Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Forum
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Jestem początkujący
hyper85
Witajcie czy jest jakies forum na ktorym ktos odpowiada chociaz na zadane pytania albo podpowiada na zalozone tematy bo to forum widze umarlo nie tylko fizycznie,,...
Foks
CYTAT(hyper85 @ 16.03.2019 - 22:57) *
Witajcie czy jest jakies forum na ktorym ktos odpowiada chociaz na zadane pytania albo podpowiada na zalozone tematy bo to forum widze umarlo nie tylko fizycznie,,...

Oglądam czasami:) a też bym poczytał coś ciekawego.
bielik110
CYTAT(hyper85 @ 16.03.2019 - 21:57) *

Jeśli bedę w stanie to pomogę :) wal jak w dym
Negai1
No ostatnio tematyka OOBE troche umarła ;)
Ale osobiście nieraz wchodzę, a lubie odpowiadać. Tylko czasami mi sie zapomina na kilka tygodni o tym miejscu :D
Neuro.
CYTAT(hyper85 @ 16.03.2019 - 21:57) *

Znam takie jedno, jednakże nie wolno mi o tym pisać. Trzeba wejść do tajemnego wewnętrznego kręgu ;)
hyper85
CYTAT(Déjà vu @ 08.04.2019 - 13:11) *
Znam takie jedno, jednakże nie wolno mi o tym pisać. Trzeba wejść do tajemnego wewnętrznego kręgu ;)

Tak pewnie to szpital psyhiatryczny.
hyper85
CYTAT(Déjà vu @ 08.04.2019 - 13:11) *

Tak pewnie to szpital psychiatryczny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.