Pomoc - Szukaj - U篡tkownicy - Kalendarz
Pe軟a wersja: Czy To By造 鈍iadome Sny?
Forum OOBE > 安iadome 好ienie > 安iadomie 郾i帷y
Sylwek92
Witam. Jestem tutaj nowa, nie wiem na kt鏎ym forum mam napisa nowy temat, poniewa nie jestem ju sama pewna co prze篡豉m. Zanim to opowiem powinnam zacz望 od pewnego wydarzenia w moim 篡ciu, poniewa to od niego zacz窸y si dzia 'dziwne' rzeczy. W czerwcu pozna豉m mojego obecnego ch這paka od kt鏎ego po czasie dowiedzia豉m si o jego zmar造m dwa lata temu bracie. W zasadzie by這 to przed druga rocznic. Ale nie przed逝瘸j帷 nadszed sierpie, a dok豉dniej 19 sierpnia, czyli r闚ne 9 dni po drugiej rocznicy 鄉ierci brata mojego ch這paka. Nie pami皻am dok豉dnie, kt鏎a by豉 godzina, ale na pewno ju dawno spa豉m i w pewnym momencie poczu豉m, 瞠 powinnam si obudzi. No i wtedy przy 堯磬u zobaczy豉m m篹czyzn i dlatego w pierwszej chwili pomy郵a豉m, 瞠 kto w豉ma mi si do mieszkania. Ale uzna豉m, 瞠 to przecie nie mo磧iwe, patrzyli鄉y na siebie przez chwile po czym znikn掖 i za chwile jeszcze si przy郾i i pokaza swoje zdj璚ie, widzia豉m w tej twarzy co znajomego. Od razu pomy郵a豉m, 瞠 to brat mojego ch這paka. Dodam, 瞠 nie widzia豉m do tamtej pory jak wygl康a. Nast瘼nego dnia m鎩 ch這pak pokaza mi zdj璚ie swojego brata i moje przypuszczenia by造 s逝szne co do tego kogo widzia豉m. No i w豉郾ie od tego momentu zacz窸y si dzia dziwne rzeczy. W豉軼iwie to dzia造 si od kiedy pami皻am, maj帷 nie ca貫 6 czy 7 lat pierwszy raz widzia豉m czarn posta, wtedy jeszcze nie wiedzia豉m co widzia豉m. Zdziwi豉m si, gdy go zobaczy豉m, poniewa wcze郾iej tylko wyczuwa豉m obecno嗆 mojego zmar貫go dziadka po 鄉ierci albo czu豉m obecno嗆 mojej prababci, kt鏎a w chwili 鄉ierci przysz豉 do mnie, a teraz widzia豉m zmar陰 osob jak 篡w. Prawdopodobnie te 郾i豉m 鈍iadomie tylko nie potrafi豉m wtedy tego nazwa, nie wiele tych sytuacji pami皻am. O ile to by 鈍iadomy sen, najcz窷ciej by這 tak, 瞠 'budzi豉m si' i widzia豉m jakie czarne postacie, kt鏎ych by nie powinno i nie powinny np chodzi po moim balkonie noc i wydawa這 mi si, 瞠 si obudzi豉m, ale ockn窸am si na dobre jak zobaczy豉m co widz. Nie raz te czu豉m w nocy, 瞠 spadam i w璠ruje w jakie dziwne miejsca. Ostatnio te gdzie zaw璠rowa豉m, jak by jakie nie wiem lochy czy wi瞛ienie i kto ze mn by, szed obok i co m闚i, ale niestety tego nie pami皻am. By造 dwie takie w璠r闚ki gdzie kto ze mn by. I w豉郾ie tydzie temu prze篡豉m co czego nie prze篡豉m jeszcze nigdy i nie do ko鎍a pewna jestem co to by這. To by豉 w zasadzie dziwna noc z 12 na 13 pa寮ziernika bo d逝go nie mog豉m zasn望, a jak ju si uda這 to si budzi豉m, a potem zasn窸am na dobre. I w pewnym momencie mia豉m wra瞠nie, 瞠 widz sw鎩 pok鎩 niby przez zamkni皻e oczy bo spa豉m, wiedzia豉m, 瞠 酥i ale widzia豉m go jak bym mia豉 je otwarte. Co najdziwniejsze dla mnie to to, 瞠 analizuj帷 rano perspektyw z kt鏎ej to widzia豉m wszystko musia豉m na 堯磬u siedzie, a doskonale wiedzia豉m, 瞠 to nie mo磧iwe bo przecie le輳 i 酥i. Chyba 'obudzi這' mnie co bo nagle na 軼ianie na wprost zobaczy d逝gi pasek jasnego 鈍iat豉 i gdy zorientowa豉m si co widz to si dopiero obudzi豉m i poczu豉m jak bym spad豉 nie wiem z g鏎y czy jak po prostu uczucie spadania. Po czasie zn闚 zasn窸am i sytuacja si powt鏎zy豉 tylko wtedy nie wiem czy zn闚 usiad豉m na 堯磬u mimo i wiedzia豉m doskonale, 瞠 酥i bo spojrza豉m w lew stron, gdzie sta豉 moja szafa i mo瞠 tylko le瘸豉m. Gdy tak widzia豉m przez zamkni皻e oczy nagle pojawi豉 si nad szaf plama przezroczystej, ale nie wiem jakim cudem widocznej energii, kt鏎a zdawa豉 si drga? i przybli瘸 do mnie a w ko鎍u zamieni豉 si w posta brata mojego ch這paka, zasalutowa mi i si u鄉iechn掖 i znikn掖 a ja si obudzi豉m ju na dobre siedz帷 na 堯磬u nogami do pod這gi, jak tam si znalaz豉m nie wiem skoro le瘸豉m. Dodam, 瞠 po ka盥ym spotkaniu z bratem mojego ch這paka czuje jak 透y nap造waj mi do oczu i czuj ogromne szcz窷cie i rado嗆, nie mog przesta si u鄉iecha. Je郵i kto dotrwa do ko鎍a to czy mo瞠 powiedzie mi co to mia這 by?
Negai1
No to by 鈍iadomy sen/parali przysenny co w tym stylu. Ale je郵i to by 鈍iadomy sen to mo磧iwy jest kontakt z drug stron, cho na og馧jest do嗆 trudny. Ale ty mo磧iwe 瞠 masz do tego predyspozycje.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi g堯wnej zawarto軼i. Aby zobaczy pe軟 wersj z wi瘯sz zawarto軼i, obrazkami i formatowaniem prosz kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.