Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Obepedia] Honor
Forum OOBE > Za kulisami > Komentarze do haseł Obepedii
OOOOOOO
Tytuł artykułu: Honor
Opis artykułu: ochrona godności
Kategoria: Granice psychologii
Data dodania: 11.01.2008 - 21:03
Data utworzenia: OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
Kronopio
CYTAT
Narzędzie „ja”, związane z silną i grą GTA,

Nie jestem w stanie pojąć sensu tego zdania. Proszę o szersze wyjaśnienie.
Eden
GTA- Grand Theft Auto, jedna z gier na pieca i konsole, gdzie kopie sie staruszki po brzucach i nie tylko :)
OOOOOOO
Zauważyłem pewną, techniczną prawidłowość, a mianowicie: gdy zamieszczę jakikolwiek tekst pod górnym, pierwszym postem informującym o nowej definicji w dziale artykuły, znika on po edytowaniu definicji zamieszczonej w obepedii. Zupełnie jakby program odświeżał i usuwał wszystko co pod górnym postem się znajduję. W takiej sytuacji miejscem lokalizacji pierwszej, pierwotnej wersji definicji musi być oddzielny post. Wydaj się zasadne przechowywanie takiej kopii, choćby ze względów czysto merytorycznych, jak i ze względów bezpieczeństwa, gdy niekompetentna, nie będąca w temacie osoba, dokona zmian w edycji i z ciężko wypracowanej definicji zrobi bełkot nic nieznaczących słów, tylko po to by zwrócić uwagę na swoje niedowartościowane pseudo ego, tudzież dać upust sowim emocjom przenosząc je na to zacne miejsce jakim jest nasze forum. Pseudo-fachurom i post ćpunom mówię stanowcze NIE ! Trzy razy zastanów się co piszesz i co wnosisz swoim postem zwłaszcza do obepedii. Niniejszym co następuję, bo chore gry wyczuwam z daleka:

Tworzę definicję dalej, jak czyniłem to wcześniej, dając z siebie na maksa wszystko, by była maksymalnie zwięzła, zrozumiała, czytelna, esencjonalna. Następnie umieszczam ją w obepedii oraz zapisuję ją w postaci kopi zapasowej w oddzielnym poście w dziale artykuły, po czym kategorycznie nie biorę odpowiedzialności za to, co się z nią dzieje, mimo, że mój nick OOOOOOO (7kul) widnieję jako pierwotnego założyciela, oraz nie uczestniczę w dyskusji na jej temat. Nie uczestniczę w tej grze. Dlaczego? Bez uzasadnienia…

Tekst powyższy wklejam automatycznie po każdej, śwież naniesionej definicji, która w pierwszej i pierwotnej wersji ma następujące brzmienie:

HONOR – postawa oparta na połączeniu wewnętrznego poczucie własnej wartości ze słusznością wyznawanych zasad. Narzędzie „ja”, związane z silną i stabilną samooceną, służące do ochrony godności osobistej, szacunku i idei, z którymi identyfikuję się dysponet.
----------------
11.01.2008r. godz.23.37
------------
zmiany definicji dokonał niejaki user o nicku: oobeziom, proszę spojrzeć do historii (opcja po prawej) domagam się ostrzeżenia dla jego konta!

http://www.obemaniak.pl
MetaPsyche
zaraz ostrzeżenie :/ .

Przecież i tak połowę definicji ściągnąłeś z pierwszego zdania definicji na wikipedii, a druga połowa to prawie w całości streszczenie kilku innych zdań, które tam się znajdują ;] .
Gdybyś podał po prostu link zamiast tekstu byłoby prościej ;]
Dagon
Wiedz, że streścić coś też jest sztuka, lepiej przeczytać 4 linijki i wiedzieć już wszystko, niż kilka stron i nie wiedzieć nic :>
Zbyszek
A co to jest OOBE VIP? , bo mam tak
.
To pewnie znaczy, że możesz wychodzić do astrala na zawołanie i wyciągać innych. Ponadto powinieneś dostawać za to miesięczne wynagrodzenie - praca w nocy oczywiście :D
Zbyszek
no tak jasnowidz!!! z nocna robota sie zgadza, z forsa tez, wlasnie maluje miesiac w ciemnicy farbami UV, jest 22:20 godz. a wiec nocne, juz jobla dostaje od tego i chyba zacznie mi wychodzic te wyciagania. Do tej pory tylko szlo mi obrywanie glowy astralnej, ale teraz za takim Honorem, to pelny wypas
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.