Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moje Spostrzeżenia Co Do Fałszywego Obe
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Drusilla
Dzisiaj znowu miałam OBE, podczas którego zauważyłam coś ciekawego. Mianowicie, kiedy wychodziłam z ciała odzyskałam świadomosć w pełni, czułam jak się odrywam, widziałam to nawet, ale nie projekcją astralną fizycznych oczu...I tu zaszło coś dziwnego, bo czułam jak moja głowa została w pewnym sensie w ciele, nie oderwała się, była takjakby za ciężka. Nie wiem jak to wytłumaczyć, wiem napewno, że to było OBE i myślę, że zgodnie z koncepcją tego, że w astralu jeśteśmy jednym wielkim okiem, moje główne oczy nie były potrzebne do patrzenia. I tak widziałam. Ale wracając do głowy...myślę, że nie byłam dostatecznie obudzona albo mój umysł był jeszcze śpiący i dlatego pewna jego część została w ciele. I chociaż wydaje się to dziwne, myślę, że to by wyjaśniało dlaczego czasem śnimy, że wyszliśmy z ciała. Cały proces exterioryzacji zachodzi naprawde, ale przyzwyczajeni do OBE i z czystego lenia nie budzimy do końca naszego umysłu, który nadal będząc w półmroku świadomosci dokonuje projekcji pamięciowej tego zjawiska, która wydaje się być silniejsza od samego procesu wyjścia. Dlatego zwróćcie uwagę na to czy podczas OBE odrywacie się całościowo, czy może coś zostawiacie ;), bo jestem ciekawa czy moje spostrzeżenia są trafne.
Aslan
Brzmi logicznie...Dlatego też czasem myśląc / wyobrażając sobie jakieś miejsce dostrzegamy obiekty na które"sami byśmy nie wpadli", a później okazuje się, że one naprawdę tam są(O_o!). Teoria jest taka, że wysyłamy fragment naszego ciała astralnego (np. dłoń^^) i właśnie ten fragment rejstruje pewne elementy. Tyle, że podstawą jest wyobraźnia..
Karakan
Czasem zachodzi taka sytuacja, że nie możemy oderwać części ciała astralnego od fizycznego. Mam tylko pytanie, czy z powodu tego, że twoja głowa została w ciele fizycznym mogłaś poruszać się swobodnie, czy byłaś zakotwiczona przez nią? Często przyczyną takiego pozostania danej części ciała są braki w energii, lub słaba aktywność czakr, lub po prostu jakieś chwilowe niedyspozycje zdrowotne.
Drusilla
Wydaje mi się ,że straciłam na sekunde świadomość. Po prostu kiedy zdałam sobie sprawę, że nie wychodzę cała z ciała wróciłam na chwilę z powrotem, a potem już nie pamietam jak wychodziłam, więc wydaje mi się, że miałam LD o OBE.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.