵eli o swoich bliskich zmar造ch (krewni, przyjaciele), mo瞠 w tym pom鏂 np. zdj璚ie zmar貫j osoby lub listy, pami徠ki po zmar貫j osobie itp. Potem wprowadzi si w stan astralu i poczeka czy ta zmar豉 osoba si pojawi we 郾ie. W ko鎍u b璠 wdzi璚zny je瞠li formowicz podzieli si swoimi prze篡ciami na forum, na pewno wszystko przeczytam a potem spr鏏ujemy wsp鏊nie doj嗆 do jakich wniosk闚.
gyatotsang
Czesc plywak :)

Tak si zlo篡這, 瞠 ja te ostatnio zainteresowa貫m si tym tematem. Zacz掖em szuka w sieci wiadomo軼i o Moenie i Monroe, poniewa czasem miewam sny w kt鏎ych bliscy zmarli maja dla mnie jaki messyd : albo uprzedzaj mnie o czym albo co radz :)
I to jest mi貫, bo mo積a to traktowa jako raporty z w豉snej pod鈍iadomo軼i zw豉szcza, 瞠 m闚i mi o rzeczach, kt鏎ych w zasadzie sam m鏬豚ym si domy郵e gdybym tylko si nad sob i swoim 篡ciem g喚biej zastanowi.

Krukos
CYTAT(p造wak @ 15.10.2015 - 19:17) *
prze郵aduj mnie stale sny o osobach zmar造ch, chcia貫m si dowiedzie czy rzeczywi軼ie oni do mnie przychodz a ja z nimi rozmawiam czy jest to tylko wytw鏎 mojej wyobra幡i.

rzeczywi軼ie czyli niby jak? rzeczywisto嗆 to masz tutaj, a co jest tam to jest snem

jak sen mo瞠sz nazwa rzeczywisto軼i?
anteportas
Mia貫m dwa spotkania za zmar造mi ale oba raczej by造 na jawie.
Pierwszy przypadek kiedy by貫m malutki i zmar m鎩 dziadek.
W tamtym czasie nieboszczyka wyprowadzano z domu .
Przed pogrzebem po這篡li mnie w sypialni 瞠bym si przespa .
Wkr鏒ce rodzina wpad豉 do pokoju z powodu ha豉su jaki robi貫m ale to dlatego ,瞠 bawi貫m si z dziadkiem
w gonitw wok馧 szafy ubraniowej kt鏎a ten odsun掖 od 軼iany na odleg這嗆 metra.
To b璠 pami皻a bo ca貫 lata ci co byli 鈍iadkami tego zdarzenia nie dawali mi spokoju.
Drugie zdarzenie mia這 miejsce w Katowicach na ulicy Zabrskiej kiedy to spostrzeg貫m wychylaj帷ego si
z bramy posesji nr 9 naszego administratora ubranego w star czapk pilotk i tak wygl康a jak gdyby gra
z kim w chowanego . Wyra幡ie na mnie patrzy wi璚 uk這ni貫m si ale ,瞠 nie odpowiedzia zrobi貫m to po raz
drugi i wtedy si schowa .
Wszed貫m do sklepu gdzie zobaczy貫m jego syna i ju chcia貫m opowiedzie jak to starszego Pana trzymaj si
dowcipy kiedy zorientowa貫m si ,瞠 sk豉daj mu kondolencje.
W obu wypadkach by貫m na pewno trze德y.
W moim 篡ciu wielu bliskich mi zmar這 ale 瘸den mi si nigdy nie 郾i .
Nawet moja 穎na kt鏎a zmar豉 kilka dni temu bo 26 wrze郾ia 2015 roku oko這 6 rano .
Z 穎n o tyle jest albo powinno by inaczej ,瞠 by豉 kim w rodzaju wr騜ki.
Sko鎍zy豉 kurs , By貫m z Ni w kilku miejscach mi璠zy innymi w Uniejowie .
By豉 w tym dobra ale jako osoba konkretna nie potrafi豉 rozmawia z lud幟i w ten typowy dla wr騜ek spos鏏
dlatego wr騜y豉 okazyjnie i tylko znajomym. Nauczy貫m si przy niej pos逝giwa wahade趾iem i r騜d磬ami .
Nie wiem jak teraz ale kiedy by貫m w tym dobry. Kiedy zrobi貫m kwerend rzeczy jakie pozostawi豉 to samych
kart do Tarota jest kilkana軼ie rodzaj闚 , 鈍iece woskowe , biblioteka zajmuj帷a dwie pe軟e p馧ki ksi捫ek na tematy
wr騜biarskie . Wahade趾a drewniane i kryszta這we. Nawet nie wiedzia貫m ,瞠 wr騜ka potrzebuje tyle bambetli .
Co z tym b璠 musia zrobi ale nie zamierzam tego wyrzuca . Podobno takie rzeczy si pali.
By貫m przekonany ,瞠 odezwie si po 鄉ierci , zw豉szcza ,瞠 mam troch wyrzut sumienia poniewa jeszcze o 2 50
my貫m j i przebiera貫m bo pod koniec bardzo chorowa豉 . Potem poszed貫m uruchomi pralk i kimn掖em si
bo ostatnio spa貫m po trzy godziny na dob a kiedy si obudzi貫m znalaz貫m j nie篡w .
Kiedy tydzie potem troch przemeblowywa貫m dom 瞠by dostosowa go do jednej osoby us造sza貫m jej g這s
wo豉j帷y moje imi dwa razy. Nie my郵a貫m wtedy o niej bo docina貫m p造ty z PCV do kszta速u schod闚
a to wymaga uwagi . Odpowiedzia貫m na g這s zapytaniem Czego chcesz Gabrysiu ale ju nie us造sza貫m niczego.
W zasadzie 酥i dok豉dnie w tym miejscu w kt鏎ym ona zmar豉 . Nawet na tym samym 堯磬u tylko po軼iel jest inna.
My郵a貫m czy kontaktu nie u豉twi這by przespanie si w jej pi瘸mach ale jako nie mog si do tego przekona.
Znalaz貫m wahade趾iem i potwierdzi貫m r騜d磬 oczko siatki w du篡m pokoju i zamierzam dok豉dnie w tym miejscu kt鏎e jest jakby
punktem neutralnym pomi璠zy 鈍iatami ustawi 堯磬o tylko raczej turystyczne bo to po niej jest medyczne i metalowe
za meble s z p造t pa寮zierzowych wiec tez niedobre. Mo瞠 to co da.

Foks
CYTAT(anteportas @ 18.10.2015 - 23:58) *
Mia貫m dwa spotkania za zmar造mi ale oba raczej by造 na jawie.
Pierwszy przypadek kiedy by貫m malutki i zmar m鎩 dziadek.
W tamtym czasie nieboszczyka wyprowadzano z domu .
Przed pogrzebem po這篡li mnie w sypialni 瞠bym si przespa .
Wkr鏒ce rodzina wpad豉 do pokoju z powodu ha豉su jaki robi貫m ale to dlatego ,瞠 bawi貫m si z dziadkiem
w gonitw wok馧 szafy ubraniowej kt鏎a ten odsun掖 od 軼iany na odleg這嗆 metra.
To b璠 pami皻a bo ca貫 lata ci co byli 鈍iadkami tego zdarzenia nie dawali mi spokoju.
Drugie zdarzenie mia這 miejsce w Katowicach na ulicy Zabrskiej kiedy to spostrzeg貫m wychylaj帷ego si
z bramy posesji nr 9 naszego administratora ubranego w star czapk pilotk i tak wygl康a jak gdyby gra
z kim w chowanego . Wyra幡ie na mnie patrzy wi璚 uk這ni貫m si ale ,瞠 nie odpowiedzia zrobi貫m to po raz
drugi i wtedy si schowa .
Wszed貫m do sklepu gdzie zobaczy貫m jego syna i ju chcia貫m opowiedzie jak to starszego Pana trzymaj si
dowcipy kiedy zorientowa貫m si ,瞠 sk豉daj mu kondolencje.
W obu wypadkach by貫m na pewno trze德y.
W moim 篡ciu wielu bliskich mi zmar這 ale 瘸den mi si nigdy nie 郾i .
Nawet moja 穎na kt鏎a zmar豉 kilka dni temu bo 26 wrze郾ia 2015 roku oko這 6 rano .
Z 穎n o tyle jest albo powinno by inaczej ,瞠 by豉 kim w rodzaju wr騜ki.
Sko鎍zy豉 kurs , By貫m z Ni w kilku miejscach mi璠zy innymi w Uniejowie .
By豉 w tym dobra ale jako osoba konkretna nie potrafi豉 rozmawia z lud幟i w ten typowy dla wr騜ek spos鏏
dlatego wr騜y豉 okazyjnie i tylko znajomym. Nauczy貫m si przy niej pos逝giwa wahade趾iem i r騜d磬ami .
Nie wiem jak teraz ale kiedy by貫m w tym dobry. Kiedy zrobi貫m kwerend rzeczy jakie pozostawi豉 to samych
kart do Tarota jest kilkana軼ie rodzaj闚 , 鈍iece woskowe , biblioteka zajmuj帷a dwie pe軟e p馧ki ksi捫ek na tematy
wr騜biarskie . Wahade趾a drewniane i kryszta這we. Nawet nie wiedzia貫m ,瞠 wr騜ka potrzebuje tyle bambetli .
Co z tym b璠 musia zrobi ale nie zamierzam tego wyrzuca . Podobno takie rzeczy si pali.
By貫m przekonany ,瞠 odezwie si po 鄉ierci , zw豉szcza ,瞠 mam troch wyrzut sumienia poniewa jeszcze o 2 50
my貫m j i przebiera貫m bo pod koniec bardzo chorowa豉 . Potem poszed貫m uruchomi pralk i kimn掖em si
bo ostatnio spa貫m po trzy godziny na dob a kiedy si obudzi貫m znalaz貫m j nie篡w .
Kiedy tydzie potem troch przemeblowywa貫m dom 瞠by dostosowa go do jednej osoby us造sza貫m jej g這s
wo豉j帷y moje imi dwa razy. Nie my郵a貫m wtedy o niej bo docina貫m p造ty z PCV do kszta速u schod闚
a to wymaga uwagi . Odpowiedzia貫m na g這s zapytaniem Czego chcesz Gabrysiu ale ju nie us造sza貫m niczego.
W zasadzie 酥i dok豉dnie w tym miejscu w kt鏎ym ona zmar豉 . Nawet na tym samym 堯磬u tylko po軼iel jest inna.
My郵a貫m czy kontaktu nie u豉twi這by przespanie si w jej pi瘸mach ale jako nie mog si do tego przekona.
Znalaz貫m wahade趾iem i potwierdzi貫m r騜d磬 oczko siatki w du篡m pokoju i zamierzam dok豉dnie w tym miejscu kt鏎e jest jakby
punktem neutralnym pomi璠zy 鈍iatami ustawi 堯磬o tylko raczej turystyczne bo to po niej jest medyczne i metalowe
za meble s z p造t pa寮zierzowych wiec tez niedobre. Mo瞠 to co da.

Jak tak si rozpisa貫 pomy郵a貫m moze opowiem pare sytuacji kiedy to ja spotka貫m dusz zmar造ch i w jakich okoliczno軼iach. To chyba normalne, nie zawsze to czego nie dostrzegamy nie istnieje. Je瞠li nie mielibysmy duszy czy nawet cia豉 astralnego niczym nie r騜nili by鄉y sie od robot闚. Polecam ksi捫ke ,,Ksi璕a duch闚''.
Dobra sytuacja by豉 nast瘼uj帷a kiedy dziadek umar by貫m dzieckiem. Matka zachorowa豉 i trafi豉 do szpitala, w dzie odwiedzin w szpitalu wymkn掖em si ojcu i pomy郵a貫m ze odwiedze dziadk闚 nie m闚i帷 nikomu gdzie ide wiem nie madre ale juz taki by貫m. Pamietam wtedy dziadek gasi swojego papierosa a pali takie bez filtra powiedzia貫m mu 瞠 dziadek umar ze strony taty i ciesze sie 瞠 mam jeszcze jego. Nast瘼nego dnia zmar na zawa. Spotka貫m go w 郾ie mia powa積 min i by ubrany w garnitur. Kolejn sytuacj by這 spotkanie we 郾ie kolegi, kt鏎y umar pami皻am powiedzia貫m mu, 瞠 ja 郾ie, i 瞠 on jest martwy. Wzi掖 mnie i wyrzuci na cmentarz gdzie p騧niej si okaza這 by jego gr鏏, na kt鏎ym nie by貫m wcze郾iej? Jeszcze jedn sytuacje wspomn, wyg逝pia貫m si pewnego dnia strasz帷 narzeczon w nocy, bo bardzo strachliwa kobiecina. :) No i mia貫m za swoje przysz豉 tego dnia kobieta w chu軼ie jak si okaza這 jej matka, kt鏎a umar豉 na raka. Powiedzia豉 mi jak si przebudzi貫m i mai貫m parali senny, bo chcia貫m wyj嗆 z cia豉, nie b鎩 si'' niestety szybko si przebudzi貫m i kto wie czy tej nocy nie mia貫m pe軟ych gaci. :) Zmarli s w鈔鏚 nas, ka盥y z nas posiada dusze, mam tylko jedn nadziej by nie narodzi si w tym 鈍iecie poraz kolejny, bo jak sami wiemy nie ma nic cudownego w patrzeniu na czy軼iec w kt鏎ym sie znajdujemy. Czasami si zastanawiam i postacie astralne, czy transowe albo jak je tam chce ka盥y nazywa nie pomagaj mi i czy nei czekaj. Chwila kt鏎a wydaje nam sie d逝ga jest na prawde u豉mkiem sekundy. Chcia豚ym si oswobodzi z tej materii albo 瞠by chocia dusze dobrymi by造, bo jak i w astralu tak i tu mozemy spotka si z kim z造m.
Sam nie czynie dobrze niejednokrotnie, ale sie staram...
Czesto podczas parali簑 to co nazywali ,,zmor'' to dusza nieraz sie wystraszy貫m lecz poprzez s豉be dostrojenie widzia貫m tylko kontury lecz kiedy poprosi貫m ta istota z豉pa豉 mnie za r瘯e. Wi璚ej nie chce pisa zostawie dla siebie ;) Pozdrawiam kolege co przycina nie幢e te p造ty pcv :)
p造wak
od鈍ie瘸m temat, 瞠by nie zagin掖 w tym g御zczu, dodawajcie swoje wypowiedzi i zapraszam do eksperymentu opisanego wy瞠j.
Se7en
CYTAT
czy mia貫 ju kontakty ze zmar造mi w snach?
tak, mia貫m sporadycznie
nie, nigdy
ci庵le mi si 郾i
trudno powiedzie czy to byli zmarli czy 篡j帷y

Czwarty podpunkt jest b喚dny z za這瞠nia.
CYTAT
"A kto umar ten nie 篡je"
Zbyszek
spotkalem ostatnio ducha u rodziny na wsi, sasiad chyba sie zachlal i usiekal jakos, lazil teraz po wsi i gada do ludzi. W normalnym stanie swiadomoscim, to ciezko sie polapac iz ktos gada duchowo, wydaje sie ze to niby majaki, ale gdy mnie troche wetnie glebiej to slysze co do mnie mowi. Co ciekawe , czesto do tego jakis goscio mowi mi wyraznym glosem imie zmarlego, krotki opis co i jak, jakby pojawial sie w takich momentach rozmowy cieni, ktore przegapiam, wtedy sie otrzasam i nasluchuje co mowi zmarly. Ten posrednik to calkiem rozsadny facet, chyba jakis kronikarz posmiertny :)) Jeszcze sie nie pomylil, zawsze dalo sie zweryfikowac.
W snie tez spotykam zmarlych, gdy sobie wczesniej pomysle co on teraz robi, to snia mi sie pokazujac jakby swoja sytuacje. W roznych formach mi sie pokazuja, NP bogaty facio , co mi zalaz za skroe przysnil mi sie z malym plecaczkiem na plecach, mowiac iz gotowy jest do dalekiej drogi. Same spotkania z duchami sa wyrazniejsze niz fragmenty snow, dobrze mi sie zapamietaja, sa dobrze wyksztalcone w astralu, wyrazne, co wchodzi latwo do pamieci. ZA dnia gdy mnie ktos odwiedzi, to najczesciej dostrajam sie do niego, tracac wzrok , zamierajac na chwile rozmowy. Gdy sie wciagne moge sobie telepatycznie pogadac, ale musze byc ostroznym by nie przec za bardzo na tresc, bo zaczne sam zmyslac i nie slysze co mi gada:)).
gyatotsang
ciekawe czy tak samo ma ten jasnowidz Jackowski. Wtedy jego jasnowidzenie spad這by do rangi "s造szenia g這s闚" ;-)

CYTAT(Zbyszek @ 23.10.2015 - 08:33) *
spotkalem ostatnio ducha u rodziny na wsi, sasiad chyba sie zachlal i usiekal jakos, lazil teraz po wsi i gada do ludzi. W normalnym stanie swiadomoscim, to ciezko sie polapac iz ktos gada duchowo, wydaje sie ze to niby majaki, ale gdy mnie troche wetnie glebiej to slysze co do mnie mowi. Co ciekawe , czesto do tego jakis goscio mowi mi wyraznym glosem imie zmarlego, krotki opis co i jak, jakby pojawial sie w takich momentach rozmowy cieni, ktore przegapiam, wtedy sie otrzasam i nasluchuje co mowi zmarly. Ten posrednik to calkiem rozsadny facet, chyba jakis kronikarz posmiertny :)) Jeszcze sie nie pomylil, zawsze dalo sie zweryfikowac

Zbyszek
roznie maja ludzie, zalezy jaka wersje wybiora. Raz nagrywalem audycje z jasnowidzka i patrze a ona stoi w pidzamce w drzwiach i mnie podglada. W czasie nagrywania dala drapaka samym cialem astralnym i mnie szpiegowala. Ubranko potwierdzial, a wiec to byl jej myslokszatlt. Takie latajace cialo dostarcza podmiotowi obrazy, relacjionuje co widzi na swoj sposob. Jackowski lata mentalnym i astralnym do miejsc , ktore penetruje, pewnie tez duchy mu same gadaja. JAko ze on sienie interesuje jak to dziala to korzysta z widzen , bez analizowania stanow swiadomosci. Jest wydajniejszy od tych co patrza jak to dziala.. JAckowski jest strasznie napalony na duchy to i ma duze sukcesy. Trzeba strasznego ciecia by slyszec tak na okraglo gadajacych zmarlakow. Slyszenie w jego wydaniu to sposob zycia.

Zywi wolaja czesto zmarlych , pytaja co nowego. Oni to slysza, cala warstwa duchow to wielka poczta. Zywi zywych , tez wolaja, na wszystkie sposoby to dziala. RAz na budowie wcielo mnie i wywalilo na ulice. PAtrze co jest a jakie 100 metrow dalej moj zwierzchnik podstawia mi ostra srobe pod opone, tak na zlosc. No wiec mysle sobie, chyba mnie widzi ten debil i wyciagnie . On sie jakos zatrwozyl i poszedl na budowe. Tutaj wciagnelo mnie do ciala i pracowalem dalej, ignorujac ten incydent. A moglem mu nagadac, naszarpac za uszy duchem, bymchoc potestowal niefizyczne wpylywy na zywych:))) Dopiero w drodze powrotnej, jak zlapalem kiche przez srobe, przypomnialem sobie ta akcje. Sroba byla taka sama jakie on wkrecal na budowie w plyty gipsowe. I co sie dzialo? A on z obywy, by go nie zlapac na tym, sciagnal mnie duchem pod auto, tyle ze mnie nie widzial a odczuwal szszegolna obawe. Wystarczylo by intensywnie o mnie myslal i chyc juz mnie tam pognalo. Takie przypadki dobrze obrazuja jak to dziala, myslenie o zmarlych, bo ja to prawie jak zmarly:))

Jezeli zmarly podchodzido nas w astralnym ciele to moze wywolac w nas doznania ruchu, ukierunkowac nasze dzialanie, tak iz wybieramy inny kierunek niz sami bysmy to zrobili. Np skret ciala w bok, gdy dachowka spada. Gdy podchodzi do nas mentalnym to slabiej go odczuwamy, utozsamiajac sie raczej z jego myslami.Zlewa sie w jedno, to co on nam gada i myslimy iz mysli te sa nasze. Wtedy z dachowka moze byc bum- wielki sinak, gdyz latwo mysli o zagrozeniu z dachu ignorowac. FAje ekspo robilismy na zlocie Darek , Nble i ja . Mieli mnie ciagnac za cos w moenowski sposob, siedzac na krzesle. Noble chwycil astralnym za palucha a Daro mnie chwycil za nogi i trzaskal po scianach mlyncem. Uscisk za palec poczulem wyraznie, ale to trzaskanie po scianie wlazlo mi do umyslu i myslalem iz to ja sam komus robie. Wtedy wyraznie bylo widac kto z jakiego poziomu na mnie oddzialywal. Pozdro dzialacze
p造wak
przy ma造m udziale uczestnik闚 w ankiecie wynika jednak, 瞠 wi瘯szo嗆 mia豉 do鈍iadczenia spotka ze swoimi bliskimi sporadycznie. Jednak nikt nie wzi掖 udzia逝 w zaproponowanym eksperymencie, mo瞠 ze wzgl璠u na brak czasu lub brak pozytywnego przekonania o rezultacie, nie wiem.
Poniewa czas na ten eksperyment sko鎍zy si, prosz administratora o usuni璚ie tematu!
Neuro.
The Health and Wellness Show - Death: No One Gets Out of Here Alive

-> http://www.sott.net/article/307357-The-Hea...t-of-Here-Alive

MadziaKK
CYTAT(p造wak @ 28.11.2015 - 16:12) *
przy ma造m udziale uczestnik闚 w ankiecie wynika jednak, 瞠 wi瘯szo嗆 mia豉 do鈍iadczenia spotka ze swoimi bliskimi sporadycznie. Jednak nikt nie wzi掖 udzia逝 w zaproponowanym eksperymencie, mo瞠 ze wzgl璠u na brak czasu lub brak pozytywnego przekonania o rezultacie, nie wiem.
Poniewa czas na ten eksperyment sko鎍zy si, prosz administratora o usuni璚ie tematu!

jakim eksperymencie?
Secularus
Dopisuje si do pytania.
A wracaj帷 do tematu mnie ,,郾ili'' si dwa razy zmarli. Pierwszy raz gdy mia貫m dwa lata 郾i mi si m鎩 dziadek kt鏎y zmar w zasadzie chyba tego samego dnia. To by這 tak realne spotkanie 瞠 pami皻am go na ca貫 篡cie. Nast瘼nie po trzydziestu latach zmar mi ojciec i te go w 郾ie spotka貫m. By這 to jak odzyskanie 鈍iadomo軼i w 郾ie. Zbyt realne do鈍iadczenie 瞠bym go nazwa snem. Przede wszystkim rado軼i z tego spotkania nigdy nie zapomn.
Secularus
Dopisuje si do pytania.
A wracaj帷 do tematu mnie ,,郾ili'' si dwa razy zmarli. Pierwszy raz gdy mia貫m dwa lata 郾i mi si m鎩 dziadek kt鏎y zmar w zasadzie czuba tego samego dnia. To by這 tak realne spotkanie 瞠 pami皻am go na ca貫 篡cie. Nast瘼nie po trzydziestu latach zmar mi ojciec i te go w 郾ie spotka貫m. By這 to jak odzyskanie 鈍iadomo軼i w 郾ie. Zbyt realne do鈍iadczenie 瞠bym go nazwa snem. Przede wszystkim rado軼i z tego spotkania nigdy nie zapomn.
klucznik
Mi si 郾i Wujek.
Ostatnio wogle. Pewnie dlatego, 瞠 nie my郵 o nim.
Ale kiedy 郾i mi si to sen jest bardzo poci庵aj帷y od innych.
Jakby by czym wi璚ej.
Co ciekawe zawsze mam wra瞠nie, 瞠 on utkn掖 tam i nie zdaje sobie z tego sprawy.
砰je 篡ciem ziemskim.
Chodzi do pracy, co tam sma篡 albo ogl康a Tv lub jest pijany.
To jest wersja lo-fi g堯wnej zawarto軼i. Aby zobaczy pe軟 wersj z wi瘯sz zawarto軼i, obrazkami i formatowaniem prosz kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.