Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: przekroczyć granice śmierci
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Ketrab
witam ,od niedawna interesuje się trochę zagadnieniami dotyczącymi śmierci klinicznej,i szukając wiadomości w internecie natknełem się na ciekawą stronę dotyczącą uśmiercania istot żywych po czym po paru godzinach przywracania ich do zycia ,są to tylko dośawidczenia na zwierzętach ale za pare lat może i na ludziach,ale co bedę się rozpisywał sami poczytajcie

http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=418

pozdrawiam
p.s
jezeli temat już był to proszę o usunięcie
Raziel
Ciekawy artykuł. Od razu przypomniał mi się film Linia Życia (Flatliners) który oglądałem dawno temu, a który mocno zapadł mi w pamięć. W tym filmie grupka studentów postanowiła wprowadzać się w stan śmierci klinicznej, w celu odpowiedzi na pytanie, czy istnieje życie po śmierci.
kopek_2
CYTAT(Raziel @ 02.02.2007 - 20:21) *
Ciekawy artykuł. Od razu przypomniał mi się film Linia Życia (Flatliners) który oglądałem dawno temu, a który mocno zapadł mi w pamięć. W tym filmie grupka studentów postanowiła wprowadzać się w stan śmierci klinicznej, w celu odpowiedzi na pytanie, czy istnieje życie po śmierci.

Dokładnie o tym samym pomyślałem filmie:D
Quel
Ja tylko chciałbym usłyszeć, co nasz Kościół ma do powiedzenia na ten temat:D Znając życie to będzie obcowanie z diabłami itd... Artykuł bardzo interesujący. Jaką piękną dziedziną jest chemia:) Bardzo ciekaw jestem, co człowiek by przeżywał w tym czasie 'śmierci'. Jak by wyglądało takie obe? znajdujesz się w PARKu a tu nagle cofa Cię okropnie i znów żyjesz. Chętnie bym wtedy spróbował:)
zaku
Popieram wypowiedź przedmówcy. Bardzo musi być to ciekawe. Ale szczerze kościół może uważać to za jakieś piekielne sztuki, okultyzm itd. Chciałbym to usłyszeć w TV.
Ketrab
CYTAT(Quel @ 02.02.2007 - 23:32) *
Ja tylko chciałbym usłyszeć, co nasz Kościół ma do powiedzenia na ten temat:D Znając życie to będzie obcowanie z diabłami itd... Artykuł bardzo interesujący. Jaką piękną dziedziną jest chemia:) Bardzo ciekaw jestem, co człowiek by przeżywał w tym czasie 'śmierci'. Jak by wyglądało takie obe? znajdujesz się w PARKu a tu nagle cofa Cię okropnie i znów żyjesz. Chętnie bym wtedy spróbował:)

Moim zdaniem do takiego eksperymentu na człowieku raczej nie dojdzie ,bo państwo będzie się tłumaczyło ochrąną życia człowika ,chyba że jak klonowanie odbędzie się to potajemnie, choć wiadomo że jest to po to by ratować ludzkie życie np w czasie wypadku,
lecz o ciekawości także nie można zapomnieć.
Nie jestem katolikiem ,ale wiadomo mi że katolicy po smierci idą do piekła albo do nieba
i jeżeli chodzi o ten eksperyment to tylko moze umocnić ich wiare,gorzej jest np ze Świadkami Jehowy, kiedyś interesowałem sie ich religią i wiem że w ich przekonaniu po śmierci człowiek traci swaidomośc aż do czasu gdy przyjdzie wybawienie czyli Armagedon
( kaznodziei 9:5,10)wiec jesli to co mówią osoby po smierci klinicznej okaże się prawdą namacalną , moze to spowodować "wielki wybuch" w ich religi

pozdrawaim
p.s
jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.
r_m
To że istnieje życie po śmierci bardzo łatwo można sprawdzić stosując metody Bruce Moena są takie proste, że ludziom aż ciężko uwierzyć że to co Tam widzimy to prawda. Nie raz miałem poprawne weryfikacje czasem takie, że aż powalała ich dokładność, a moje przekonania gdzieś głęboko skryte całkowicie się "rozpuściły" w skutek tych eksploracji mimo że wierzyłem że po śmierci życie dalej się toczy. Często mimo że w coś wierzymy musimy jednak naocznie tego doświadczyć żeby całkowicie mieć pewność że to tak jest.

Nie trzeba OOBE żeby badać życie po śmierci i inne dalekie Focusy choć przyznam że uczę się osiągania OOBE bo wydaje mi się że jest to jeszcze lepszy sposób eksploracji i bardziej że tak powiem wyraźny.

Czegoś takiego jak piekło i niebo nie ma są poprostu rejony systemu przekonań które za życia nabywamy choćby przez naszą religię i zasady które ona nam wpaja i jak ktoś bardzo wierzy za życia że jak będzie np. chlał to trafi do piekła to po śmierci ciała fizycznego to piekło naprawde bedzie miał dopóki go ktoś nie odzyska. Ale to już dłuższa dyskusja. :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.