Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jasnowidz Jackowski O życiu Po śmierci
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
PurpleCat
Rozmowa telefoniczna z jasnowiedzem na temat duchów i nawiedzonego domu.
Wideo dziwne ale audio świetne
pigsonwings
Jackowski to bardzo mądry gość jest świadom tego że dostaje roty od tych "nie żyjących fizycznie" z informacjami, jest też świadom że inkarnował na ziemi i najprawodopodobniej któreś z jego wcieleń jest z innej planety jak kiedyś wspominał "gdy był mały zawsze lubił patrzeć na gwiazdy w nocy i czuł tęsknote za domem robiąc to" może dlatego dostał te umiejetności tak spontanicznie nie ubiegając o nie.

A wracając to tych hochlików, energi które zostają po nas z powodów różnych, a to przywiązań do ziemskiego zycia, a to braku świadomosci smierci fizycznego ciała etc. można tego wymieniac bez liku. U mnie na działce mam to samo, za moim miastem, tylko nieraz sie manifestuje fizycznie tj. "światło, jakieś ściagania kołdry w nocy, kiedyś stukanie drzwiami", na zdjęciach ogromne plamy miałem jak już kiedyś wspominałem i wklejałem. Nigdy psychicznie, i tu mnie dziwi gdzie jest ta bariera niekóre byty, manifestuja sie psychicznie (sny etc) a jesli coś manifestuje sie fizycznie musi w jakims stopniu oddziaływać na energie otoczenia, gdyż jako nie fizyczny byt "energia"(potrafi wpływac na rzeczy fizyczne) jest to zdumiewające, musi wywalac z siebie ogromne ładunki i emanować energią, że jako coś nie fizycznego potrafi oddziaływaći na otoczenia. Zawsze było mi szkoda takich nie świadomych bytów ale nie jestem w stanie im pomóc jak narazie. A wracając do obrony, jak we wczorajszej audycji Zbyszka było mówione, myśl jest główna energią, takie energie miłości, niewidzialne wyimaginowane bariery, obezwładniają takich rezydentów.
Karamoon
Sam już niewiem czy mu wierzyć, ma też wideo o ufo, naprawdę czy ktoś wierzy że w tej odchłani odleglości cos mogło tu przylecieć. Wystrzelona w 1977 sonda voyager 1: Za około 18 000 lat Voyager 1 oddali się od Słońca na odległość 1 roku świetlnego. W roku 40 272 sonda minie gwiazdę Gliese 445 (AC+79 3888) w gwiazdozbiorze Żyrafy w najmniejszej odległości wynoszącej 1,64 roku świetlnego.

Wybaczcie, a tu ufo nad naszą planetą, paranoja, ciekawe jaką prędkością te obiekty się poruszają skoro nawet prędkością światła za daleko nie poeksplorujesz.

Dlatego przestałem wierzyć w wizje tego pana gdy zobaczyłem jego odczucia o ufo na ziemi.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie, niech każdy wierzy w co chce.

pigsonwings
CYTAT(Karamoon @ 14.05.2013 - 00:02) *
Sam już niewiem czy mu wierzyć, ma też wideo o ufo, naprawdę czy ktoś wierzy że w tej odchłani odleglości cos mogło tu przylecieć. Wystrzelona w 1977 sonda voyager 1: Za około 18 000 lat Voyager 1 oddali się od Słońca na odległość 1 roku świetlnego. W roku 40 272 sonda minie gwiazdę Gliese 445 (AC+79 3888) w gwiazdozbiorze Żyrafy w najmniejszej odległości wynoszącej 1,64 roku świetlnego.

Wybaczcie, a tu ufo nad naszą planetą, paranoja, ciekawe jaką prędkością te obiekty się poruszają skoro nawet prędkością światła za daleko nie poeksplorujesz.

Dlatego przestałem wierzyć w wizje tego pana gdy zobaczyłem jego odczucia o ufo na ziemi.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie, niech każdy wierzy w co chce.

Wszystko to napisałeś z perspektywy ograniczonej ludzkiej technologi ;) Kto wie jaką technologie mają szaraki i gdzie maja bazy wypadowe. Ale jesli chodzi o kosmitów to nie działają oni tylko na planie fizycznym zapewniam cie. Pozatym wielu inkarnuje na ziemi i vice versa.
I L'OBE YOU
CYTAT(Karamoon @ 13.05.2013 - 23:02) *
Sam już niewiem czy mu wierzyć,

"eee ja tam panie jestem jasnowidzem, ale taką chatę se kupiłem że musiałem ją sprzedać, bo straszyło"

japier.... taki dyżurny jasnowidz TVN. Nie wiem na ile jest dobry a na ile wykreowany przez "szatanską telewizję". Co do dowodów na to że pomógł zwłoki znajdywać, to się nie wypowiadam bo takie rzeczy można fałszować lub tuszować, wiem po prostu jak tv manipuluje ludźmi. Pamietacie Nie Do Wiaary? Już za chwilę poznamy nieodgadnietą tajemnicę wszechświata, już za chwilę zobaczymy jedyne i niepowtarzalne zdjecia ufo, już za chwilę dowiemy się jak miała na imię babcia Pana Boga, już za chwilę, już za chwile, już za chwilę, już za chwilę!!!

z drugiej strony czemu się tu dziwić, wszak telewizja nie jest od inspirowania rozwoju, ona jest od zwiększania oglądalności.
Woytas74
tyle można powiedzieć o tych całych "jasnowidzach":

http://ze-swiata.pl/rok-2012-w-przepowiedn...osc-jasnowidza/

- Słyszałem, że jest pan jasnowidzem
- oczywiście znam całą przyszłość

- a tego nie przewidział

Na koniec:

http://badania.net/list-otwarty-sopockiego...stwa-naukowego/
saddhu
Nie do wiary wygladalo jak wygladalo bo bylo oparte wylacznie o potwierdzalne fakty (w jakis sposob, o ile mozna tak powiedziec w tej tematyce - do wszystkiego co tam przedstawiono mozna dokopac sie samemu). Realizatorzy niczego sami nie wymyslali, ani nie tworzyli. I chwala im za to. A ze ludzie by chcieli uslyszec nie wiadomo co (inspiracji w programie o charakterze informacyjnym)...

Jackowski glownie zajmuje sie znajdowaniem trupow. To od tych trupow doastaje (lub nie) informacje/przekaz. Jezeli chodzi o przepowiadanie przyszlosci mozna zakladac, ze rowniez te informacje czerpie od kogos, nie wiadomo tylko od kogo, bo jesli szuka trupa to koncentruje sie na nim, a jak idzie o inne rzeczy to koncentruje sie "w ciemno", na niczym. Stad nalezy zakladac, iz te informacje nie sa nieomylne (jesli chodzi o wlasny zgon znacznie ciezej sie mylic).

A dlaczego jasnowidz (dowolny) nie zawsze trafia (nie wygrywa w totka)? A jest jakis czlowiek co jest bezbledny i nieomylny? W dowolnej dziedzinie jakiej sie specjalizuje?

Ja tam sledze pana Jackowskiego z uwaga, ale on sam przeciez dystansuje sie do swoich przepowiedni.
Krukos
lepiej na takie filmiki nie wchodzić, omijać z daleka
turysta49
Może i jest dobrym jasnowidzem w pewnych sprawach, ale Jackowski gwiazdorzy i to go gubi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.