Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ciemność Widze :)
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Jestem początkujący
Dorian
Witam jestem początkujący w temacie oobe. Ćwiczę nieregularnie (jak mi się zachce) od kilku miesięcy. Ogarnąłem ze najlepszym sposobem dla mnie na wyjście jest to ze świadomego snu (miewam je dość czesto) po odzyskaniu świadomości we śnie wyrażam intencje opuszczenia ciała i tak :

Za pierwszym razem odrazu znalazłem się nad łóżkiem. Obraz mało stabilny (jakby kablówka źle odbierala) i do tego głośny dźwięk takich mocnych częstotliwości. Obejrzałem się za siebie i widziałem siebie leżącego na łóżku. Poza mną dookoła ciemność.

Za drugim razem też te częstotliwości i dookoła tylko ciemność.

Wczoraj obudziłem się z mocnymi wibracjami i spróbowałem wyturlac się z ciala. Odrazu unioslem się ku górze. Pierwszy raz była głucha cisza. Zacząłem sie rozgladac ale znowu wszędzie ciemność. Stwierdziłem że może trzeba jakos "otworzyć oczy" i tak też zrobiłem, tyle że otworzyłem te fizyczne i byłem już sprowrotem w ciele.

Moje pytanie brzmi : Czy to normalne że nie widzę nic prócz ciemności ? Może powinienem spróbować gdzieś się przemieścić ? Nigdy nie trwa to zbyt długo ale może macie dla mnie jakieś wskazówki na przyszlosc gdy będę potrafił utrzymać to dłużej.

Dziękuję i pozdrawiam
MarcinM
To jest typowe, ja mimo lat wychodzenia tez czesto wychodzę do ciemnosci, warto wtedy trzeć oczy na lepsze dostrojenie to słynna metoda.
Negai1
Witaj :D To prawda, to może być częsty problem. Polecam medytacje bo podwyższa wibracje i sprawia że sny oraz OOBe stają sie wyraźniejsze. Poza tym nie martw sie tym, metoda z pocieraniem rąk itd może być dobra ale najważniejsze to zachować spokój lub np. wyrazić intencje przeniesienia się do jakiegoś fajnego miejsca. Czasem wystarczy po prostu nieco dłużej zachować świadomość i poczekać, a obraz powinien zacząć sie powoli pojawiać ;)

Pozdrawiam i życzę owocnych doświadczeń! :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.