Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Darek Sugier "Reportaże św. Piotra"
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Darek Sugier
Witajcie,

Napisałem książkę...
Jeśli wydawnictwo „Studio Astropsychologii” ją zaakceptuje, to już wkrótce ukaże się na rynku.
Tytuł:
„Reportaże św. Piotra”
Parę dni temu właśnie im ją wysłałem. Ma zebrać się grono redakcyjne i będą debatować czy ją wydać…
Jest dla Was… mimo, że BOGU dedykowana…
Kiedy się ukaże? Czy tylko w wersji papierowej? Myślę, że nie będzie niegrzecznym jeśli podam link do wydawnictwa i tam będziecie kierować swoje pytania:

http://www.studioastro.pl/?art=kontakt

Ja niestety znikam. W internecie mnie nie ma.
Do zobaczenie w książce.

Allelu–JAH!*

PS:
Niech żyją Odsłonięte Tajemnice!

-------------
* Wiwat JAHWE!
PANIE,
Chcę byś wiedział, że jestem tu dla CIEBIE…

DS

Darek Sugier "Dzienniki Jessego" 2011-2012 e-book drukarski
Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book drukarski
Darek Sugier "MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem"
2002 e-book drukarski

archiwalna strona Darka Sugiera 2007-2009
porady Darka Sugiera na oobe.pl 2002
twistoid
Cześć...Super!!!! Na pewno pójdzie jak świeże bułeczki ;) Pozdrawiam.
Kazik
No to czekamy! Pewnie bedzie ciekawa. ;)
ptysiek
fajnie Darku że w końcu jakiś znak od Ciebie! powodzenia :)
Kordian
Wow. Świetna wiadomość. Czekam z niecierpliwością :) .
Pavveł
widzę radykalną zmianę poglądów :) ale i to nie jest źle...
powodzenia i pozdrawiam :)
e_pomarancza
Z chęcią przeczytam ;) Dzięki Darek!
ps. Twist śniłeś mi się dziś, że na Boże Narodzenie mi życzenia składałeś. A Amen z Alą już 4 raz mi się śnią ;) Kiedy znajdę czas to napiszę Wam co.
Dagon
Mam mętlik w bani :) Darku, jeśli to ty to wypadało by zrobić walne zgromadzenie w Lublinie, skoro stronisz od internetów :P

Zbyszek
Ciekawy pomysl. wybiore sie do sw.Piotra w tygodniu, zobaczymy co on na to:)
Leci ktos do apostolow, na wypytki, zapraszam na ekspo:)))
Jarzyn44
O czym traktuje książka ? Życzę powodzenia, z Bogiem.
masa
O doswiadczeniach św. Piotra ;p Wspaniała wiadomość
diaboliq
Witaj Darek, ostatnio właśnie myślałem że dobrze by było gdybyś wydał kolejną książkę, było by co czytać:)
Sporo już przeczytałem w tematyce oobe, a twoją książkę przeczytam z przyjemnością!

*wiwat Jezus Chystus!
Zielarz Gajowy
Warto zasypać redakcję mailami z pytaniem kiedy książka będzie i czemu tak późno? Jak zobaczą, że jest zainteresowanie to szybciej wydadzą.

Ja poczekam aż na chomiku będzie.
foxy
Człowiek chorągiewka.
Uwaga, wieje dziś z południowego wschodu!
anula

Czekam z niecierpliwością!! :D
Coro
Pożyjemy zobaczymy... ;)
A jeśli faktycznie książka się ukaże to na 100% kupuje :D

Z wyrazami miłości i szacunku...
Coro :D
PanPiotr
byłbym w tej sprawie ostrożny. W końcu konto z którego został wysłany pierwszy post ma ledwie jeden dzień, licząc od jego założenia [konta].
Kazik
PaniePiotrze, a wiesz Pan, że podszywanie się pod kogoś jest karalne?
który obemaniak (lub nie) chciałby ryzykować sprawę w sądzie za podawnia się za Darka Sugiera?
makyo
Każdy jeden głupol dla jaj:)
Kazik
CYTAT(makyo @ 07.06.2012 - 15:16) *
Każdy jeden głupol dla jaj:)

więc bądź tym pierwszym! :)
heksakosjoiheksekontaheksa
CYTAT(Kazik @ 07.06.2012 - 15:24) *
więc bądź tym pierwszym! :)

był już gruzol i kilku innych:(
Noble
będzie dobrze :)
Coro
http://www.youtube.com/watch?v=mACqcZZwG0k

Zgadzam się z Noble :D
Mero
cwaniak co mi posty usuwa :D
Noble
CYTAT(Mero @ 07.06.2012 - 15:30) *
cwaniak co mi posty usuwa :D

Mero coś nie na temat piszesz... ale jak już napisałeś to wyjaśnij o co chodzi ? Chyba nie miales mnie na myśli
Mero
No któryś z Adminów usuną dwa posty zuważyłem w tym mój "wydawnictwo Białystok czyżby tam Darka zawiało?" coś w ten deseń
Dagon
Białystok nie ma nic do rzeczy. Po prostu tam znajduje się wydawnictwo. Cóż, jeżeli to prawda i Darek Sugier na pewno zamierza wydać książkę to wystarczy zadzwonić do wydawnictwa żeby się upewnić.
Styl pisma bardzo Darkowy, więc jeśli to prawda to ja chce wiedzieć skąd to nagłe nawrócenie. Czyżby jehowi go odwiedzili? :D
Zielarz Gajowy
Piszcie na temat książki! Czy Wam się podobała itd a nie czy to Darek czy nie Darek. Jedno jest pewne albo to Darek albo nie Darek i kropka.
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 07.06.2012 - 17:33) *
Piszcie na temat książki! Czy Wam się podobała itd a nie czy to Darek czy nie Darek. Jedno jest pewne albo to Darek albo nie Darek i kropka.

nom książki nie czytałem ale twoje posty wymiatają :D
Dagon
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 07.06.2012 - 17:33) *

Co mamy pisać na temat książki, skoro jedyne co mamy to jej tytuł? Jestem bardzo ciekaw co może z tego wyniknąć, o jakie raporty chodzi i czy Piotr wychodził z ciała :P

Wydawnictwo Studio Astropsychologii

Nazwa daje nadzieje, że nie będzie to książka emanująca fanatyzmem religijnym :> Nigdy nie spotkałem się z postacią św. Piotra na stronach o parapsychologii. Wiem tyle, że chodził po wodzie. Może ktoś stąd ma więcej info?
musisz zapytać jakiegoś heretyka oni najwiecej wiedzą o religii chsześcijan :P
Amras84
Mnie się raz śnił św. Piotr. Był ubrany w błękitną togę, w sandałach, łysy, gonił mnie wokół mojego bloku waląc do mnie seriami z TommyGuna... Aż chyba się zainteresuję tą książką. Zielarz daj znać jak z tym Chomikiem :P
Zbyszek
Autor darkowego tekst jest ze Swidnika- Lublin:)))
Mero
zbyszek wiem o tym.. chodziło mi o to że wydawnictwo jest w innym mieście i musiał tam się uddać lub wysłać coś w tym stylu ;D
twistoid
Jaja se robio Kazik.
Kazik
CYTAT(twistoid @ 08.06.2012 - 15:31) *
Jaja se robio Kazik.

Ja też! :-D
Noble
CYTAT(Mero @ 07.06.2012 - 16:06) *
No któryś z Adminów usuną dwa posty zuważyłem w tym mój "wydawnictwo Białystok czyżby tam Darka zawiało?" coś w ten deseń

Mero sugeruję byś na przyszłość nie nazywał kogoś domyślnie cwaniakiem jak nie jesteś pewien czy ta osoba usuwa Twoje posty.

Zielarz Gajowy
Noble a ja nikogo tak nie nazywam a i tak moje posty znikają zatem tu nie chodzi o nazewnictwo tylko i humory Twista:) Jak dla mnie pełen luz. Moje posty są w śmieciach a twist wie, że lubię recykling a i kiedyś pewnie jak zawita na moją działke to się do mnie przekona:)

Póki co 1:1 i trza się cieszyć bo mogło być gorzej. REPREZENTACJA HAŃBY dała radę:)
Drag0n
Chętnie przeczytam.

A co to się stało, nagle Darek to katolik ?
Zielarz Gajowy
Jakbyś zobaczył kilka razy Pana Boga to też byś się nawrócił i mówił w obcych językach:Allelu–JAH:)
Noble
Co za problem uwierzyć jak się zobaczy? Czyż nie jest tak, że błogosławieni są Ci co nie widzieli a uwierzyli ?
Amras84
CYTAT(Noble @ 08.06.2012 - 21:50) *
Co za problem uwierzyć jak się zobaczy? Czyż nie jest tak, że błogosławieni są Ci co nie widzieli a uwierzyli ?

Tak napisane, ale z mojego doświadczenia to się nie nazywa błogosławieństwo tylko fanatyzm.
Drag0n
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 08.06.2012 - 22:42) *
Jakbyś zobaczył kilka razy Pana Boga to też byś się nawrócił i mówił w obcych językach:Allelu–JAH:)

Taa, równie dobrze zobaczyłbym Allaha albo innego boga i mam w niego nagle wierzyć ? Zresztą nie ma dowodów na to, że to co widzisz podczas OOBE to faktycznie prawda a nie tylko twoja wyobraźnia.
michal155
CYTAT(Drag0n @ 09.06.2012 - 07:28) *
Taa, równie dobrze zobaczyłbym Allaha albo innego boga i mam w niego nagle wierzyć ? Zresztą nie ma dowodów na to, że to co widzisz podczas OOBE to faktycznie prawda a nie tylko twoja wyobraźnia.

Ta, a obecne życie to "matrix" ;p;p Wiesz, ludzie którzy wychodzą z pewnością są w stanie ocenić realność przeżycia, zresztą coś musi być tą prawdą.... Nie można tak wszystkiego przekreślać....Wiara też jest potrzebna.....Ja wierzę w autentyczność OOBE, że to co jest tam jest prawdziwe....Inaczej nie było by mnie na tym forum.
Zielarz Gajowy
Życie jest właśnie matrixem (samsarą) z którego możesz się uwolnić. Zależy to jednak od świadomości czy jesteś świadomy, że jesteś "uwięzionym umysłem".

Oobe jest prawdziwe w takim znaczeniu jak życie jest prawdziwe?
Andersenn
NA KOLANA!
Zielarz Gajowy
Tak mówisz w kościele do wiernych?:)
Deimond
Zielu znowu dali Ci wolne w pracy ?;D

Jeśli to Dariusz - to ja się bardzo cieszę - mimo iż osobiście nie udało mi sie poznać(no może prawie - bo raz mi sie przyśnił:D)). Kolejna książkowa przygoda przede mną.

I jeśli to wszystko czytasz - to umieść choć wstęp - coby zachęcić wątpiących podróżników.

Pozdrowionka.
Zielarz Gajowy
Do roboty idę 1 września!!!!!!!!!! Później będzie mnie jeszcze więcej bo firma daje mi telefon z internetem a na stronie głównej będzie wspaniałe forum o wszystkim i niczym czyli oobe.pl

Nikt mnie już tu nie lubi a wszyscy tacy miłością przepełnieni? Duchowy paradoks! Miłej niedzieli moi mili.

Coro
CYTAT(Zielarz Gajowy @ 10.06.2012 - 08:10) *
Nikt mnie już tu nie lubi a wszyscy tacy miłością przepełnieni? Duchowy paradoks! Miłej niedzieli moi mili.

Zielarz... ja Cię lubię ;)
... moja żona krzyczy że też Cię lubi :D

Widzisz są przynajmniej 2 osoby :)
Może na odległość ale przynajmniej szczere lubienie. :)

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 09.06.2012 - 17:57) *
Życie jest właśnie matrixem (samsarą) z którego możesz się uwolnić. Zależy to jednak od świadomości czy jesteś świadomy, że jesteś "uwięzionym umysłem".

Oobe jest prawdziwe w takim znaczeniu jak życie jest prawdziwe?

Co do tego...

Leżąc jeszcze w łóżku zaraz przed zbliżającym się paraliżem w towarzystwie różnych wzrokowych hipnagogii usłyszałem rotę: SŁOWA JAK WIATR... tą rotę na nasz mówiony język przetłumaczyłem tak... (Słowa niczym nie różnią się od wiatru, wszystko jest jedną jedyną substancją w ciągłym teraz. "ja" jest iluzją, życie jest snem. To wszystko jest również wiatrem wypływającym z ust naszych.)

Takie cuś otrzymałem :)
muszę przyznać że ciekawe...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.