Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak Bym Był Gruby, A Zarazem Chudy
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Ero Cras
Gdy leżałem, pomyślałem żeby się skoncentrować na czerni przed moimi oczyma. Patrzyłem tak przez 10 minut, jakieś obrazy mi przed nimi przelatywały. Czułem przestrzeń, właśnie po tych 10 minutach zaczeło ze mną się dziać coś dziwnego. Czułem jakbym był bardzo chudy, jak grubość kartki papieru, kołdra też jakby się lekko zdeformowała, nad sobą czułem coś takiego grubego, aż mi się niedobrze robiło. Było też dokładnie na odwrót, jak ja byłbym gruby i szeroki a nademną coś chudziutkego i wątłego. Gdy otwierałem oczy, to uczucie mijało, było normalnie. Pamiętam też, że jak byłem młodszy i chorowałem to zawsze to czułem tak samo i teraz, nawet niedobrze mi się robiło.

Zadawajcie pytania i komentujcie, wreszcie musze dociec co to takiego

PS: Niewiem czy to pomoże, ale jestem normalnej postury ciała, ani wysoki ani niski ani napakowany ani chudy ani gruby, poprostu normalny jak większość ludzi.
miclis
gdy przeczytałem to co opisałeś, wydawało mi się że gdzieś już o tym czytałem. przeczytaj poniższy temat tam jest opisane zjawisko, które troszkę przypomina to co napisałeś
http://www.obeforum.pl/post7920.html?hilit...igantyzmu#p7920
Ero Cras
Dzięki wielki miclis :] Wreszcie będe wiedział co to jest do cholery :D

Po przeczytaniu postu który mi dostarczyłeś, muszę stwierdzić, że jednak to co miewam od czasu do czasu to swobodny przepływ energii, czyli jest pozytywny, pomocne do oobe, no niewiedziałem, że taki rozwinięty już jestem :D a jeszcze do tej pory mi się oobe nieudało ;] jestem coraz bliżej...
Kpt.Soban
Witam wczorajszej nocy doswiadczyłem identycznego uczucia czułem jakby przez moje ciało przepływałao coś bardzo delikatnego na wzór delikatnego witerku
Audrey Horne
Znam to od dziecka, nigdy nie potrafiłam tego dokładnie określić i zinterpretować. W moim przypadku to uczucie takiego rozciągania ciała od wewnątrz + dyskomfort i lekkie rozdrażnienie. Dziwota.
Marishka
Ja też miałam odczucie ciężkości, ale jeśli to nic groźnego to nie będę z tym walczyć tylko pozwolę działac:D:D:D:D
M2rc1n
Kochani, to po prostu obszar antagonizmów. Ci którzy nie wiedzą co to-odsyłam do obepedii: http://www.oobe.pl/park/index.php?autocom=...ticle&id=28

Pozdrawiam.M2rc1n

*EDIT
Ja zawsze odczuwałem to jakbym był bańką. Dużą-małą, Szeroką-chudą, Twardą-plastyczną. Albo jakbym coś trzymał w ręku.Takie osobiste stwierdzenie:).
Ero Cras
Czym więc, to jest spowodowane? Miewam to od czasu do czasu, ale chory nie jestem. Pamiętam tylko że, miałem to pierwszy raz gdy byłem chory. Być może już mi tak zostało?
M2rc1n
Nie wydaje mi się, aby było czym się martwić. Jest to po prostu pewien stan postrzegania jak każdy inny. Nie jestem w stanie tego dokładniej wytłumaczyć, ponieważ nie doświadczałem tego zbyt często.

Znalazłem na forum post związany z tym zjawiskiem, poczytaj i zastanów się: http://www.oobe.pl/park/Moje-Doswiadczenia-Poza-t1042.html.

Pozdrawiam.M2rc1n
Senatorial Pipe
Ja miałam podobne odczucia kiedy byłam mała i często chorowałam. Wtedy podczas gorączki zawsze prześladowała mnie ta sama wizja: ogromne pracujące kotły, a u ich stóp mikroskopijnie mały żółty kwiatek. Do tego dźwięk którego nie da się opisać. Momentami uosabiałam się z kwiatkiem, a potem nagle z kotłami. To było straszne i okropnie bolało. ;f
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.