Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Anioł Fortunata
Forum OOBE > Hide park > Hyde park
rLOVEution
czy kontoktawał sie ktoś z tym aniołem ?
jak sie skontaktować i poprosic o pomoc ???
pozdr..
Szopen
Emm a kto to jest? Ja znam tylko NP, a nie jakiś tam aniołów. Może ktoś wytłumaczyć?
Drag0n
W czym pomaga ten anioł ? Możesz coś o nim napisać ?
anna158
Medytacja do Aniola Fortunaty

1. Usiadz wygodnie, zamknij oczy, gleboko oddychaj.
Skoncentruj sie na oddechu, poczuj jak twoje cialo rozluznia sie.

2. Skup sie na sobie i swoim sercu nawizaujac kontakt ze swoja dusza i
swoim Aniolem Strozem

3. Poczuj jak z serca wychodza promienie milosci ogarniajace cale twoje
cialo, umysl, wszystko dookola

4. Kiedy bedziesz calkowicie rozluzniony (a) i napelniona miloscia,
zapros do swojego zycia Aniloa Fortunate, wyobrazajac sobie, ze stoi
za toba i napelnia cale twoje cialo, twoja dusze i umysl energie
(energia bogactwa, dobrobytu).

5. Teraz poczuj, zobacz, doswiadcz jak Aniol Fortunata obsypuje Ciebie
zlotymi mon etami z rogu obfitosci ( Wyobraz sobie Aniola Fortunate
nad swoja glowa i wszystkie dary ktore splywaja do twojego zycia, sa
one rozrzucane na twojej drodze a ty je zbierasz i cieszysz sie, swoim
bogactwem, przyjmujesz wszystkie materialne i duchowe dary, nawt te
o ktorych nie smialas(es) nawet marzyc.
6. Pozostajac caly czas w tej energi ugruntuj ja w ziemi, wyobrazajac
sobie jak z twoich stop wychodza korzenie i siegaja jadra ziemi.

7. Na koncu medytacji podziekuj Aniolowi Fortunacie za wszystkie dary,
ktore juz TERAZ OTRZYMUJESZ i popros Go, zeby towarzyszyl Ci w
twoim codzennym zyciu i podpowiadal jak z kazdym dn iem pomnazac
swoje bogactwo.

8. Podziekuj rowniez Aniolowi Strozowi, ze stal przy tobie podczas tej
medytacji.

Probowalam wkliec tutaj zdjecie Anila Fortunaty ale nie udalo mi sie.

Nosze to zdjecie w portfelu.
Szopen
OO bardzo ciekawy ten "Anioł Fortuna" - czy mógłbyś jeszcze opisać/zdefiniować Go? Nie bardzo rozumiem kin On jest i co to robi.
anna158
Poszukajcie Magdalena Rutkowska na jej stronie znajdziecie piękne zdjęcie ANIOłA FORTUNATY pozdrawiam
anna158
RYTUAŁ DO ANIOŁA FORTUNATY

Rytual robimy przez 9 kolejnych dni poczawszy od Nowiu ksiezyca , ale UWAGA!! nie w czasie pustego biegu ksiezyca

Przygotowujemy 9 prostych świec w kolorze złotym lub pomaranczowym, ewentualnie w takim z jakim kojarzy nam sie bogactwo (np. czerwonym, zielonym)

Grawerujemy na swiecy:

z jednej strony: swoje IMIĘ, NAZWISKO i DATĘ UR.
z drugiej strony: INTENCJĘ - np. Zarabiam x zł miesiecznie netto;);
Mam nadmiar własnych pieniedzy i stac mnie na wszystko co chce;
Mam satysfakcjonujaca i dobrze płatna prace;
Moja firma przynosi mi x dochodu miesiecznie itp.

Smarujemy swiece oliwa lub innym tłuszczem, zapalamy ja mówiac intencję i konczymy formułką: NIECH TAK SIE STANIE A WIEC TAK JEST.

Prosimy ARCHANIOŁA MICHAŁA by odciął od naszego życia wszystkie blokujace myśli i obciązenia oraz cała negatywna karmę i dziekujemy Mu ze juz to zrobił.

Prosimy BOGA w Trzech Osobach o konkretna rzecz (nasza intencja)

Wzywamy ANIOŁA FORTUNATĘ z prosba by obsypał nas tym o co prosimy, i wizualizujemy sobie jak stoi za nami a my mamy juz to o co prosilismy. Nastepnie ugruntowujemy te sytuacje wyobrazajac sobie jak z naszych stóp wyrastaja korzenie siegające az do jadra Ziemii

Dziekujemy BOGU w Trzech Osobach

Dziekujemy ANIOŁOWI FORTUNACIE

I wypowiadamy formulke - NIECH TO LUB COS LEPSZEGO STANIE SIE UDZIALEM MOIM I OSÓB Z TYM (ZE MNA?) ZWIAZANYCH

Swieca ma sie wypalic do konca, pozostalosci chowamy do chusteczki i zakopujemy (albo kazdego dnia osobno albo po 9-ym dniu razem)

W dniach rytualu mozemy tez kilkakrotnie w ciagu dnia robic krótka medytacje do A. Fortunaty by ugruntowac wizualizacje

POWODZENIA KOCHANI:))
wlosi
Rytualy takie jak ten, maja na celu wplyniecie na swoja swiadomosc metodami posrednimi (proba oszukania umyslu , wpojenia mu jakiejs prawdy, pragnienia lub uczucia za pomoca metod potegujacych wiare w skutecznosc wyrazanej intencji) tak wiec automatycznie przez cale swoje zycie odrzucalem i bede odrzucac takowe zabiegi, niestety.. Zawsze z nutka ironii patrzylem na osoby uprawiajace magyie chaosu czy cos w tym temacie, ktorzy to poslugiwali sie roznymi metodami by oszukiwac swoj umysl i zmusic go do dzialania poprzez jakies narzedzia (sigilizacja, servitory) . Mysle ze jest to podstawowy blad gdyz sila sprawcza umyslu tkwi w jego prostocie i wyrazaniu intencji w jej jak najpierwotniejszej formie oraz (co podkreslam, w pracy z wlasnym umyslem jest kluczem do sukcesywnosci) zapominania! o wyrazonej intencji, slowem da sie to zobrazowac tak, iz wyrazajac intencje na siatce lini czasu zostaje wpisana nasza intencja a kazde jednorazowe rozmyslanie nad ta intencja i jej zmienianie nawet w myslach powoduje zaklocenia tej lini. Mysle wiec ze poslugiwanie sie rytualami , zwlaszcza tymi, zakladajacymi wyrazanie intencji do jakiegos bytu (w tym przypadki Aniola Fortunata) jest tylko komplikowaniem sobie spraw i uczenia umyslu, ze jezeli cos mu sie nalezy, to tylko i wylacznie za pomoca czegos lub/i kogos. Bledem jest rowniez uczenie umyslu polecen bazujacych na trybie przypuszczajaco-proszacym (prosze niech sie stanie xxx mam nadzieje ze stanie sie xxx niech stanie sie xxx za pomoca xxx) jest to nic innego jak wpajanie umyslowi blednych komend od ktorych ciezko jest sie potem uwolnic. I zeby nie bylo ze znow sie wymadrzam - moje doswiadczenia niefizyczne rozpoczely sie wlasnie od pracy nad umyslem gdyz borykam sie z dosc ciezka choroba ktora zwalczylem wlasnie za pomoca programowania swojego umyslu i co nieco w tej tematyce moge powiedziec. pozdrawiam!
Herbina
A nie wystarczy wlasna Nadswiadomosc , trzeba jeszcze aniolow fortunatow ? Ciekawe jakie jeszcze anioly umysl ludzki wytworzy, cos mi sie wydaje , ze z tym aniolem to jak z postacia sw.Barbary chroniacej gornikow. Gdzies czytalam, ze niezyjaca juz Agnieszka Pilchowa, slynna przedwojenna jasnowidzka widziala postac Barbary, byla to swietlista postac, ktora zostala wytworzona przez modlitwy gornikow. Czy trzeba ciagle tworzyc nowe twory, skoro kazdy ma swoja Nadswiadomosc, ona (czy on) juz wie, z kim i jak sie dogadac, po co towrzyc ciagle jakies nowe stwory, nawet jesli dobre... .
anna158
Wierzcie lub nie,ale mam to sprawdzone i nie bede dyskutowac,
Sprawdzony tez jest rutuał rumiankowy! Moje życie obróciło się o 100stopni na lepsze.
Chciałam tylko odopwiedzieć na pytanie osób,które je zadały.
pozdrawiam!!!!!
leon
Fortuna kołem się toczy,ci co byli wywyższeni będą poniżeni,ci co mieli fortuny zostaną ich pozbawieni,ci co byli uciskani będą wywyższeni.
duszek-stiv
Najlepszy z aniołów to: anioł Inteligentata

Wystarczy usiąść i poprosić o rozum!!!!
anna158
DUSZKU! KAżDY MA ROZUM ,ALE NIE W PEłNI GO wykorzystujemy.
cZY JESTEś PSYCHOLOGIEM?????? . Nie ocenia się książki po okładce. Znasz to powiedzenie?A czy,ty prosiłeś o rozum,że uważasz,że jesteś ideał.
Nie istnieje takie cudo !!!!!!!!Nikt nie jest 100procent zaje......y!
i ty też się nie zaliczaj nie warto ! pozdrawiam paa bez urazy to tylko słowa!!!!
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a inne gdzie chcą !!!!!!!!!!
NIe odbierajmy nadz......... ,wszystko może się zdarzyć ,gdy głowa pełna marzeń!!!!!
Decyduje każdy za siebie.ale ruch nalezy do nas !!!!!!! Każdy jest kowalem swojego życia tak było,i tak jest i tego nikt nie zmieni nawet TY .Kto nie zrobi pierwszego kroku ,ten nie będzie umiał chodzić .
Proste i logiczne,nie tak!Może jestem z kosmosu co?????
duszek-stiv
Faktycznie masz rację pycha!!!! przeze mnie przemawia. Połączenie rozumu
(anioła Inteligentata) i fortuny (anioła fortunata) to zbyt ambitne oczekiwania
dla jednego człowieka. Za prawdę powiadam Ci - jam winny po stokroć!!!
anna158
CYTAT(duszek-stiv @ 19.01.2008 - 21:31) *
Faktycznie masz rację pycha!!!! przeze mnie przemawia. Połączenie rozumu
(anioła Inteligentata) i fortuny (anioła fortunata) to zbyt ambitne oczekiwania
dla jednego człowieka. Za prawdę powiadam Ci - jam winny po stokroć!!!

i co dalej tylko na tyle ciebie stać!
roland1988
anna158 Wierzcie lub nie,ale mam to sprawdzone i nie bede dyskutowac,
Sprawdzony tez jest rutuał rumiankowy! Moje życie obróciło się o 100stopni na lepsze.
pozdrawiam!!!!!

Aniu chciałem się zapytać jak zrobić ten rytuał rumiankowy. Proszę odpisz.
Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś rytuały do Anioła Fortunaty, albo coś ciekawego na ten temat to piszcie roland-bozek@wp.pl
anna158
CYTAT(roland1988 @ 01.02.2008 - 18:51) *
anna158 Wierzcie lub nie,ale mam to sprawdzone i nie bede dyskutowac,
pozdrawiam!!!!!
Aniu chciałem się zapytać jak zrobić ten rytuał rumiankowy. Proszę odpisz.
Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś rytuały do Anioła Fortunaty, albo coś ciekawego na ten temat to piszcie roland-bozek@wp.pl

RYTUAŁ RUMIANKOWY :

Wykonuje się go w pierwszy wtorek , kiedy przybywa księżyca czyli inaczej pierwszy wtorek drugiej fazy księżyca
SKŁADNIKI
szklanka - zwykła najprostsza szklanka bez ucha
rumianek (fix) - do kupienia w aptece lub sklepie zielarskim
świeca pomarańczowa
cytryna

Na świecy grawerujemy
po jednej stronie - imię , nazwisko,datę urodzenia
po drugiej stronie - intencję w jakiej będziemy zapalali świecę
czyli albo piszemy : mam wspaniałą pracę
albo : znalazłam środki do godnego życia.
albo grawerujemy i jedną i drugą intencję
Następnie trzymamy świecę w dłoniach i energetyzujemy ją.
Aby bardziej z energrtyzować świecę smarujemy ją najlepiej olejem z oliwek ale może też być jakiś inny olej.
Zapalamy świecę. WAŻNE. Ta świeca ma być zapalona w intencji.
Czyli w trakcie jak zapalamy świecę wypowiadamy słowa intencji :
np. znalazłam środki do godnego życia
i koniecznie mówimy
niech się tak stanie , tak jest.

W szklance zaparzamy rumianek (zaparzamy przez 5 minut pod przykryciem .
Następnie podnosimy szklankę na wysokość trzeciego oka i mówimy :
"ten napój pomoże mi w otrzymaniu środków finansowych , potrzebnych mi do godziwego życia.
Obdarzy mnie jasnością umysłu i siłami potrzebnymi abym zawsze mogła mieć to , co jest mi potrzebne.
Tyle środków finansowych jakie są mi potrzebne , do utrzymania mnie i moich bliskich.
Proszę wszystkie pozytywne energie aby skoncentrowały się w tym napoju abym otrzymała wszystko to o co proszę.
Dziękuję "

Do napoju dodajemy trzy krople cytryny.
Wypijamy napój do końca.
sam rumianek przekładamy do chusteczki higienicznej i zakopujemy w ziemi
Świecę która się dopali oraz zapałkę którą podpalaliśmy świecę również zawijamy w chusteczkę i zakopujemy w ziemi
Przemek1993
Bardzo jest ciekawe co mówisz Anno. Zapewne okultystka ? Wicanka ? W każdym razie miło widziećtu kogoś takiego jak Ty. :) Miłego dzionka wszystkim życze.
WhiteLove
a co ten anioł robi, w czym pomaga ?
Przemek1993
Domysl sie White... ;) Pieniadze
roland1988
Dziękuję Anno za ten rytuał. Na pewno z niego skorzystam. Mam nadzieję żę mi pomoże tak samo jak tobie ;) Jeszcze DZIĘKI!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.