Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oobe
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Jestem pocz?tkuj?cy
Dorian
Mam pytanie, mieli?cie tak ?e po wyj?ciu z cia?a obracaliscie si? i nie by?o was w ?ó?ku? Ja mia?em tak dzi?. ?ó?ko by?o puste, nie by?o tam mojego cia?a. Le?a? tylko mój pies który fizycznie spa? w drugim pokoju. Bardzo mnie to zastanawia
Foks
CYTAT(Dorian @ 03.10.2019 - 08:19) *
Mam pytanie, mieli?cie tak ?e po wyj?ciu z cia?a obracaliscie si? i nie by?o was w ?ó?ku? Ja mia?em tak dzi?. ?ó?ko by?o puste, nie by?o tam mojego cia?a. Le?a? tylko mój pies który fizycznie spa? w drugim pokoju. Bardzo mnie to zastanawia

Mia?em tak, czu?em si? wtedy jakbym by? w kilku wymiarach...
MarcinM
mam tak prawie za kazdym razem
Dorian
A te? l?dujecie zawsze we w?asnym mieszkaniu? Ja za ka?dym razem. Zmienia si? tylko czas w którym tam jestem. Raz jest umeblowane tak jak w tera?niejszo?ci a raz tak jakby to by?o 15 lat temu.
Pytanie jak si? dosta? w jakie? inne rejony ni? swoje mieszkanie i w?asna okolica?
Se7en
Czasem wychodze do swojego starego mieszkania. Ja przewaznie obracam sie w miejscach juz dawno temu "namapowanych" od najmlodszych lat jezeli w ogole mozna tak to nazwac. Czyli taki obszar gdzie snie ma on jakies odbicie do reala, motywy w nich sie powtarzaja, mam dostep do pamieci z nimi zwiazanych. Oczywiscie wszystko jest polaczone i sie w pewien sposob moze zmienic w zaleznosci od potrzeb.
Czasem cialo u mnie jest czasem nie ma albo znika bez roznicy. Bede chcial to bedzie w lozku. Jezeli ktos szuka potwierdzen, ze sie wyszlo do reala to powodzenia. Wazne jest jakie doswiadczenia zbieramy, a sam fenomen drugiego zycia jest piekny i nieoceaniony. Wiekszosc nie ma nawet swiadomosci, ze takie cos moze istniec.
Dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia czy wyjde czy odzyskam swiadomosc. Kwestia fazy snu jest kluczowa i poziomu odzyskanej swiadomosci. Kazdy ma jakies wytarte schematy, wiare w cos, wobrazenia dlatego u kazdego inaczej to wyglada. Kwestia woli kazdy aspekt mozna naginac i zmieniac, a astral i tak sie dostosowuje do naszych potrzeb. Dlatego kazdy znajduje w nim w co uparcie wierzy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.