Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Darek Sugier „Dzienniki Jessego”
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Stron: 1, 2, 3, 4
Darek Sugier
Kochane Ludziska :)
Proszę uprzejmie. Oto „Dzienniki Jessego”. Wersja do wydruku, czyli e-book złożony i złamany. Można już ściągać, a jak ktoś chce to i drukować. Dawać na facebooki, nasze klasy, chomiki, blogi:)

Darek Sugier "Dzienniki Jessego" 2011-2012 e-book drukarski

Chciałbym z tego miejsca podziękować Wszystkim, którzy pomagali mi przy powstawaniu „Dzienników Jessego”. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ. Dziękuję za pomoc przy korekcie i za wykonanie składu i łamania. Buziaczki, piącha i 1000 uśmiechów:)

Dziękuję również Wam Wszystkim za okazaną cierpliwość i wyrozumiałość przy oczekiwaniu…:)

No to cóż… ? Nic innego mi nie postaje chyba, jak życzyć miłej lektury…:)

Do zobaczenia w książce…:)

PS:
A i jeszcze jedno:
Link na razie jest tymczasowy, bo książka nie została wrzucona na serwer Admina PurpleCata, tylko na pierwszy z brzegu, tak by było jak najszybciej. Zaraz dam również książkę Elli z zaprzyjaźnionego forum obemania.pl i napiszę do Cata by wrzucił na swój, wieczny serwer oobe.pl.

Także, póki link jest tymczasowy, może na razie nie umieszczajcie w sieci, tylko jak już będzie docelowy, oobe.pl. A wówczas pasuje dać „Dzienniki Jessego” również do wikipiedi, pod hasło OBE, tak jak „Reportaże św. Piotra”. Jakby co, oto od razu tekst do linku:

Darek Sugier, Dzienniki Jessego, 2011-2012, e-book

Także, zaraz piszę do Cata i jak tylko wrzuci na swój serwer to wyedytuję posta i podmienię linki, wówczas będzie git-majonez i dopiero nich się „Dzienniki Jessego” rozejdą po sieci:)

Wszystkiego DOBREGO :)

------EDIT 21:57----------

Okej:)
PurpleCat już umieścił na serwerze oobe.pl, także link jest już docelowy i w linkarni podpostowej też już działa:)
Dzięki Cat:)

DS

Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book drukarski
Darek Sugier "MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem"
2002 e-book drukarski

archiwalna strona Darka Sugiera 2007-2009
porady Darka Sugiera na oobe.pl 2002
RychuBaca
CYTAT(Darek Sugier @ 22.02.2013 - 16:32) *
Kochane Ludziska :)
Proszę uprzejmie. Oto „Dzienniki Jessego”.
[...]
Wszystkiego DOBREGO :)
Podziękowania Darek, tobie i wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili czy to bezpośrednio, robiąc coś, pomagając, czy chcąc pomóc lub wspierając mentalnie. :)

PS
I jeszcze tak zapytam. Pisałeś, że "Dzienniki" skończyłeś ponad rok temu, a w jakim czasie powstały "Reportaże"?
twistoid
Dziękuję! No to się zabieram za czytanie.
masa
Odpowiedz prosze czy pomagała Ci Leelaja? Niezła z Polaka była
Polybius
Akurat na weekend dobra lektura, dziękuję
ssdariuss
Dziekuje serdecznie za dluuugo oczekiwana lekture.. Tak sobie teraz pomyslalem ze bylo by naprawde fantastycznie gdyby pan wydal te ksiazki w formie audiobooka,oczywiscie czytane przez autora. ;]
anders
Darek Sugier
CYTAT(RychuBaca @ 22.02.2013 - 16:40) *
PS
I jeszcze tak zapytam. Pisałeś, że "Dzienniki" skończyłeś ponad rok temu, a w jakim czasie powstały "Reportaże"?

Ostatnie zdanie w „Reportażach św. Piotra” padło dokładnie 23 lipca 2011 roku. Zresztą pisałem o tym w książce… zaraz sprawdzę stronę… Tak, na 235. Zaś „Dzienniki Jessego” skończyłem pisać 17 lutego 2012 i też o tym napisałem w książce… na str…. oj już nie chce mi się szukać, ale jest zapisane :)
Także jedna książka jest pisana po drugiej. Kiedy zacząłem pisać „Reportaże św. Piotra”? Musiałbym sobie przypomnieć… Były pisane jakoś w miarę bez większych pauz i nie za długo...

CYTAT(masa @ 22.02.2013 - 16:59) *
Odpowiedz prosze czy pomagała Ci Leelaja? Niezła z Polaka była

Wiele osób mi pomagało w sensie stricte, no i mentalnie :) I jestem za to bardzo wdzięczny i okazuję swoją wdzięczność - DZIĘKUJĘ

CYTAT(ssdariuss @ 22.02.2013 - 17:35) *
Dziekuje serdecznie za dluuugo oczekiwana lekture.. Tak sobie teraz pomyslalem ze bylo by naprawde fantastycznie gdyby pan wydal te ksiazki w formie audiobooka,oczywiscie czytane przez autora. ;]
anders

Czy ja wiem...? nie bardzo mi idzie czytanie, bo mam cholerną dysleksję:)

DS

2002 e-book drukarski

twistoid
A zapytam po cichutku, będą następne książki?
Messanger
Hehe... Przewertowałem szybko no i KUNIEC JEST BLIZKI :D.

Najlepsze to: 90% ludzkości pod działaniem ciemnych mocy i ślepy troll machający młotem :).

Edit. Darek jako dziadek Jezusa też niezła kmina.
Darek Sugier
CYTAT(twistoid @ 22.02.2013 - 17:47) *
A zapytam po cichutku, będą następne książki?

To ja też odpowiem po cichu - Nie mam pojęcia:)
No wiesz... piszę sobie, notuję każde wyjście, ale czy to pójdzie do Ludzi? Nie wiem...

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 22.02.2013 - 18:02) *
Darek czujesz się wybrany? Pytam poważnie. Czy te insygnia każdy może otrzymać, odziedziczyć? Dlaczego Ciebie to spotkało? Jak to sobie tłumaczysz? Tłumaczysz sobie to? Rozumiesz to? (...)
Aha. Jakbyś mógł założyć temat pytania do Ciebie to byłbym rad bo jestem ciekaw (...)

Nie. Nie czuję się wybrany. Czuję się normalny. Z trudem to do mnie dociera. Ja św. Piotr? Ja Jesse? To były moje inkarnacje? Tak, to byłem ja... To jestem ja...
Insygnia są REBASA, czyli moje. Czekają na mnie na Czasy Ostateczne. To Tarcza i Wytyk, czyli broń defensywna służąca Bramkarzowi.

Już temat z pytaniami? Może trochę poczekajmy i dajmy szansę innym ściągnąć i przeczytać. Tak będzie chyba okej, a może obejdzie się bez pytań, kto wie...

CYTAT(Messanger @ 22.02.2013 - 18:06) *
Hehe... Przewertowałem szybko no i KUNIEC JEST BLIZKI :D.
Najlepsze to: 90% ludzkości pod działaniem ciemnych mocy i ślepy troll machający młotem :).
Edit. Darek jako dziadek Jezusa też niezła kmina.

Tak. Jesse to był fizyczny pra-pra-pra...dziadek JEZUSA, dał początek Korzenia Jessego i w tym korzeniu wiele razy inkarnował, np. jako ojciec Józefa - Jakub, to byłem ja...

Przez pole mentalne jakim jest internet, siły z Otchłani bardzo łatwo przeskakują. To jest jak zaraza, jak wirus... W necie bardzo łatwo dochodzi do zakażenia serca demonami.

DS

2002 e-book drukarski

Tenshin
Czytam sobie książkę...

W niektórych technikach (listy wysyłane oddechem) widzę spore podobieństwa do technik Huny.

P.S. Śniada cera i proste czarne włosy, krępa budowa - poszukaj wśród indian, ameryka północna lub południowa.
Krisss
Dzieki Darek, zabieram sie do lektury!

Mala uwaga : ej, spokojnie ludziska z opowiadaniem konca ksiazki! Tyle sie czlowiek naczekal, poczekajcie chociaz 2-3 dni -:)
pigsonwings
Przeczytałem pare rozdziałów (sory że nie wszystko ale jakos tak wyszło że mnie zmuliło) to przeskakiwałem.
Ciekawa koncepcja krotkich rozdzialow z reszta jak w tytule "dzienniki"

Ciekawe doświadczenia, super szerzenie miłości, wszystko mimo iż subiektywne bardzo intrygujące.
Mam pytanko i co dalej? Jaka jest dalsza droga do zbawienia wg Piotra Jessego? Co dalej z tym wszystkim? Co ma to wszystko na celu?

Darek Sugier
Okej:)
Cat już umieścił na serwerze oobe.pl. Także link jest już docelowy, w linkarni podpostowej, też już działa. Można śmiało dawać link do sieci:)

----------EDIT-- 23 II 2013 godz. 12.42 --------

Coś mi linki przestały chodzić w mojej podpostowej linkarni... ale tylko "Dzienniki Jessego" i "Reportaże św. Piotra" ???

Tu jest link z innego serwera do DZIENNIKÓW JESSEGO:

http://bit.ly/YrdWP3

DS

2002 e-book drukarski

marcinoo
Pierwsze wrażenia z książki :

Rzeczywiście ta książka dla pewnych osób może być książką, która pozwoli im celniej rzucać kamieniami. Z drugiej strony tak opisujesz Darku te stygmaty, że samemu by się je chciało mieć ... :D Z pozostałych osób, które takie cuś posiadają, będą je mieć, jedna osoba już w zasadzie się ujawniła. Kto przeglądał forum ten wie kto ;)

Tak już żartem oczywiście, gdybyś napisa trzecią książkę, musiałbyś znależć sobie trzecią jakąś równie fajną inkarnacje, co by stworzyć zgrabną trylogie dzienników. Proponuje Judasza, to by było zaskoczenie. Trudno uwierzyć ? Kiedyś Darek nie wierzył,że istnieje Jezus ;) Więc wszystko jest możliwe, ale to było napisane żartem ... żartowałem ;)

Drugie wrażenia z książki :

Książka "gorsza" od poprzedniej, przede wszystkim budowa. O wiele bardziej podobała mi się budowa książki jak dobra powieść. Może i w takiej budowie nie było chronologii, ale był klimat dobrej książki, którą dzienniki Jessego nadrabiają treścią, te dalej dobrze się czyta.

Jeśli w tym poście ktoś zauważy żar, to ... za darmo będzie można ocieplić mieszkanie jak to zauważył Krisss ;)
Faithful
CYTAT(Krisss @ 22.02.2013 - 22:06) *
Zar bije z postow, mozna sobie mieszkanie ogrzac za darmo...

Wybaczcie Państwo Obenauci !!!

Przeczytałem kilkanaście stron.

Curious case of Benjamin Button ...
Polybius
Książkę przeczytałem, sensacyjna sprawa, odrobinę niedowierzam, ale po co miałbyś kłamać, co mógłbyś zyskać zmyślając takie niesamowite rzeczy? Jedynym wyjściem jest przekonać się samemu...
marcinoo
Właśnie doszedłem do momentu o tym, że Jezus żyje, jest wśród nas i przypomniało mi się, że parę dni temu mialem poza cialem sytuacje, że wymawiałem te słowa, chociaż nie zapamiętalem wszystkich 'jest wśród nas .... Jezus Chrystus" - reszta w notatniku - Ciekawy zbieg okoliczności ;)
Faithful
CYTAT(Polybius @ 22.02.2013 - 23:11) *
Książkę przeczytałem, sensacyjna sprawa, odrobinę niedowierzam, ale po co miałbyś kłamać, co mógłbyś zyskać zmyślając takie niesamowite rzeczy? Jedynym wyjściem jest przekonać się samemu...

Ludzie !

"Poznasz go po jego owocach"

Czy ktoś z Was zastanawiał sie w ogóle co to oznacza ?

Darek pokazuje Wam swoje stygmaty ? Fotki dłoni bez żadnych zmian ?

Wybaczcie kochani ale wypisuje się ...

Pierwsza książka Darka była super. Kolejna - duuużo gorsza. Najnowsza - dramat - opętanie - odwrót -

ślina z ust - głupota - NAIWNOŚĆ - dramat ...

Nie wierzę, że Wy a wielu z Was to baaardzo światli ludzie, wierzycie w te brednie w wykonaniu Darka ...

Darku ... ja osobiście przepraszam ale tak to czuję ...

Wg. mnie - MUSISZ zweryfikowac swoje odczucia i odnaleźć w nich kłamstwo, do którego Coś Ciebie zmusza ...

wobec Ciebie ...

jestem pewien, że przez Dzienniki Jessego duuuużo stracisz ...

Mnie juz na zawsze ...

Pozdrawiam !
pigsonwings
Dużo roboty na ten Joszuła, tylu ludzi na świecie go wzywa, Daro wybrany, niezłym bilokantem musi być. A za życia( ale on nie umarł?) niezłym telekinetykiem że po wodzie biegał ;) ale i tak wierze w jego miłość ;)

Co do Darka to jego subietywne przezycia nadal! byle by nie popasc w fanatyzm :0 i wyolbrzymienia
Polybius
CYTAT(Faithful @ 22.02.2013 - 23:29) *
Ludzie !

Pierwsza książka Darka była super. Kolejna - duuużo gorsza. Najnowsza - dramat - opętanie - odwrót -

Nie wierzę, że Wy a wielu z Was to baaardzo światli ludzie, wierzycie w te brednie w wykonaniu Darka ...

Wg. mnie - MUSISZ zweryfikowac swoje odczucia i odnaleźć w nich kłamstwo, do którego Coś Ciebie zmusza ...

wobec Ciebie ...

Mnie juz na zawsze ...

Pozdrawiam !

Jakie znowu opętanie, krzywda Mu się nie dzieje, wbrew przeciwnie, ma zaskakujące i piękne doświadczenia w poza, nic tylko zazdrościć.

Książkę przyjmuję z pewną dozą skeptycyzmu, ponieważ nie mam póki co możliwości potwierdzenia lub zaprzeczenia zawartych w niej informacji, jednak rozważam również opcję że jest to prawda.

Brak u mnie śliny z ust i naiwności, mam od razu uznać doświadczenia Darka za fałszywe ponieważ występuje w nich Jezus i Jahwe, a Monroe nic o nich nie wspominał? Czy przez to że potwierdza on istnienie zjawisk takich jak reinkarnacja którym oficjalny kościół żarliwie zaprzecza?

Dochodząc do konkluzji przestajesz myśleć.
Nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe.
Faithful
CYTAT(Faithful @ 22.02.2013 - 23:29) *
Ludzie !

wobec Ciebie ...

Mnie juz na zawsze ...

Pozdrawiam !

Powiem Wam jedno.

Ja, moja wiara, moje dogmaty, niedoskonałości powołań kapłańskich i błedy wielu ludzi Kościoła - bezeceństwa - mordy i gwałty dokonane przez Kapłanów, będa osądzone i tych ludzi czeka potępienie. Ja też będę osądzony i o moim losie "coś" zadecyduje. Święty nie jestem i mam tego świadomość. Jednak ten dogmat jest mi bardzo potrzebny. Zyję nim i tym, co niesie ze sobą.

Ojce i matki narodów wiedzą dużo ale nie ujawniają tego bo mogłoby to narazić na wykluczenie wiele społeczeństw.

NIC nie jest tak blisko pełnej wiary jak pełne zło ...

Kontrast = walka złego z dobrym.

Dlatego rozumujemy tak a nie inaczej ...

Kronopio
Moje refleksje po przeczytaniu 100 stron:
Jak zawsze przesłanie Darka przesycone emocjami nawet może przytłaczajace. Szczere do bólu. Darek maluje w nowej ksiązce obraz swojej podświadomości. Potrzeba odwagi aby tak dalece odsłonić intymne obszary życia. Podejrzewam, że byłby to łakomy kąsek dla psychoanalityka.
Tak sobie myślę że Darkowe przeżycia nie są wcale szczególnie wyjątkowe, można powiedziec że na swój sposób kazdy przeżywa cos podobnego z tym ze dysponujemy innym aparatem poznawczym oraz inna wrażliwością. Doskonale rozumiem potrzebę uzewnętrzniania tych przeżyć. To są stany które rodzą natchnienie a Darkowe teksty z pewnością z tego się wywodzą. Jedynym warunkiem żeby przeżywać w ten sposób jest swego rodzaju odwaga do oddania kontroli. Rzucenie się w nieznane w wir życia. Dobrze, że Darek robi to co robi bo może komus dać natchnienie. Wierzę że jest to absolutnie dostepne dla każdego.
serafis
Przejrzałem książkę. Dużo nowych informacji. Co do Darka jako... jako kogoś związanego z Jezusem (faktycznie, taka osoba, raczej byt istnieje. Ma ciało przyczynowe na naszym atmanicznym (dla średnich ludzi, nie liczę koksów). Poczytajcie artykuły Jarka Bzomy. Wpiszcie w google jego imię i nazwisko i na jednym z pierwszych portali będą, chyba 2 artykuły. Głównym tematem nie jest Darek, ale jest tam wyjaśnienie nt. jego osoby.

wyspiarz
;-)
bielik110
CYTAT(Faithful @ 22.02.2013 - 23:45) *
Powiem Wam jedno.

Ja, moja wiara, moje dogmaty, niedoskonałości powołań kapłańskich i błedy wielu ludzi Kościoła - bezeceństwa - mordy i gwałty dokonane przez Kapłanów, będa osądzone i tych ludzi czeka potępienie. Ja też będę osądzony i o moim losie "coś" zadecyduje. Święty nie jestem i mam tego świadomość. Jednak ten dogmat jest mi bardzo potrzebny. Zyję nim i tym, co niesie ze sobą.

Ojce i matki narodów wiedzą dużo ale nie ujawniają tego bo mogłoby to narazić na wykluczenie wiele społeczeństw.

NIC nie jest tak blisko pełnej wiary jak pełne zło ...

Kontrast = walka złego z dobrym.

Dlatego rozumujemy tak a nie inaczej ...

Witaj bracie kochany:)

Tak jak napisałeś wcześniej:)rozumiesz to tak a nie inaczej:)

Tu jest haczyk który został ci wbity w twój umysł:)rozumienie.
Uświadom sobie to że nic i nikt nie będzie cie sądził:)

NIE OSĄDZAJ NIKOGO,BO SAM ZOSTANIESZ OSĄDZONY:)

Już dziś:)teraz,myśl,mów i czyń sobie i innym

WSZYSTKO CO GODNE,CO MIŁE,CO CZYSTE,CO PIĘKNE I WZNIOSŁE I JEST CZYNEM CHWALEBNYM:)

Można różnie wszystko interpretować:) ale nic nie oferuje więcej niż Miłość:))

Uświadom sobie siebie,bądź świadomy Boga,zaufaj mu,zaufaj sobie:)

KOCHAJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO:)

Nie bój się:) pozdrawiam cię w miłości:)

Zielarz Gajowy
Rozmowa Bielika z Bielikiem:

- Uświadom sobie to że nic i nikt nie będzie cie sądził:)

- NIE OSĄDZAJ NIKOGO,BO SAM ZOSTANIESZ OSĄDZONY:)

Bielik czy Ty czasem zastanawiasz się nad tym co piszesz?:)
bielik110
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 23.02.2013 - 10:29) *
Rozmowa Bielika z Bielikiem:

- Uświadom sobie to że nic i nikt nie będzie cie sądził:)

- NIE OSĄDZAJ NIKOGO,BO SAM ZOSTANIESZ OSĄDZONY:)

Bielik czy Ty czasem zastanawiasz się nad tym co piszesz?:)

Coś nie jasne jest:)))))słonko
solitude zen
Przeczytałem parę rozdziałów książki i dałem jej spokój. Dla mnie autor zawędrował na fazy starych mrocznych bogów, a ja w tych rejonach nie mam nic do zbadania - dlatego nie czytam. Ciekaw tylko jestem jak to w dalszej perspektywie wpłynie na życie Pana Darka, bo mam wrażenie że na obecnym życiu te kontakty się nie urwą...
Zielarz Gajowy
Solit mam podobne odczucia. Manipulowanie psychiką za pomocą insygnii itd...widać, że owijają Go tamte moce wokół palca, ale nie chcę dalej rozwijać moich spostrzeżeń bo zaraz rzucą się na mnie co niektórzy, że krytykuję jego doświadczenia itd. zatem zakończę na tym, że nieźle go zmanipulowali a warto dodać, że przebudzonym istotom obe nie jest do niczego potrzebne bo przebudzenie kończy zabawę z emocjami, pożądaniami, których w oobe jak widać cała masa. W zasadzie oobe to jedna gigantyczna emocja.

Bieliku radosny no piszesz, że nikt i nic nas nie osądzi a chwilę później piszesz abyśmy nie sądzili bo zostaniemy osądzeni:) To kto nas osądzi skoro nikt nas nie osądzi?:)
bielik110
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 23.02.2013 - 11:06) *
Solit mam podobne odczucia. Manipulowanie psychiką za pomocy insygnii itd...widać, że owijają Go tamte moce wokół palca, ale nie chcę dalej rozwijać moich spostrzeżeń bo zaraz rzucą się na mnie co niektórzy, że krytykuję jego doświadczenia itd. zatem zakończę na tym, że nieźle go zmanipulowali a warto dodać, że przebudzonym istotom obe nie jest do niczego potrzebne bo przebudzenie kończy zabawę w emocje, pożądania itd.

Bieliku radosny no piszesz, że nikt i nic nas nie osądzi a chwilę później piszesz abyśmy nie sądzili bo zostaniemy osądzeni:) To kto nas osądzi skoro nikt nas nie osądzi?:)

Zielu nygusie jeden:))))))

Napisałem:)tak bo to :))))wszystko się zgadza

Świadomość że nic i nikt nas nie osądzi:)) objawia się przez akceptację wszystkich i wszystkiego:)

Czyli jak poniżej(zacytowałem)mądre przysłowie:)))

NIE OSĄDZAJ NIKOGO,BO SAM ZOSTANIESZ OSĄDZONY:)))

ŻYCZ WSZYSTKIM MIŁOŚCI,BO WTEDY I SOBIE ŻYCZYSZ:)))

BŁOGOSŁAW BOGA(LUDZI) TO I BÓG(LUDZIE CIEBIE BĘDĄ BŁOGOSŁAWIĆ:))

ITP..............:)

Tak to działa:) kochany bracie(ale ty to wiesz)
pozdrawiam:)))))))

Zielu tu dla ciebie:)))) coś ekstra zobacz do samego końca:))))

http://www.youtube.com/watch?v=Jbi2S8BZPws

_Voyager_
CYTAT(masa @ 23.02.2013 - 11:14) *
Link nie działa

http://forum.obemania.pl/index.php
Z tej strony, można pobrać bez problemu

Darek, ogromnie dziękuje za „Dzienniki Jessego” Zabieram się do czytania :)
Darek Sugier
Coś mi linki przestały chodzić w mojej podpostowej linkarni... ale tylko "Dzienniki Jessego" i "Reportaże św. Piotra" ???

Tu jest link z innego serwera do DZIENNIKÓW JESSEGO:

DS

2002 e-book drukarski

Zielarz Gajowy
Bielik to ostatnie zatem pytanie, aby nie paskudzić tematu. Jeżeli będę sądził to przez kogo zostanę osądzony i kto wymierza karę i jakie są rodzaje tych kar?
bielik110
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 23.02.2013 - 12:35) *
Bielik to ostatnie zatem pytanie, aby nie paskudzić tematu. Jeżeli będę sądził to przez kogo zostanę osądzony i kto wymierza karę i jakie są rodzaje tych kar?

Kochany:)
Świat i wszech:) to Bóg,Bóg to wszechświat:)my wszyscy jesteśmy JEDNYM:)sam siebie osądzisz:)

Tą miarą jaką ty mierzysz,taką i ty zostaniesz zmierzony:)))

powodzenia:)
Bezimienny Wiatr
Bielik

Jak w transie piszesz: światło, miłość, Bóg, wybaczenie, bla bla bla.. częste pisanie o ''miłości'' to cecha osób które tej miłości nie okazują w takim stopniu jakim oczekują od innych. ''Jak nie wiem co napisać, to napiszę o miłości, świetle i Bogu... i wszyscy będą mi przytakiwać, będzie słodko i wyjdę na taaakiego dobrego gościa''... to nie ma nic wspólnego z prawdziwą i świadomą ''miłością''. To typowe tak zwane ''bełkoty New Age''.

To takie wycieranie sobie mordy, szlachetnymi hasłami. To nie wychodzi od Ciebie, to nie są słowa przebudzonego.

Darek Sugier

Mam nadzieję że Twoja przygoda z Jahwe, Jezusem i innymi, nie spowoduje utraty uśmiechu na Twojej twarzy. Oby ta droga, nie sprowadziła Cię do roli pokornego niewolnika pewnego typu postrzegania rzeczywistości.

bielik110
CYTAT(Allanntaniel @ 23.02.2013 - 13:05) *
Bielik

Jak w transie piszesz: światło, miłość, Bóg, wybaczenie, bla bla bla.. częste pisanie o ''miłości'' to cecha osób które tej miłości nie okazują w takim stopniu jakim oczekują od innych. ''Jak nie wiem co napisać, to napiszę o miłości, świetle i Bogu... i wszyscy będą mi przytakiwać, będzie słodko i wyjdę na taaakiego dobrego gościa''... to nie ma nic wspólnego z prawdziwą i świadomą ''miłością''. To typowe tak zwane ''bełkoty New Age''.

To takie wycieranie sobie mordy, szlachetnymi hasłami. To nie wychodzi od Ciebie, to nie są słowa przebudzonego.

Darek Sugier

Mam nadzieję że Twoja przygoda z Jahwe, Jezusem i innymi, nie spowoduje utraty uśmiechu na Twojej twarzy. Oby ta droga, nie sprowadziła Cię do roli pokornego niewolnika pewnego typu postrzegania rzeczywistości.

No widzisz:)
To jest to o czym tak często piszę:)

A poza tym to od czegoś trzeba zacząć nie sądzisz:)))

pozdrawiam:)
Messanger
Ej Dariuszu... Tak teraz sobie to przeglądam i czuję pewien niedosyt.

Tej zimy miał być podobno Lewiatan, a w tej książce ani razu o nim nie wspomniałeś otwarcie :(. Chyba, że Lewiatan to Wąż Pradawny albo Szatan (bo Ci dwaj to osobne indywidua jak zrozumiałem).

PS. Nie ma też przepowiedni na 2013, a niezmiernie mnie to ciekawi.
Darek Sugier
Czy ktoś może wie dlaczego nie działają linki „Reportaży św. Piotra” i „Dzienników Jessego”? Czy to jest jakiś techniczny problem?

DS

2002 e-book drukarski

.
Macie tutaj jeszcze linka:
http://chomikuj.pl/CzyToSen/K+S+I+*c4*84+*...ie/Sugier+Darek
Bezimienny Wiatr
CYTAT(bielik110 @ 23.02.2013 - 13:28) *
No widzisz:)
To jest to o czym tak często piszę:)

A poza tym to od czegoś trzeba zacząć nie sądzisz:)))

pozdrawiam:)

Oczywiście, powodzenia w odkrywaniu siebie, ja też kiedyś pisałem w ten sposób... później przyszło ''oprzytomnienie''.

Nie chciałem Cię obrazić... Mam nadzieję że nie tak to odebrałeś.

Powodzenia!
Foks
CYTAT(Darek Sugier @ 23.02.2013 - 14:04) *

Tak jakby plików nie było na serwerze
pigsonwings
CYTAT(solitude zen @ 23.02.2013 - 10:46) *
Przeczytałem parę rozdziałów książki i dałem jej spokój. Dla mnie autor zawędrował na fazy starych mrocznych bogów, a ja w tych rejonach nie mam nic do zbadania - dlatego nie czytam. Ciekaw tylko jestem jak to w dalszej perspektywie wpłynie na życie Pana Darka, bo mam wrażenie że na obecnym życiu te kontakty się nie urwą...

a tak nawiązując do tego nie sądzicie że ten zydowski Jahwe to troche sadysta, na pustyni czekał aż całe pokolenie umrze jego ludu które go zdradziło, egipcjan zdziesiatkował ( a przeciez swiadomi nie byli ), swiat cały zatopił który wczesniej sam stworzyl, zabijał i sie mścił na każdym kroku, potem zesłał syna swego umiłowanego zeby go zabić, przeciez całą ziemie ma w garści mógł ustawić w harmoni i miłości bez zła od poczatku. nie rozumiem tego myślenia.... wole Boga jaka Absolut wszechoebcną miłość, A Joszułe jako proroka dawce miłości. fazy starych mrocznych bogów, tak obawiam sie że to jest tak właśnie... mimo iż Darek zła nie doznał od tych istot to nadal jest to bardzo watpliwe, nie chce byc paranoikiem i zawsze podchodzic do sprawy że to musi byc "to złe" ale wydaje mi sie to bardzo zagmatwane tu Piotr, teraz jakiś Jesse? kto to pradziad Maryji a moze wymysł jakas podpucha. Ja bym naprawde podszedł pod samorefleksje... książka może jakis koncept wdaje mimo iz za bardzo emocjonalna brak obiektywnosci chwilami razi. niestety nadal nie jest ona "nie potwierdzonym info"
Darek Sugier
CYTAT(Foks @ 23.02.2013 - 14:14) *
Tak jakby plików nie było na serwerze

Na pewno? Czy ktoś to może jeszcze potwierdzić? Czyli serwer nie zmienił adresu, czy coś w tym stylu, tylko pliki zniknęły? Nie kumam. Ale przecież "Miłość i Wolność Poza Ciałem" jest...

DS

2002 e-book drukarski

Krisss
Pisza ze 'konto jest zawieszone'
e_pomarancza

"Nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe."
Też tak sądzę. ;)

ja w dalszym ciągu traktuje książki Darka jako źródło porównań doświadczonego obenauty z moimi wyjściami. te konfrontacje są dla mnie najistotniejsze w książkach i istotne w rozwoju.

Co do Jezusa - nie wnikam. Dla mnie istota jak i inne. Bardzo fajnie, ze Darkowi robi dobrze w życiu.

Ja jak zwykle zauważam wiele bardzo podobnych niemal identycznych doświadczeń w przebywaniu poza ciałem. A jest to dla mnie ważne, bo czasem sporo mi naświetla. Daje do myślenia i potwierdza, ze jednak poruszamy sie po tym samym "gruncie".

Dzięki, czytam sobie dalej - lektura na zimowe wieczory. Często jak dobre since-fiction nawet ;) Ale to nie jest negatywne porównanie.
e_pomarancza

ten link działa.
wyspiarz
;-)
Darek Sugier
CYTAT(Krisss @ 23.02.2013 - 14:24) *
Pisza ze 'konto jest zawieszone'

Zawieszone? Co to oznacza w praktyce? Wiecie, ja kompletnie nie kumaty jestem w tych sprawach, czyli co? Linki już te nie będą działać, czy będą po odwieszeniu konta? A co jest najczęstszą przyczyną zawieszenia konta i jak to się mogło stać? Coś nawaliło? Moderator może to naprawić?

A i gorąca prośba do modów:
Proszę nie usuwać wątku o linkach, czy linki zaczną zaraz chodzić, czy nie. To tak dmucham na zimne:) Nich se tam będzie, taki przerywnik:)

DS

2002 e-book drukarski

wyspiarz
;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.