Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wizyta Sugiera Na Naszym Czacie !
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
JaCoOoOoS
Witam

Już od jakiegoś czasu staram się z pomocą Kerazana zaprosić Darka Sugiera do odzwiedzin naszego czatu. W końcu za zgodą Purple cata sie udało, termin jest jeszcze odległy bo dopiero za jakieś dwa lub trzy tygodnie gdy ruszy obe rebelia. Dokładnych informacji co do terminu i godziny spotkania udziele w tym jak i nowym temacie ale dopiero po przekazaniu mi ich przez Sugiera. W celu uniknięcia bałaganu i chaosu wypowiedzi proszę zastosować się do poniższych zaleceń:

- Pozostawcie tutaj swoje pytanie/a na które chcielibyscie uzyskać odpowiedź.

- Jeśli będzie ich zbyt dużo wybierzemy najciekawsze

- Pytania będą zadawane jedynie przez osobe prowadzącą czyli najprawdopodobniej mnie

- Proszę nie udzielać się w trakcie rozmowy i zachować ciszę, a ewentualne wątpliwości lub
pytania, które pojawią się podczas rozmowy pisać do focus_oobe lub Kerazana, zostaną one
poruszone na koniec dialogu jesli starczy czasu.

Ostatni punkt bedzie sczególnie egzekwowany w przypadku dużego zainteresowania tematem, a ci którzy będą wtrącać głupawe teksty, takież pytania lub przeszkadzać i mącić w jakikolwiek inny sposób ryzykują otrzymanie czatowego bana na 48 godzin lub forever.

Jeśli jednak zainteresowanie będzie małe to rozmowa bedzie prowadzona jak każda inna.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą przypominam, że nasz czat znajduje sie na www.polchat.pl w pokoju oobe.pl.

Pozdrawiam
JaCoOoOoS
Tonike
ok więc jedno pytanie które padło podczas debaty na czacie :

-Czy jest możliwe dostrojenie się do innych osób, które świadomie przebywają poza ciałem w tym samym czasie co my?
Jaka jest "jakość" tych połączeń i czy są one czymś ograniczone.
Dominikoobe
Siema JaCoOoOosCzy podczas oobe rzeczywiście przebywamy poza ciałem, czy to tylko nasza wyobraźnia?? Być może odpowiedź na to pytanie jest zawarta w jakiejś książce Darka Sugiera, ale nie wiem bo nie czytałem:/
Aslan
Kolejne pytanie.w dodatku powiązane z poprzednim. Czy będąc już out of body możemy przybrać formę widzialną dla ludzi w SF?
Merfiuso
@up
A czy przypadkiem nie było o tym mowy w książce Sugiera? Wydaje mi się, że pisał, iż ludzie w świecie fizycznym nas nie zobaczą, gdy my będziemy w świecie astralnym. Jeśli nie było to sorry, ale troche kicha by była pytając P. Sugiera o coś o czym wspominał. To tak jakby sie zapytać: "Panie Darku, jak doznać oobe?". Pzdr.
Aslan
Nie ma głupich pytań. Też mi się zdaje, że coś było, ale chyba kojarzysz ojca Pio;] Przebywanie przez joginów w 2 miejscach...nie zawadzi się upewnić. Może już rozszerzył swoje horyzonty...
JaCoOoOoS
Jeśli pozwolicie ja też zadam mu dwa pytania: Czy w ciągu tych 5 lat od wydania książki dotarł dalej niż jest to w niej napisane ? i drugie pytanie: Jaką mamy pewność, że gdy rozmawiamy ze zmarłymi w poza nie są naszą projekcją lub formą jaka przybrał niefizyczny przyjaciel ?
SORROW
Kiedy i czy zostanie wydana kolejna książka (kontynuacja Miłość...) .Jeżeli tak ,to czy będzie stanowić swoiste rozwinięcie tematu ,czy jakieś kolosalne zmiany.Czego się spodziewać?
LightRevan
CYTAT(Aslan @ 24.03.2007 - 14:40) *
Czy będąc już out of body możemy przybrać formę widzialną dla ludzi w SF?

Hmm... W książce Monroe'a napisane jest, że zobaczyła jego ciało astralne przyjaciółka. Doszedł do wniosku, że musi być jakieś specjalne oświetlenie, żeby je zobaczyć.
Noble
1. Co robić aby dłużej być poza.
2. Jak przefazować się do parku lub w inne miejsca poza ospuo.
3. Jak spotkać i nawiązać kontakt z NP.
Pyrokar1990
Moje pytanie:
Czy istnieje mozliwosc oddzialywania swoim ciałem Astralnym na inne cialo, ale fizyczne (i nie chodzi mi o modyfikacje rzeczywistosci, tylko zwykle relacje) tak aby efekt tych relacji byl widoczny w swiecie fizycznym, takze dla tych, ktorzy nic nie wiedza o swiecie astralnym, badz nie chca wiedziec?
strapped
jak w astralu znalezc hitlera i skopac mu zad!!!
pieczywo
jak przeczytam jego ksiazke do konca to cos wymysle :)
tak ogolnie mysle, ze tresc czata bedzie cenna, wiec wypadaloby go ja zapisac.
mavej
moje pytanko :
czy można komunikować sie z NP nie wychodząc z ciała np. podczas jakiejs codziennej czynności
mam tu na myśli pełną komunikacje pytanie - odpowiedź (obojetnie czy werbalnie czy za pomoca myśli, obrazu a moze jeszcze innego sposobu) :)
Noble
CYTAT(pieczywo @ 25.03.2007 - 22:36) *
tak ogolnie mysle, ze tresc czata bedzie cenna, wiec wypadaloby go ja zapisac.

z tym nie bedzie problemu :)
silverek84
To teraz kolej na mnie.

1. Co sądzisz o nadchodzącym 2012 roku oraz o różnych twierdzeniach na ten temat ? Czy wiesz coś na temat ewentualnie szykujących się zmian (przejście do IV wymiaru) oraz jak to mniej więcej może wyglądać według ciebie ?

2. O ile dobrze pamiętam to w swojej książce pisałeś że nie ma czegoś takiego jak podział na OOBE, LD, Projekcję Astralną. Piszesz że to wszystko jest tym samym. Robert Bruce w swoim traktacie o projekcji astralnej zrobił ewidentny podział na 3 kategorie. Co o tym sądzisz ?

3. Czy jest możliwe poruszanie w sferze czasu rzeczywistego podczas opuszczenia ciała ? Tu również podeprę się Robertem Bruce'm i jego traktatem. Z tego co pamiętam to w swojej książce opisywałeś pokój swojego kolegi lecz drobne szczegóły się tam nie zgadzały (skarpetki o ile dobrze pamiętam). Bruce z kolei pisze że po powrocie do ciała sprawdzał otoczenie w którym był i wszystko się zgadzało. Co o tym sądzisz ?

4. Masz może jakiś sposoby na: dłuższe przebywanie poza, możliwość zwiedzania odleglejszych miejsc oraz lepsze dostrajanie się ?

5. Jak dostać się do Parku ?

---------------------------------
Pomysł z zapisaniem czatu jest super. Osoby które nie będą mogły akurat w nim uczestniczyć będą mogły potem sobie tą rozmowę przeczytać. :)
Ketrab
Czy na początku zawsze towarzyszyli ci NF,czy ujawaniją się wtedy kiedy nabierzesz odpowiedniego doświadczenia w mowie niewerbalnej abyś mógł się z nimi skontaktować?
Także interesuje mnie to pytanie odnośnie dostrojenia się do ŚF ,gdy wychodzę w pokoju nic sie nie zmienia,po powrocie wszystko jest na swoim miejscu ,po opuszczeniu budynku OSUPO zaczyna pracować(:
pieczywo
pytanie dosyć osobiste:
Poniewaz zauwazyłem w swojej rodzinie (mama, wuj, moja chrzesnica) predyspozycje do OOBE;
Czy zauwazasz u swojej córki jakies predyspozycje do Tych rzeczy? Czy starasz/bedziesz sie starać naprowadzac ja na wizyty w tamtych obszarach, czy moze jednak dasz jej żyć wlasnym zyciem jesli nie bedzie chciala eksperymentowac. Czy sadzisz, ze poziom swiadomości przenosi sie razem z genami, czy tak jak myslalem do tej pory - wcieleniami?

Narazie tyle jeszcze cos wymysle.
Kronopio
Czy możliwa jest pomoc przy oddzieleniu przez bardziej zaawansowanych podróżników? Jeśli tak to ja się zapisuję (:
LightRevan
CYTAT(.Tomek @ 26.03.2007 - 08:53) *
moje pytanko :
czy można komunikować sie z NP nie wychodząc z ciała np. podczas jakiejs codziennej czynności
mam tu na myśli pełną komunikacje pytanie - odpowiedź (obojetnie czy werbalnie czy za pomoca myśli, obrazu a moze jeszcze innego sposobu) :)

Według mnie to jest możliwe, oczywiście komunikacja taka musiałaby odbywać się telepatycznie. Ale to już wymaga bardzo dużego skupienia. Także podczas codziennej czynności byłoby to trudne.
kater
no to JA:)
1. przyłączam się do prośby o pytanie: jak, w jaki sposób i czy możemy oddziaływać na SF? Monroe pisał, że uszczypnął koleżanke i został jej ślad, chciałbym pokazywać coś podobnego kolegom koleżankom niedowiarkom i zachęcać ich do tego umówionym uszczypnięciem.
2. Mam w wyobraźni swój domek na wymyślonej planecie, bardzo przytulny. Chciałbym na niej mieć partnerkę, wykreowaną przezemnie, ale, żeby miała inteligencje, poruszała się tak jak ona chce a nie jak ja jaej karze, nawet podświadomie, chce żeby wyglądała tak jak ja chce, chce aby miała cechy charakteru takie jak ja chce, ale chciałbym, żeby "żyła własnym życiem" I pytanie: czy to mozliwe abym ja, mała duszyczka stworzyła inną "duszę na np. moje podobieństwo tzn na moją myśl:)??
3. bardzo zależy mi na odpowiedzi kogoś doświadczonego! Prosze gorąco prosze o zadanie tego pytania. Fajnie by było jakby odpowiedział na nie Darek jak i Bruce:) choć to raczej mało prawdopodobne.: opisze po krótce moją sytuacje. Mam 21 lat, jestem jedynakiem mieszkam tylko z mamą o oobe wiem od 3 lat i ćwicze te 3 lata ale z częstymi przerwami. Jeszcze nie doznałem tego klasycznego oobe. Przygotowuje się na odebranie sobie życia fizycznego, bo po prostu mi się znudziło już i chce szybciej i sprawniej zacząć się bawić i uczyć nowych tak wspaniałych żeczy. Mimo, że jeszcze tego niedoświadczyłem, wiem że tak jest, nie wieże tylko wiem że to copiszeMonroe czyTy to prawda. Gdyby nie mama już byście tego tekstu nieprzeczytali, ale właśnie mama, jestem do niej bardzo przywiązany bo ona mnie wychowywałai nie chce jej robić przykrości moim odejściem, a nie chce mi się czekać na 2012 czy jeszcze dłużej, bo po prostu nieumiem żyć na tym świecie, nie chce mi się pracować, żeby potem kupić sobie za to jedzenie i później że tak się wyraże wydalić je i okazało się na koniec, że pracowałem po to żeby zrobić kupe (mam nadzieje, że wecie o co mi chodzi) nie chce mi się przeżywać, przeżyć karzdego dnia z myślą że jestem ograniczony fizycznością, tym największym więzieniem dla duszy, nie chce musieć chodzić, nie chce żeby mnie bolało gdy się zranię, nie chce spać bo trace "czas"NIECHCE JUŻ WIĘCEJ FIZYCZNOŚCI!! . No to teraz bardzo proste pytanie:) : co mi radzisz? żyć i się męczyć ciągłą i bezustanną fizycznością czy sobie to po prostu odpuścić??
Jeszcze mały cytat "Utrzymujcie swój przejściowy status. Jesteście istotami ludzkimi za sprawą swojego własnego wyboru w najściślejszym tego sensie. Wybór ten pozostaje w mocy przez cały okres waszej wizyty. Możecie spakować swoje doświadczenia i wyjechać kiedykolwiek i gdziekolwiek pragniecie, bez jakiejkolwiek krytyki czy kary ze źródła, które by się liczyło. Jeżeli wasz Ludzki Umysł jest usatysfakcjonowany, zróbcie to pomimo lokalnego zwyczaju czy nacisków. Nałogowcy Ziemskiego Systemu Życia mogą tego nie zrozumieć, ale to już ich problem." (R.A.Monroe, 3 książka, roz.:wycieczka z przewodnikiem.) I ja tak chce tylko mama by sobie rady nie dała (opis mamy- 63 lata dr. nauk huanistycznych, emerytka, wielokrotnie próbowałem z nią rozmawiać na temat oobe ale niewierzy:). Chora na raka piersi, po 2 operacjach teraz chemioterapia czerwona czyli najsilniejsza potem naświetlania czyli jest słaba bardzo, mamy tylko siebie, mama ma koleżanek sporo, Kocham ją bardzo.) Moja inteligencja to 135IQ więc dość wysoko, bagaż doświadczeń pęka w szwach i jeszcze jedno; kopne w pupę tą istotę, która namówiła mnie do ziemskiego życia! czemu nie mogłem byś np. gepardem albo jakimś sokołem?
4. Do wszystkich doświadczających oobe: czy mógłby ktoś do mnie przyjść w nocy i mnie wyciągnąć? moge podac adres, albo co jest potrzebne, jakieś cechy charakteru czy coś albo wyobraże sobie że "Cię" nawołuję, chce wreszcie sam pooglądać moją planetę:) ma 500 metrów średnicy, mały domek... prosze o pw albo mail na kater_01@o2.pl jeśli ktoś byłby chętny zrobić taki mały experyment i mnie wyciągnąć.
5. Czy Chris Angel (filmiki na youtube.com to prawda czy iluzja?
6. Kocham wszystkich! :*:):D Miodzio:D:):*
Noble
hehe niezle sie rozpisales:) Co do tej ograniczającej fizycznosci tez mnie ona strasznie przytlacza... czuje sie jak niewolnik i tak naprade nie moge robic tego na co mam ochote. Na punkt 5 moge Ci juz odpowiedziec ze wszystkie triki Chrisa Angela i jemu podobnych są zwyklą iluzją :)
kater
szkoda:( a tak bym chciał troszkę poczarować pobawić się taką żarówka w powietrzu:) poczekam na śmierć:D wtedy sobie Poczaruję. I jeszcze raz prośba o odp. Darka na pytanie najważniejsze dla mnie czyli o to czy czekać i się jeszcze uczyć czy dać sobie już spokuj i jeszcze sorki za ort. błędy, ale obecnie przez miesiąc nie jestem u siebie więc nie mam mojej mozilli, która poprawia błędy, sorki za to.:D love, love, love for all
Noble
spox jakbys mial stad odejsc to juz by twoje wyzsze ja odpowiednio zadzialalo :) ponoc doswiadczenie ludzkie jest bardzo cenne wiec chyba warto sie przemeczyc :)
Ketrab
Kater trochę mnie zszokowałeś swoją odpowiedzią ,słyszałem kiedyś taką opowieść :
"Kilku letnie dziecko skarżyło się mamie że jak się kapie to na ścianie widzi wizerunek jakiegoś pana,mama wezwała egzorcyste ,ten stwierdził że ma w łązience ładnego wisielca" wieć nie zrzucaj swoich problemów na świat w POZA bo niestety jest to narazie tak pewne jak wygrynie w totolotka,nie po to dostaliśmy ciała aby je sobie porzucić i bawić się w innych wymiarach ile popadnie,być może jest to próba która ma uśwadomić komus wyższemu czy jesteśmy dość silni,nie wiadomo czy kiedy targniesz się na swoje życie ,nie zaprzepaścisz wszystkiego.
pozdro
daywalker
Kater, i ludzie o podobnych do niego problemach, chyba nie potrafia odnalezc swojego miejsca w spoleczenstwie. Masz naprawde powazne zaburzenia nerwowe czlowieku. Na tym swiecie jest mnostwo wspanialych rzeczy, a ty wszystko sprowadzasz do jakiejs pracy i wydalania tego co zjesz. Masz problem z odczowaniem bolu?, hmm raczej watpie zebys az tak bardzo go w zyciu doswiadczyl. Moze to zycie ma cie wlasnie czegos nauczyc. Przejzyj na oczy. Wiem ze kazde zycie trzeba szanowac, i napewno odebrania sobie go zadna z tych osob by nie pochwalila... Jak slucham takich ludzi, odrazu biora mnie nerwy. Calkowity brak szacunku do nich. I raczej nie polecal bym pisania o tym na czacie z Darkiem Sugierem, tylko wizyte u specjalisty. Powodzenia w dalszym rozwoju duchowym.
Noble
dawywalker jeszcze po twoim poscie chlopak skoczy z mostu :)
Zycie jest piekne bo piekne jest nasze wnetrze :)
kater
:D Miło, że się przejeliście:) napewno nie skocze bo bybolało przy upadku więc jak coś wybiorę sobie inny rodzaj środka (może dekapitacja:) żart oczywiście). Może szukam? Może nie mam dość odwagi aby sam zamieszkać i łożyć na siebie i wszystkie rachunki? Może mnie ten Świat przeraża? A może już po prostu widziałem i nauczyłem się dość jak na moje potrzeby, mam doświadczeń więcej niż niejeden 50latek i mówie całkiem serio. Nie mam zaplanowanego samobujstwa tylko myśle o nim i właśnie szukam np. na takim forum nie pomocy, ale rady czy coś takiego:) Nerwicy nie mam, mam co innego:P ale mi z tym dobrze. dziś jednak coś się zmieniło, może w mojej głowie, a może ktoś w to ingeruje, nie jestem w stanie tego powiedzieć, ale myśl ta o samounicestwieniu lekko odeszła na dalszy plan, a to za sprawą kilku rzeczy. wiem że jest nie na temat i wielce przepraszam, ale teraz nawiążę powoli (czyli w moim stylu się rozpiszę). WIOSNA:) dziewczyny skąpiej niż w zime odziane, dobre wyniki w chorobie mamy, i kilka innych osobistych. Jest jeszcze jedna żecz, którą opisze w poście poniżej aby było przejżyściej i w związku z powrotem do tematu właściwego czyli pytaniami do Darka.
kater
Pyt. Czy niezechciał by Pan prowadzić w Łodzi zajęć na tematy, które porusza Pan w swojej książce? Oczywiście odpłatnie i w ustalanych terminach, może być co tydzień, co 2,... do dostosowania. Miejsce: środek ulicy Piotrkowskiej czyli ścisłe centrum Polski można by żec, bardzo dobra energia, jest to salon z ubraniami dla pań ( z przodu sklepu) i za sklapem w tym samym budynku sala, w której właścicielka urządza warsztaty o podobnych tematykach. salka pomieści do max 16 osób, jest łazienka, możliwość zaciemnienia, leżanka, wieża stereofoniczna, parawany, karimaty i co najważniejsze piękna aura w całym sklepie. Koszty do uzgodnienia, start przy zebranych i pewnych chętnych do takich warsztatów.

Rozmawiałem dziś z kobietą, właścicielką tego obiektu, wiele się dowiedziałem. Np. co tydzień w środy Przyjeżdza Rosjanin, włada paroma językami w tym bdb po polsku, ma 5 fakultetów i uczył się takrze w Indiach od tamtejszych mistrzów. Jest chirurgiem jasnowidzem:/ (tak mi go ta Pani opisywała i to z wielkim entuzjazmem) itd. itp. wiele by mówić o tym człowieku. W inny dzień też co tydzień w tym salonie prowadzi się Jogę i też zaprasza do siebie jogina jakoś utalentowanego wprowadzającego w trans...

Myśle, że na takie warsztaty znalazło by się chętnych, niestety jak zawsze musiały by coś jednak kosztować, trzeba dołożyć przecież Pani do czynszu i troszke do elektryczności, a także na płace dla (jeśli się zgodzi, oby) Darka. Na tym forum był temat o przedstawianiu się i było pare osób z Łodzi. jeśli zebrała by się grupa tak 10-15 osób mogło by się udać i to całkiem nieźle:) gorąco zachęcam do dyskusji na ten temat ale może w innym temacie bo ten zostawmy na pytania. Temat pod forum/Dyskusja, warsztaty, Łódź
Ketrab
CYTAT(kater @ 28.03.2007 - 16:56) *
:D Miło, że się przejeliście:) napewno nie skocze bo bybolało przy upadku więc jak coś wybiorę sobie inny rodzaj środka (może dekapitacja:) żart oczywiście). Może szukam? Może nie mam dość odwagi aby sam zamieszkać i łożyć na siebie i wszystkie rachunki? Może mnie ten Świat przeraża? A może już po prostu widziałem i nauczyłem się dość jak na moje potrzeby

Do Kater'a
Swojego czasu mądry Einstein pisał"Człowiek który uważa że jego zycie nie ma sensu,nie jest po prostu nieszczęsliwy ,jest nieprzystosowany do zycia" Nic tak w życiu nie pomaga znależć się w tym swiecie jak znalezienie sobie sobie właściwego celu,i śwaidomośc tego że prowadze sensowne życie
Do Darka
Co sądzisz o Bibli,wiem że wypowaidasz się na ten temat z przymrużeniem oka ,ale podam tu jeden przykład z bibli:Zdobycie i kompletna zagłada Babilonu została w Bibli przepowiedziana na kilkaset lat pózniej ,nawet to w jaki sposób zostanie zdobyta,mało tego czytając dalej ,możemy się dowiedzieć że Babilon miał już na zawsze zniknąc z map śwaita,była to przepowiednia dość nierozsądna bo budowa budynków opiera się na rzeczach fizycznych wiec Husajn przyszykował wszystko co potrzebne by te plany ziscić,lecz wojna w Zatoce Perskiej a potem ta aktualna i wreszccie stało się z nim co się stało wskazuje na to że jakaś wyższa ingerencja macza w tym palce.
Do Cat'a
O w morde ,dawno mnie tu nie było,i jak pierwszy raz wszedłem to myślałem że Fora pomyliłem(:,kawał dobrej roboty
Odemnie
u mnie nic ciekawego ,parę spontanicznych wyjść które nic nie zmieniły w moim życiu.
pozdro
JaCoOoOoS
Witam ponownie

Zgodnie z umową podaje tutaj termin wizyty Darka Sugiera na naszym czacie. Otóż odbędzie sie ona w Sobote 14 kwietnia o 20.

Pytania prosze zamieszczać do 10 kwietnia, później temat zostanie zamknięty.

Pozdrawiam
JaCoOoOoS

PS: i nie róbcie prosze z tematu śmietnika tylko zamieszczajcie konkretnie pytania nawet po 5 albo 10 jak ktoś ma sporo wątpliwości. Organizuje to własnie po to żeby wyjasnić jak najwięcej
Aslan
Pytanie już męczone na forum, na które w sumie nie było jednoznacznej odp.
Mianowicie czy ludzie w śpiączce mają nieświadome oobe? czy można im pomóc? Czy można ich wciągnąć do ciała?
Ciekawe czy Darek będzie wiedział:) Jeśli nie to może udzieli odpowiedzi na kolejnym spotkaniu, bo myślę, że to będzie pierwsze ale nie ostatnie;]
SORROW
Jeszce jedno moje : Panie Darku z opisu w Pańskiej książce wynika iż nie ma Pan najmniejszych problemów z opuszczaniem ciała ,a także z bezpośrednim przechodzeniem metodą WILD w ld .Jak Pan odnosi się do problemu czakr ,ponieważ wynikało by ,iż ma Pan maksymalnie rozwinięte czakry -co jak pisałem powoduje bezproblemowe przechodzenie m in w OOBE . Czy warto poświęcać czas na trenowanie takowych ,czy w drodze rozwoju duchowego pominąć ten aspekt i skoncentrować się na innych "ćwiczeniach"?
Lekki offtop - korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować Panu za "Miłość i Wolność poza Ciałem " -jest to wspaniała książka , napisana w świetny sposób i faktycznie dająca solidnego KOPA motywującego do działania . Osoba z mojego bezpośredniego sąsiedztwa dzięki tej książce zainteresowała się tematyką OOBE i odzyskała cel dalszego życia (wcześniej były myśli samobójcze ) . Wielkie pozdrowienia - czekamy na kolejne pozycje , oraz na start OBEMANIAKA .
Discoverer
Witam
  1. Pamięć z podróży?
  • Jakie metody Pan stosuje i jak rozwija pamięć mam na myśli długie pobyty w „POZA”
[*]Manekin senny czy byt mający swoją świadomość?
  • w książce swojej opisał pan technikę jak to zrobić, może opracował Pan nowszą skuteczniejszą technikę
  • czy nawiązał Pan kontakt z innymi istotami niz NP

[*]Progres - OBE ?
  • od wydania książki, jaki widzi pan postęp u siebie np. w podróżach odległość
  • intensywność doznań są większe na takim samym poziomie
  • dostrojenie - widoczność
  • czy za dnia Pan podróżuje
  • czy opracował Pan jakieś nowe jeszcze lepsze metody dostrajania
[list=]

[*]Oraz proszę o komentarz, co do wpisu w moim blogu do tematów "Niefizyczny Przyjaciel & Namiastka Kosmosu" i "Dziwne zdarzenie" jestem ciekaw, co Pan o tym sądzi (pewnie na te ostatnie pytanie nie mam, na co liczyć :) adres www.oobe-maniak.blog.onet.pl

Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi
pozdrawiam
Zbyszek
Ciekawi mnie ,czy pan Darek może rozwiazywać zadanie z matmy czy recytować wiersze w astralu..Jednym słowem chodzi mi o o jego odczucia siebie , tozsamos w poza.
Co mu znika a co mu przybywa ze swiadomości w podrozy?.O to samo zapytam pana Brucea na jego warsztatach we Wroclawiu.
Dlaczego astral reaguje na mysl czlowieka i jaki jest tego mechanizm?
CZy odkurzany jest astral ze smieci?

Czym sie rozszerzal postrzegajac miljardy kuleczek(swiadomosci)? - w jednej z podrozy Darek opisuje.ze miedzy kuleczkami-swiadomosciami, zachodzila wymiana informac.Dzielily sie myslami.
Co umozliwia wymiane mysli w takiej postaci?

Gdzie i jak zapisujemy zdarzenia,wnioski i czym jest ich przypomnienie.?
Czym jest mowa?
Jak Darek pojmuje energie?

Dlaczego konkurencje nazwal hienorekinami?

Bruce by spopularyzowac swiat niefiz. organizuje warsztaty po swiecie.Jaki bedzie udział Darka na tym polu walki i czy zwyciezy czy polegnie?
Jak beda przebiegac szkolenia Darka?
Dominikoobe
i zapomnialem dodać :czy spróbował kiedyś użyć metody oddychhania holotropowego do osiągnięcia oobe?
Ketrab
Drobne pytanie z ostatniej chwili.
* Czy podniecenie które utrzymuję się po pierwszych udanych próbach ,tutaj przykład "nie mam się co martwić przecież dzisiaj znów wyjdę" utrzymuję się do tego czasu do jakiego dotrwałeś ,czy ten uśmiech w duszy pozostaje na dłużej czy w miare eksploracji drugiego śwaita słabnie ,tak jak gra w piłkę ,do czasu aż się znudzi.
Discoverer
Mam jeszcze kilka pytań:
  • czy była styczność z piramidami, które skupiają energie, jakie jest zdanie pana na ich temat np. piramidy Horusa lub inne...
  • dzięki OBE można leczyć, w jaki sposób czy jest to trudne?
  • zawsze NP emitują miłością czy mogą czasem być w cieniu przyglądając się naszym poczynaniom a my możemy czuć ich tylko obecność. Lub, kiedy nam pomagają wiemy ze uzyskujemy od nich pomoc, ale czy zawsze jest przy tym uczucie emitującej z nich miłości
  • stosował pan metodę Brucea Moena - odzyskiwanie
  • jaki jest stosowany sposób przez pana przy przejściu z LD do OBE
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.