Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ryzyko
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Jestem początkujący
Maly_Bubu
Hejka
Z góry podkreślam że jestem kompletnym nowicjuszem w tych sprawach. Chciałbym dowiedzieć się o ryzyku jakie niesie za sobą praktykowanie OOBE. Czy jest to w pełni bezpieczne?
konsekwencja
OOBE i LD są doświadczeniami duchowymi. Nasza świadomość (dusza) przenosi się po prostu w inny świat (OOBE), bądź do wnętrza naszego mózgu (LD). Nie słyszałam, ani nie doświadczyłam jakiś zagrożeń z tym związanych, niektóre mity tylko o tym, że tam można spotkac zjawy, demony które nie pozwolą nam wrócić do ciała. Owszem możesz się zderzyć tam ze swoimi lękami oraz demonami, jednak krzywda Ci się nie stanie, zawsze możesz je przezwyciężyć. Możesz też co najwyżej wejść w ten wspaniały świat i zmienić swoje nastawienie poglądy,a nawet charakter :)
konsekwencja
:)
MarcinM
ld nie dzieje tylko w głowie... ja sam z uczestnikami tego forum spotykalismy sie w ld
Drag0n
CYTAT(Maly_Bubu @ 26.11.2018 - 22:36) *
Hejka
Z góry podkreślam że jestem kompletnym nowicjuszem w tych sprawach. Chciałbym dowiedzieć się o ryzyku jakie niesie za sobą praktykowanie OOBE. Czy jest to w pełni bezpieczne?

Nie zauważyłem żadnego ryzyka w LD czy też OOBE.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.