Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Regenerująca Relaksacja (?)
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
M2rc1n
Nie wiedziałem gdzie ten temat wlepić, więc dałem go tu. A co :D

Teraz na serio, po dłuższej przerwie z przyczyn ode mnie nie zależnych wracam do treningów.
Po pierwszej próbie (od bardzo dawna) wprowadzenia się w głęboki, naprawdę głęboki stan zrelaksowanego umysłu i ciała miało miejsce dziwne wydarzenie, nie mialem jeszcze z czymś takim do czynienia. Szczegóły w moim notatniku: KLIK

Doświadczonych i niedoświadczonych forumowiczów prosze o jakies wytłumaczenie, i swoje zdanie na to zaistniałe wydarzenie.

Pozdrawiam M2rc1n.
6umerang
Organizm regeneruje się już w stanie alfa o ile dobrze pamiętam (ale mylić się mogę) a jeśli nie, to w theta już na 100% zatem w głębokim relaksie następuje wypoczynek i regeneracja, możliwe, że połączenie ze świadomością dało taki rezultat, ciężko powiedzieć...

Ostatnio sprawdzałem, czy 2h w transie może zastąpić sen jeśli przy tym marzymy z przerwami (taka jakby symulacja faz snu) i po 2h, czy 2,5h niecałym bo jakoś tak to wyszło wstałem o 5 rano całkiem rozbudzony i nie odczułem znanego mi po zarwanej nocce zmęczenia ani rano ani popołudniu.

Więc może i coś w tym być a już na pewno nic szkodliwego nie ma.

Pozdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.