Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zlot - MuchÓw 2009
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Spotkania, zjazdy, zloty
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ines
Kochani, już prawie maj, a taka pięna wiosenna pogoda nieprzerwanie kojarzy mi się ze zlocikiem w Muchowie :)
To co robimy zlot? :) eee nie ma co pytać, ja już się wzięłam za organizację :)
kwestia majówki, czyli 1,2,3 maj jest jeszcze otwarta, po świętach będę wiadziała, czy jest możliwość rezerwacji tego terminu.
Jeżeli nie, to podam wam terminy które będą wolne i razem zdecydujemy kiedy.
Wstępnie chciałabym jednak wiedzieć czy pasuje wam 1,2,3, maj.
Kto jest chętny na zlot ręka do góry! :) :)

POZDAWIAM i do zobaczenia, cieszę się ogromnie, że ponownie będzie okazja się spotkać :)
Andersenn
Druga ręka w górze
twistoid
tak tak TAK!! Muchów :awe: jestem za! :)
Zbyszek
Ja tez chce do Muchowa!!!
ptysiek
oczywiscie że tak! :D

wrzuccie info i na drugie forum :)
tom
to i ja sie zmotywuje :D teraz mam większe pole mozliwości :)))
Spyro
A w lipcu tez cos w muchowie bedzie?
Andersenn
CYTAT(Spyro @ 09.04.2009 - 21:07) *
A w lipcu tez cos w muchowie bedzie?

Prawdopodobnie zależy to od tego czy Ty tam będziesz. Ale znając życie w tajemnicy coś zorganizujemy ;)
Gerber W.
Wchodze w to.
burn1337
Lipiec - Poznań :* : D
Silverka
Chetnie :)) pisze sie na Majowke wolne w pracy :)) a w lipcu to ja moge 20 do 2 sierpnia na wypad.
Ero Cras
Też się pisze na zlot, tylko gdzie to Muchowo jest?
Silverka
niedaleko Wroclawia, ;) poszukaj na mapie jakby termin byl zmieniony to zlot u mnie odpada, ja sie pisze tylko i ywlacznie Majwke inne terminy mi nie pasią niestety, chyba ze wlansie ten 20 lipiec do 2 sierpnia. Mam nadzieje, ze uda CI sie ines zalatwic jednak ten 1,2,3:)
burn1337
Ja podziekuje ;/ majówka u mnie odpada, ale lipiec Poznan !! ON
Rajdowiec
CYTAT(burn1337 @ 11.04.2009 - 21:40) *
Ja podziekuje ;/ majówka u mnie odpada, ale lipiec Poznan !! ON

Ja załatwim z Dolnego śłąska dobra wódka każdy wyjdzie z ciała i śię porządnie przefazuje:)
Silverka
no wiec dopisuje do listy Aqamila, prawdpodobnie Eliksira, Majornika <nie wiadomo jeszcze> i kube32, jeszcze mi kilka osob nie odpisalo, ale dam znać jak cos czy jada. Napisalam tez do suwiego, ale nic nie odpisuje i do Artura_Flyera i Noble na dniach powinni odpisać. Zobaczymy.
Mystique
ja też może się wybiorę :D
Andersenn
Ja szukam właśnie dobrego alibi na wyjazd ;) myślę, ze pójdzie po mojej myśli :)
Silverka
no tak, suwi nie jedzie, gruszka tez odpada z poprzedniego zlotu.. Artur tez.Majornik nadal nie wiadomo ;p A Eliksira nie moge cos zlapac na komę.

EDIT: Artur Flyer jak dobrze pojdzie, to jednak moze zajrzy na zlocik;) ale nie jest pewne na 100 %.
Kazik
Może uda mi się przyjechać. Jeszcze nie wiem...
e_pomarancza
Ello! Ja sie wstępnie tez już piszę. Ptysiu nauczysz mnie machania ogniami????
Meshu
Jeżeli będę miał sianko, tak koło 600zł to pojadę z Wami. Jakby co to Ci z Wrocławia się ustawią na konkretną godzinę i konkretny pociąg no nie? :] Kazik, Twist, Pomarańczka, Franki :)
ines
Ogłaszam iż, 1,2,3 maja jest OBE ZLOT! Data potwierdzona, Muchów jest nasz :) !

Teraz troszkę spraw organizacyjnych, pociągiem można dojechać do Jawora, jeżeli jednak będzie kiepskie połączenie to bez problemu dojedziecie do Legnicy. Z Legnicy lub z Jawora odbiorę osoby, które będą miały problem z dojechaniem do Muchowa. Podaję mój numer kontaktowy 693049567.

Jeżeli chodzi o koszt pobytu, nocleg kosztuje 30 zł, natomiast obiad 15 zł ( w sobotę 2 maja mamy zamówiony obiad). Kupno kiełbas na ognisko biorę na siebie :)
Co do trunku Bogów (piwka) lepiej przywieźć sobie jakieś małe zapasy, bo z tym sklepem Muchowskim różnie bywa. Zawsze po większe zakupy możemy podjechać do Jawora (miasteczka nieopodal).
Wstępna lista wygląda tak:

1.Zbyszek
2.Wolfgang
3.Aloha (może)
4.Rising Power
5.Ptysiek
6.Tajemnik
7.Dzeyson
8.Glut
9.Agamil (może)
10.Poufne
11.Andersenn
12.Twistoid
13.Tom
14.Gerber W.
15.Silverka
16.Ero Cras
17.Eliksir (może)
18.Kubek32
19.Majownik
20.Mystique (może)
21.Kazik?
22.e pomarancza
23.Meshu (może)

Jak kogoś pominęłam, lub jeszcze ktoś chce przyjechać do pięknego Muchowa i spędzić niezapomniany weekend majowy w niezwykłym, serdecznym i odlotowym OBE towarzystwie to zapisuj się ! :):)
Aaa i o sobie zapomniałam
24. Ines :)
r_m
Ines robisz kawał dobrej roboty (znowu) !! :) :) Dzięki Ci wielkie za organizację zlotów :)

dopisz mnie proszę do listy tylko w nawiasie dopisz może bo na 100% nie jestem jeszcze pewny ;]
Karakan
Szacunek za zorganizowanie eventu :)
Postaram się nie narobić sobie zaległości na uczelni i jeśli tylko nie będę miał żadnych zaliczeń zaraz po weekendzie to zapewne też się wybiorę. No, ale to zależy od "widzimisię" wykładowców ;)
ptysiek
hehe Pomarańczko ja aż tak dużo nie umiem żeby nauczać ale może sprzęt wezmę :) brać gitare?

i na 90% może kumpel ze mną pojedzie który nie jest z forum ale zainteresowany ;)

a namiot da rade postawić na trawce? i czy płatnie? :)

a to wspomnienia z poprzedniego :D

http://www.youtube.com/watch?v=2sDC0sAoNm4
http://www.youtube.com/watch?v=98VijgMdWaE
Silverka
Super:)) dolaczam jeszcze moze kolege z dwoma kolezankami, ale to nie jest pewne, ale zaznaczam ze moga sie zjawić;) i jeszcze nie wiem co z Arturem_flyerem :)

ptysiek co to za pytanie?

pewnie ze brac gitare!
e_pomarancza
gitarę brać!
sprzęt brać!
;)
amen
i Artura brać:)
Ja się też postaram zabrać, jak się uda...
No bo jakby to było nie spotkać się z Wami??
Zbyszek
Zabiorę Wolfganga a i może Aloha się dołączy. A coś wiadomo o Darku?
Poobrywamy sobie astralne głowy przy ognisku:)
Silverka
Aloha nie wie , mowi ze ma wyjazdy tez probuje go namowic od jakiegos czasu, no zobaczymy :)
Major
Ok, ja z kolegą jadę, prawdopodobnie jedzie także mój nauczyciel fizyki(interesuje się ezoteryką). I proszę nie majownik jeśli można tylko major ;)
Kronopio
:)
tak na 90% no może 95% ;P
foxy
siema :D

DOPISAĆ mnie :D
Karakan
Ines, a wiesz może jak wygląda sprawa z miejscami? Bo tak widzę, że sporo osób przyjeżdża jeszcze z kimś i tak się właśnie zastanawiam. Jeśli dam radę się wybrać to najprawdopodobniej chciałbym ze sobą zabrać jeszcze 2 osoby ;)
twistoid
Hmm ja się zastanawiam jak tam ludzie dojadą może jednak z tym busem dałoby radę znacznie ułatwiłoby to dojazd i nie tzreba byłoby się spinać niektórzy mogą się zgubić itd nie każdy w końcu orientuje się jak dojechać chociażby do jawora z Wrocka pozatym jest jeszcze kwestia zgrania się w czasie bo do jawora ciapongi nie jeżdżą chyba nawet co godzinę .Wydatek busa to nie są chyba jakieś duże pieniądze na osobę .Do samego jawora pociągiem wyjdzie kolo 20 zeta cały bilet a jeszcze do muchowa trza się dostać, wątpię żeby komuś się chciało drałować z gratami taki kawał a za busa płaciliśmy z Wrocka jakoś 20 zeta z tego co pamiętam a i powrót bez busa był problematyczny.
e_pomarancza
Bus brać!

Twist - możesz to załatwić? A my się jakoś zgramy żeby był komplet?

Ines, jak mamy rezerwować noclegi? Zarezerwujesz? Jakąś kasę ci przelać na konto, czy coś?
ines
Nie Pomarańczo, nic nie trzeba samemu rezerwować, od tego ja jestem;)
2 piętro w pałacyku jest zarezerwowane dla nas, tak jak w tamtym roku.
Jest tam ok.25 miejsc, ale jak będzie nas więcej to dostawimy łóżka polowe :) co do płatności, to płacimy za noclegi na miejscu :)
Kurczę, tak szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się, że tyle nas będzie :)
Co do busa, to owszem, w takim wypadku rezerwujemy jeżeli tylko jeszcze będzie można.
Jak ktoś ma jakiegoś znajomego we Wrocku z busem to załatwiać! :)

Aktualna lista:

1.Zbyszek
2.Wolfgang
3.Aloha (może)
4.Ptysiek
5.Tajemnik
6.Dzeyson
7.Glut
8.Agamil(może)
9.Poufne
10.Andersenn
11.Twistoid
12.Tom
13.Gerber W.
14.Silverka
15.Ero Cras
16.Eliksir(może)
17.Kubek32
18.Major+kolega(może)
19.Mystique(może)
20.Kazik?
21.e pomarancza
22.Meshu(może)
23.Ines
24.Amen
25.Artur Flayer+Ola
26.Kronopio
27.Foxy
28.Karakan+2 osoby
29. Herbina
30 Conchita pewnie z mężem.-mówiła ze tez przyjedzie
nonono to dopiero będzie mega zlot !
ines
Kochani, jutro będzie wiadomo co i jak z busem :)
Jutro będzie wiadomo, więc posprawdzajcie swoje połączenia do Wrocka, bo musimy wiedzieć o której będziecie ostatnia osoba we Wrocłwiu. Bus nie będzie na nas czekał !
Czy do godziny 17 wszyscy zdążą dojechać???
twistoid
Lol Pomarańczko nie za bardzo. Git Ines no to fajno :)).
Aloha
Sam nie wiem jak to sié stalo ale wszytko wskazuje na to, ze bédé z Wami :D

Chcialbym jak najszybciej zabukowac kolcza albo samolota bo na rowerze to w pizdu daleko...W zwiazku z tym bédé wdziéczny za jakies wstepne info odnosnie od której do której bedzie ta cala zadyma, i która linia metra z Wrocka jedzie do Muchowa :?

Pozdro obemaniacy-rodacy!!

edit: autokarem bylbym we wrocku kolo 12 w poludnie... chodzi o 17.00 w czwartek czy piatek???
ines
Chodzi o 1 maja, czyli w piątek :)
spotykamy się we Wrocku na dworcu 1 maja !,
zlot trwa od 1 do 3 maja.
Fajnie Aloszka, że wpadniesz :)
Jose
Z cyklu "W drodze do Muchowa"

Major
Ja i kolega jedziemy na 100% nie wiem jeszcze jak z Panem Kęską (naucz. fiz.).
e_pomarancza
Jose - zawaliste!
Ines - szacun za to wszystko

Ale się nie mogę doczekać ;))))))))))))
Silverka
Agamil jedzie na 100%, nie musisz juz ines wpisywac jego obecnosci jako (moze) :P pozdrowiona!!

edit! super Aloha ze Ci sie udalo zalatwic termin na zlot nawet jak na jeden dzien wpadniesz to bedzie gicior!:)

PS. ktos wie co z mavejem czy zajrzy?
Mortvert
Pytanie
Czy to jest TEN Muchów?
Jeśli tak to jest szansa że się pojawie na zlocie..
Spyro
tak, to ten
amen
Jakbym jechał (a jest duża szansa) to mogę zabrać kilka osób z Gliwic/Śląska:)
Mortvert
Ja bym sie na nocleg nie pisał. I byłbym tylko jeden dzien. W końcu to tylko 20 kilometrów
Ale i tak to nie do konca pewne, wpierw musze rodziców przekonać.. x3
Ines - A czy przejeżdzalibyście przez złotoryje?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.