Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "oobe Online" Czyli ...
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
PanBuch
Jakiś czas temu miałem zapytać ale jakoś nie było czasu żeby zajrzeć na forum. Czy ktoś z was ma możne tak jak ja ze codziennie myśli o tym jak będzie gdy umrę ? tzn wręcz nie mogę się doczekać śmierci. Może to choroba .. nie wiem ..
TyHu
Po prostu pewnie jesteś znudzony życiem jak ja.
Foks
CYTAT(TyHu @ 13.02.2014 - 17:46) *

Mnie W***ą ludzie wszyscy oczekują zbyt wiele, materializm w dzisiejszych czasach to choroba...Złość którą jest przesączone otoczenie napawa mnie o pawia...Czasami mam ochote żeby mnie coś porządnie j**o.
Ale nie o to chodzi, jestem za silny by sie poddawać, jestem za silny by krzywdzić...I choćbym dostał garba pracą przytkam wszystkim ryja kasom, bo jak wspomniałem całe zło to ten materializm...
Nie jesteście sami, a zarazem nie jesteście sami bo jesteście za silni mimo przeciwnością losu, mimo śmierci najbliższych mimo chorób otoczenia, to wy jesteście silni!!
Nie mam czasu wychodzić brakuje mi transu, spokoju w którym mogę porozmawiać z kimś kto albo jest moim wymysłem albo istnieje na prawdę, bo powtarzające się kreacje lub wyśnione wizje istnieją!!
G**o mnie obchodzą ludzie, małpki ciagane za sznurki, pacynki XXI w. Nie jesteśmy znudzeni życiem, a smutnym faktem bycia, odczucia się jak jednostka...Mimo obojętności dla mego gatunku, nie jestem obojętny na wasze odczucia, musisz poprostu się otrzepać i wieżyć ostatkiem sił że mimo tych co nas nie obchodzą są jeszcze inni dla których jestescie wyjątkowi mimo tego że nie jesteście tym kim inni by chcieli byście byli....
Szczęść Boże:)
Deimond
CYTAT(Foks @ 13.02.2014 - 20:16) *
Mnie W***ą ludzie wszyscy oczekują zbyt wiele, materializm w dzisiejszych czasach to choroba...Złość którą jest przesączone otoczenie napawa mnie o pawia...Czasami mam ochote żeby mnie coś porządnie j**o.
Ale nie o to chodzi, jestem za silny by sie poddawać, jestem za silny by krzywdzić...I choćbym dostał garba pracą przytkam wszystkim ryja kasom, bo jak wspomniałem całe zło to ten materializm...
Nie jesteście sami, a zarazem nie jesteście sami bo jesteście za silni mimo przeciwnością losu, mimo śmierci najbliższych mimo chorób otoczenia, to wy jesteście silni!!
Nie mam czasu wychodzić brakuje mi transu, spokoju w którym mogę porozmawiać z kimś kto albo jest moim wymysłem albo istnieje na prawdę, bo powtarzające się kreacje lub wyśnione wizje istnieją!!
G**o mnie obchodzą ludzie, małpki ciagane za sznurki, pacynki XXI w. Nie jesteśmy znudzeni życiem, a smutnym faktem bycia, odczucia się jak jednostka...Mimo obojętności dla mego gatunku, nie jestem obojętny na wasze odczucia, musisz poprostu się otrzepać i wieżyć ostatkiem sił że mimo tych co nas nie obchodzą są jeszcze inni dla których jestescie wyjątkowi mimo tego że nie jesteście tym kim inni by chcieli byście byli....
Szczęść Boże:)

Foks - widzę że walczysz sam z myślą typu czy jesteś komuś potrzebny, czy jesteś taki jak inni by chcieli?
;)

Skąd - bo wywaliłeś z siebie słów więcej niż pytanie zawarte w temacie:)
Dagon
Tyhu - w takim razie kup sobie dobry namiot, plecak, dużo konserw, zupek i łap stopa w nieznane :> Pełno jest takich wariatów, ostatnio oglądałem filmik nakręcony przez gościa co sam i bez pieniędzy pojechał stopem daleko w głąb Rosji, a potem odwiedził Dubrownik.

Kurcze, nie moge tego znaleźć... może kto widział?
ma_sny
Mam nadzieje że mnie lubisz że mimo wszystkiego cię zacytowałem.

Nie mam pojecia czym jest oobe a napewno wiem lepiej niż Wy po przeczytałem Monroe i Moena, Darka sugiera,casem i mała litera wwyższa, nie mógłbym z czystym sercem polecać tego komuś, oobe, nie mógłbym owiedzieć chłobie, kobieto co ty do kurwy robisz ze swoim życiem i jeszcze sie kurwa wpierdalasz w moje ospuło, sorry, ja pierdole słowa, jesli dodają mocy to ok jak zwykla afirmacjia, ja mam naprawde wrażenie że nie o to chodzi że nie chcecie wy nie czujecie i niewidzicie naprawde jaki ktoś jest dla was wystarczy że użyje słowa i już go zamykacie. Ja pierdole. A może czujecie energie i wiecie że ta energia zła. Czy to nie zwykłe mentalne gówno koloru zielonego.

Wiecie co jestem wybrancem mam nie zwykła latwość myśleć za innych i oobe mi przychodzi łatwo i nie wierzcie że ktoś wychodził po południu bo tylko kilka razy mu to się zdarzyło, są pewne rzeczy które się nie zmieniają, pojeby, skurwiele i oświeceni czuby którzy zawsze mają rajcie i wiedzą więcej.

Nie rozumiesz...Prawda?

Ps. Obemaniacy , zrozumcie wkoncu że czujecie się tak jaka macie fazę. Ze żadne kurwa jak nie jest afirmacją nie może was poruszyć, że jesteście wolni i macie wolną wole w cudzysłwoie bo nie macie tak naprawde, odpierdalacie swoj sen jak zdechniecie nadal bedzie odpierdalać ten żałośny spektakl.
Emmi
A ja napiszę tak: jak chcecie umrzeć, kiedy jeszcze nie żyjecie? ;)))
Foks
CYTAT(Deimond @ 13.02.2014 - 20:28) *
Foks - widzę że walczysz sam z myślą typu czy jesteś komuś potrzebny, czy jesteś taki jak inni by chcieli?
;)

Skąd - bo wywaliłeś z siebie słów więcej niż pytanie zawarte w temacie:)

Jasne ze jestem potrzebny, jak nie dla kogos to dla samego siebie;) mialem moment zrezygnowania;)
diaboliq
CYTAT(PanBuch @ 13.02.2014 - 17:34) *
Jakiś czas temu miałem zapytać ale jakoś nie było czasu żeby zajrzeć na forum. Czy ktoś z was ma możne tak jak ja ze codziennie myśli o tym jak będzie gdy umrę ? tzn wręcz nie mogę się doczekać śmierci. Może to choroba .. nie wiem ..

Przyznam że odkąd zainteresowałem się oobe i zrozumiałem że świat duchowy istnieje też zacząłem często myśleć o śmierci. Interesuje się również śmiercią kliniczną, czytałem kilka świadectw ludzi którzy byli po tamtej stronie. Niektóre przeżycia tych osób były bardzo przyjemne, opisują oni że widzieli piękne krainy, inni wręcz odwrotnie spotkali na swojej drodze istoty które chciały ich skrzywdzić lub byli w samym Piekle.
Jedno jest pewne że nasze życie nie kończy się wraz ze śmiercią bo sama śmierć jest tylko przejściem do innego wymiaru i rozpoczęciem nowego życia.
Konopix
CYTAT(TyHu @ 13.02.2014 - 18:46) *

albo sfrustrowany jak ja :@)

Fox materializm jest spoko o ile przynosi radoche. już się nie wkurwiam na ludzi, co zapierdalają od rana do nocy, żeby zabłysnąć matową karoserią swojego nowego 10-letniego audi skradzionego w szfabii. nawet jak mi się ftfasz śmieją, że ja takiego nie mam. w bogatych społeczeństwach ludzie naprafte bogaci chodzą czasem ubrani jak menele. to my europa wschodnia leczymy kompleksy gadżetami.

wracajac do temat, czy mysle o smierci?
còż jakbym mial wiecej odwagi, to pewnie bym sie zabil juz dawno temu, ale jestem tchòrzem i siedze w swoim ciasnym śfiatku, ktòry już jakby zaczynam akceptować i pròbować urozmaicać nowymi problemami. otarlem sie o smierc juz kilka razy, kto wie moze za czesto o niej marzylem. nie zasluzylem na smierc w mlodym wieku, bo nie poznalem jeszcze zycia. znajac mojego pecha, to po smierci sie okaze ze reincierpiacja istnieje i bede sie musial dalej męczyć. oby w dobrym towarzystwie :-*
Foks
CYTAT(Konopix @ 14.02.2014 - 20:26) *
albo sfrustrowany jak ja :@)

Fox materializm jest spoko o ile przynosi radoche. już się nie wkurwiam na ludzi, co zapierdalają od rana do nocy, żeby zabłysnąć matową karoserią swojego nowego 10-letniego audi skradzionego w szfabii. nawet jak mi się ftfasz śmieją, że ja takiego nie mam. w bogatych społeczeństwach ludzie naprafte bogaci chodzą czasem ubrani jak menele. to my europa wschodnia leczymy kompleksy gadżetami.

wracajac do temat, czy mysle o smierci?
c?ż jakbym mial wiecej odwagi, to pewnie bym sie zabil juz dawno temu, ale jestem tch?rzem i siedze w swoim ciasnym śfiatku, kt?ry już jakby zaczynam akceptować i pr?bować urozmaicać nowymi problemami. otarlem sie o smierc juz kilka razy, kto wie moze za czesto o niej marzylem. nie zasluzylem na smierc w mlodym wieku, bo nie poznalem jeszcze zycia. znajac mojego pecha, to po smierci sie okaze ze reincierpiacja istnieje i bede sie musial dalej męczyć. oby w dobrym towarzystwie :-*

Bedemy razem uprawiać pole :) w lepszym życiu :) hehe
hob3
.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.