Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co Wam Daje Oobe Lub Ld W Codziennym życiu ?
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Dok
Zaczełem ostanio czytać rużne żeczy o OOBE I LD bardzo dużo jest takich postów w których ludzie się boją "że nie wyjde", "że wpłynie to na moją psychike" wszyscy wiecie oco chodzi !!

Gdzieś z dziesięć może więcej lat temu zaczeły się moje pierwsze fascynacje snami.
Pożniej w miare upływu czasu doszedłem do pewnego punktu i tam zostałem. Moja fascynacja tym się zatarłaciła i przestałem o tym myśleć.

Wtedy gdy się tym zajmowałem nikt ani nic nie wspominało o złych skudkach mojej zabawy i może dlatego wszystko przychodziło mi tak łatwo. Niebyło strachu.

Od tego czasu mineło chyba z cztery może pięć lata jak znów mi coś zaświeciło i wszystko zaczeło się od początku.

Teraz znów moja fascynacja powróciła, zauwarzyłem że zabawy z OOBE i LD wpływają na moje życie pozytywnie.
Gdy rano się budze i pamiętam jakiś fajny sen jestem zadowolony tak jagbym coś fajnego wspominał poprostu uśmiech od samego rana.
Kocham to uczucię i bardzo żałuje że miałem taką długą przerwe.

Jeżeli ktoś szuka skutków ubocznych naszych zabaw to ja mam pierwszy, odkąd znów zaczełem swoją zabawe poprwił mi się nastruj chodze zadowolony i przestałem się denerwować.

Poprostu jest tak jagby moja dusza zaczeła się leczyć.

Z góry przepraszam za błędy pozdrawiam wszystkich .
6umerang
pamientam jak w kilka lat tem zawziencie prubowałem obee i nie chcialo mi nic zetego wyzjdć bylem wuwczas bardzo smotny z tego podowu ale sie nie podalem i dzis po prawie juz osmiu latah moge uczciewie powiedziec ze te lata wyzeczen i wysilku zaowocowaly niczym i dzieki obe mialem tylko mnustwo nieprzespanych nocy i zrujnowane zdrowie psyhiczne. pozdrawiam cie sredecznie.
doloreska
:) ja jestem w podobnej sytuacji...kiedyś również bardzo interesowałam się snami, ich znaczeniem, przesłaniem.... na OOBE również trafiłam... pomyślałam wtedy, że moze to być ciekawe...:) Potem doszła jeszcze medytacja...

No i stało się, jakoś gdzieś na "moment" ta fascynacja ze mnie wyciekła... :/
a szkoda

Teraz wracam jednak ze wzmożoną siłą :p

OOBE udało mi się puki co osiągnąć tylko raz...na chwilkę... :) kiedy doszło do mnie, ze to to... nie chciałam od razu tak wstawać i cosik próbować:) usiadłam tylko na łóżku.... niesamowite było dla mnie to uczucie :) normalnie czyste szczęście:)

Ilekroć o tym pomyślę to taka uhahana jestem :)

Dużo przez to myślę o moim bytowaniu tu na ziemi:) i o celu... :) jakos tak

Tak czy owak...puki co wpływa to na mnie pozytywnie
Pozdrawiam
JAtoJA
ja mialem przerwe 3 letnia i w sumie duzo sie kiedys dowiedzialem o OOBE i LD i innych tego typu rzeczach i jak probowalem wyjsc to tylko raz mi sie udalo i to w bardzo dziwny sposob bo zamykalem i otwieralem powieki patrzac na lampe w nocy i wyobrazajac sobie ze do niej lece i jak mi sie nagle udalo to wrocilem w 3 sekundy do ciala. reszta to przypadki, ktore udalo mi sie uzyskac w czasie tej 3 letniej przerwy i wydaje mi sie ze nie ma co sie meczyc i na sile probowac, warto od czasu do czasu sobie siasc czy polozyc, zrelaksowac itd... i to tylko wtedy gdy ma sie na to ochote bo ani OOBE ani LD nic w zyciu nie zmieniaja... ale sprawa fajna :) to dokladnie jak z piciem... jak masz ochote to wal browara, a na sile to jeszcze sie zamulisz albo wpadniesz w alkoholizm:P
Ketrab
CYTAT(6umerang @ 20.08.2008 - 19:12) *
pamientam jak w kilka lat tem zawziencie prubowałem obee i nie chcialo mi nic zetego wyzjdć bylem wuwczas bardzo smotny z tego podowu ale sie nie podalem i dzis po prawie juz osmiu latah moge uczciewie powiedziec ze te lata wyzeczen i wysilku zaowocowaly niczym i dzieki obe mialem tylko mnustwo nieprzespanych nocy i zrujnowane zdrowie psyhiczne. pozdrawiam cie sredecznie.

Proponuje zrobić zapiekankę z plajstra szynki popijając litrem śmientany
p.s
W UE powinni być może zakazać oglądania tego "filmu", ale tylko ludziom, których nie wpuszczają do Media Markt, bo odbierają oni żarty jako propagandę.
Spyro
Jesli nigdy nie doswiadczyles w pelni OOBE, to na jakiej podstawie mozesz twierdzic ze ono nic w zyciu nie zmienia?
Qursant
Bumeranq...

8 lat działasz i nie osiągnąłeś tego stanu ? Nie wierzę!
6umerang
Nie jest wyczynem dojeżdżać codziennie do pracy 50km samochodem. Wyczynem jest codziennie do pracy iść pieszo. Jeszcze większym wyczynem jest codziennie pieszo pracy szukać.

Pamiętaj Qursant - jadąc samochodem musisz patrzeć na drogę, nie ulegać emocjom wywoływanym przez pasażerów i trzymać ręce na kierownicy. Idąc pieszo i powoli, hartujesz kondycję i możesz swobodnie podziwiać widoki.

Pozdr.
Zbyszek
jeszcze lepiej miec prace i w niej wyczyniac. Od podziwaiania widokow to tylko sama udreka.
6umerang
jak człowiek nie ogląda świata wokoło, to pozostaje mu patrzeć tylko na siebie a to się narcyzm nazywa :)
Astral%Dreamer
CYTAT(6umerang @ 20.08.2008 - 15:42) *

HAHAHHAHA dobra riposta :D

a nie odbiegajac od tematu, to ze praktykuje oobe na codzien daje mi pewne zadowolenie dzieki któremu na codzień częściej dopada mnie usmiech ; )
J.J
Mnie praktykowanie oobe dalo na pewno to, ze moglem poszerzyc swe horyzonty jesli chodzi o poznawanie spraw duchowych. Z nie jednego zrodla wiedzy nieco jej czerpalem i tu takze to i owo poznalem. Droga, ktora omal nie wporawdzila mnie na nia na stale... Jest ona (praktykowanie oobe) na pewno ciekawa i intreresujaca, dajaca mnostwo przezyc, czasem bardzo nawet zmyslowych.

Ale to nie to. Droga ta moze bawic, cieszyc na chwile do czasu "przyjazni" z astralnymi "przyjaciolmi", ale potem okazuje sie, ze jesli chodzi o prawdziwy rozwoj duchowy, to jest to na dluzsza mete jalowe. Jest to moje zdanie, zdanie czlowieka, ktory przez poltora roku sie tym zajmowal i osiagal oobe i ld, lecz stwierdzil, ze to definitywnie za malo, jesli chodzi o dochodzenie do Prawdy i prawdziwej Milosci.

Namiaskti tego oobe moze dac, lecz nie odkryje samymi tylko naszymi staraniami tego co prawdziwe. No chyba, ze komus pomagaja "przyjaciele astralni" ale tu mozna juz spuscic tylko zaslone milczenia :(.

Tyle oobe mi dalo, bardzo wiele nowego i swiezego doswiadczenia we wglad w kilka istotnych dla mnie spraw. Amen :).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.