Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ?rodki farmakologiczne
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Obe Wspomagacze
Stron: 1, 2, 3
MetaPsyche
Witam.
Jestem ca?kowicie nowy je?li chodzi o OOBE. Temat mnie zaciekawi?, troch? poczyta?em i mam pytanko:

W "Poradach Roberta Monroe" jest taki fragment:
Ogólnie rzecz bior?c istniej? trzy rodzaje metod osi?gania relaksu (autohipnoza, stan na pograniczu snu i wspomaganie ?rodkami farmakologicznymi), z których pierwsze dwie znajd? zastosowanie w proponowanych ?wiczeniach.

No w?a?nie... Je?li chodzi o te ?rodki farmakologiczne, to wie kto? mo?e jak dzia?aj? takie substancje jak THC, amfetamina albo MDMA (extazy) na wprowadzanie w ?wiadomy sen i OOBE?? Bo nie chcia?bym sobie zrobi? niez?ego burdelu w g?owie :P

Z góry dzi?ki za info i sory je?li podobny temat ju? by? ale nie mog?em znale??.
JaCoOoOoS
Temat ju? by? poruszany m.in. przeze mnie i powiem, ?e nie wiem jak dzia?a THC, amfetamina i inne dragi, i nawet nie chce wiedzie? ani sprawdza?. Jak ty chcesz to jeste? pojebany albo nie wiem, poza tym s? nielegalne. Tobie te? nie radze, jedynymi legalnymi ?rodkami farmakologicznymi, które mog? wp?yn?? na OOBE (ale nie musz?) i które s? u?ywkami to:
* Absynt/Pio?un
* Anadenathera peregrina
* Ayahuasca
* Bielu?
* Calea zacatechichi
* Ga?ka muszkato?owa
* Heimia salicifolia
* Kava kava
* Lactuca virosa
* Lobelia inflata
* Muchomor czerwony
* Palma arekowa
* Pejotl
* Powój
* Ruta stepowa
* Salvia divinorum
* Sceletium tortuosum
* Tagetes lucida
* Wild dagga [info nieaktualne!]
Ale z niektórymi bym sie wstrzyma? bo za ma?o o nich wiem, jak np. Salvia Divinorum. Poza tym ODRADZAM KORZYSTANIE z jakichkolwiek ?rodków farmakologicznych[/font], najbezpieczniejszym z tych moim zdaniem s? Calea zacatechichi (niektórzy mog? by? jednak uczuleni) i ga?ka muszkato?owa.

Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieni?em najbardziej na LD i OOBE wp?ywaj? Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi ale radzi?bym POCZYTA? DOK?ADNIE o ka?dej zanim zdecydujesz sie cokolwiek z nimi robi?.

tekst umie?ci?em jedynie w celach edukacyjcnych i nie ponosze odpowiedzialno?ci za wykorzystanie niezgodne z przeznaczeniem =]
Ketrab
CYTAT(JaCoOoOoS @ 05.03.2007 - 07:52) *
Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieni?em najbardziej na LD i OOBE wp?ywaj? Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi .

Tak masz racje ,w Calea Zacatechichi nie stwierdzono(narazie)zadnych skótków ubocznych ,chyba ze kto? ma alergie na Calee ,ale wierzcie mi naprawde, jezli ju? kupicie to niech kto? mi napisze jakim sposobem wy to spo?ywacie(: ,pisze bo spo?ycie tego graniczy z cudem ,jezli wszystkiego nie zwymiotujesz ,jest przeokropnie gorzkie(cytryna przy tym to pomara?cz(: )ja pi?em herbate ,lecz nie da?em rady ,jest jeszcze sposób by to pali? lecz wole nie próbowa? ,
mono
JaCoOoOoS, absynt w polsce nie jest legalny.

ja bym odradza? tych wynalazków :/ Czy nie lepiej jest si? nam?czy? i TYLKO I WY??CZNIE samemu osi?gn?? cel ca?kiem ?wiadomie bez jakiego? przymulenia spieprzania sobie psychiki.

na marginesie, podobno witamina b pomaga, spróbujcie mo?e z tym - nie zaszkodzi
Ketrab
CYTAT(mono @ 05.03.2007 - 09:50) *
JaCoOoOoS, absynt w polsce nie jest legalny.
ja bym odradza? tych wynalazków :/ Czy nie lepiej jest si? nam?czy? i TYLKO I WY??CZNIE samemu osi?gn?? cel ca?kiem ?wiadomie bez jakiego? przymulenia spieprzania sobie psychiki.

Uwierz mo Nono "ton?cy brzytwy si? chwyta" , w gescie desperacji gdy ju? nie pozostaje ?adna iskra nadzieji(: ,niektóre srodki sa to ow? brzytw? ,niektóre nie ,ale dla wi?kszo?ci mog? okaza? si? jedynym wy?ciem aby zazna? odmiennych stanów ?waidomo?ci,Marihuana tez jest zabroniona a jedank wiekszo?? od niej nie stroni(:
pozdrawaim
mono
e tam, mi?tki jeste? ;)
Ketrab
CYTAT(mono @ 05.03.2007 - 11:15) *
e tam, mi?tki jeste? ;)

Tylko raz spórbowa?em zacatechichi tak z ciekawo?ci ,Mono ja ternuje nieca?e pó? roku ,mam wibracje kiedy chce ,ale mam w sobie jakiego? klina ,wiem ?e mog? wyjsc nawet dzisiaj ,mówi mi to g?os wewn?trzny. lecz nie przyk?adam si? za bardzo do tego (chyba w tym problem)odk?adam to na pózniej ,nie spiesze sie, wie? widzisz ?e nie potrzebne sa mi wy?ej wymienione specyfiki ,chodzi mi o ludzi którzy trenuj? latami bez najmiejszych rezultatów
p.s
nie odbierz tego postu jako przechwa?ki ,musia?em znale?? argumenty aby ci odpowiedzie? (:
Aslan
Calea zacatechichi jest b.gorzk? ro?lin? i dlatego serwuje si? j? z herbat?-tak jak Bartek wspomina?-w formie wywaru. Jednak to nie zabija do ko?ca smaku. Dlatego powinno si? wywar uprzednio sch?odzi? w lodówce(podobno).

Ja leków i zió? si? nie tykam, chocia? te? mam niema?y problem....Ostatnio zacz??em si? podejrzewa?, ?e drgawki które mam nie s? tymi o które chodzi;] (t?tno mam wysokie i du?? ?wiadomo?? cia?a fizycznego;]). Ketrab odpisz jak b?dziesz mia? czas.

Co do Marihuany to w?tpi? ?eby pomaga?a. Spalisz si? i nici^^.
Adi
?rodki farmakologiczne dzia?aj? wszystkie ktore wymieni? Jacooos
ale one nie daj? 100 procent pewno?ci najlepsze do tego i jestem pewien ?e nie ma lepszego wspomagacza do oobe to Ketamina i Dextrometorfan poniewarz przygotowuj? do wyj?cia nie tylko umys? ale i cia?o morzna powiedzie? ?e s? stwo?one do tego cia?o przygotowuj? poniewasz go nie czujesz zero kontaktó z cia?em czujesz tak jakby obco?? z twojim cia?em i przeztajesz by? do niego tak bardzo przywi?zany pozatym cz?owiek po tym zamyka si? w sobie nie ma ochoty na kontakt z innymi wchodzi tak jakby w g??b siebie przydatne do transu i pobudzone s? te same partie muzgu co podczas oobe naturalnego ja po dextrometorfanie potocznie Dxm mia?em wyj?cia nawet na fotelu siedz?c raz nie jestem pewien ale chyba nawet na stoj?c? wyszed?em ale to morze by? trzask cho? realistyczny je?li trzask Dxm kupisz w postaci leku w aptece Acodin
Pozatym nie piszcie nic o bieluniu pomaga w wyj?ciu ale jak go zerzresz albo napar wypijesz albo nasiona to b?dziesz modli? si? ?eby to si? wreszcie sko?czy?o to chyba najbardziej halucynogenna ro?lina w polsce potrafi tak sponiewiera? ?e cz?owiek b?dzie mia? omamy-halucynacje wszystkich zmys?ów + nieda si? ich odró?ni? od ?eczewisto?ci do?? du?a szansa zatrucia morzliwo?? wybuchu niekontrolowan? agresj? wr?cz sza? morzliwe przy zatruciu atropin? któr? on zawiera 43 stopnie gor?czki i ?mier? odradzam tego krzaka ja jusz wrzyciu go nie wezme przez 3 dni omamy jezu jeszcze mi to w psychice siedzi ;D a Acodin który du?o lepiej pomaga ?agodny delikatny lekki ;p
Tak rze radze i?? je?li chcesz do apteki i kup Acodin i jesz tak ?eby wysz?o 7mg na kilogram masy cia?a paczka kosztuje ok 5z? morze 5,50

Ps.;p Salvia divinorum Polska nazwa Sza?wia Wieszcza dzia?a dobrze i jest w miare bezpieczna chodz ci?rzsza od Acodinu ale s?absza od ketaminy
Ketrab
Aslan czy chodzi ci o z?udzenie niekontrolowanego rzucania cia?a przez ko?atanie serca?Je?eli tak to ja tez my?la?em ?e to wibracje ,by?em taki podjarany ?e spa? nie mog?em .Lecz gdy ju? przysz?y te prawdziwe wibracje :o:o:o to dopiero si? wytraszy?em, co to za cuda mówi?em, przeciez ju? mia?em wibracje ,mile si? zaskoczy?em,potem gdy ws?ucha?em si? w te niby wibracje to zrozumia?em ze za kazdym uderzeniem serca (dzieje si? tak gdy trzymasz r?k? na sercu)czujesz jakby? by? w ko?ysce.A wracjaj?c do tematu to Calee spróbowa?em tylko raz ,jak mo?na to nazwac próbowaniem ,zmusie?m si? do opróznienia po?owe kubka,nie mai?em ?adnych halucynacji czy kosmicznych odlotów ,ale gdy po?o?y??m si? spa? to gdybym wiedzia? ?e to sen to chyba bym si? nie skapno? ,wszystko bardzo realne ,wyszczególnione ,niestety LD nie mia?em bo za ma?o ?wiczy?em ale zapami?ta?em prawie ka?dy swój sen,bo jak tu nie zapami?tac takiego czego?(:
MetaPsyche
CYTAT(JaCoOoOoS @ 05.03.2007 - 07:52) *
Temat ju? by? poruszany m.in. przeze mnie i powiem, ?e nie wiem jak dzia?a THC, amfetamina i inne dragi, i nawet nie chce wiedzie? ani sprawdza?. Jak ty chcesz to jeste? pojebany albo nie wiem, poza tym s? nielegalne.
...
Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieni?em najbardziej na LD i OOBE wp?ywaj? Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi ale radzi?bym POCZYTA? DOK?ADNIE o ka?dej zanim zdecydujesz sie cokolwiek z nimi robi?.

JaCoOoOoS dzi?ki za info, ale chodzi?o mi o konkretnie te 3 wymienione przeze mnie substancje.
Tak na marginesie móg?by? sobie darowa? ocene mojej osoby na podstawie jednego postu na forum. Pyta?em, bo od czasu do czasu lubie troch? poimprezowa? i nie wiedzia?em czy wtedy mog? bawi? si? w LD i OOBE
kater
thc napewno pomaga i to w du?ym stopniu si? zrelaxowa? i szybciej osi?gnie sie parali?, lecz ?atwiej zasn?? lub zacz?? my?le? o innych ?eczach ni? o "nudnym" odliczaniu:). Amfetamina odradzam bo w relaxie chodzi jednak o wyciszenie, a nie o podexcytowanie i szcz?kanie z?bami. Mój faworyt to Salvia Divinorum. Ta ro?lina entobotaniczna po prostu wyrywa z cia?a, i po ju? 30sec. po za?yciu:) widzimy ró?ne obrazy zarówno przy zamkni?tych oczach jak i przy otwartych:) zda?y? si? mo?e, ?e podczas tripu salviowego nieb?dziemy cz?owiekiem, tylko np. krzes?em, ale wtedy b?dzie to najzupe?niej normalne. Zio?a tego u?ywali Mexyka?scy szamani aby spatka? si? ze swoimi Bogami wiec co? to chyba znaczy, poza tym jest legalna w Polsce, sadzonki do kupienia na allegro, NIE MA NASION!!!, gor?co polecam, brak ubocznych efektów, krótkie dzia?anie 10-30 minut jedyny mankament to to ?e wizjami nie mo?emy kierowa? wi?c trzeba si? mocno fotela trzyma? jak np zjada? nas b?dzie fotel albo co?:) nie no lekki ?arcik ale serio gor?co polecam!!:)
mono
CYTAT(MetaVirus @ 06.03.2007 - 16:05) *
Pyta?em, bo od czasu do czasu lubie troch? poimprezowa? i nie wiedzia?em czy wtedy mog? bawi? si? w LD i OOBE

o kur.a, co ja czytam o.O pobawi? to si? mo?esz w piaskownicy. nie rozumiesz sensu tego wszystkiego. daruj sobie. do wszystkich co my?l? podobnie jak MetaVirus: skoro tak bardzo chcecie osi?gn?? OBE bez ?adnej swojej ingerencji to mo?na si? po prostu zabi?. b?dziecie mieli wtedy swoje odmienne stany ?wiadomo?ci. chyba lepsze to ni? powolne wyka?czanie si? przez dragi.
MetaVirus, id? w pokoju, cze??
MetaPsyche
CYTAT(mono @ 06.03.2007 - 17:41) *
CYTAT
Pyta?em, bo od czasu do czasu lubie troch? poimprezowa? i nie wiedzia?em czy wtedy mog? bawi? si? w LD i OOBE

o kur.a, co ja czytam o.O pobawi? to si? mo?esz w piaskownicy. nie rozumiesz sensu tego wszystkiego. daruj sobie. do wszystkich co my?l? podobnie jak MetaVirus: skoro tak bardzo chcecie osi?gn?? OBE bez ?adnej swojej ingerencji to mo?na si? po prostu zabi?. b?dziecie mieli wtedy swoje odmienne stany ?wiadomo?ci. chyba lepsze to ni? powolne wyka?czanie si? przez dragi.
MetaVirus, id? w pokoju, cze??

Nast?pny :/
Napisz? cytowane przez ciebie zdanie jeszcze raz, najja?niej jak potrafi? bo nie zczai?e? chyba w jakim kontek?cie u?y?em tu s?owa "bawi?":

Pyta?em, bo od czasu do czasu lubi? troch? poimprezowa? i nie wiem czy wprowadzanie si? w stan LD i OOBE jest wtedy bezpieczne, czy mo?e lepiej próbowa? nast?pnego dnia

tak na marginesie, gdyby? czyta? temat od pocz?tku to wiedzia?by? raczej ?e w?a?nie o to mi chodzi?o :|
mono
Przepraszam, mój b??d. czyta?em od pocz?tku ale co? mi musia?o umkn??.
Nie zmienia to jednak faktu ?e branie jest chujowe. Zastanów si? nad tym.

Pozdrawiam
salvinia
CYTAT(kater @ 06.03.2007 - 17:19) *
thc napewno pomaga i to w du?ym stopniu si? zrelaxowa? i szybciej osi?gnie sie parali?, lecz ?atwiej zasn?? lub zacz?? my?le? o innych ?eczach ni? o "nudnym" odliczaniu:). Amfetamina odradzam bo w relaxie chodzi jednak o wyciszenie, a nie o podexcytowanie i szcz?kanie z?bami. Mój faworyt to Salvia Divinorum. Ta ro?lina entobotaniczna po prostu wyrywa z cia?a, i po ju? 30sec. po za?yciu:) widzimy ró?ne obrazy zarówno przy zamkni?tych oczach jak i przy otwartych:) zda?y? si? mo?e, ?e podczas tripu salviowego nieb?dziemy cz?owiekiem, tylko np. krzes?em, ale wtedy b?dzie to najzupe?niej normalne. Zio?a tego u?ywali Mexyka?scy szamani aby spatka? si? ze swoimi Bogami wiec co? to chyba znaczy, poza tym jest legalna w Polsce, sadzonki do kupienia na allegro, NIE MA NASION!!!, gor?co polecam, brak ubocznych efektów, krótkie dzia?anie 10-30 minut jedyny mankament to to ?e wizjami nie mo?emy kierowa? wi?c trzeba si? mocno fotela trzyma? jak np zjada? nas b?dzie fotel albo co?:) nie no lekki ?arcik ale serio gor?co polecam!!:)

kater - wybacz ale salvii nie polecam do zabaw z oobe, wi?c je?li nie musicie to
nie eksperymentujcie z NI?!!! bezmy?lnie. Do oobe nie jest wam potrzebna - to
moja s?odka rada. Do zabawy to chyba THC - sie sprawdzi?o :) :) :)
Natomist ?eby wam zrekompensowa? ten brak salvinorinu we krwi, musz?
wspomnie?, ?e prócz psychologiczno - chemicznych sposobów s? inne równie?
ekstremalne :) sposoby, np:
Nie pami?tam gdzie, ale chyba w Tybecie stosowali ( praktykowali ) naciskanie
kciukami od ty?u na t?tnice szyjne, co powodowa?o omdlenie cia?a, ale czy
zawsze umys?u? - dopowiedzcie sobie sami na te pytanie :)
Nie ma to jak zakasa? r?kawy i samemu zabra? si? do rzeczy - b?a ha hahah ha.
kater
no niezgadzam si?, Salwia jest bardzo dobra, daje nam wgl?d na samych siebie i mozna si? z ni? w?asnie pobawic o wiele ciekawiej ni? z thc, jest bardzo bezpieczsna jak si? j? bezpiecznie u?ywa i jak si? wie jak jej u?ywa?. i nowo??!!!!!!!!!!!!!!! ostatnio znalaz?em taki program i-doser jest to program o 100x lepszy od brain generator, s? tak?e do ?ci?gni?cia wszystkie d?wi?ki na mp3 czyli na komórce np. mozna s?uchac i najlepsze:) karzdy z 72 d?wi?ków powoduje inny stan naszego muzgu pocz?wszy od wyleczenia bulu g?owy i pozbycia sie kaca przez ld i oobe oczywiscie i przez dalej ?rodki narkotyczne jak maeichuana czy cocaina po sko?czywszy na totalnych odjazdach w stylu przeklne sobie bo doros?y jestem:) o kurwa!! czemu mój pokój tak strasznie faluje, co jest, czemu kto? do mnie mówi i go nie widze, czemu tak jest ?e widze Cie a Ci? niemoge dotkn??:) i po co ten ?mig?owiec wlecia? do du?ego pokoju? a nazwa tego ostatniego mówi sama za siebie tzn. "hand of god" czyli dos?ownie r?ka boga:) poda? wam link do tego? czy sobie sami znajdziecie? dodam jeszcze ?e przetestowane przeze mnie osobi?cie wi?c mówie ze dzia?a, np. marichuana dok?adnie w 100% odzwierciedla palenie w sposób naturalny, tyczy sie to te? w?a?nie salvi divinorum, choc co? mi troszke przeszkadza?o i nie poczu?em mocy tego "dose" (tak si? d?wi?k nazywa-dose) w 100% ale wiem, ?e b?dzie lepiej po kolejnych s?uchach hehe:) nieuzale?nia, ale si? cz?sto wraca do tego, nie niszczy g?owy dzia?a max 3 godziny, jest d?wi?k "reset" który nadaje nam normalny rytm ?ycia no i jeszcze jest fajny d?wi?k który moze jednak uzale?nie:) nazywa si? franch coffe i s?ucha si? go tylko 5 minut i daje to jak jedna mocna kawa np. zawsze rano mnie budzi i od razu zeskakuje z ?ó?ka do dzia?ania i zawsze wszystko mi si? chce:) przyk?adowe jeszcze d?wi?ki : antsad alkochol:) first love(do kochania sie- wzmacnia orgazm)... dobra nie chce mi si? pisac no wypas i polecam dla karzdego, wszyscy sobie znajda w tych d?wiekach co? dla siebie. dobraaaa www.i-doser.pl
SKN
co do srodkow farakologicznych z tego co wiem duzy wplyw na ld i oobe maja:
-DXM
-LSD
- grzyby halunki :)

DXM jest to "legalny narkotyk" ktory mozesz kupic pod postacia tabletek na kaszel pod nazwa acodin( bez recepty hehe). Jest dosc bardzo halucynogenny i wplywa ostro na psychike. Nie polecam ale jak musisz to prosze bardzo. po zazyciu 20-30 tabletek bez wiekszego problemu i uzywania technik wyjdziesz z ciala sam z siebie.
Jednak dla bezpieczensta poczytaj na necie co i jak.
liber
po thc to na bank z cia?a nie wyjdziecie, albo b?dziecie mie? humorek albo depreche z?apiecie (jak kto? kojarzy magika z paktofoniki to pewnie wie do czego ziele mo?e doprowadzi?)a pó?niej was zamuli i tyle. Salvie hodowa? mój kolega ale jako? nic mi po tym nie by?o, jak zwyk?e fajki tylko bardziej w gard?o gryz?o. Co do I-doosera to program dzia?a ale nie na wszystkich tak samo mi morfina zadzia?a?a i by?o ciekawie.
W i-dooserze jest d?wi?k który ma wywo?ywa? oobe próbowa? kto? tego?
tom
ja próbowa?em ;) ?adnych efektów ;) ?aden i-doser nie zadzia?a?, co najwy?ej wywo?a? lekki ból g?owy. Ja jestem za "czystym" podej?ciem do praktyki. Po co uzalezni? wyj?cie od jakiego? "wspomagacza". A co je?li kiedy? zabraknie go:P?
Kronopio
Ketamina na pewno daje uczucie znajdowania sie poza cia?em cho? czywi?cie odradzam wszelkie wspomagacze
Dusza
Stary nie pakuj sie w zadne gowna , najlepsze jest to co naturalne. A naturalne w tym przypadku to mozg sam wyprodukuje w takich ilosciach w jakich mu potrzeba. Na dluzsza mete tylko organizm sie rozwala
kater
Za?amujecie mnie:) stary a co jest Naturalne? Czy zycie jest naturalne czy kokaina jest naturalna, czy bóg jest naturalny czy neutralny? to co piszesz to wszystko tylko s?owa, jak zdefiniowa? s?owo : naturalne? czy naturalne to to co wysz?o od natury, czy naturalna jest natura? co to jest natura? biologia czy co? co samo powsta?o? a co samo powsta?o i nie mia?o ?adnego pocz?tku?

Powiem krótko, Ludzie, inteligentne energie tego ?wiata, wszystko co robicie i wam si? to podoba jest to naturalne, wszystko co robicie i wam si? to podoba jest dobre, karzde nawet najmniejsze do?wiadczenie ?yciowe jest dobre bo to doswiadczenie czyli profit, niewa?ne czy kto? inny postronny uwa?a go za z?o czy dobro, gówno go tego postronnego obchodzi co Wy robicie, patrzcie si? tylko na siebie i nie pouczajcie innych jak tego niepotraficie, ja skromnie powiem, ?e potrafie i to robie, mo?e nie pouczam, a pokazuje jak jest ?wiat zbudowany, i ?e warte s? tylko i wy??cznie do?wiadczenia i te niby z?e i te niby dobre. Nie nazywajcie rzeczy tylko ich doswiadczajcie, po co nazywa?? Nikomu po smierci nie powiecie kosztowa?em marichuany tylko mu po prostu to pokarzecie i on/ona ONO spróbuje tego uczucia, NAJWA?NIEJSZE: NIE MA DOBRA ANI NIE MA Z?A, wszystko sa to schematy, które przyj??y si? na Ziemi jako z?o czy dobro, ale to po prostu czyste do?wiadczenia.

Naturalne? i znowu pytam co teraz dla was jest naturalne? Powiem wam naturalne jest tylko wasze do?wiadczenie i wasza energia ?yciowa i to co jest tu i teraz, czyli na to wychodzi ?e wszysto jest naturalne i moim zdaniem im wiecej tym lepiej, czyli obalam teraz zasade wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem, po cholere umiar? po to ?eby ludzie nie gadali, karzdy si? patrzy na innych? po co? Wy jeste?cie najwazniejsi i róbcie co tylko chcecie ale oczywiscie ?yjemy w takiej spo?eczno?ci ?e jak si? nawalicie czymkolwiek albo zabijecie albo cokolwiek zrobicie niezgodnego z prawem, to po sadach pujdziecie do wi?zienia wi?c zastanówcie si? czy si? wam op?aca, ale je?li mam wam pomóc naprawde to: róbcie co chcecie i my?lcie jakie b?d? konsekwencje, grajcie w szachy swoim ?yciem i my?lcie o 3,4 kroki do przodu, My?lcie ci?gle albo dajcie pole do popisu swojej pod?wiadomo?ci, w karzdym razie niedopuszczajcie do bezmy?lno?ci, zawsze si? nad czym? zastanawiajcie, jesli gdzie? byli?cie to po co do tego wraca?? zróbcie co? innego, wyko?ystajcie ?ycie na maxa, na ,maxa zbierzcie potrzebnych wam informacji do waszego plecaka, Wy kierójcie swoim ?yciem tak aby by? szcz??liwymi, a zapewniam was, ?e je?li przejmiecie nad waszym ?yciem kontrole wa?ne kontrolEEE to nigdy ju? niebedziecie nieszcz??liwi, olewajcie ludzi którzy niepotrafi? was zrozumiec bo to ich g?upota, wy macie zawsze racje bo to Wy z?dzicie, Wy jeste?cie Bogami swojego ?ycia, nikt nie ma nad wami kontroli no chyba ?e PiS. :D lol <pisane ciurkiem z podswiadomo?ci>

co do i-dosera to jeszcze raz zajebi?cie polecam wszystkie d?wieki szczególnie w?a?nie astral projection (czyli podró? duszy bo mocniejsze od presetu czy jak wolicie dose out of body exp.), hand of god, oraz wszystkie w sumie inne:P dzia?aj? na karzdego tylko trzeba dobrze s?ucha?, tzn. wyciszy? sie przed s?uchaniem, przez ca?y czas s?uchania ws?uchiewa? si? w d?wi?ki i nie dac my?lom odlecie?, zamkniete oczy i raczej w bezruchu, nie na le??co bo za?niecie i nie w nocy tylko raczej w dzie? w jasnym pomieszczeniu, i jak wszystkie z tych wskazówek co napisa?em zostan? zachowane, a i s?uchac do ko?ca dose bo one zosta?y napisane po to ?eby ich do samego ko?ca s?uchac np 30 minut!!! to karzdy dose dzia?a na karzdego bo karzdy ma tak samo sk?struowany mózg

i pytanie do was:) np. 2 lata temu was osa u??dli?a i pamietacie to dok?adnie bo bola?o i si? w pamieci zapisa?o i w?asnie pytanie gdzie si? zapisa?o w mózgu fizycznym czy gdzie? ta pami?? jest poza naszym fizycznym stworzonym z w?gla wodoru tlenu siarki ?elaza wapnia... cia?em? a je?li poza? to czy do karzdej absolutnie karzdej sytuacji ?ycia b?dziemy mogli wróci?? TAAKKK:D zobacz Cie jak? b?dzie Cie mie? frajde po ?mierci, nie bujcie si? smierci tylko na ni? czekajcie jak co? najwspanialszego co moze nam da? paradoksalnie zycie.......................

Autor nie odpowiada za jakiekolwiek zmiany w postepowaniu czytaczy i zastrzega, ?e s? to tylko jego w?asne prawdy i przemyslenia! nie namawiam do brania ?rodków narkotycznych i ?amania prawa!
kater
specjalnie 2 raz pod soba prosze o niekasowanie!

To co napisa?em wy?ej jest , wydaje mi si? wa?ne wiec z 10 minut czytania moze si? okaza? bardzo warto?ciowe wi?c nieomijajcie bo d?ugie tylko wysilcie sie troszeczke i postarajcie si? zrozumiec to i pomyslec troche bo to nie boli a mo?e tylko korzy?ci przynie??!!
Kronopio
Wczoraj na rozlu?nienie zaserwowa?em sobie dose'a cocaine w formacie mp3 ale niestety nie wywo?a?o to absolutnie zadnego efektu. Ma kto? pozytywne do?wiadczenia z mp3?
Dusza
Mialem cos napisac , ale tego nie zrobie , nie mam zamiaru byc wciagniety w ta gierke slowna i tracic energie
liber
ja w mp3 dosów nie s?ucha?em bo mi odtwarzacz mp3 nie ?yka du?ych plików, jak s?ucham w domu to puszczam przez ten program, ale kumpel s?ucha? w mp3 i mówi? ,?e dzia?a. Na mnie cocain te? nie dzia?a?o. Z i-doserem da?em sobie spokój, mo?e z tydzie? si? nim bawi?em.
MetaPsyche
Lol kto? odkopa? mój temat widzz? :)

Ja tylko napisz? ?e si? zgadzam z userem Dusza - nie warto si? pakowa? w gówno. Mi tam LD wychodzi tylko na czysto...

UPDATE

SKN napisa?:
co do srodkow farakologicznych z tego co wiem duzy wplyw na ld i oobe maja:
-DXM
-LSD
- grzyby halunki :)

DXM jest to "legalny narkotyk" ktory mozesz kupic pod postacia tabletek na kaszel pod nazwa acodin( bez recepty hehe). Jest dosc bardzo halucynogenny i wplywa ostro na psychike. Nie polecam ale jak musisz to prosze bardzo. po zazyciu 20-30 tabletek bez wiekszego problemu i uzywania technik wyjdziesz z ciala sam z siebie.
Jednak dla bezpieczensta poczytaj na necie co i jak.

Hehe. okres zabawy w acodin mam ju? za sob?. 35 tabletek przy wadze 63 kg wzi?tych z alkoholem i podczas choroby wywo?a?o tak zwanego bad tripa - od tego czasu gardze tym gównem i odradzam ka?demu (przez tydzie? my?la?em ?e mi odbi?o). Wcze?niej mia?em po tym to co nazywasz "wyj?ciem z cia?a" ;)
amen
http://www.taraka.pl/index.php?id=_og_1207_kajsa.htm
Czy kto? si? na to wybiera?? okazja jest dobra, ?eby si? co? dowiedzie?, mo?e by tak ponagrywa? to? Chcia?bym pojecha?, ale ostatnio straci??m ca?y dzie? na krótk? spraw? w wawie... Marsza?kowska brrrrrrrrr
PS. Umie?ci?em to jako osobny temat w Hyde Parku, tam prosz? o odpowiedzi w celu niedublowania si?:)
Loki
amfa moim zdaniem oczyszcza umys? i cia?o, raz na jaki? czas jest wskazana ;-) wiem ze jest nielegalna, ale warto, inna frajda jest. I nie ma czego? takiego ze po amfie czuje sie niedowarto?ciowany, albo nie czuje satysfakcji z astrala. jedynie na zej?ciu nie polecam, cz?owiek jest rozkojarzony i przy próbie wej?cia w astral wr?cz ryczy w niebog?osy "uwolnij mnie" ;) chocia? w ka?dym stanie mo?na praktykowa? OOBE, jednak trzeba wiedzie? ze musimy mie? trze?wy umys?. Wiele osób pisze , zeby odnosic sie do lektur, ja osobiscie wole sam eksperymentowac, oczywiscie nie przesadzajac.Bra?em tez bielunia (legalny w polsce), po tym gownie nie bylo szans na astrala, caly pokoj fruwa?, po?ciel pod która spalem falowala jak morze (nie mowiac o tym , ze do dwoch dni po zazyciu tego gowna nie sie nie widzi, powaznie slepota) moim skrytym mazeniem jest meskalina, ale jest zakazana i ciezko dostepna, ponoc po tym mozna polatac, rozlozyc skrzydla. odp. czekam
MetaPsyche
Amfa to najgorszy syf jaki mo?e by? z ?atwo dost?pnych dragów ...
Je?li wzi??e? raz, we?miesz drugi, trzeci,... ;]

Ale do tematu wracaj?c. Amfa stumuluje uwalnianie g?ównie dopaminy i noradrenaliny, które nie s? a? tak istotne jak serotonina je?li chodzi o fizjologi? snu bla bla. Inna sprawa, to to, ?e je?li nie jeste? uzale?niony, prawdopodobnie nie za?niesz na amfie, a na zej?ciu je?li ci si? uda, czego b?dziesz pragn?? z ca?ego serca ;] i tak sen b?dzie bardzo p?ytki i cz?sto przerywany, wi?c z latania nici.

Ogólnie odradzam ka?dego rodzaju dragi, ale typowe stymulanty szczególnie nie nadawaj? si? do wspomagania przy próbach osi?gni?cia OOBE/LD.

Je?li ju? próbowa?e? extazy to proponuje zje?? dwie ?redniej mocy na 6 godzin przed pój?ciem spa? - o LD du?o ?atwiej, a nawet je?li nie wyjdzie, sny b?d? "kolorowe" ;]

Je?li nie bawi?e? si? wcze?niej w dragi - nie warto bawi? si? w nie z powodu LD czy OOBE ;]
Loki
Mam kumpele, ktora konczy farmace?tyke. Chce sie jej zapytac jakie drugi mozna stosowac przy projekcjach, ktore pog??bi? efekt. Tylko co mam powiedziec. niech mi da jakies drugi bo chce "polata?" , ktore sa dozwolone w polsce. nie chce sie za bardzo ujawniac.tu jestem anonimowy, a w normalnym codzienym zyciu, nie bardzo chce mowic o tym ze wychodze z ciala moim znajomy. Boje sie ze sie wystrasza, albo nie skumaja o co mi chodzi. z reszta jak ludzie z ktorymi sie spotykamy dowiedzieliby sie co robie, to wszystko stracilo by swoj urok :) pozdro czekam na odpowiedzi.
szczesio
hehe dla mnie proste kumpel mowi? jak z nim gada?em o OOBE ze chcia?bym wyjsc z cia?? to ten do mnie ze sobie wychodzi a ja ze jakism cudem a on ze jak se wci?gne kreche fety i pójde spac to bede tak mia? nie wiem nie chce próbowac ale jak mi opowiada? to mowi? tak ze wszystko wskazywa?o na OOBE

wiec feciorka napewno moze pomódz ale nie wiem jak sie wyluzowac po tym ale zasn?c to nie zasniesz;]a dodam ze jeszcze pi? alkochol wiec go troszke zmuli?o;]
Freelancer
CYTAT(liber @ 27.09.2007 - 17:10) *
jak kto? kojarzy magika z paktofoniki to pewnie wie do czego ziele mo?e doprowadzi?, a pó?niej was zamuli i tyle.

?e mo?e zmuli? to masz racj?, ale magik si? zniszczy? kwasem.
Ja tam ju? sko?czy?em z u?ywkami wi?c wol? wychodzenie z w?asnej woli. Jest takie, czyste, i wydaje mi si?, ?e daje wi?ksz? satysfakcj? bo co? si? osi?gn??o w?asnymi si?ami :)
Spyro
Freelancer, dla Twojej wiadomosci - Magik palil tylko gandzie, a z racji ze cierpial na ci??ki przypadek schizofrenii, palenie tylko pog??bi?o ten stan
LinnVv
kater, te? uwa?am ?e Emo-Empiryzm jest lepsz? ?ecz? ni? bazowanie na wiedzy, sucha wiedza nie daje do?wiadczenia a to w?a?nie doznawanie ró?nych stanów percepcji jest najwa?niejsze.
wiedza daje tylko jedn? rzecz - pozwala wytracic indywidualizm doznan - czyli pewna dume ze to co sie doswiadcza jest wyjatkowe w sensie ego. Ka?de doznanie jest tylko jednym ze stanów percepcji, doznaj?c czego? za ka?dym razem powtarza si? pewien schemat a wszystkie schematy zosta?y wykorzystane wiec nie tworzy sie niczego nowego. Có? pozostaje?? - do?wiadcza? ?ycia najlepiej jak si? da i nie s?ucha? si? zasady ?e najlepiej uczy? si? na cudzych b??dach.
I-doser jest wspaniala zecza dzieki niemu mozna odnalesc siebie przy pewnej zmiennosci percepcji
6umerang
CYTAT(Loki @ 30.12.2007 - 00:59) *
Mam kumpele, ktora konczy farmace?tyke. Chce sie jej zapytac jakie drugi mozna stosowac przy projekcjach, ktore pog??bi? efekt. Tylko co mam powiedziec. niech mi da jakies drugi bo chce "polata?" , ktore sa dozwolone w polsce. nie chce sie za bardzo ujawniac.tu jestem anonimowy, a w normalnym codzienym zyciu, nie bardzo chce mowic o tym ze wychodze z ciala moim znajomy. Boje sie ze sie wystrasza, albo nie skumaja o co mi chodzi. z reszta jak ludzie z ktorymi sie spotykamy dowiedzieliby sie co robie, to wszystko stracilo by swoj urok :) pozdro czekam na odpowiedzi.

1. FarmaceUtyk?.
2. Spytaj si? co mo?e wywo?ywa? LD, albo zwi?ksza? znacznie ilo?? faz REM podczas snu, s? ju? takie pillsy i zio?a legalne, ale trochie kosztuj?... Kup sobie b6+magnez - efekt nik?y, ale sen lepszy, je?li te dwa elementy masz w organizmie na odpowiednim poziomie... W zasadzie nie rozumiem po co wspomagacze - nic nie sprawi, ?e wyjdziesz z cia?a bez wysi?ku a ka?de wyj?cie na druggach jest gówno warte...
Janekk
Ze swojej strony mog? Wam podrzuci? mój opis dzia?ania dekstrometorfanu: https://talk.hyperreal.info/thread/18504
Niestety, mankamentem u?ywania DXM jest s?aba pami?? po OOBE. Pami?tam jednak dok?adnie wnikanie w gumiast? przestrze? rosn?c? wraz ze mn?. W razie potrzeb odpowiem na jakie? pytania co do Acodinu.
hayle
a ja powiem z mojego doswiadczenia.

THC
Po thc mozliwe jest OBE choc ciezko utrzymac swiadomosc, choc tutaj zalezy tez od rodzaju palonego ziólka.

AMFETAMINA
Przy ma?ych ilosciach mozliwe jest OBE, pomaga sie bardziej skupic, przy duzych ilosciach nie ma szans spoczywac fizycznie w miejscu [poprostu cie potarga;)]

DXM
tylko przy duzych dawkach, powyzej 450mg, choc tez nie zawsze.

Calea zacatechichi
Jak ktos chce to moge odsprzedac tanio. Po tym gownie mozna sie jedynie lekko zrelaksowac. Napar smierdzi jakims trawskiem z podworka, a palone jebie gorzkim smakiem.

Salvia divinorum
Dziala krótko, sam nie doswiadczylem OBE, bo nie moglem zbyt wiele wypalic bo smród tego jest tak ochydny ze mi sie zygac chce. Choc kumpel opowiadal ze gdzies go wciagnelo po tym.

Absynt/Pio?un
Palony nic nie daje, pity w postaci roztworu alkoholowego robi tylko bajzel w glowie. Jest silnie neurotoksyczny. Generalnie wieksze gowno od alkoholu.

Wild dagga
Strasznie ostry smak, drapie po gardle, gdy sie ja pali. Dzialanie rozluzniajace, taka slaba ganja. Jedynie jako wspomagacz relaksacji.

SPECYFIKI WYWOLUJACE OBE
to w zasadzie tylko Ayahuasca [czyli DMT +iMAO], praktycznie kazdy po ayahuasce wchodzi w astral, szamani nazywaja ten napój pn?czem duchów, ze wzgledu na kontakt z innym swiatem. Rozmawiaja tam z roznymi duchami, chodza do nich po rady ad. uleczenia itd. Skladnikiem odpowiedzialnym za wystapienie wizji jest DMT, substancja 100 razy mocniejsza od kwasu lizerowego [LSD] mocniejsza nie w sensie intensywnosci, lecz jakosci. DMT generalnie jest ciezko dostepne i jedynie gdzie mozna je dostac na swiecie to w postaci ayahuasca na niektorych portalach zagranicznych lub w angli [anglicy maja chyba wszystkie dragi]
w drugiej kolejnosci choc nie zawsze dzialajace to meskalina [np. pejot] i LSD [mocniejsze od meskaliny]

SPECYFIKI WSPOMAGAJACE OBE
czyli srodki relaksacyjne to tak zwane tabletki na uspokojenie bez recepty, np. VALIDOL [ok 4z?] PERSEN [11z?] itd.

a co do absyntha jest w pl legalny pod warunkiem ze do jego produkcji nie uzywasz procesu destylacji.
roman_zbawiciel
przepis na gwarantowane obe to acodin polaczony z jaraniem.
ktos chce sie pobawic to znajomy mial po mieszance lsd+benzydamina.
aviomarinu i bielunia nie polecam, mozna sobie kuku zrobic.
Ale po co wam te wszystkie wspomagacze skoro na trzezwo i tak nie dacie rady?
nawet po kosmicznych ilosciach jarania trzeba utrzymac czysty umysl i zachowywac sie ja rpzy normalnym wyjsciu, wiec nie tedy droga. to Ci jedynie czakry pobudzi.
Po acodinie nie kontrolujesz i jest fe. chybaz e zjesz z 15-20 zeby sobie lekko czakry pobudzic.
Ale czy na prawde az tak ciezko jest poswiecic te 1.5h dziennie na praktykowanie obe? a o sigilach nie slyszeliscie : ) ? Skutecznosc lepsza niz jak w wypadku dragow.
6umerang
Królicza ?apka + sylimarol równie? 100% skuteczno?ci.
Cibola
CYTAT(Astralny b?azen @ 22.05.2008 - 12:06) *
najlepiej chyba bez ?adnych wspomagaczy wyj??,czy to dragów,czy to jakich? programów,bo mo?na sobie nie?le namiesza?.

zgadzam sie w zupelnosci, pozatym co to za autoryret doswiadczenia po dragach badz czyms co je wspomoglo

same doswiadczenia parapsychiczne odbiegaja od normalnosci i cieko je udowodnic a co dopiero po "wpomagaczach" gdy najczesciej nie myslimy trzezwo...

ale to juz pewnie zalezy od tego jak kto sie szanuje... ja jestem zwolennikiem naturalizmu
MetaPsyche
Cibola ciekawie to sobie dopasowa?e?:
CYTAT
ale to juz pewnie zalezy od tego jak kto sie szanuje... ja jestem zwolennikiem naturalizmu

nie bierzesz narkotyków - szanujesz si?
bierzesz - nie szanujesz si?.

Gdyby? ?pa? by?oby:
?pasz - jeste? otwarty i odwa?ny
nie ?pasz - jeste? wi??niem systyemu, ?lepo przyjmuj?cym to co mówi? inni, boj?cym si? wyj?? poza ramy
??
Cibola
bardziej : cpam - bo nie mam co robic
nie cpam - bo mam lepsze zajecie

to sie tyczy tylko marysi i tak to wyglada w moim przypadku :-)
no a ze na nia zawsze znajdzie sie czas to juz inna kwestia hehe

POZATYM jeszcze zalezy co sie cpa tak apropo
dawid0711
LIBER - ?miem twierdzi?, ?e twoja wiedza na temat drugów równa si? zeru. Nie mówie, ?e brak wiedzy jest czym? z?ym, ale wypisywanie bredni i g?upstw na temat THC ju? jest. Bo wprowadzasz w b??d innych. Prawda jest taka, ?e je?li chodzi o TetraHydroCanabinol zawart w marihuanie, to raczej nie mo?e by? pomocny w osiagnieciu OOBE, poniewa? dzia?a releksuj?co i ?atwo jest wprowadzi? si? w stan releksacji, osiagn?? wibracj?, czy bardzo wspomó? wizualizacje lecz b. szybko mo?emy po nim zasn??, i wszystko na darmo. Co do bielunia - nie polecam, bo to zabawa ze ?mierci?, Amfetamina odpada, a DXM - moze byc pomocny. Ale i tak najlepiej jest trzezwym umyslem i ciezka praca dojsc do OBEE!!! :>
6umerang
No i THC wymaga czekolady :D
MIECIU
Nie chce mi sie cytowa wi?c zwróce sie ogólnie do was ;p

Po 1 To czy kto? pali marihuane to jego sprawa
Po 2 Nigdy nie palili?cie to i nie oceniajcie tych którzy pal?, a ?e jest to nielegalne to nic nie znaczy, bo np Salvia Divinorum jest legalna a wg mnie jest po niej hmm "gorzej" - po marihuanie nie ma sie halucynacji >.<
Po 3 Magik z pfk nie pope?ni? samobójstwa dlatego ?e pali? trawke to bzdury hejterów, dlaczego to zrobi? nikt nie wie i nikt sie nie dowie
Po 4 Oobe po marihuanie jest chyba niewykonalne ;/ mi sie nigdy nie uda?o zawsze albo zasypiam albo sie nagle wybudzam

Mam nadzieje ?e uszanujecie moje zdanie i przesta?cie wko?cu szufladkowac ludzi, których nie znacie

CYTAT
No i THC wymaga czekolady :D

Jedyny post z którym sie zgadzam w 100% :P
Majster
CYTAT(MIECIU @ 09.07.2008 - 02:13) *
Po 1 To czy kto? pali marihuane to jego sprawa
Po 2 Nigdy nie palili?cie to i nie oceniajcie tych którzy pal?, a ?e jest to nielegalne to nic nie znaczy, bo np Salvia Divinorum jest legalna a wg mnie jest po niej hmm "gorzej" - po marihuanie nie ma sie halucynacji >.<
Po 3 Magik z pfk nie pope?ni? samobójstwa dlatego ?e pali? trawke to bzdury hejterów, dlaczego to zrobi? nikt nie wie i nikt sie nie dowie
Po 4 Oobe po marihuanie jest chyba niewykonalne ;/ mi sie nigdy nie uda?o zawsze albo zasypiam albo sie nagle wybudzam

1. zgadzam sie
2. zgadzam sie oraz sie nie zgadzam gdyrz to gorzej nie znaczy zle tylko po prostu mocniej, tak mowia, ale ja powiem dopiero jak przetestuje na sobie
3. co kogo to obchodzi?
4. mam to samo

A tak poza tym to ze wspomagaczy to dxm moze spowodowac oobe. Wiem bo sprawdza?em na sobie, lecz te wyjscia sa krotkie i niekontrolowane i nie mozna sie lepiej dostroic (po prostu nie panujesz nad reakcjami ktore moglyby zatrzymac cofke) czyli taki tylko smaczek a i tak ciezko sie na tej fazie polapa?, ?e to to a nie co innego skoro nawet nie wie si? jak to ma wyglada?, d?ugie zdanie lol. Dzi?kuj? za uwag?.
MIECIU
CYTAT
3. co kogo to obchodzi?

Mnie - napisa?em to bo chcia?em sprostowac to co napisa? liber bo nie lubie jak kto? pisze bzdury wyssane z palca

CYTAT
jak kto? kojarzy magika z paktofoniki to pewnie wie do czego ziele mo?e doprowadzi?, a pó?niej was zamuli i tyle.
szatafaka13
thc wcale nie wspomaga osi?gnni?cie obe czy LD...ostatnio jak by?em pod wp?ywem to próbowa?em i mia?o si? tylko takie wra?enie ?e jest ?atwo ju? czasem nawet my?l? oo jestem w LD a tu dupa jest wszystko tak jak by?o...mówi?c krótko thc sprawia ?e mamy tylko wra?enie ?e jeste?my w jakim? stanie to tylko nasz mózg...wi?c thc odpada zarówno jak Absynt/Pio?un te? gówno nie dzia?a a absynt to po prostu "prawie" jak zwyyk?a wódka :D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.