Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bruce Moen W Warszawie
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
pływak
może już niektórzy wiedzą o wizycie Moena w Polsce! Będzie on w Warszawie miedzy 13 a 17 maja br. i odbędą się warsztaty z nim w tym terminie pod Warszawą. Kto był już na takich warsztatach? Zastanawiam się ile można przez 5 dni gadać? I czy warto zapłacić tak wygórowana kwotę jak żądają organizatorzy?
Dla zainteresowanych podaję linka. Ja osobiście chyba nie skorzystam, ale wasze komentarze chętnie poczytam!
http://afterlife.hemi-sync.com.pl/
Dżins
Nie mam tylu złotych w kieszeni w dżinsach :(
A nie... mam :)
A czy ten pan daje jakąś gwarancję na osiągnięcie całkowitej kontroli nad ld i oobe? Jeśli nie, to jego system jest niedopracowany i ten pan zachowuje się wówczas nie fair.
Nie chciałbym wydać tylu pieniędzy w błoto.
Byłem kiedyś na spotkaniu z Darkiem Sugierem i tamto spotkanie było za darmo!
Ba, nawet pamiętam powiedział coś w ten deseń: "Za wami na stoliku są moje książki, zachęcam do zakupu, 10 zł sztuka. Ha, żartowałem! Jak ktoś chce, niech bierze za darmo."
Szacun za to dla Dara :)
Choć co prawda trudno wyżyć w dzisiejszym świecie jako instytucja charytatywna, to tym większy szacun dla Darka, lecz zrozumiałbym jakieś opłaty, ale nie w takiej ilości jak u Brusa -.-'
fragles
Qrka 200 złoty za 5 dni z noclegiem i wyżywieniem!!! Toż to tanich!
Dżins
CYTAT(fragles @ 10.03.2015 - 23:50) *
Qrka 200 złoty za 5 dni z noclegiem i wyżywieniem!!! Toż to tanich!

Chyba 2200 zł.
Luu
Ja bym tam chętnie pana Moena poznała, ale niestety nowy piekarnik wygrywa ;)

czyli proza życia :).
Zbyszek
bylem na 3 kursach Brusa i powiem, ze warto nawet kredyt wziasc. warto dla tego co chce sie pocwiczyc w grupie. Na kursy przychodza ludzie zdeterminowani , zdecydowani na wszystko. W ich towarzystwie dzieja sie niezle jaja. Choc robia mi sie obe cale zycie to dopiero w takiej grupe zrobilem pierwszy raz kontrolowane podroze mentalne. Dlaczego? a bo nie wiedzialem ze sa mozliwe. Na kursie poznalem Conchite. Jakie jaja nam potem wychodzily. Jestem wiernym przyjacielem Brusa na cale zycie, e to niereklama ani smarowanie. Goscio ten to zywa historia i nie bedzie zyl wiecznie, ( dla mnie warto bylo go poznac, chocby po tych pare odlotow, ktore za jego sprawka przezylem. Brus opowiada sporo o Robercie Monroe, o swoim dobrym przyjacielu. heh, nawet raz mialem w czasie kursu obe i spotkalem samego Monroe zywcem. kto ma moc w portfelu niech wali na kursy:))) Ale oczywiscie niczego zbytniego nie oczekiwac, jakichs cudow na patyku, ale tak na luzie , poczuc powiew monreowego instytuty.
A i dobrze wiedziec, teraz ktos inny organizuje te spotkania, ale tez powinno byc dobrze
Shagy
hmm gdyby w PL był instytut jakaś akademia coś na wzór instytutu monroea to pewnie już dawno bym się zapisał i byłym pilnym studentem :D a taki tygodniowy kurs gdzie będzie pewnie z 50 osób.... nie wiem czy przyniesie jakieś ciekawe rezultaty, może jakieś nagranie w sieci się pojawi ? :D
Moim zdaniem cena nie jest wysoka najtańsza wersja 1500 : 5 = 300 zł / dzień
Wyższe opcje gwarantują nocleg i wyżywienie.
Wybiera się ktoś może ? Był ktoś jeszcze na spotkaniu z p. M. ?
Zbyszek
Kursy organizuje teraz Grazyna Buczyk, wczesniej robila je Joanna Madrzak, ta od forum Brusa. Joasia byla bombowa jako przyjaciolka, tlumaczka i organizatorka, jak bedzie teraz to nie wiem:))) Grazyna organizuje od dawna jakies kursy hemisynki. W necie pisza na nia- Grażyna Buczyk - polski przedstawiciel Instytutu Roberta Monroe z USA i specjalista w dziedzinie muzyki Hemi-Sync.
Z tymi zlotymi i srebrnymi biletami to nakrecanie , sam bylem na kursie za darmoche,w pierwsze lini, bom napalony i sie pchalem, chcieli mnie przeniesc bo gadalem za duzo , potem jak byly cwiczenia to sie szwedalem sam po calej sali, dolaczajac do roznych grup. A wiec jedynie wyzerka jest wazna dla forsiastych a kto gdzie siedzi to rybka.
Zbyszek
Kurs zaczanaja sie 13 Maja a wiec czasu sporo by sie przygotowac na malego psikusa. Kto ma moc i ochote tego zaprasza za darmowe podgladanie kursantow. Mozna sie wtedy podlaczyc mentalnie do warszawskich badaczy i brac w nim duchowy udzial, czyli robic z duchami rozne psikusy. Moze beda jakies potwierdzenia. Raz na zlocie robilismy medytacje , zaproponowalem podleciec do Brusa na szpiegi i wiecie jakie jaja wyszyly. No raczej babka wyszal ze mnie i podeszla do Draqa, babka Japonka. Okazalo sie iz wtedy Brus mial kursy w Japoni i sciagnelismy jakas babke, Dotrzec do grupy nie bedzie trudno, kto mamoc ten leci na wspolne ekspo. A wiec 13 do 17 maja robimy u Brusa szpiegowania :))
pływak
CYTAT(Shagy @ 16.03.2015 - 08:45) *
hmm gdyby w PL był instytut jakaś akademia coś na wzór instytutu monroea to pewnie już dawno bym się zapisał i byłym pilnym studentem :D a taki tygodniowy kurs gdzie będzie pewnie z 50 osób.... nie wiem czy przyniesie jakieś ciekawe rezultaty, może jakieś nagranie w sieci się pojawi ? :D
Moim zdaniem cena nie jest wysoka najtańsza wersja 1500 : 5 = 300 zł / dzień
Wyższe opcje gwarantują nocleg i wyżywienie.
Wybiera się ktoś może ? Był ktoś jeszcze na spotkaniu z p. M. ?

Instytut Monroea organizuje rozne sesje na terenie calej Europy,
w Polsce niestety nie, choc nawet w Rumunii sa robione spotkania,
wszystko po angielsku, wiem, ze w Niemczech tez sa kursy. Ale nie sadze,
zeby te sesje byly tanie. Podaje linka:
https://www.monroeinstitute.org/program-calendar
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.