Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emergia Szukająca Wyjścia?
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Lukasz
Opisze tu wydazenie, ktorego doznalem juz dosyc dawno, jednak chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej.

Doznalem czegos dziwnego na poczatku jakby jakas przenikliwa masa przeszla (czy zebrala sie w jeden punkt) do mojej glowy i szukala wyjsca napierala na moja czaszke... nie umie tego opisac, z czasem to sie nasilalo i slablo, czulem jakby cos we mnie bylo i chcialo sie natychmiast wydostac, czulem bardzo gwaltowne ruchy tej energii, mozna ja porownac do wijacej sie ryby w sieci wetkarza ktora zdezorietowana szuka wyjsca, wolnosci.

Czesto pojawiaja sie u mnie takie energie w czaszce, lub jamie ustnej. Jednak moge je czesciowo kontrolowac, tz. moge pozwolic by uciekla, lub przemiescic w inne miejsce. Poznaje ze ona tam jest gdy czuje, (czasami duzy) opor na gorna szczęke, zeby, czasem gorna czesc czaszki. Zawsze idzie ona ku gorze, jednak gdy jest ona mala to moge ja wypluc.

Czy ktos spotkal sie z taka energia? Czy wie ktos cos o niej?
mono
Też mam to w ustach, ale nic niestety na ten temat nie wiem...
focus_oobe
ej.. nie pluj nia! ..moze to twoja dusza szukajaca wolnosci? traktuj ja nalezycie ..hehe-joke :D ..ciekawe, ja przed wyjsciem tez czuje ucisk w glowie tak jakby nagromadzila sie w niej energia ale nie porownal bym jej do ryby :P.. kiedy masz takie odczucia po prostu poddaj sie temu, zrelaksuj jeszcze bardziej.. moze bedziesz mial szcescie i wyjdziesz :)

/temu odczuciu towarzyszy ci pisk w uszach i paraliz ciala? wibracje ?
..pozdrawiam :)
/chodzi mi o taki konkretny pisk jakby ci mialo glowe rozsadzic :P..
Lukasz
Pisk w uszach mam przez cały czas... paraliz na pewno, mysle ze wylaczone mialem niektore zmysly, jednak nie moge nic powiedziec konkretnie, bo przez ten czas ta energia byla dla mnie jedyna rzecza, czyli bylem na niej skupiony tak ze nic innego nie moglem dostrzec.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.