Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Hypnoice
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Drusilla
Niedawno serfując po necie natrafiłam na stronę http://www.yugzone.ru/english/psyhodelic_software.htm skąd można pościągać hipnotyzujące obrazki. Ściągnęłam pare i podczas oglądania ich poczułam jak moje ręce unoszą się nad tymi fizycznymi, dostałam też lekkich wibracji na całym ciele zupełnie jakbym miała zaraz osiągnąć OOBE! Doszło nawet do tego, że straciłam poczucie czasu, wydawało mi się, że minęło tylko kilka sekund, a w rzeczywistości to było kilka minut. Myślicie, że takie Hypnoice (wiecie może skąd można więcej takich ściągnąć?) mogą pomóc w wyjściu? Dodam jeszcze, że słuchałam w tym czasie Mell oDeque Tridonis-new earth.
r_m
Każdy ma swoją technikę może własnie odkryłaś swoją metodę albo to był przypadek bo dobrze byłaś nastrojona/rozluźniona :). Nie ma jednej działającej na każdego techniki bo się wszyscy różnimy.

powodzenia :)
Noobek
Na mnie to w ogóle nie działa! Myślę, że jeśli coś udało ci się osiągnąć, to prędzej dzięki muzyce. Obraz tylko pomógł ci się na niej skupić. A raczej słuchać muzyki bez skupiania się na niej.
Sam mam ciekawe doświadczenia związane z muzyką (nie starałem się osiągnąć oobe słuchając, ale ćwiczyłem wizualizacje).
Karakan
Drusilla wielkie dzięki za podanie adresu tej stronki. Spróbowałem działania programu Virtual Hypnotist i co dziwne, chyba na mnie podziałał. Po sesji hipnotycznej czułem się bardzo zrelaksowany, pełen energii, no i jakiś taki szczęśliwszy ogólnie :). Co więcej po drodze przyszły wibracje.
Adi
Fajne to prubowalem na sobie ale oobe nie miałem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.