Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bardzo Dziwne Doznanie Z Oobe
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Dok
Kiedy kłade się do łóżka przed snem prawie zawsze prubuje się przespacerować po plenerach naszej wsi często nie dochodze do punktu wyznaczonego poniewarz zasypiam . Ale czasem się to udaje . Zdarzyło mi się pare razy dojść do śpiącej osoby w jakimś innym domu moge koło niej stać chodzić lecz gdy prubuje dotknąć swoją swiadomo jej śpiącego umysłu wszystko znika jest to bardzo trudne i są po tym komplikacje.
wydaje mi się że się budez cały sparaliżowany niemoge się poruszyć niemoge wołać pomocy bo usta mam takie jagby mi je ktoś klejem sklejił słysze tylko dzwięki z zamkniętych ust raczej nawet takie mruczenie po chwili wszystko znika i dopiero wtedy się budze cały mokry jak po jakimś koszmarze. może ktoś ma takie dziwne doświadczeni ?? zapraszam z góry przepraszam za błędy dys... cośtam
Silverka
jestes w paralizu przysennym i slyszysz hipnagogi. Obrazy, dzwieki pojawiajace sie w glowie podczas silnego paralizu przysennego i glebokiej relaksacji zwane krotko takze synchronizacja polkol mozgowych. (silne piski, krzyki).

A umyslu spiacego nie dosiegniesz co najwyzej cialo astralne gdzie uzytkownik jest swiaodmy, albo atrape gdzie cialo jest podrobka, dlatego cie cofa bo albo probujesz siegnac atrapy albo nazywasz cos co wogole nie istnieje i ciezko opiekunom zrozumiec o co ci chodzi dlatego ladujesz w roznych miejscach.
Dok
czy można latać w oobe jeśli tak to dlaczego ja niemoge ?
moge zato chodzić i bardzo szybko biegać
6umerang
Wszystko jest kwestią wprawy i czasu.
twistoid
W kiepskim dopstrojeniu ciężko uzyskasz prawidłowe funkcjonowanie potrzebne do eksploracji trza walczyc. Najlepiej jest sie odbic korzystając ze stanu snu. Pozdrawiam eksperymentuj dalej jestes na dobrej drodze nie mam sie czego bac to tylko sen.

MEGA POZYTYW
Dok
Chciałbym jeszcze dodać że wywala mnie tylko przy prubie dotkinięcia innego umysłu
i to prawie zawsze efektem takiej pruby jest Senny Paraliż.
W karzdym innym przypadku radze sobie swietnie i niemam takich skutków ubocznych!
Silverka
bo ciezko jest sie dostac do osob fizycznych zaezy co okreslasz przez inny umysl. We snie sa atrapy ktore sa falsyfikatem osob fizycznych, rzadko sie spotyka osoby ktore maja swiaodmosc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.