Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyjście
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
hyper85
Cześć wam.Moze ktos mi odpowie jezeli to forum istnieje.Dzisiejszej nocy okolo 4h przebudzilem sie nie moglem zasnac,po jakis 20minutach zasypiam i tylko jedna mysl oobe i bum odrazu wibracja zaczynam krzyczec bo nie chce tego przezywac wstaje tak mi sie przynajmniej wydaje ze patrze na sciane caly czas niby krzyk niby jeczenie,do konca jednak nie wiem czy to sen czy jestem poza bo nigdy nie bylem poza wszystko takie przytlumione szare troche jakby za mglą caly czas krzyk zeby ktos mnie obudzil ale w pewnym momencie przychodzi mysl nic ci nie bedzie nie krzycz uspokoj sie i cisza patrze na tę samą sciane mowie jezeli to nie sen to przejde przez nia ale doszedlem do sciany zanurzylem troche siebie i mnie cofnelo tak jakby i znowu krzyk slysze zone z sypialni jak mnie wola ja dalej krzycze bo chce byc w ciele ale nie moge nic zrobic i bach jestem zona sie pyta czy wszystko ok ja mowie tak juz dobrze.TerA do sedna czy to bylo oobe czy tylko sen kiedys mialem podobnie ale tylko mnie odrywalo od ciala i widzialem swoja reke ale bardziej wyraznie niz dzisiaj dlatego sam nie wiem pozdrawiam.
klucznik
No raczej obe. Wibracje i wyjscie ja tak zawsze mialem i juz wiedzialem ze mam obe. Ale teraz nie mam wibracji i nie lapie ze mam obe:( A teraz to juz kilka miesiecy to wogle nie mam oobe:((
hyper85
CYTAT(klucznik @ 15.09.2019 - 21:56) *
No raczej obe. Wibracje i wyjscie ja tak zawsze mialem i juz wiedzialem ze mam obe. Ale teraz nie mam wibracji i nie lapie ze mam obe:( A teraz to juz kilka miesiecy to wogle nie mam oobe:((

Dzięki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.