Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oobe A Sny Prorocze I Przeczucia...
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Różowa
Jakis czas temu cwiczylam OOBE, skonczylo sie tylko na LD i dalej nie bylam w stanie cwiczyc OOBE, zaczely sie pojawiac sny, ktore potem w rzeczywistym swiecie mialy miejsce (ale tylko w zwiazku z jedna osoba bardzo wazna dla mnie, i odbywaly sie dokladnie tak samo..). Po jakims czasie wszystko sie skonczylo i przeszlo, ale teraz wrocilo na nowo mam dziwne przeczucia , czuje kiedy kiedy ta osoba o mnie mysli, czasem wyczuwam jej nastrojw kiedy jej nie ma... na dodatek jest teraz ktos inny wazny w moim zyciu i mam dokladnie to samo - sny, czasem 'rzeczywiste', czasem skladajace sie z symboli, ale jak sie przebudze zaraz nasuwa mi sie interpretacja sama 0_o i czuje , co sie stanie mniej wiecej... czyzby otworzyl sie jakis 'kanal' dzieki tym cwiczeniom OOBE...??? Czemu akurat w kontekscie tych osob..??
Spyro
Tez miewam sny prorocze i tez TYLKO I WYŁĄCZNIE z udzialem osob ktore dla mnie duzo znacza. Nie wiem, moze to wlasnie więź łącząca Cie z tamtymi osobami ma znaczenie
cyryl
Ja nie ćwiczyłem oobe, a miewałem takie sny. Zazwyczaj wlaśnie o osobach, o których często myślałem. Bywały również, takie z błachymi sprawami. Rok temu kupilem nową kom. Nad ranem po naładowaniu baterii spojrzałem w wyświetlacz i przypomniałem sobie, że sniło mi się jak wpisuje pin. Wpisałem numer i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu działał >.<
ldreamer
ja jak na razie miałem jeden sen proroczy.
Zgadzał się tylko sam fakt, jednak wg. mnie to nie mógł być przypadek.

Przyśniło mi się że odwiedzam kolegę, którego znam od dwóch lat.
przyśniło mi się. A wieczorem przyszedł i poprosił o to abym do niego wpadł i spróbował coś zdziałać z jego kompem bo mu nie działa.
Scenariusz i sceneria snu nie zgadzają się z rzeczywistością ale sam fakt że coś takiego mi się przyśniło mówi sam za siebie.

Czy próbował ktoś z WAS obserwować wydarzenia z przyszłości poprzez LD?
to jest coś nad czym zaczałem pracować od wczoraj i mam już jakieś wyniki, niestety negatywne.
ale to dopiero pierwsza próba :D :) jestem przekonany że jest to możliwe :)

podobno w mentalkach też ale mentalki to jest już wyższa szkoła jazdy a ja jeszcze noobek jestem :P :)
pozdrawiam ;)
cyryl
Obserwować poprzez LD. W moim przypadku podczas LD chcąc czy nawet nie chcąc zmieniam senną rzeczywistość . Dlatego wolę skorzystać z samej umiejętności zapamietywania snów i pozwolić, aby to podświadomość kreaowała sny.
ldreamer
podświadomość kreuje sny prorocze, pokazujące zdarzenia, które według podświadomości mają dla nas jakieś znaczenie. Ale co jeśli chcemy świadomie obserwować przyszłość?
wierzę że to jest możliwe. jak? będę nad tym pracował :)
cyryl
A więc czekam na wyniki pracy ;] Życzę powodzenia, bo nie jest to łatwe zadanie.
6umerang
lddreamer, pracuj, pracuj - nad sobą też trochę popracuj ;)

Taki filmik jest błahy "Next", gdzie koleś ma dar jasnowidzenia - pada mądre zdanie - przyszłość, którą widzisz jest już inna, bo ją widziałeś...

Takie holywoodzkie zdanie a jakie prawdziwe...
ldreamer
CYTAT(6umerang @ 07.11.2008 - 00:45) *
lddreamer, pracuj, pracuj - nad sobą też trochę popracuj ;)

mądrością od tego tekstu nie tryska ;P
nie mając pojęcia kim jestem, polecasz mi pracę nad sobą ;P myślę, że lepiej patrz na siebie bo każdy będzie odpowiadał za swoje błędy i niedopatrzenia
Ketrab
CYTAT(ldreamer @ 06.11.2008 - 22:54) *
mądrością od tego tekstu nie tryska ;P
nie mając pojęcia kim jestem, polecasz mi pracę nad sobą ;P myślę, że lepiej patrz na siebie bo każdy będzie odpowiadał za swoje błędy i niedopatrzenia

Bumerang ma racje,więc chociaż raz posłuchaj i nie szukaj w tym podstępu . Proszę cię także o nie kopiowanie śmiesznych informacji (typu kilku postów wyżej o kreowaniu przez podświadomość )Człowiek ma klika ciał (nie tylko fizyczne i astralne Ldreamer) te ciała nie są skrępowanie ramami czasu, więc czy widzisz problem ? Postaraj się sam dojść do informacji,strzelasz na forum ślepakami i myślisz,że znajdzie się kto głupszy od ciebie i ci uwierzy(twierdze na podstawie przeczytanych postów któreś ty napisał )Czy naprawdę chcesz widzieć przyszłość ? Czy sądzisz że przyszłość istnieje dla poj. jednostki . Jeżeli tak to zaraz idę wieszać linę w celu zakończenia mojego marnego żywotu,życie i tak nie ma sensu ,jeżeli wszystko jest z góry zaplanowane. Dremaer czy wiesz co to jest WOLNA WOLA? Zastanów się nad tym, potem możesz pisać co chcesz,ale niech to raczej będą zdania pytające niż twierdzące, bo z potrzeby szybkiego zaistnienia na forum pleciesz czasami bzdury .
p.s
Nie mówię,że mam racje w 100% ale na podstawie mojej kilkuletniej wiedzy,mogę powiedzieć - Tak,najprawdopodobniej się nie mylę,ale czy na pewno ? Wczoraj zgwałcili zakonnnice i likwidują klasztory,więc możesz się ze mną posprzeczać ,bo wszystko się zmienia .
ldreamer
nie pisze poto żeby zaistnieć na forum ;] po prostu mi sie nudzi :D zresztą potrzebuję informacji jak każdy początkujący i nie wnioskuj z tego że jestem głupi.
O tych ciałach stary to też nie powinieneś mówić twierdząco bo nie masz sposobu na udowodnienie, że istnieje jakieś ciało oprócz fizycznego ;]
dobrze wiesz ze niepewności jest więcej niż danych

nie mówisz ze masz racji na 100%, a prawie każde zdanie na górze jest twierdzące... ;]
nie udowodnisz mi, że masz rację poprzez wmawianie mi że jestem głupi :)
pozdrawiam ;)
Zbyszek
Cialka da sie udowodnic, hm przynajmniej mnie sie to zawsze udaje- Sporo ludzi z moja pomoca je znalazlo i jeszcze wiecej znajdzie w przyszlosci.
Swiadomy nauczyciel przyspieszy rozwuj ucznia, podsuwajac na czas rade.
Zaoszczedza sobie wtedy taki szukajacy niedowiarek meczarni. Ludzie strasznie kwicza z radosci gdy je odnajduja. Im bardziej ktos jest sceptyczny, tym ciezej mu sie otworzyc. Sa tacy, co cale swoje wnetrze ignoruja, wszelkie doznania maja za nic,- z takimi to sie poddaje, nawet nie probuje dyskutowac , bo konczy sie zawsze szyderczym smiechem.
Z tymi przeczuciami to mam ich ostatnio straszna inwazje. Zaklucaja mi normalne bycie sobie leniuszkiem. O rety, nie myslalem , ze te cwiczenia na cialkka moga tak zmienic postrzeganie.
Ostatnio parkowalem na gorce, oczywiscie hamulec zaciagniety i jedynka wlaczona. Nagle ciagnie mnie astralne na boki i wplywa wmoj umysl mentalne ostrzezenie. Rozgladam sie dookola, zdziwiony . - co sie dzieje. Niczego nie postrzegam. Sprawdzam ponoiwnie hamulce i rozgladam sie po gorce, oceniajac niebezpieczenstwo, stoczenia sie auta.
Zignorowalem, zatapiajac sie 2 dni w pracy.
Po przyjezdzie dowiedzialem sie , ze dzien wczesniej auto kolegi stoczylo sie z gorki na miazge.
Szkoda, ze nie zwrocilem uwagi na to doznanie. Towarzyszyla mu masa dodatkowych informacji. Nie poszedlem za nimi,ignorujac je, nie spodziewajac sie czegos w nich sensownego. Wszyscy snimy ten sam sen w......., informujac sie nawzajem o naszych przygodach.
ldreamer
dobrze, okej.
Ale powiedzmy sobie szczerze: to że mam takie a nie inne przekonanie, wynikające z mojego na razie drobnego doświadczenia, wcale nie oznacza że jestem głupi ;]
uważaj na słowa, Ketrab. wystarczyło powiedzieć że jestem w błędzie. Ja się tam nie urażam ale takie teksty możesz mi pisać na pw a nie na forum ;/
Zbyszek
jeśli sie wkurzyłeś to zrób coś z tego użytecznego.Postaraj się rozpoznać w umyśle ident tego wyobrażonego Ketraba. Odczuj kilkakrotnie intensywność tego uczucia , przyglądając się czy cie przypadkiem gdzieś nie wyrwało w wyobraźni. Na pewno odwiedziłeś nieświadomie swoich sprzymierzeńców, kolegów, przyjaciół, by sie pożalić na niesprawiedliwość., jeśli to zobaczysz to postrzeżesz wkrótce resztę.
ldreamer
CYTAT(Zbyszek @ 07.11.2008 - 19:36) *
jeśli sie wkurzyłeś to zrób coś z tego użytecznego.Postaraj się rozpoznać w umyśle ident tego wyobrażonego Ketraba. Odczuj kilkakrotnie intensywność tego uczucia , przyglądając się czy cie przypadkiem gdzieś nie wyrwało w wyobraźni. Na pewno odwiedziłeś nieświadomie swoich sprzymierzeńców, kolegów, przyjaciół, by sie pożalić na niesprawiedliwość., jeśli to zobaczysz to postrzeżesz wkrótce resztę.

coś w tym jest :) chociaz nie pamiętam bym gdziekolwiek wędrował, jednak czasami zdarza mi się obserwować własne emocje z takim właśnie skutkiem
pracuje nad samokontrolą już od kilku miesięcy :) i jakieś tam wyniki mam, chociaż wciąż do doskonałości dalekooo :)
pozdrawiam ;)
Ketrab
CYTAT(ldreamer @ 07.11.2008 - 17:16) *
dobrze, okej.
Ale powiedzmy sobie szczerze: to że mam takie a nie inne przekonanie, wynikające z mojego na razie drobnego doświadczenia, wcale nie oznacza że jestem głupi ;]
uważaj na słowa, Ketrab. wystarczyło powiedzieć że jestem w błędzie. Ja się tam nie urażam ale takie teksty możesz mi pisać na pw a nie na forum ;/

Widzisz, dreamer znów widzisz to co chcesz widzieć a nie to co jest, bijesz tam gdzie patrzysz czy patrzysz tam gdzie bijesz? rozpatruj to z perspektywy bijące(mającego zeza) i bitego . Niby to samo a jednak
inaczej. Głupszy od ciebie nie oznacza że jesteś głupi( zależy kto jest tym głupszym ) Ja np jestem głupszy od Zbyszka, ty jesteś głupszy od siebie- jutro ale za to mądrzejszy od siebie- wczoraj.

CYTAT(Zbyszek @ 07.11.2008 - 17:36) *

Tak, inaczej gdy się wkurzysz,popsujesz sobie dzień,podobne przyciąga podobne.Wracając do ciałek,
otwierając się na to doświadczenie,postrzegasz (sytuacje) częściej i z pozytywnym skutkiem ich dalszych weryfikacji.Raczej popadam w stan natychmiastowego przeczucia w przedziale od kilku sekund do paru minut,czasami zdarzają się rodzynki(nie z bruklinu) po czasie kilku godzin ,raczej rzadziej niż częściej
Vodnik
Elo panowie, mój pierwszy (ale nie ostatni...) post więc mówię Cześć;]

Strasznie odeszliście od tematu... postaram się więc do niego powrócić :)
Ja także miewam sny prorocze, albo raczej miewałem bo ostatnio nie miewam;] I wcale nie były w nich tylko osoby na których mi zależało. Mogły dotyczyć wszystkiego, tak jak każdemu często śni się jakiś motyw z dnia poprzedniego, czasami w ogóle nie istotny, tak mi się czasami śniły motywy z dnia następnego ;) Nie wiem czy ma to jakiś związek z OOBE, bo prowadzę ogólny rozwój siebie, we wszystkich kierunkach. Ale chciałbym się podzielić jeszcze jedną istotną ciekawostką odnośnie proroczych snów... jak je wywołać...

Gdy zaczęły mi się przytrafiać, mocno mnie to zafascynowało. Chciałem mieć ich więcej i lepiej się temu przyjrzeć. A że miałem już spore doświadczenia z LD i jakieś podstawy z OOBE to nawet miałem pewną koncepcję jak się do tego zabrać. Za dnia jasno wyraziłem pragnienie iż chce wyśnić jakieś przyszłe zdarzenie, a dalej po prostu o tym myślałem... aż do momentu zaśnięcia ;D Ostatnie "wmówienie" sobie miało miejsce zaraz przed zaśnięciem.
No więc zasnąłem, przez całą noc śniło mi się kilka snów w których powtarzały się pewne motywy. Ostatni jaki mi się przyśnił tej nocy był już świadomy, usiadłem więc (wciąż będąc we śnie) i zacząłem spisywać na karteczce sprawy, które się powtarzały w snach i wg mnie miały się przytrafić w najbliższej przyszłości. Chyba napisałem 5 punktów, ale pamiętam tylko 3:P Tak czy siak, te trzy się spełniły, 2 dokładnie a jeden z jedno-dniowym poślizgiem. Co ciekawe, pierwszy punkt był mniej więcej taki: "spotkam starych znajomych"... i wiecie co mnie obudziło? SMS od koleżanki z klasy, pisała o planowanym zlocie klasy, a już pewien czas ich nie widziałem...
Zachęcam do eksperymentów na tym polu. Ja mam jeszcze sporo do wyćwiczenia w tematyce OOBE więc sam nie łatwo mam sprawdzić czy ono pomaga, ale na tym forum na pewno jest wiele osób, które osiąga je bez problemu i właśnie chcę poprosić te osoby, o zrobienie tego, co ja zrobiłem w LD. tzn, w trakcie oobe wyraźcie wolę poznania przyszłych zdarzeń i wciąż będąc w oobe, przeanalizujcie to... i podzielcie się z resztę wynikami ;)
ldreamer
CYTAT(Ketrab @ 07.11.2008 - 23:08) *
Widzisz, dreamer znów widzisz to co chcesz widzieć a nie to co jest, bijesz tam gdzie patrzysz czy patrzysz tam gdzie bijesz? rozpatruj to z perspektywy bijące(mającego zeza) i bitego . Niby to samo a jednak
inaczej. Głupszy od ciebie nie oznacza że jesteś głupi( zależy kto jest tym głupszym ) Ja np jestem głupszy od Zbyszka, ty jesteś głupszy od siebie- jutro ale za to mądrzejszy od siebie- wczoraj.
Tak, inaczej gdy się wkurzysz,popsujesz sobie dzień,podobne przyciąga podobne.Wracając do ciałek,
otwierając się na to doświadczenie,postrzegasz (sytuacje) częściej i z pozytywnym skutkiem ich dalszych weryfikacji.Raczej popadam w stan natychmiastowego przeczucia w przedziale od kilku sekund do paru minut,czasami zdarzają się rodzynki(nie z bruklinu) po czasie kilku godzin ,raczej rzadziej niż częściej

w takim razie źle CIe zrozumiałem ;)
a faktycznie chyba patrzyłem tam gdzie biłem, bo ostatnio userzy z forum mnie wkurwiają ;]
ogólnie to jeśli chodzi o emocje, staram się odcinać od wszelkich negatywów
pozdrawiam :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.