Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moje Pierwsze Oobe
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
JBEC
Około dwóch miesięcy temu prubowałem moje pierwsze oobe metody 4+1 kładłem sie o 23 i wstałem o 3 i rozbudzałem sie 30 minut kładłem sie w łużku, relaksacja i skupywałem sie na jednej żeczy i w patrywałem sie w zamknięte powieki chyba z 40 minut jedyne co miałem to jakieś obrazy jakieś krzyki odruchy ręki czy nóg i nic wiecej , przerwałem to i poszłem spać byłem zmęczony i senny po ciężkiej pracy i dniu położyłem sie na boku i zasnełem jak rękom odioł , po chwili poczułem w moim całym ciele silne wibracje aż siarczywe ale przyjemne , nieczułem wogule ciała fizycznego gdy je dostałem pomyślałem to one , pomyślałem ze niemoge panikować skupiłem sie nanich bardziej kierując nimi z głowy do stup pomyślałem o wyjściu z ciała ale miałem obawy troche strachu ,co bedzie, czułem delikatnie odczepianie sie głowy , tułowia , i spowrotem wracałem i nagle ciemność ,niewiem czy to sen byłem na jakiejś ulicy ciemnej czułem chłód w ciele, przedemnom na środku ulicy była wysepka z jakiegoś kamienia czy coś , prze demnom stały jakieś 2 osoby widziałem postacie ludzi w jakiś czarnych płaszczach długich , przednami było daleko jakieś miasto rozwidniały te osoby ,prze demnom stały tyłem domnie jak ciemne cienie ,i oczymś rozmawiali palonc przytym chyba papierosy i po chwili zaczęli sie rozchodzić każdy w swojom stronę na końcu słyszałem głos mojego kolegi poznałem jego głos odchodził ostatni i zapytałem jego .Zbyszek idziesz jusz ,on nagle krzyknoł ze strachu i uciekł, jak by mnie sie wystraszył , pomyślałem ze oni niewiedzieli ze stałem tuż za nimi i skończył sie sen , czy możecie powiedzieć co to było czy to był tylko sen czy oobe wiem ze obudziłem sie i usiadłem na łużku zadowolony ze coś takiego miałem , do tej pory stosuje tom metodę ale nic takiego mi sie nie przydarzyło ale próbuje dalej
Zielarz Gajowy
wiem ze obudzilem sie u usidłam na łuszku zadowolony ze coś takiego miałem

Obudziłeś - to wskazuje że jesteś Chłop.

Usidłam - to, że baba.

Rozumiem, że nie wiesz jak pisać poprawnie, ale czy Ty wiesz jaką masz płeć czy dopiero jej poszukujesz?
Krukos
Dokładnie. Pierwsza rzecz to staraj się pisać poprawnie i bezbłędnie.
Czytając twoje posty ja jak i każdy inny nabiera złych nawyków. Zatruwasz internet. Czytaj książki. Nabierzesz poprawnego stylu, wtedy zacznij się udzielać w internecie.
Niby to mało istotne, ale to jest ważniejsze niż kozaczenie. Nie jesteś godzien żeby ktoś odpowiadał na twój post.
JBEC
Sami debile !!!!
Lotnik
CYTAT(JBEC @ 16.06.2014 - 21:43) *
Sami debile !!!!

JBEC nie denerwuj się, ludzie chcieliby odpowiedzieć na Twój post ale ciężko zrozumieć to co piszesz. Moim skromnym zdaniem miałeś LD czyli świadomy sen, gdybyś doświadczył OBE raczej wiedziałbyś o tym i czułbyś to :)
JBEC
Dzięki chociaż jedna osoba ,łatwo im muwić jak by przeżyli 30 lat zagranicy to by inaczej pisali
Lotnik
CYTAT(JBEC @ 16.06.2014 - 22:20) *
Dzięki chociaż jedna osoba ,łatwo im muwić jak by przeżyli 30 lat zagranicy to by inaczej pisali

A gdzie to za granicą jesteś/byłeś? ja w Norwegii :( chce do Polski :D
Zielarz Gajowy
Po 30 latach wracasz a tu sami debile:) Witaj w Polsce:)

JBEC po prostu wtórny analfabetyzm to rzecz powszechna się stała przez te lata i myślałem, że jesteś kolejnym przedstawicielem tego młodego pokolenia:)

Poczytaj:

http://swiadomy-sen-senny-swiat.blogspot.c.../hipnagogi.html

JBEC
Oto chodzi że nie wruciłem i niechce ale przykro patrzeć jak większość ludzi robi wodę z muzgu sobie inteligentni idioci .
Foks
CYTAT(JBEC @ 17.06.2014 - 09:19) *
Oto chodzi że nie wruciłem i niechce ale przykro patrzeć jak większość ludzi robi wodę z muzgu sobie inteligentni idioci .

To ty wyzwales od debili szeroka publicznosc:) zamiast zastanowic sie czemu ludzie tak odbieraja twoje posty. Wiekszosc nie zagladajac na twoj profil stwierdzila ze jestes z gimnazjum, i nie chciales zaczerpnac wiedzy z elementarza 3-cio klasisty. Sam pisze na telefonie i robie byki. Kto by sie tym przejmowal;) pisz w wordzie on poprawi Ci bledy, wtedy przestana sie spuszczac dzieci neo;)
deiw
Jeśli byłeś świadomy to był to świadomy sen (niższe dostrojenie obe). Miałeś wibracje i czułeś odklejanie od ciała czyli wyjście bezpośrednie ale potem straciłeś świadomość. A co do ortografii to pisz odwrotnie do tego jakbyś chciał napisać, na pewno mniej błędów będzie :P
JBEC
Ślicznie dziekuje za wskazówki
JBEC
Dziękuje postaram sie to zmienić
MadziaKK
JBEC, nie martw sie, niejedna osoba z forum chcialaby przezyc chociaz kawalek tego co ty z pierwszego posta :)

p.s. A to jak ktos dobrze czyta miedzy wierszami, nie robi roznicy, jak sie pisze. :) Pozdrawiam leniow i czepialskich ;p
JBEC
J tu muszę ci przyznać racje
Neuro.
Albo pisz po angielsku :D
JBEC
Raczej po Francusku ale w tedy była by większa prowokacja ,myśle ze tak jak opisała to jedna osoba nawet pomiędzy wierszami czytała to by zrozumiała poprostu trzeba być nieluckim żeby nie zrozumieć chyba ze ma inny problem D
izabelagr93
CYTAT(JBEC @ 16.06.2014 - 22:20) *

Tak właśnie pomyslałam, że tyle błedów to musi być obcokrajowiec lub ktoś kto był długo za granicą i nie używał j. polskiego.
Post ciekawy pomimo błędów zrozumiałam o co chodzi.
Chyba za bardzo się czepiacie. Więcej zrozumienia dla innych:>
izabelagr93
CYTAT(suchowiec @ 16.06.2014 - 20:43) *
Dokładnie. Pierwsza rzecz to staraj się pisać poprawnie i bezbłędnie.
Czytając twoje posty ja jak i każdy inny nabiera złych nawyków. Zatruwasz internet. Czytaj książki. Nabierzesz poprawnego stylu, wtedy zacznij się udzielać w internecie.
Niby to mało istotne, ale to jest ważniejsze niż kozaczenie. Nie jesteś godzien żeby ktoś odpowiadał na twój post.

Dlaczego niby nie jest godzien żeby odpowiedzieć na jego post?

JBEC
Niewarto

Jakie podejście taki szacunek
JBEC
Przy tych waszych komentarzach to można prędzej wyjść z ciała jak jakom kolwiek technikom ,ale dziękuje wam za wyrozumiałość .
Zielarz Gajowy
Myślę, że od normy specjalnie nie odbiegliście, ale żeby nie było.

Poprosiłem opiekuna, aby pomógł mi wyjść. Przyśniła mi się mama, która stanęła nade mną i wyciągnęła do mnie rękę chwytając mnie jakby za klatę. Szarpnęła energicznie i wyrzuciła mnie z ciała. Wylądowałem za ścianą na klatce schodowej obok windy i byłem 100% świadomy, gdzie jestem czyli w astralu. Widziałem, Czułem i widziałem siebie w łóżku jak wibrowałem pomimo tego, że byłem za ścianą mojej chaty.

To mój pierwszy raz i oprócz ciekawego doświadczenia przebywania poza ciałem pierwszy raz poczułem czym są wibracje.

Ps.

Z tego co widzę na sat24 to Francja cala słonecznie praktycznie zatem masz fajnie. Sąsiedzi właśnie wyjechali do Francji, ale tam wygrała partia faszystowska zatem nie ciekawie, ale u nas teraz wygra PIS zatem będzie podobnie z poglądami:)
JBEC
Apropo wibracji ,nie zawsze występujom przy wyjściu ,ale gdy je miałem były całkiem miłe ,muszę powiedzieć ze ostatnio przeżyłem mały koszmar zwiozany z wibracjami miałem je na stojonco, dostałem dużej temperatury i nie mogłem sie ruszyć i zrezygnowałem z dalszego wyjścia pozatym gdy zrezygnowałem niemogłem odnaleźć kontaktu ,by zapalić światło a w moim pokoju było inaczej jak w zeczywistosci pomimo było ciemno ,przy przemieszczaniu sie po pokoju były całkiem inne przedmioty byłem przerażony , dotarłem do kontaktu ale dziw nie działał, serce biło jak dzwon ale po chwili udało mi sie włonczyć ,pierwszy raz coś takiego mie spotkało
Zielarz Gajowy
Tak to bywa, kiedy praktyka świadomości nas porywa:)
Mavic. Steve Mavic.
Ani razu nie miałem wibracji ani paraliżu sennego a mimo to 2 razy znalazłem się w OP xd

klucznik
To czy mamy wibracje podczas wyjścia zależy według mnie od tego którym ciałem wychodzimy.
Wyjście ciałem eterycznym- wibracje. Astralne- brak wibracji.
spryt2345
te forum schodzi na psy gosciu opisal swoje przezycie oczekujac odpowiedzi a wy jakis sie pierdol czepiacie
ma_sny
Deiw Ci odpowiedział najbardziej fachowo jak się dało, nie daj się innym opiniom które nic nie wnąszą. Forum to ludzie. Może i schodzi na psy, nie wiem wiem że ja napewno. Pamietam kim kiedyś byłem, nie che się zapominać i pragne być kim chce, a moje ego jezu jak ono sie wpierdala, co to wogole jest.

Ps. Ego taka furtka, otwarcie na pozuie zadowolenia i byia w wspaniałej wspólnoie, gdzie ludzię są szzerze oświeeni, prawdziwi, wiem kiedyś snów bede oświeony, wiem to i wiem że z jakiś powodów tu jestem.

Ps. tak wogóle mnie twoje pisanie wprawia w dobry nastrój, wiem ile masz lat i rozumiem powiedz mi o z tej Polski bedzie, masz swierze oko. Swieże, jak nie wiem to patrze zy pasuje:) Pasujesz do tego forum, bum bum z tą pisownią, sam Roman by i pozadrosił. Może za krutko sie rozbudzasz, ale bym nie ruszał, wieej leż w pozycji bez mysi, zamykaj je jak chesz, są rożne sztuczki a twoja wola to magia. Przekreć się naa bok jak już załatwisz sprawe umysłową, mysli i zasnij, jezeli w twoim umysle nie pojawią się mysli które stworzą sen to doznasz, nie, zle, zaobserwujesz jak ciało oddziela się od iała, tofaszyszą temu różne zjawiska, ale to tylko efekt uboszny.

FAJNY MASZ AKCENT.

Jeszze z 20 lat i spał bedziesz już naprawde nie dużo i snił. W pozycji medytaji kiedy starasz się wyiszy wystarzy Szawasana nie musisz Padmasany zna by wyjs poza iało. kurwa zjadłęm c Wygłupy
Konopix
Maśny, też wchodze czasem na forum po kilkunastu browarach.
Zielarz Gajowy
Maśny Ty masa chyba jesteś co? Tylko Ty możesz pisać w taki naćpany sposób, ale mogę się mylić bo Polska to dziki, murzyński kraj w którym roi się od dziwolągów.
Marmistrz
CYTAT(JBEC @ 20.06.2014 - 13:50) *
Apropo wibracji ,nie zawsze występujom przy wyjściu ,ale gdy je miałem były całkiem miłe ,muszę powiedzieć ze ostatnio przeżyłem mały koszmar zwiozany z wibracjami miałem je na stojonco, dostałem dużej temperatury i nie mogłem sie ruszyć i zrezygnowałem z dalszego wyjścia pozatym gdy zrezygnowałem niemogłem odnaleźć kontaktu ,by zapalić światło a w moim pokoju było inaczej jak w zeczywistosci pomimo było ciemno ,przy przemieszczaniu sie po pokoju były całkiem inne przedmioty byłem przerażony , dotarłem do kontaktu ale dziw nie działał, serce biło jak dzwon ale po chwili udało mi sie włonczyć ,pierwszy raz coś takiego mie spotkało

Ja też miałem wiele razy podobnie. Nie wiem, czy można to nazwać nieświadomym OBE. Wydaje się, że miewasz to częściej, niż Ci się wydaje ;). Można to poznać dokładnie po pomieszczeniu, które ma inny kształt, inne przedmioty i ogólnie wygląda obco i zwykle nie można włączyć światła. Raz przy czymś takim myślałem już, że mam OBE, bo tak łażę po ciemnej chacie i nie mogę nic włączyć, ale potem okazało się, że tym razem zwyczajnie zabrakło prądu ..... :/

Był i drugi raz, też mega. Łaziłem w ciemnym, obcym miejscu z rękami "na zombie" i nigdzie nie było kontaktu. Potem zobaczyłem postać w ciemności patrzącą na mnie i myślałem, że sie posram ze strachu, że mi coś w OBE będzie teraz banie robić horrorową, ale postać zapaliła światło no i już było wiadomo, że jestem po imprezie u kumpla na chacie...

Zmierzam do tego, że zwykle przekształcony dom jest sygnałem, że to nie jest rzeczywistość. U mnie często przy nieświadomych OBE pokój nie ma jednej ze ścian, jest kilkukrotnie większy, albo nagle okazuje się, że nie ma fragmenu podłogi i widzę przepaść.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.