Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Stygmaty – KRZYŻ Na Lewym Stygmacie
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Stron: 1, 2, 3
Darek Sugier
Z racji, że w tematach założonych przez DS, szybko dochodzi do offtopu, (co nie mówię, że jest złe, bo niekiedy rodzą się ciekawe refleksje i polemiki), pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie, gdy strategicznymi informacjami będę się dzielił z Wami w nowych tematach, tak by były bardziej dostępne dla większości, a i byśmy mogli sobie podyskutować lepiej.

Ja wiem, że teoretycznie materiał powinien znaleźć się w temacie „USG- Stygmaty”, jednak fakt jest taki, że post DS zostałby szybko przykryty i nie koniecznie dotarłby do szerszego odbiorcy. Także proszę administrację i moderacje o wybaczenie, że pozwoliłem sobie założyć ten temat.

A tak na marginesie:
Czy to dobry pomysł, by na przykład z niektórych tematów, dajmy na to o Stygmatach, zrobić kiedyś e-booka? ( Jeśli oczywiście BÓG na to pozwoli i da Nam jeszcze trochę czasu). Zmoderować porządnie i materiał dać do sieci, tak by i inni go mieli do poczytania, no i do obejrzenia? To tylko tak luźna propozycja.

A teraz do konkretów:
Pragnąłbym podzielić się z Wami informacją, że na lewym Stygmacie (na jego zaczątku), od czasu do czasu, pojawia się KRZYŻ. Raz jest bardziej, raz jest mnie widoczny.

Pierwszy raz pojawił się jakieś 2 tyg. temu. Czekałem, aż nadejdzie odpowiednia chwila, moment kiedy stanie się bardziej widoczny i pozwoliłem sobie Go sfilmować :)
Dodam tylko, że nie było to proste, bo KRZYŻ jest jakby w środku tkanki Stygmatu, głęboko, ale wydaje mi się, że kamera GO uchwyciła. W relu, gdy się wyłania, jest o wiele bardziej widoczny. Mam ciulową kamerę HD. Właściwie, to aparat z możliwością nagrywania filmów full HD. Chyba będę musiał odżałować kasy i kupić porządnego soniaka.

Rano, często, gdy się budzę w OP (Obszarze Przycielesnym) – bo tak w większości przypadków mam, że najpierw budzę się w qwaziciele, a dopiero potem w fizycznym, czuję włożone w Stygmaty kryształy. Są to około 30 cm długości graniastosłupy o podstawie kwadratu. JEZUS mi je wkłada. Zasila mnie nimi i rozpycha moje Stygmaty. A gdy je usunie, na tkance qwaziciała pozostaje znak KRZYŻA. Tak to wygląda póki co od kuchni. Sprytne nie?

A i jeszcze coś bym chciał dodać, nie koniecznie związane z tematem „Stygmaty”, a co może być fajnym zaczątkiem do ciekawej dyskusji, otóż już któryś raz z kolei dostrzegłem na złotej Pasterskiej Lasce jaką posiada MESJASZ znak OM, o taki:

Czyli co? KRZYŻ to nie jedyny Jego symbol? Wychodzi na to, że tak. Gwiazda Dawida, to też Jego Symbol, bo ten który jest bliski mojemu sercu – część mnie, często jest obrysowany takim znakiem i normalnie łazi po astralu z nim jak w hulachopie :)

A oto i zapowiadany materiał:
(Tylko jak mówię, nie spodziewać się BÓG wie czego.
Coś się dziej i pragnę się tym podzielić z Wami, to wszystko…)
A i jeszcze mała wskazówka techniczna:

Filmik jest w za dużej skali, bo ręka wychodzi 3 razy większa. Najlepiej jest ściągnąć filmik i zmniejszyć przekątna obrazu, tak by dłoń była w miarę w skali 1:1. Wówczas KRZYŻ jest najlepiej widoczny.

----edit 28 XI ----
screen:
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...amp;#entry87084

DS

Darek Sugier "Dzienniki Jessego" 2011-2012 e-book drukarski
Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book drukarski
Darek Sugier "MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem"
2002 e-book drukarski

archiwalna strona Darka Sugiera 2007-2009
porady Darka Sugiera na oobe.pl 2002
Pavveł
CYTAT(Darek Sugier @ 26.11.2012 - 13:05) *
Z racji, że w tematach założonych przez DS [...]
[...] jednak fakt jest taki, że post DS zostałby szybko przykryty [...]

Piszesz tak, jakby Darek był kimś innym.
Kim jesteś? Odpowiedz.
stray.ghost
CYTAT(Darek Sugier @ 26.11.2012 - 13:48) *
...
Kim jestem?
Na imię mi OSOBY bo jest mnie wielu…

W tym kontekście przychodzi mi na myśl Wielka Improwizacja Mickiewicza:
"Nazywam się Milijon – bo za miliony kocham i cierpię katusze"
Freddy K
Prośba do administratora, aby tematy o charakterze religijnym, jak np. stygmaty, zostały przeniesione do działu Hide park - Filozofia i światopogląd, albo żeby utworzono nowy dział - Religia, wiara, mistycyzm.
GoodBoy
Na imię nam Legion bo jest nas wielu :) Nawet nie patrze w te stygmaty bo w to nie wierze. Monroe pisał o że Boga i Jezusa jako takiego nie ma, tylko byty podobne w naszym mniemaniu do ich formy i jego wersja bardziej mi odpowiada. Zapewne kiedyś zostaniesz kanonizowany a do tego czasu życzę powodzenia.
uncommon
Ja tam wierze,że się pojawiły krzyże.
Tylko co z tego ? Wiem bluźnie Panu.
Wolałbym informacje o tym kiedy będzie wydana nowa książka, i dowiedzieć się źródła,celu i przyczyny ich powstawania.
To jest dla mnie ważniejsze.
ssdariuss
Rozumiem ze dla wielu "nowy" Darek nie pasuje a ja osobiscie odetchnalem z ulga bo poprzednie podejscie do Boga mi cholernie nie pasowalo. Stygmaty.. a dlaczego nie, przeciez nie on pierwszy i nie ostatni zapewne .
uncommon
Heh obejrzałem z 5 razy i myśle gdzie ten krzyż ?
Mam coś z głową ?
Tam nie ma żadnego krzyża ! Jedynie jakieś odciski.
Ale wkońcu patrze,że jest rzeczywiście w środku tego stygmatu, czerwonej kropki na śrdoku dłoni.
Także szacunek ;)

edit: To teraz mogą do Pana pielgrzymki nawet przychodzić ;p. Ciekawe czy ma Pan dar uzdrawiania teraz ...
Dagon

A ja widzę uśmiechnięty ryjek kosmity :)
Darek Sugier
CYTAT(uncommon @ 26.11.2012 - 16:56) *
Heh obejrzałem z 5 razy i myśle gdzie ten krzyż ?
Mam coś z głową ?
Tam nie ma żadnego krzyża ! Jedynie jakieś odciski.
Ale wkońcu patrze,że jest rzeczywiście w środku tego stygmatu, czerwonej kropki na śrdoku dłoni.
Także szacunek ;)

edit: To teraz mogą do Pana pielgrzymki nawet przychodzić ;p. Ciekawe czy ma Pan dar uzdrawiania teraz ...

KRZYŻ jest raz bardziej, raz mniej widoczny…
Kamerą strasznie mi było ciężko to uchwycić, bo KRZYŻ jest w tkance Stygmatu, w środku. To ślad jaki pozostawia po sobie kryształ JEZUSA – długi graniastosłup o podstawie kwadratu.

Tak jak mówię, najlepiej zmniejszyć przekątną obrazu, tak by skala był mnie więcej 1:1.
Wówczas optymalnie będzie widoczny – taki „plusik” jak na bateryjce :)

No kurczę dzielę się z Wami czym mogę…
Ja wiem, że niektórzy by już chcieli by się dopełniło, ale widać, że proces stygmatyzacji, to coś co jest rozciągnięte w czasie.

oobe.pl to moja dawna piaskownica… Tu zaczynałem… Tu wielu przyjaciół moich…
to jest dla Was…

DS

2002 e-book drukarski

lordini
No faktycznie ktoś ci w tkankach grzebie, ale nie sądzę, żeby ten ktoś miał dobre zamiary, radziłbym sobie zadać pytanie czy warto wierzyć komuś tylko dlatego, że tak powiedział?
Kronopio
To jest Krzyż Katarów taki najprostszy fraktal. Wiem bo mam taki sam na gitarze :)
GoodBoy
CYTAT(lordini @ 26.11.2012 - 17:34) *
No faktycznie ktoś ci w tkankach grzebie, ale nie sądzę, żeby ten ktoś miał dobre zamiary, radziłbym sobie zadać pytanie czy warto wierzyć komuś tylko dlatego, że tak powiedział?

Myślę że Darek zdaję sobie sprawę z ryzyka, kwestia jego doświadczenia.
ssdariuss
Tak i ja widze taki
lordini
CYTAT
Myślę że Darek zdaję sobie sprawę z ryzyka, kwestia jego doświadczenia.

On z niczego sobie sprawy nie zdaje, nawet gdyby dostał stertę dowodów to i tak by je odrzucił. Zbyt dobrze czuje się w swojej nowej roli. Osobie, która nawet nie potrafi argumentować raczej nie powierzaliby spraw wszechświata
ssdariuss
Jezuz doskonale wiedzial komu ma sie obiawic .. nie widzicie w tym Boskiego planu ??
lordini
CYTAT
Jezuz doskonale wiedzial komu ma sie obiawic .. nie widzicie w tym Boskiego planu ??

Jezus nic nie wiedział i nic nie wie. Boski plan w tym taki, żeby naprać wam w mózgach. Darku jesteś chodzącym błędem, który ma dziury w mózgu, dzięki, którym doświadcza stanów, których nie powinien i przez to stałeś się jak marionetka, a tamci tylko pociągają za sznurki.
ssdariuss
pozyjemy zobaczymy.. ja kieruje sie tym co mowi mi serce a Ty ??
lordini
CYTAT

Im dłużej będziesz żyć, tym bardziej będziesz się nudził tego jego stygmatami, aż w końcu zostanie sam Darek i jego stygmaty, który w rozpaczy powie: czemu mnie wszyscy opuścili? Przecież mam stygmaty
Hamdaoui
CYTAT(lordini @ 26.11.2012 - 19:07) *
Jezus nic nie wiedział i nic nie wie. Boski plan w tym taki, żeby naprać wam w mózgach. Darku jesteś chodzącym błędem, który ma dziury w mózgu, dzięki, którym doświadcza stanów, których nie powinien i przez to stałeś się jak marionetka, a tamci tylko pociągają za sznurki.

O dziecię , skąd to wiesz? powiem jedno świadomość(swiadomy zrozumie co mam przez to namyśli) , fajny naukowy pogląd ,""Jezus nic nie wiedział i nic nie wie"" o ile znam Jezusa wie wszystko bo to dzieje się za jego sprawą a jesli byscie nie wierzyli ze tak jest to wiedzcie ze Jezus jest Chrystusem to jak ma tego nie wiedzieć teraz lordini zaświadczyłeś ze Jezus jest nie doskonały , i kto go ciągnie za sznurki jacy tamci ?

lordini
No jasne, uważaj bo teraz wszyscy się ciebie posłuchają i uwierzą, tylko dlatego, że tak powiedziałeś
Pavveł
CYTAT(ssdariuss @ 26.11.2012 - 18:12) *

to nie ma nic wspólnego z sercem... sorry, że tak mówię, ale kierujesz się naiwnością i niczym więcej... w sumie nie sorry, nie jest mi przykro, że tak mówię, ja Ci coś uświadamiam, przykro mi zaś, że kierujesz się naiwnością...
ludzie, Wy, co niektórzy, nie macie totalnie pojęcia co jest święte, a co nie... jakiś zapróchniały krzyż w czterech zabitych dechami ścianach budynku zwanego kościołem uważacie za świętość, a na sąsiada ciągle narzekacie i wyzywacie... świętymi obwołujecie jakieś fizyczne nikomu nieprzydatne rzeczy, jak stygmaty, co tylko przeszkadzają, bo plamią ubrania i bolą, a ignorujecie takie świętości, jak miłe dobre słowa i uśmiech Waszych bliźnich, których spotykacie na co dzień... ten świat stoi do góry nogami ;/
ssdariuss
poprostu to przemilcze. Tobie zas radze bys nie mierzyl ludzi swoja miara..
Pavveł
CYTAT(lordini @ 26.11.2012 - 18:07) *

Lordini trochę za mocno i nieprzyjemnie się wyraził, ale puentę podzielam. Może nie tyle Jezus nic nie wiedział czy nie wie, ale nie ingeruje, bo to nie jego sprawa, a tych których to dotyczy i którzy wybrali tego doświadczać.

CYTAT(ssdariuss @ 26.11.2012 - 19:01) *
poprostu to przemilcze. Tobie zas radze bys nie mierzyl ludzi swoja miara..

Forum jest po to, żeby pisać, a nie żeby milczeć. Jeżeli się nie zgadzasz, napisz dlaczego, a nie napisałeś, że przemilczysz, jakbyś twierdził, że nie zrozumiem (ja czy ktoś inny), albo nie zasługuję na Twoje tłumaczenie, to jest trochę aroganckie z Twojej strony.
A czyją miarą mam mierzyć? Twoją? Jak jej nie znam. Każdy mierzy swoją miarą i tylko nią, wyłącznie. Taka jest tego fizyka.
Twierdzisz, że złą miarę przyłożyłem? Wytłumacz mi więc proszę, jaką powinienem przyłożyć. Z góry mówię, że ta, która zakłada czyjeś zwyrodnienia biologiczne (czyt. rany), za świętość jakiegokolwiek rodzaju, mi nie odpowiada -.-'
ssdariuss
Napisalem co mysle a z Toba nie mam zamiaru sie sprzeczac bo widze ze nadajemy na zupelnie innych falach. Nie kazdy kto chodzi do kosciola musi byc taki jak Ci sie wydaje.. Ale jak to mowia "To Twoje co z domu wyniesiesz"
fragles
A mi ten krzyż kojarzy się z takim małym "plusikiem" od baterii..

CYTAT(lordini @ 26.11.2012 - 18:41) *
No jasne, uważaj bo teraz wszyscy się ciebie posłuchają i uwierzą, tylko dlatego, że tak powiedziałeś

A czemu w takim razie Ciebie miałby ktos posłuchać ?
witekZ
CYTAT(Darek Sugier @ 26.11.2012 - 14:05) *
A i jeszcze coś bym chciał dodać, nie koniecznie związane z tematem „Stygmaty”, a co może być fajnym zaczątkiem do ciekawej dyskusji, otóż już któryś raz z kolei dostrzegłem na złotej Pasterskiej Lasce jaką posiada MESJASZ znak OM, o taki:

Czyli co? KRZYŻ to nie jedyny Jego symbol? Wychodzi na to, że tak. Gwiazda Dawida, to też Jego Symbol, bo ten który jest bliski mojemu sercu – część mnie, często jest obrysowany takim znakiem i normalnie łazi po astralu z nim jak w hulachopie :)

Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book

Darku, czyżbyś sug(i)erował :p że Buddyści i Hindusi idą w dobrą stronę, tylko jakby od inną drogą? Że Jezus uznał za słuszne dochodzenie do Boga kilkoma drogami, nie tyko przez Chrześcijaństwo? A może nawet, że podobnie jak w przypadku Islamu (Gabriel podyktował Koran Mahometowi) Jezus jest inspiratorem/twórcą tych dróg, tych wszystkich systemów religijnych?
warmine
Jak mam być szczera to ja na tym filmiku nie widzę krzyża tylko odbicie łapy z czterema pazurami.
HUGH
Nie rozumiem tego wielkiego show jakim jest Pan Darek. Co nie którzy widzę, że są na niego na prawdę ślepo zapatrzeni. Mam wrażenie, że Pan Darek chce zrobić z siebie pewnego rodzaju guru.
http://www.mindfuck.com.pl/wp-content/uplo...012/08/132.jpeg a ja tutaj widzę Jezusa ;]. Przepraszam, jeżeli urażam czyjeś uczucia religijne, ale taka jest prawda.
Pavveł
CYTAT(witekZ @ 26.11.2012 - 19:30) *
Darku, czyżbyś sug(i)erował :p że Buddyści i Hindusi idą w dobrą stronę, tylko jakby od inną drogą? Że Jezus uznał za słuszne dochodzenie do Boga kilkoma drogami, nie tyko przez Chrześcijaństwo? A może nawet, że podobnie jak w przypadku Islamu (Gabriel podyktował Koran Mahometowi) Jezus jest inspiratorem/twórcą tych dróg, tych wszystkich systemów religijnych?

A to co, jak Darek powie, że tak, to zaczniesz się interesować albo i praktykować buddyzm, a tak uważasz że to jest złe? No paranoja!!

CYTAT(ssdariuss @ 26.11.2012 - 19:15) *
Napisalem co mysle a z Toba nie mam zamiaru sie sprzeczac bo widze ze nadajemy na zupelnie innych falach. Nie kazdy kto chodzi do kosciola musi byc taki jak Ci sie wydaje.. Ale jak to mowia "To Twoje co z domu wyniesiesz"

A skąd wiesz co mnie się wydaje o tych, co chodzą do kościoła? Robisz nadinterpretacje, przeczytaj dokładnie to, co napisałem.
Robisz z siebie takiego dobrego, a oczerniasz mnie i mój dom, zastanów się nad tym.
rab
Mam prośbę - niech ktoś, kto widzi tam krzyż zrobi screena i zaznaczy go na nim. Ja nie mogę zauważyć ;/.
twistoid
Widzę krzyż. Ok, widzę też że stygmat czerwienieje, no to paczam co będzie dalej. Proszę nie denerwujcie się tak, naprawdę nie ma po co.
lordini
CYTAT
A czemu w takim razie Ciebie miałby ktos posłuchać ?

Nikt nie musi mnie słuchać, ja tu tylko wskazuję drogę, a patrzeć jak ludziom jest prane w głowach nie będę
Pavveł
CYTAT(twistoid @ 26.11.2012 - 20:11) *
Proszę nie denerwujcie się tak, naprawdę nie ma po co.

Ja się nie denerwuję, tylko staram się wyplenić irracjonalność w pewnych wypowiedziach. Niestety to akurat trudno ubrać w takie słowa, aby nie zabrzmiało arogancko czy agresywnie.
lordini
CYTAT
O dziecię , skąd to wiesz? powiem jedno świadomość(swiadomy zrozumie co mam przez to namyśli) , fajny naukowy pogląd ,""Jezus nic nie wiedział i nic nie wie"" o ile znam Jezusa wie wszystko bo to dzieje się za jego sprawą a jesli byscie nie wierzyli ze tak jest to wiedzcie ze Jezus jest Chrystusem to jak ma tego nie wiedzieć teraz lordini zaświadczyłeś ze Jezus jest nie doskonały , i kto go ciągnie za sznurki jacy tamci ?

No dobra posłużę się tutaj tą samą bronią co wy, powiem tak: jestem od ciebie inteligentniejszy, szybszy i silniejszy. Wierzysz mi? No właśnie, więc podaj mi powód dlaczego inni mieliby ci wierzyć. Posłuchaj kogoś kto jest po twojej stronie:

Fragles- A czemu w takim razie Ciebie miałby ktos posłuchać ?

Ja tu walczę w imie czegoś, co jest dla mnie słuszne, od ludzi zależy co wybiorą, ponieważ Bóg nikomu nie dał mocy wpłynięcia na wolną wolę

Alan66
po co ta cała dyskusja ? ;]
kilka postów w tą czy w tą,
co za różnica ?
czy post może kogoklwiek przekonać o prawdziwości czy też nie ?
ludzie zmiłujcie się w końcu
skąd w was tyle agresjii ( tak jest to agresja choć usłana pięknym i tak bardzo wyrozumiałym słowem)
jaki to ma sens ?
rab
CYTAT(twistoid @ 26.11.2012 - 20:32) *

Nie wiem czy jestem ślepy czy co, ale nie dałoby obrysować krzyża jakimś kolorem np zielonym :D?
ssdariuss
Ja nie jestem agresywny! Agresywność 1 !!
Zachariasz Lubowiecki
Słuchając nowej płyty rapera Mediuma, natrafiłem na ciekawy utwór dotyczący OOBE. Autor opisuje w nim interesujące doznanie religijne podczas bytowania ''po tamtej stronie''. Zobaczył samego Boga, i rozmawiał z nim. Stwórca m. in. opowiedział mu o tym, że czas się zbliża, i kazał nawracać się jak najszybciej, wspomniał również o piekle i szatanie. Nie to, żebym osobiście wierzył w takie rzeczy, ale wklejam link do odsłuchu utworu dla zainteresowanych. Fragment o którym mówię zaczyna się w 2:17 i trwa do końca.

http://w984.wrzuta.pl/audio/2zUnOCWWGKZ/medium_-_astral

diaboliq
No ja chyba jestem jakiś dziwny bo jakoś nie mogę dostrzec żadnego krzyża:) Ale nie o tym chciałem pisać.
Odnośnie Jezusa to jeszcze parę lat temu uważałem to za mit, ktos taki po prostu nie mógł dla mnie istnieć. Było tak do momentu kiedy w moim życiu wydarzyło sie coś co odmieniło moje spojrzenie na świat pozagrobowy. Teraz jestem przekonany o istnieniu Boga i szanuje poglądy Darka to jego świat i nie można mu tego zabierać!
Pavveł
CYTAT(twistoid @ 26.11.2012 - 20:32) *

Ja tam widzę pentagram pod pewnym kątem, ok. 60 stopni, odwrotnie do wskazówek zegara, od pionu; albo takiego ludka kung fu wykonującego pozycję podobną do tej.
twistoid
http://ifotos.pl/zobacz/Clipboard_xnqnwxp.jpg/ chyba lepiej się nie da, btw. trochę przypomina mi medalik
Pavveł
O to niezły samobój, bo dla mnie bardziej na krzyż to wygląda to zaczerwienienie z wyłączeniem właśnie tego, co zatoczyłeś. Jednak całościowo to wydaje mi się być tak, jak napisałem w poprzednim poście.
Darek Sugier
CYTAT(diaboliq @ 26.11.2012 - 20:45) *
No ja chyba jestem jakiś dziwny bo jakoś nie mogę dostrzec żadnego krzyża:) (...)

Poprowadź dwie przekątne w prostokącie, na fotce.
Stygmat z czerwonym KRZYŻYKIEM znajduje się na ich przecięciu, po środku dłoni i zdjęcia. Taka elipsa z plusikiem wielkości półtorej centymetra.

-------edit------

CYTAT(twistoid @ 26.11.2012 - 20:50) *

Pierwsza klasa!
Jeszcze raz dzięki Twist!
Wiesz…
Nie działa mi coś opcja „Dziękuję”. Pisałem do Warmine. Mówi, że to wina przeglądarki.
Normalnie naciskam na „DZIĘKI” a tu nic, żadnej reakcji… Bo bym Ci podziękował punktami prestiżu :)
No ale dobra. Już bez wazyliny :)
Piona!
Ludziska, podziękujcie Twistowi od mnie, proszę :)

DS

2002 e-book drukarski

Hamdaoui
CYTAT(lordini @ 26.11.2012 - 21:31) *
No dobra posłużę się tutaj tą samą bronią co wy, powiem tak: jestem od ciebie inteligentniejszy, szybszy i silniejszy. Wierzysz mi? No właśnie, więc podaj mi powód dlaczego inni mieliby ci wierzyć. Posłuchaj kogoś kto jest po twojej stronie:

Fragles- A czemu w takim razie Ciebie miałby ktos posłuchać ?

Ja tu walczę w imie czegoś, co jest dla mnie słuszne, od ludzi zależy co wybiorą, ponieważ Bóg nikomu nie dał mocy wpłynięcia na wolną wolę

Ja o nic nikogo nie prosze tutaj na forum wszyscy wszystko wiedzą, więc po co mi to uznanie,aprobata na co mi to tylko słabi tego szukają ja nie szukam, a do tego czy ci wierze jakie ma to znaczenie, jaki byś nie był i co byś o mnie nie myślał to wiedz ze cie miłuje jak wszystkich na tym forum,najważneijsze to miłujcie sie, dobrze ze mówicie o tym co uwazacie za słuszne jedni sie zgadzają ze sobą a jedni nie tak juz bywa kiedys nastanie jedna prawda i jedne prawo a wszystko inne nie będzie mieć znaczenia , jedni juz to prawo i prawde poznali inni niech nadal szukają :)
Pavveł
CYTAT(Alan66 @ 26.11.2012 - 20:37) *
ludzie zmiłujcie się w końcu
skąd w was tyle agresjii ( tak jest to agresja choć usłana pięknym i tak bardzo wyrozumiałym słowem)
jaki to ma sens ?

Z kolei skąd u Ciebie mniemanie, że to jest agresja? Nie wiem jak Ty, ale ja czasem besztam się w myślach, gdy zrobię coś niezgodnego z moimi przekonaniami. Twoim zdaniem jestem dla siebie agresywny? A może po prostu chcę zwrócić uwagę na coś, co źle robię? ...
Jak coś źle zrobię i jestem tego świadom, to w myślach zwracam się do siebie (nie słowami bynajmniej, a raczej jakby gotową paczką informacji zakodowanych w emocji/czuciu) w sposób w stylu "co ja robię?? o.O", a czasem bywa i "ku*wa, co Ty najlepszego robisz?!" i myślę, że to jest normalne. Nie powiem chyba "Pawełciu, aleś narozrabiał, urwisku Ty, proszę Cię weź to pod rozwagę, nie zrozum mnie źle, nie chcę Cię zranić mówiąc to, chcę to dla Twojego dobra, nie obruszaj się na mnie, chcę tylko abyś zastanowił się nad tym problemem, bo wydaje mi się, ale to tylko moje skromne zdanie, że to co zrobiłeś, to nie był najlepszy pomysł, bo...". @#^!@%@!!!! To jest chyba oczywiste, co w drugiej wersji występuje i nie trzeba tego za każdym razem wygłaszać. Pierwsza forma zaś jest szybsza. A ten, kto chce zobaczyć motyw agresji, zawsze się dopatrzy tego, czego szuka. Pozdrawiam.
Shizmo
Gdzie jest krzyż?!

Darek Sugier
CYTAT(Shizmo @ 26.11.2012 - 21:04) *
Gdzie jest krzyż?!

Twistowi podziękowałem, to byłoby nie grzecznym Tobie nie podziękować :)
DZIĘKUJĘ,
Punkty prestiżu dla Shizmo poproszę :)

DS

2002 e-book drukarski

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.