Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Regularne Wyprawy
Forum OOBE > Podróże Mentalne > Propozycje Eksperymentów
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
6umerang
Ja nie wiem - nikt się nie udziela w mentalnym forum :)

Proponuję więc prosty i ciekawy eksperyment - no może to za duże słowo - raczej przygodę, rozgrzewkę, ćwiczenia.

Co miesiąc ustalane jest miejsce mentalnej wyprawy w najróżniejsze miejsca, których nie znamy, następnie każdy opisze co widział, doświadczył, ewentualnie kogo spotkał i porównamy nasze relacje.

Żeby nie ryzykować kuszenia przez już istniejące posty z relacjami, można się umówić, że wszyscy wpiszą swoje relacje o jednej ustalonej godzinie, tego samego dnia.

Jaki tego cel? Rekreacyjno - eksploracyjny. Chodzi o wspólny temat do dyskusji, zwiedzanie ciekawych miejsc, ćwiczenie wizualizacji i naszych możliwości z jednoczesnymi możliwymi (bądź nie) weryfikacjami.

Miejsca będziemy ustalać wspólnie - powiedzmy co dwa tygodnie nowe miejsce (to chyba sporo czasu, by się tam udać w dobrej fazie). Same miejsca powinny być interesujące, wręcz dziwne. Najlepiej gdyby były to miejsca, których nie znamy, może wręcz fantastyczne? Np. ostatnio odwiedziłem koniec wszechświata - kompletnie nie zgadza się to z tym co nam mówią astronomowie i inne mądre głowy, więc pewnie to tylko wizja mojej podświadomości, ale widok i tak był "nieziemski" i możliwe, że jeszcze nie raz, nie dwa pozwiedzam owe rejony.

Co na to społeczność oobe.pl? :)
starr
Szczerze mówiąc nie byłem na początku do tego przekonany. Jednak jeżeli to ma być tylko luźne ćwiczenie- hej czemu nie ? Troche treningu więcej nigdy nie zaszkodzi. Można na to poświecić jednorazowo troszke czasu w ciągu dwóch tygodni. Troche by to dział rozruszyło i może zachęciło więcej osób do mentalek bo wydaje mi się, że z aktywnych użytkowników malo siedzi w tym temacie. To faktycznie chyba na początku bedzie to bardziej wprawka, pół zabawa niż jakiś eksperyment jednak kto wie co z tego wyjdzie? Próbowac zawsze warto bo samo z siebie nic nie przyjdzie :]

Zamiast umawiać sie o wpisywanie swoich relacji o ustalonej godzinie lepiej niech wszyscy wysyłają swoje opisy do jednej osoby (mogę to byc ja lub Bumerang- czy jakaś inna warta zaufania osoba- bez różnicy) a gdy już każdy wyśle swoje notatki(lub przynajmiej wiekszosc jezeli zbyt dlugo ktoś się będzie ociągał) to dopiero wtedy każdy bedzie mógł wpisać sie do tematu. Może coś rano jeszcze wymyślę i dopiszę. Teraz chciałem sie tylko wpisac , ze jestem za.
Zachęcam innych do udziału, nawet początkujących- od czegoś trzeba zacząć.
Zbyszek
Coraz częściej docieram w nieznane mi miejsca.Prowadzę konwersacje z przedziwnymi istotami.Sam sposób wymiany myśli mamy przeróżny.Od luźno napływających skojarzeń do całych wypowiadanych przez nich zdań.Coraz lepiej orientuje się w tych trikach.O weryfikacje jest oczywiście trudno , bo poruszamy się po abstrakcyjnych planach. Zostaje mi jedynie zdrowy rozsadek i wiara ,ze nie zwariowałem:))))))
tom
Również sie na to pisze :) też z początku jakoś do mentalek podchodziłem sceptycznie, ale ostatnio sie troche pozmieniało :D
pax
Cibola
No spoko jestem za :) podajcie tylko miejsce/lokalizacje/cokolwiek co by posluzylo za namiar
tom
HEEELOOOŁ :|
Robimy coś, ludu?

4,30 albo 24,00 kierunek Sfinks (?)
czekam na odzew ;p
Rachab
A możeby tak wznowić takie mentalkwe działąnie z tego tematu :D co Wy na to? Fajna z tym sprawa by była!
tom
Za:)
twistoid
Dobra jakis pomysł? ja jestem za.sie dołączam.
tom
Narazie jest nas 3:) wystarczy, zresztą do końca dnia jeszcze ze 3 osoby dołączą ;>
Może spróbujemy jakieś miejsce gdzie wszyscy byliśmy?
Krupówki xD? Rynek w Krakowie? Warszawa przy pałacu?

aloha
SORROW
Ja też się piszę .
pietras
Nie będę inny.Wchodze w to :D
SORROW
Czyżby komplet ...
tom
Piszcie miejsce. Spróbujemy takie znane co większość była. Kraków, Wawa... piszcie ;>
Rachab
Słuchajcie. A może dno Bałtyku? to by było niezłe...

Jak chcecie to się oferuje, by zbierać wiadomości od was i zestawiać je. Jak nie ma kto tego zrobić to możecie mi na prywatne wiadomości wysyłać to ja potem przekleje. Zgłaszam się na honorowego ochotnika-voluntari-uscha
SORROW
Ok, rachabek hostuje .Kiedy start , kiedy stop i ...miejsce please.
Paul 023
Ja też jestem za taką wyprawą. ;) Dawno nie było żadnej wyprawy. Więc by się przydała jakaś wyprawa. :)

Natomiast ja mam propozycję może być Szczecin- port albo inny rejon Szczecina ??

Co wy na to ??
Rachab
Moi Drodzy Parafianie!!! A oto i słowo na Niedziele!
Ogłoszenie duszpastersie.

Ogłaszam START oficjalny wypraw ObeRangerów! Co tygodnie moi mili wybieramy placóweczkę do której udajemy się mentalnie... oglądamy, zwiedzamy, zapamiętujemy i notujemy. Żeby było jak w szkole i bez ściągania to wyniki wysyłacie na priwa lub na mojego maila ( aurora07@wp.pl ). Postaram się najsumienniej podsumować xD

No to HOP!

od 5 do 19 lipca odwiedzamy moi drodzy Górę Świętej Anny w Polsce. Wygasły wulkan...

Proszę o wrażenia :D

PS-propozycje nowych miejsc do odwiedzenia proszę słać :D mile widziane
GdaJan
Będę ale późno w nocy, pewnie coś koło 2:00 :) Do zobaczenia :)
Freddy K
Wzgórek św. Anny może być, ale ogólnie te wyprawy mentalne są bez sensu.
SORROW
CYTAT(Freddy K @ 05.07.2009 - 22:03) *
Wzgórek św. Anny może być, ale ogólnie te wyprawy mentalne są bez sensu.

To się nie angażuj Friend :) , albo wyskoczymy na solóweczkę na górze Św Ani :)

Rachab
Mam mentalną snajperkę! hehehe
Rachab
Ej no... ja tylko przypominam moi parafianie o podjętych wyzwaniach. Dostałam narazie tylko jeden opis xD macie jeszcze tydzień :D Serdecznie zapraszam do odwiedzenia góry Świętej Anny z wulkanem. Polskim wulkanem!
Paul 023
Siemka coś widzę, że nie wyszła ta wyprawa. Szkoda...
Rachab
Wyprawa wyszła! No jak to nie wyszła jak wyszła!
Moi drodzy PARAFIANIE!
OD^$#<piiii>*^&% wam kazanie!
Do kościoła nie chodzicie!
Za to z ciała wychodzicie...
/\
|| poezja niskich lotów, ale taka charakterystyczna!

Nadejszła wiekopomna chwila. Otóż posumowuję wyniki waszych wysiłków moje kochane rybki!
No to lecim...

Pierwsze koty za płoty... W doświadczeniu wzięło udział zgłoszonych 6 osób. Wyniki jak narazie otrzymałam od 2, ja 3 mam jakoweś małe więc liczy się, że 2,5 się udało, a to ponad 40%, czyli w szkole byśmy zdali :D zaliczyli i oblewali zaliczenie semestru. Rozumiem zapracowane główki i braki czasu, no może i chęci, albo czegoś tam jeszcze, więc się nie przejmujmy. Następnym razem frekwencja będzie lepsza na bank, a na dodatek moi Parafianie może się tam spotkamy...

Skutki wybprawy były niezłe... jak czytałam całkiem super :D Jeśli chcecie to możecie jeszcze nadsyłać do mnie efekty waszych wypraw na Górę Św. Anny, to dołączę je do podsumowań. To nie wojsko więc możemy iść na ugodę :D nikogo nie rozstrzelam moją mentalną snajperką, bo mam tylko dwa naboje z czego jeden jest dla mnie a drugi dla Freddy_K jak już to obiecałam. Chyba, że Sorrow pożyczy mi kilka kulek :D Albo twistoid kupi trollspraya to się strzeżcie xD

Odpiski z wyprawy wklejam... zaczynam od wyprawy SORROWA. Pozdrawiamy go serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów:

"Wbiłem się na łagodny stok , u podnóża pokryty trawiastymi kępkami , im wyżej , tym bardziej piaszczysty teren, miejscami skalisty, tu trawa ustępowała całkowicie . Pierwsze wrażenie: pusto. :) Po jakimś czasie zacząłem używać roweru , TAK, to sorrow śmigał ,jeżeli widział ktoś szybko mknącą pod stromą górę postać ubraną całkowicie na czarno. (Tak ostatnio chodzę, więc przeniosło się do Mentala) .
Kilka rozmów z napotkanymi na wyższych partiach osobami nic mi nie dało .Po powrocie niewiele z nicj pamiętałem .Kolejna próba dzisiaj .
pozdro !
s o r r o w "

Dziękujemy za uwagę i poświęcony wolny czas, bo w tych czasach każdy z nas ma go malo.

Dalej leci wyznanie Toma. Jego również pozdrawiamy i życzymy kolejnych sukcesów:

"Troche sie powłóczyłem, w kościele troche przerobiłem ołtarz, obecnie tylko figura Jezusa zmartwychwstałego (jak w Rio) i medytujący Budda. Lewitowałem chwile nad ołtarzem przyglądając sie szczupłemu mężczyźnie co w świetle halogenów śpiewał na środku kościoła serenade. W kościele byli zarówno buddyści, katolicy jak i nawet żydzi (głównie widziałem żydówki). na placyku poza kościołem widziałem zielonego klauna (?) jak Stańczyk. Przwijała mi sie przed oczami dziewczyna z warkoczem, z początku podczepiłem pod nią VVi (taki miałaś nick Wioleto?:P wybacz jesli pomyłka) ale osoba ta była troche pulchniejsza na twarzy i włosny jasniejsze. Pozatym widziałem jeszcze dużą zieloną lampe wodną, wielką na wysokość filarów, połyskiwała na zielono gromadząc i emitując miłość. Następnie troche poszalałem starą imprezą (subaru -samochód ;p) po serpentynach na dojeździe. Na amfiteatrze rozgrywał sie jakiś spektakl, hamlet albo romeo i julia. "

Jemu również dziękujemy za udział w tym odcinku programu i za czas wolny jaki nam poświęcił.

Ode mnie jest tylko tyle, że przysiadłam na szczycie i oglądałam krajobrazy... Jakieś lasy iglaste. Ładne chmurki... rzeczka gdzieś daleko, daleko. Miło tm było i ciepło... nic szczególnego między drzewami. Trochę astralnych ludków... parę zabłąkanych dusz... chodzą... trochę elfów, ale skurczybyki uciekają szybko :D Moja wyobraźnia jest nadto bujna więc można na to brać poprawkę :D Ale było miło tam.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, winszujemy sukcesów i powodzenia. Gratulujemy udanej wyprawy i życzymy kolejnej jeszcze lepszej przygody.

Udanych lotów kochani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Duszpasterz
( ; R A C H A B ; )
tom
Ja porponuje mniejsze rozbicie w czasie :D czyli np. niedziela wieczór wszyscy lecimy... obojętnie czy to będzie 18 czy 24 czy 4 dnia następnego. W każdym bądź razie lecimy w tym przedziale czasowym i pon do wieczora wysyłamy Rachab notatki tak co we wtorek wyniki będą wisieć ;-)
Rachab
No tak... tylko nie każdy ma czas lecieć tak...
Kwestia przegłosowania.
Dwa tygodnie były pomysłem po to by ludzie mieli szanse zorganizować sobie czasik :D
PS-pomysł na nowe miejsce do polecienie tom podrzuć mi
tom
Jak jest za dużo czasu to każdy odkłada, odkłada... no i wiadomo :P

Chyba każdy widział Władce Pierścieni ;> Może czas na elficki las :D?

http://mongabay.com/images/aus_nz_full/fraser_forest.gif
http://gallery.photo.net/photo/4181165-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/1783231-md.jpg
http://www.freewebs.com/minastelamrun/elves.jpg
http://www.paradyskloofguesthouse.co.za/ga...kabouterbos.jpg
Rachab
Obwieszczenie Duszpasterskie!

Następna wyprawa moi kochani...
Po pierwszym sukcesie kochani mamy niedosyt i chęć na więcej... więc kroczek dalej...
Po chwili namysłu, ale nie długiej "Bo ja bardzo rzadko myśle, alem za to chyża w dziele" (A.Fredro - "Zemsta")... i przeczytaniu kilku tematów i postów skracam czas na wyprawy do tygodnia. Macie czas na pozwiedzanie rejonów. tylko tydzień niestety moi Parafianie, bo trzeba się częściej spotykać i licytować, by wasz Kler(Ja) miał co robić. Z resztą wakacje i miły czas to pewno znajdziecie go choć trochę na wyprawkę.
Jak to obiecałam teraz możemy od 20-27 lipca odwiedzamy Szczecin. Porcisko w szczecinie. Stocznia i te okolice. Trochę tam ludzi i trochę złomu metalowego... Powiedzmy sobie szczerze, że to odmiana od wulkabu, bo tam cywilizacja.
A jeszcze weźmy pod uwagę uwagi uwagowe toma. Więc jeżeli macie tego czasu trochę na zbyciu moi mili Parafianie to tego czasu wolnego swojego wrzućcie trochę więcej na tace i odwiedźcie to miejsce kilka razy - zwłaszcza w niedziele, jeśli macie ochote spotkać jakiegoś innego podróżnika z naszej rzecz jasna grupy.

Przepraszam za brak melodyjki do komórki "go go obemaniacs", ale mam brak możliwości stworzenia fajowych syntezatorków, ale zwrócę się jeszcze gdzie trzeba. Mam ciągle to na uwadze. A jak chcecie to naszym znakiem rozpoznawczym może być biedronka na głowie xD będziemy się zawsze rozpoznawać!

A poważnie to do roboty! Kler sam się nie utrzyma! Harować leniuszki!
Macie czas do 27 lipca 2009!
doloreska
Tym razem i ja spróbuję :) ciekawa jestem co z tego wyniknie, zwlaszcza, ze nigdy w Szczecinie nie bylam :) i mam już pomysl na następne miejsce
http://www.swiat-kamienia.pl/pl/images/sto...adz_mahal01.jpg
ja bym się chętnie wybrala... :) tym czasem będę śmigać na szczecin :D
Paul 023
Ja tam bywałem w Szczecinie kilka lat temu, ale i tak całego Szczecina nie pamiętam xD

Jeszcze jedno Uwaga na tramwaje hahaha <lol2> :P:P:P:P
tom
z wynikami czekajta do wieczora, ok?:P
michu19931
Ja bym się chętnie też dołączył ;) Ale już nie będę kombinował, poczekam na następną wyprawe :)
twistoid
Przepraszam wszytskich ale ostatnio nie mam czasu na mentalki zwaliło mi sie trohcę na głowe sorki w miare mozliwosci sprobuje załatac dziure.
Rachab
Moi Drodzy Parafianie!
Ogłoszenia Duszpasterskie!
ogłaszam wszem i wobec, że jesteście lenie. Ale wybaczam wam, bo dużo energii potężnych teraz chodzi z powodu zaćmienia i onwego roku majowego xD więc wam wybaczam...

Wielkie brawka dla poświęcającej się Doloreski... oto jej wyniki

"Więc "zwiedzilam" port Szczecin, lazilam kolo jakiś kontenerów, usiadlam na skraju chodnika, żeby mi nogi "dyndaly" nad wodą.Bylo cicho i ciemno. Mysle sobie - poplywam, a co! - i siup do wody:) Pare razy zanurkowalam, znudzilo mi sie szybko więc wyszlam . Wdrapalam sie na jakiś dźwig, który stal nieopodal i troche sobie nim posterowalam:D, poprzestawialam te kontenery, które wcześniej mijalam :) jeden na drugi, byle jak, potem rozlożylam piramide i ulożylam na nowo, kolorami:) dzisiaj znowu spróbuję :) "

DLA CIEBIE GRATKI, a dla reszty po Łapkach! W tym wliczają się wszyscy łącznie ze mną. Zodtałam po łapach, więc ciężko mi się pisze na tej klawiaturze, więc nie będę pier%^&*niczyć już więcej :D

OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE!'
Obwieszczenie manifestacji sił wyższych i ostatnich wydarzeń zaplanowało wyprawę taką...
Zwiedzamy bieguny koteczki! Wypływamy do kosmosu, wpływamy prądem po północnej stronie bieguna, zwiedzamy go... następnie przepływamy głównym kanałem do wnętrza Ziemi i zwiedzamy jądro naszej Matki a potem wynurzamy się po stronie południowej zwiedzając... Ja z moją grupą szamanów zostawiliśmy tęczę wokół Ziemi wypływającą z wnętrza, więc się nie zdziwić i jej nie niszczyć!!! Jest potrzebna.

Czekam na winiki lenuchy do niedzieli, ewentualnie poniedziałku Parafianie! Nie zapomnieć i ruszyć te mentalne tyłki!

POZDROWIENIA
( : R A C H A B : )
doloreska
:) ojej :D ja sama?? hehe na bieguny też samotnie mam podróżować? no co Wy!! Rechabek się stara, "zorganizowala" trasę przez dwa bieguny a Wy co!!?? :D ja w każdym bądź razie wyjeżdżam na cale 5 dni:D, w międzyczasie postaram się i na bieguny wpaść:D a jeśli ktoś chcialby mnie odwiedzić to jestem tutaj :D
http://www.areal-permonik.cz/index.php?page=fotogalerie
:D zapraszam :D
Paul 023
Siemka wszystkim

Niestety u mnie nici sny jakie do tej pory pamiętam.
Nie widzę tu by to raczej był Szczecin.
kiedy się budzę szybko zapominam sny, a chociażby w ostatnich miesiącach
bywają wyraźne i dobrze je zapamiętuje i to na długo.

Przykro mi snu z soboty na niedziele nie zapisałem heh bo odłożyłem na później, a potem
to już naprawdę zapomniałem o tym by zanotować, a snu już nie pamiętam.

Dzisiejszego oczywiście też zapomniałem.... :(

Ale poza tym tutaj wieczorami starałem się wyobrażać, że jestem w tamtym miejscu.
Wyobrażałem sobie, że chodzę w okolicy portu, a także pojawiłem się myślami zupełnie
w innym miejscu w Szczecinie, gdzie kursują tramwaje i sobie wsiadam i jadę :)
Oczywiście było to także moim wspomnieniem, kiedy to jeździłem tramwajami xD

Przyznam, że ta metoda jest nie co trudna Brucea
Moena hmm czy zawsze to co sobie wyobrażam może się sprawdzać
w rzeczywistości ? Akurat nie odpowiem sobie na to pytanie bo z reguły jest dla mnie nie co trudne.
Freddy K
CYTAT(Rachab @ 20.07.2009 - 22:54) *
... mam tylko dwa naboje z czego jeden jest dla mnie a drugi dla Freddy_K jak już to obiecałam.

Czyżby samobójstwo w afekcie, jak w dramacie Szekspira?

PS. Gdybyś mnie w mentalce albo w astralu spotkała to byś ze strachu się posikała, jak mała dziewczynka w łóżeczku. A więc niech nikt nie drażni Freddy'ego.
Paul 023
CYTAT(Freddy K @ 28.07.2009 - 12:38) *

PS. Gdybyś mnie w mentalce albo w astralu spotkała to byś ze strachu się posikała, jak mała dziewczynka w łóżeczku. A więc niech nikt nie drażni Freddy'ego.

A skoro o nabojach mowa to powiem, że dziś we śnie ganiałem z bronią z policjantami xD :]
tom
Pozwolicie że odświeżę i nie śmiecić tu ;-)

OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE!'
Obwieszczenie manifestacji sił wyższych i ostatnich wydarzeń zaplanowało wyprawę taką...
Zwiedzamy bieguny koteczki! Wypływamy do kosmosu, wpływamy prądem po północnej stronie bieguna, zwiedzamy go... następnie przepływamy głównym kanałem do wnętrza Ziemi i zwiedzamy jądro naszej Matki a potem wynurzamy się po stronie południowej zwiedzając... Ja z moją grupą szamanów zostawiliśmy tęczę wokół Ziemi wypływającą z wnętrza, więc się nie zdziwić i jej nie niszczyć!!! Jest potrzebna.

Czekam na winiki lenuchy do niedzieli, ewentualnie poniedziałku Parafianie! Nie zapomnieć i ruszyć te mentalne tyłki!

POZDROWIENIA
( : R A C H A B : )

Dodam tylko, że możemy zorganizować "między-spotkania". Co wieczór w przedziale 22-1. Robimy notatki co dzień, a potem zlepek leci do Rachab :))

aloha
michu19931
na biegun się wybiore :)
Rachab
CYTAT(Paul 023 @ 27.07.2009 - 23:15) *
Siemka wszystkim

Niestety u mnie nici sny jakie do tej pory pamiętam.
Nie widzę tu by to raczej był Szczecin.

Boś gapciu przegapił. W zeszłym tygodniu był Szczecin. WYsyłałam na priva jak zwykle wszystkim tylko widać jak czytasz :D

CYTAT(Freddy K @ 28.07.2009 - 12:38) *

Freddy Kruger czy jak tam Ci... w toalecie byłam więc się nie posikam. Do astrala podobno nie chodzisz, bo Cię to nie bawi - takiego posta gdzieś czytałam. Z resztą skoro uważasz, że oobe to tylko dzieje się w naszych głowach to teoretycznie niemożliwe jest bym weszła Ci do głowe tylko sobie mojego klona tam znaleźć możesz jak taką atrapę stworzysz sikającą jak BabyBorn. A taka mała to nie jestem. Ma się te 60kg w tyłku xD Jak nie jak tak :D No i gdzie wdzięczność za chojność? Mogłabym tę kule twistoidowi podarować. On by nie pogardził.

A tak poważnie to chciałam powiedzieć moje kochane kotki z parafii to postarajmy się teraz, bo trasa jest ciekawa. Zwiedziłam ją w zeszły weekend i muszę powiedzieć, że warto to zobaczyć. Nieziemskie przeżycie. Więc taki apel o AKTYWNOŚĆ LUDZI MŁODYCH prawie jak za czasów PRLu xD ŁĄczmy się! Hawk!
Rachab
Przypominajka kochani! Weźcie się normalnie w garść. Wiem, że właśnie spisujecie doznania, więc czekam na szybkie odpowiedzi! NO ruszyć się robaczki :*
Rachab
No to wtorek i jak co wtorek Ogłoszenia Parafialne kochani!

Po pierwsze to kochani chciałabym serdeczcnie pogratulować odkrywcy o nicku TOM za poświęcenie swojego czasu na wyprawę :D Bardzo jesteśmy mu wdzięczni i wielkie gratki dla niego! Oto reaultaty jego wyprawy:

"No więc jestem na miejscu. Na biegunie stoi obecnie czarno żółta flaga :) chyba obecnie noc polarna jest, bo widze przepiękną zorze koloru fioletowego, sypie się z niej złocisty pyłek, zorza przybiera twarz uśmiechniętej kobiety, duchowa manifestacja zorzy. Stoi skuter śnieżny, a niedaleko gadający niedźwiedź ;p sam do siebie xD Widze też samochód taki jakby rajdowy, na pustyniach co nimi śmigają, takie z klatką zamiast kabiny na jedną osobę. Stoi iglo z zegarem, jest punkt 2. Na horyzoncie, na zmrożonych wodach płynie parowiec. „plaviec”? xD ruski chyba jakiś trans atlantic. Zbieram energie wokół siebie i wbijam pionową w ziemie, kierowany impulsem jak pocisk kieruje się w jądro ziemi. Coraz cieplej, potem gorąc który stał się z chwilą do wytrzymania. Przewaga żółi i czerwieni, dziwna substancja, jak rozpadająca się gwiazda rodem z filmu „Fountain”. Widze kryształ, idealnie foremny, pełen ciepła...ale ciepła duchowego, bje pozytywną energią. Chwile stoje przy nim by wyczuć wibracje, poczym staram się je powielać. Lece dalej na przestrzał na drugi biegu. Tu mglisto i mroźno... pusto... Tylko jakas dama w kremowej sukni przemknęła 10cm nad ziemią (lodem;p)Mgła schodzi i widze na lodowym wzgórzu fortece. W środku pomieszczenia biurowe i mnóstwo roślin. Troche ludzi, europejskie rysy. Chyba stacja badawcza. Z okna widze konwój pojazdów z żaglówką na przyczepie. Jakaś radosna dziewczyna (polka?:P) śmiga na saniach w zaprzęgu haskich :) Pije po chwili gorący napój. We wglądzie energetycznym widziałem jakby napój ten tuż po wpłynięciu do żołądka eksplodował na wszytskie strony złotawymi kółeczkami, Pobudza i regeneruje ciało, na twarzy kobiety maluje się niesamowita radość, wręcz ekstaza. Niedaleko fortecy jakaś starsza miejscowa kobieta w grubym kubraku coś mamrocze pod nosem w dziwnym języku, podchodzi i obkadza mnie i kobiete z zaprzęgu jakimiś ziołami. Oboje wiemy, że to miejscowy kult nowo przybyłych, niejako oczyszczenie by nie zabrudzać ich jakże „czystego” świata :) "

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy!

"A teraz ja wywiązuję się z obowiązku opowiedzenia o wyprawie... choć z efektem tylko wyprawy do jądra... na biegunach było biało xD wpływając od północnej strony dotarłam do jądra. Pękny kryształ. Po północnej stronie normalnie czerwono-żółty, a po połudiowej niebiesko-biały. I emanuje taką miłością że hoho... byłam wewnątrz. Przecudownie. I zobaczyłam, że tak naprawe Ziemia nas kocha, bez względu na to co jej robimy i tak na prawde nie jesteśmy w stanie jej zaszkodzić, bo np. ona pozostaje niezmienna, bo to, że wydobędziemy ropę naftową i zmienimy miejsce jej położenia nie oznacza, że na Ziemi będzie więcej lub mniej ropy naftowej.. jedynie zmienimy jej miejsce położernia a to może wpłynąć na nas Ziemia jest niezmienna..."

Dziękujemy RAchab za poświęcony czas :P

No moje leniwe robaczki... proszę o większe zaangażowanie i apeluję o obecność...

PS-Zbyszkowi dziękujemy za widok gumowego samolotu :P

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE>

Od dzisiaj do niedzieli moi kochani Parafianie zwiedzamy elficki las... załączam obrazki pomocne w udaniu się na wyprawę. Radzę potggadać z elfami, bo to fajne skubańce i jak im zagracie to lubią tańczyć:D serio. Pocieszne stworzonka i takie kochane, ale płoche.

http://mongabay.com/images/aus_nz_full/fraser_forest.gif
http://gallery.photo.net/photo/4181165-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/1783231-md.jpg
http://www.freewebs.com/minastelamrun/elves.jpg
http://www.paradyskloofguesthouse.co.za/ga...kabouterbos.jpg

Serdecznie pozdrawiam
( : R A C H A B ; )
SORROW
Okej, dzisiaj się wbijam w ten las koło 1-2 w nocy .
Zapraszam !!!

sorrow
Rachab
CYTAT(SORROW @ 04.08.2009 - 17:16) *
Okej, dzisiaj się wbijam w ten las koło 1-2 w nocy .
Zapraszam !!!

sorrow

postaram się wbić razem z Tobą.:D
SORROW
CYTAT(Rachab @ 04.08.2009 - 21:16) *
postaram się wbić razem z Tobą.:D

Podjąłem próbę, ale niepotrzebnie w pozycji leżąc . Odjechałem w nieświadomość . Dzisiaj ponawiam o tej samej porze .
tom
to i mnie tam dziś nie braknie :D
SORROW
CYTAT(tom @ 05.08.2009 - 15:20) *
to i mnie tam dziś nie braknie :D

No, to jesteśmy umówieni ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.