Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Książka Oobe – Drugie życie Poza Ciałem
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Stron: 1, 2, 3
Tonike
Witam,

Kto z was przeczytał wyżej wymienioną książkę? Warta jest swojej ceny? Znajduje się w niej coś ciekawego, świeżego?

Link do ebooka http://noble.oobe.pl/index.php/e-book.html

Pozdrawiam
TheTruth
Na pewno nie ma w niej więcej informacji, niż na tym forum :)
masa
Skąd wiesz czytałaś?
Drag0n
CYTAT(Tonike @ 29.10.2011 - 14:06) *
Witam,

Kto z was przeczytał wyżej wymienioną książkę? Warta jest swojej ceny? Znajduje się w niej coś ciekawego, świeżego?

Link do ebooka http://noble.oobe.pl/index.php/e-book.html

Pozdrawiam

Szkoda na to pieniędzy, naprawdę, już lepiej w necie pobierz wersję elektroniczną.
masa
Taa a jaki link?;p
TheTruth
CYTAT(masa @ 01.11.2011 - 13:46) *
Skąd wiesz czytałaś?

Nie, bo czym są doświadczenia jednego człowieka w porównaniu z doświadczeniami wielu różnych jednostek.. :)
bielik110
CYTAT(TheTruth @ 01.11.2011 - 14:02) *
Nie, bo czym są doświadczenia jednego człowieka w porównaniu z doświadczeniami wielu różnych jednostek.. :)

Właśnie doświadczeniem,pytanie jakich jednostek-i jakiego człowieka:)
Sensei Noni
Pewnie trylogie Monroe nie kupiliście oryginalnej ?? na wszystko Wam szkoda sary wiecie w ogóle co to znaczy odkładać na coś czego chcecie? Co jest Waszym hobby? Co to znaczy szanować czyjąś pracę?

Może wszystko za darmo powinno być? W końcu ktoś powiedział że kursy LD/OBE powinny być za darmo, książki za darmo, czas za darmo.

gdyby taki Monroe utrzymywał instytut i badania nad OBE z pieniędzy polaków to by nawet jedno hemisync nie powstało :)
Sensei Noni
To wtedy wszystko musiało by być za darmo w tym samym czasie tak bym ktoś kto trudzi się np. pisaniem książek mógł za darmo jeść, pić, żyć itd.
masa
CYTAT(TheTruth @ 01.11.2011 - 15:02) *

A jeżeli chodziło by tu o twoje doświadczenie? Czyż nie było by dla ciebie ważniejsze niż wielu różnych jednostek.
masa
CYTAT(Sensei Noni @ 04.11.2011 - 15:05) *
Pewnie trylogie Monroe nie kupiliście oryginalnej ?? na wszystko Wam szkoda sary wiecie w ogóle co to znaczy odkładać na coś czego chcecie? Co jest Waszym hobby? Co to znaczy szanować czyjąś pracę?

Może wszystko za darmo powinno być? W końcu ktoś powiedział że kursy LD/OBE powinny być za darmo, książki za darmo, czas za darmo.

gdyby taki Monroe utrzymywał instytut i badania nad OBE z pieniędzy polaków to by nawet jedno hemisync nie powstało :)

Widziałeś kiedyś oświeconego Mistrza do którego przychodzi spragniony człowiek a on mówi dam ci wody za 3 dukaty?
- Ale ja nie mam a ni grosza
Na to mistrz
-Idz sprzedawaj rady jak nie być spragnionym takim jak ty a jak zarobisz to wróć z powrotem a dam ci wody.

Edit. Sensie tylko pamiętasz nie ze mistrz bierze trzy dukaty za wodę a nowicjusz za rade co najwyżej pół wiec musisz namówić co najmniej 6 osłów żeby dać z siebie zrobić osła:)
szaber
kupiłem 15 minut czytania i skończyłem.Nie warta 5 zl . Nic nowego i innowacyjnego nie znajdziesz wszystko co tam napisane to zbiór tego co już napisane było.
Nie wiem po co ta książka powstała hmm dla trzepania kasy.
Znając te forum pewnie mój post będzie szybciutko usunięty pozdrawiam
Deimond
CYTAT(Bilu @ 05.11.2011 - 23:33) *
To miało być śmieszne, czy co?

Nie - to a propo kasy za wszystko .
Tak się zastanowiłem dlaczego ten cenny metal tak się akurat nazywa.
A teraz dwie zagadki :
Nie wszystko zło to co się świeci
Czy
Nie wszystko złoto co się świeci
TheTruth
CYTAT(danEG @ 04.11.2011 - 18:24) *
lepiej by zamiast pieniedzy byly muszelki

Heheh :D

CYTAT(masa @ 04.11.2011 - 20:32) *
A jeżeli chodziło by tu o twoje doświadczenie? Czyż nie było by dla ciebie ważniejsze niż wielu różnych jednostek.

Dla mnie tak, ale gdy ktoś chce porad w sprawie OOBE, to lepiej, gdy przeczyta sobie relacje od w miarę dużej liczby osób i wyciągnie wnioski, spróbuje znaleźć wspólny mianownik itd. :)
Cold
CYTAT(TheTruth @ 06.11.2011 - 00:54) *
Dla mnie tak, ale gdy ktoś chce porad w sprawie OOBE, to lepiej, gdy przeczyta sobie relacje od w miarę dużej liczby osób i wyciągnie wnioski, spróbuje znaleźć wspólny mianownik itd. :)

To przeczytaj relacje duzej liczby osób i wyciągnij wnioski np. nt Trylogii Monroe'a nie czytając jej :D
Przeczytanie książki to jedno, a opinia innych osób pomaga w konfrontacji zdań. Oczywiście sugestia o tym, czy warto przeczytać książkę jest pomocna, jednak najbardziej byłaby wskazana od osób ją czytających:)
piter
CYTAT(Deimond @ 05.11.2011 - 23:39) *
Nie - to a propo kasy za wszystko .
Tak się zastanowiłem dlaczego ten cenny metal tak się akurat nazywa.

Byc moze jest to nazwa do tej akurat tej postaci.
Czego napewno nie mozna powiedziec o postaci koloidalnej lub monoatomowej.
Moim zdaniem to wlasnie z powodu tych 2 postaci ten metal jest cenny, tylko niestety niewiele osob o tym wie.
TheTruth
CYTAT(Cold @ 07.11.2011 - 13:18) *
To przeczytaj relacje duzej liczby osób i wyciągnij wnioski np. nt Trylogii Monroe'a nie czytając jej :D

Hm..?
Gray
Truth a to Ty jesteś na tym zdjęciu ? xD
3rdeye
przechwycenie ciała podczas wyjścia właściciela :D

google Twoim przyjacielem
Cold
CYTAT(TheTruth @ 09.11.2011 - 20:40) *
Hm..?

pfff
TheTruth
CYTAT(Gray @ 09.11.2011 - 22:21) *
Truth a to Ty jesteś na tym zdjęciu ? xD

Oczywiście, że nie ;]
CYTAT(Cold @ 09.11.2011 - 23:52) *
pfff

? Tamta Twoja poprzednia wypowiedź nie była w 100% na temat wg mnie, dlatego pytałam
Cold
Przepraszam, że dość dużo cytuję, ale pomagam w zrozumieniu
The Truth. Zacznę od Twojej odpowiedzi:

THE TRUTH: Na pewno nie ma w niej więcej informacji, niż na tym forum :)

MASA: Skąd wiesz czytałaś?

THE TRUTH: Nie, bo czym są doświadczenia jednego człowieka w porównaniu z doświadczeniami wielu różnych jednostek.. :)

MASA: A jeżeli chodziło by tu o twoje doświadczenie? Czyż nie było by dla ciebie ważniejsze niż wielu różnych jednostek.

THE TRUTH: Dla mnie tak, ale gdy ktoś chce porad w sprawie OOBE, to lepiej, gdy przeczyta sobie relacje od w miarę dużej liczby osób i wyciągnie wnioski, spróbuje znaleźć wspólny mianownik itd. :)

CYTAT(Cold @ 07.11.2011 - 13:18) *
Przeczytanie książki to jedno, a opinia innych osób pomaga w konfrontacji zdań. Oczywiście sugestia o tym, czy warto przeczytać książkę jest pomocna, jednak najbardziej byłaby wskazana od osób ją czytających:)

CYTAT(TheTruth @ 09.11.2011 - 20:40) *
Hm..?
? Tamta Twoja poprzednia wypowiedź nie była w 100% na temat wg mnie, dlatego pytałam

Czego nie rozumiesz? Może coś Ci umknęło? Pytanie brzmi, czy warto przeczytać książkę. Wypowiedziałaś się, że nie warto, bo lepiej jest przeczytać to, co wiele osób ma do powiedzenia o oobe na tym forum. Zapytam więc tak, masz możliwość zakupu trylogii i wolisz o niej opowieści, czy chciałabyś jednak przeczytać? Tu cofnij się do mojej wypowiedzi wklejonej wyżej i zerknij na nią jeszcze raz. Pozdrawiam
TheTruth
Temat dotyczył książki Nobla, a Ty tu nagle z trylogią wyjeżdżasz :P dobra, nie kłóćmy się o takie szczegóły :P
Bilu
CYTAT
Zapytam więc tak, masz możliwość zakupu trylogii i wolisz o niej opowieści, czy chciałabyś jednak przeczytać?

Tak, jeśli chodzi mi o doświadczenia tej konkretnej osoby :)
masa
CYTAT(TheTruth @ 10.11.2011 - 20:20) *
Oczywiście, że nie ;]

:]
Sensei Noni
CYTAT(masa @ 11.11.2011 - 12:29) *
Lubie placki

masa
Noni koło cytatu a dokładnie za godziną masz taka strzałeczkę jak nie wiesz skąd się coś wzięło to ją naciskasz a nie wymyślasz jakieś głupoty;p
Bilu
^ Masa, samą buźką się nie odpowiada :P
Drag0n
CYTAT(masa @ 01.11.2011 - 13:50) *
Taa a jaki link?;p

Wejdź na jakikolwiek warez a znajdziesz.
mruku
CYTAT(TheTruth @ 11.11.2011 - 12:13) *
Temat dotyczył książki Nobla, a Ty tu nagle z trylogią wyjeżdżasz :P dobra, nie kłóćmy się o takie szczegóły :P

heh dokładnie...temat dotyczy ksiązki nobla...a o książce...chyba z max. 1 wpis ...hehe.

ale co tam...standrad
Bilu
CYTAT(Drag0n @ 12.11.2011 - 10:55) *
Wejdź na jakikolwiek warez a znajdziesz.

Jak na chomikuj nie ma, to myślisz, że na warezach będzie? Wątpię ...
szaber
na chomikuj jest na warezie tez gdzieś widziałem
Sensei Noni
CYTAT(szaber @ 13.11.2011 - 16:35) *
na chomikuj jest na warezie tez gdzieś widziałem

Dasz link?
Deimond
CYTAT(Sensei Noni @ 13.11.2011 - 20:21) *
Dasz link?

No bez przesady kurcze - człowiek - który napisał tę książkę jest userem tego forum a wy się chcecie wymieniać linkami. To już jest bezczelne. Nie napisał że jest za free na warezie albo na chomiku . Jak chce za nią kasę - jego święte prawo i uszanujcie to . Darek dał za free - co nie znaczy że każdy tak musi. Ja uważam że wiedza jest za free- ale jak ktoś chce ją ująć w okładkę i ładnie okrasić to jego prawo. Ja sobie poszukam gdzie indziej wiedzy - zresztą chrzanić ją - doświadczenie jest ważniejsze.
Noble
Deimond ma rację :)
heksakosjoiheksekontaheksa
Deimond jakbyś się nie wtrącił to był by link i nobel mógłby go pozwać o naruszenie praw autorskich :) ehh nie ważne :D
Drag0n
CYTAT(Bilu @ 12.11.2011 - 20:31) *
Jak na chomikuj nie ma, to myślisz, że na warezach będzie? Wątpię ...

Jasne, sam znalazłem.
Noble
Ebook można pobrać za free z http://noble.oobe.pl

masa
Przeczytałem jednym tchem:). W moim odczuciu swietna książka.
Sensei Noni
Przeczytałem jednym tchem. W Moim odczuciu książka może być. Jak ktoś jest naprawdę nie obeznany w temacie to jasno i bez zbędnej ezoterycznej wiedzy jest opisane OBE/LD jednak dla bardziej wtajemniczonych zbyt ogólnikowa wiedza.
Zielarz Gajowy
Dla bardziej wtajemniczonych są inne lektury a dla najbardziej wtajemniczonych jest praktyka a nie teoria.

Sensei jakie masz sposoby na weryfikację po wyjściu z ciała, że ten w łóżku to na 100% ten z reala a nie idealna projekcja?
masa
Noni nie wiem czego jeszcze oczekujesz. Widać że odbiorcą tej książki miał być młody podróżnik który nie zrozumiał procesu wyjścia, ok można znaleźć wszystko w necie ale widać też po forum że nowi podróżnicy próbują Bóg wie czego a omijają to co jest naprawdę ważne. Oczywiste jest to że samo przeczytanie nie da tak naprawdę zrozumienia, dopiero próby i doświadczenie zdobyte podczas ich da mu pełny wgląd. Ta książka nakreśla pewną mapę do oobe. Poglądy na temat tamtego świata będzie miał okazje wyrobić przez doświadczenie jak już się nauczy wychodzić. Widzę teraz że wychodzę w identyczny sposób i zauważyłem że inne osoby z tego forum również i zaczynam wątpić, że to aż tak bardzo indywidualna sprawa dla każdego z nas. To ogólnie długa droga trzeba się rozbudzić, utrzymać koncentracje a później jak już się przekręcimy na bok nie zawsze odrazu mamy oobe nie raz jeszcze leżałem w takim stanie zawieszenia nawet godzinę zanim dostałem wibracji( może własnie zależy to od wstrzelenia się w faze rem). Suma summarum zbiera się trochę czasu Jak by było super tylko się przebudzić wyłączyć budzik i pójść dalej spać i mieć oobe ale wierze że własnie taki sposób daje 100% skuteczność oczywiście zawsze można coś spierdolić jak to w życiu. Noni odpowiedz sobie szczerze przed samym sobą jak często udaje ci się wychodzić i czy przypadkiem nie zbyt ogólnikowo ją czytałeś :P

Ps. Ciekawi mnie to że wychodząc własnie w taki sposób utrzymując koncentracje i wyłączając jakby zmysły nie mam hipnagogów, mam je z kolei jak się kładę spać przed snem i są jakby zwiastunem zaśnięcia i wkręceniem w myśli.
matzkrx
nie wiem jak wam, ale mi ten link do darmowego e-booka juz nie dziala :(
Ale za to kupilam sobie wersje papierowa, ktora wyszla w listopadzie 2014 i musze przyznac ze za te pare groszy bardzo duzo sie dowiedzialam. Niby jakies tam doswiadczenie mam w tym temacie a jednak sporo nowych informacji zaskoczylo mnie. Ksiazka swietnie napisana, polecam w zasadzie wszystkim (tym co mysla ze juz wszystko wiedza tez :P)
Tytul: OOBE - DRUGIE ŻYCIE POZA CIAŁEM napisana oczywiście przez Roberta Noble.
Mozna ja kupic na stronie instytutu:
http://sklep.instytutnoble.pl/glowna/24-oo...oza-cialem.html

dla chetnych nawet moze byc z autografem :D

Obserwator
Nie wspieramy nakręcania ludzi przez jaśnie oświeconych, którzy trzepią na tym hajs. ;(
Czy to nie reklama?
matzkrx
CYTAT(Obserwator @ 04.02.2015 - 16:36) *
Nie wspieramy nakręcania ludzi przez jaśnie oświeconych, którzy trzepią na tym hajs. ;(
Czy to nie reklama?

Jasnie oswieconych? hehehehe
znaczy nie kupujecie ksiazek, zeby nie nabijac hajsu autorom? :P
ja tylko mowie, co zadzialalo dla mnie, kazdy moze z ta informacja zrobic co mu sie zywnie podoba :)
Krukos
nie kupujecie, kupujecie, nie kupujecie, kupujecie

dobra, myślałem ze na tym forum już jest wszystko, ale jeżeli nie ma to trzeba o tym napisać. proszę napisz nam kolego co tam w tej książce jest czego tu nie ma
Deimond
CYTAT(Noble @ 22.11.2011 - 14:33) *
Ebook można pobrać za free z http://noble.oobe.pl

A ja myślałem że e-book jest za free?
matzkrx
Co jest w ksiazce czego nie ma na forum?
Chetnie zrobilabym jakas ladna tabelke porownawcza, ale ... musialabym znac wszystkie "tutejsze" tematy. A chyba az tak bardzo mi sie nie chce :) Wiem, wiem, nie przygotowana wstawiam posty na forum - normalnie "jedynka" mi sie nalezy hehehe

I jak zauwazyles juz zapewne nie jestem kolega :D

E-book podobno jest za free, ale ciezko go znalesc w sieci. Poza tym z tego co wiem ksiazka jest bardziej rozbudowana i zawiera wiecej informacji.
Nie kosztuje fortuny, na allegro widzialam nawet po 23 zeta.

Myslicie ze nie warto? I w ogóle to skad taka antypatia? Czyzby Noble cos przeskrobal? :P

Luu
1. Książę łatwo ściągnąć... wystarczy za tytułem wpisać nazwę zwierzątka z obrazka zamieszconego poniżej ;)

2. Nie znam książki i jej nie bronię, ale moim zdaniem, jak korzystam z czyjejś pracy to wypadałoby za to zapłacić :D tak zwyczajnie, żeby był przepływ i równowaga.
3. nawet jesli można wszystko wygrzebać na forach, to to zajmuje czas, a czas to też pieniądz! warto o tym pamiętać.

pigsonwings
książka jak książka to tylko książka,

jak chcecie coś konkretniejszego i więcej za darmo to macie tu >>>TU<<< nie mogłem więcej transferu free udostępnić bo nie mam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.