Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wibracje Po Dziś Dzień
> Podróże Mentalne > Jestem Początkujący
miczun
Kilka lat temu interesowałem się OOBE. Przeczytałem książke Roberta Monroe, oglądałem filmy, dokumenty itd.
OOBE doświadczyłem raz, raz też przy próbie usłyszałem coś bardzo groźnego więc zaprzestałem prób. Mineło kilka lat, a mi nadal często zdarza się mieć wibracje mimo, że ich nie chce. Zaczynają się zawsze po godzinie 3.00. Gdy dopiero zasypiam bądź się przebudzę i próbuje znowu zasnąć. Jest to strasznie męczące bo dostaje paraliżu i robie wszystko by do tego nie dopuścić. Gdy to ogarne i uda mi się zasnąć, zawsze rano zastanawiam się czy był to sen. Zawsze mam wątpliwości.
Co to może oznaczać? Skąd te wibracje i czy jest szansa, że jakiś byt się do mnie przyczepił i próbuje mnie wyciągnąć.
Ostatnimi czasy moje życie to pasmo porażek. Zastanawiam się czy ktoś z zewnątrz aby mi tego nie organizuje. Ktoś z astrala.
warmine
Gdy nauczyłam się regularnie mieć oobe to przeważnie wibracje towarzyszyły mi tuż przed opuszczeniem ciała. Po pewnym czasie nawet gdy nie chciałam wychodzić i zrobiłam sobie przerwę to i tak zdarzało mi się, że budziły mnie w nocy wibracje. Jak już coś poznasz to potem jest się na to bardziej podatnym. Przynajmniej ja tak zauważyłam. Nie panikuj. Spróbuj kłaść się o innej godzinie niż zawsze i sprawdź czy nastąpiły zmiany.
B.Soul

Spróbuj wzbudzić w sobie uczucie zaufania i spokoju , Twój stan emocjonalny ma duży wpływ po pierwsze na ewentualne wyjścia a poza tym na stosunek do sytuacji.
Znam dobrze ten "niechciany" paraliż.

Zastanawiałeś się , czy przypadkiem to nie Ty podświadomie siebie wyciągasz z ciała, bo masz sobie coś do powiedzenia ?

Polecam seanse u bioenergoterapeuty - nawet jeśli (albo zwłaszcza jeśli) opinia na ten temat , jaka została wystawiona przez urząd wszechwiedzy , kościół, jest niepochlebna.To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.