Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dźwięk Jak Z Brainwave Podczas Oobe
Forum OOBE > Park im. Roberta Monroe > Forum
Drusilla
Niektórzy przy wyjsciu z ciała słyszą buczenie lub w ogóle mają wyłączony zmysł słuchu.
Dzisiaj podczas próby wyjscia dostalam lekkiego paraliżu, ale przytrzymałam ten stan, żeby go pogłębic.
Kiedy już sie poddalam i zaczełam zasypiac obudzily mnie tak mocne wibracje, że myslałam, ze to trzesienie ziemi ;).
Ale dziwniejsze jest to co wyłapały moje uszy...zazwyczaj przy obe nie slysze nic, ale dzis wyraźnie slyszalam takie bip bip bip...od razu skojarzylo mi sie z BrainWave generator i jakąs sciezką z tego. Dźwiek się nasilał, w koncu był tak głosny, ze sie przestraszylam, że mi rozsadzi bębenki ;/
Przerwalam probe i weszlam w ld...
Probowalam znalesc ściezke z tego co slyszaly moje uszy, ale w BrainWave tego nie ma. A szkoda, bo ten dźwiek idealnie wprowadzal w trans. Tylko szkoda, że był za glosny.
Rozumiem, że buczenie lub pisk w uszach podczas obe mozna wytłumaczyc biologicznie, ze jest związany z szybszym przepływem krwi itp. Ale jak wytłumaczyc to co usłyszalam dzisiaj? Jesli mialabym go porównac to był najbardziej podobny do Builtin:headache treatment 3 (varying 10/5). Tylko, że mnie piskliwy, bardziej głeboki i wolniejszy.
.::Tomek::.
Ciekawe. Jednak mnie aż tak to nie dziwi. Piski, ski i dźwięki jakie mi towarzyszą podczas wibracji są niemożliwe czasami. Głośne, ciche bądź o zwariowanych częstotliwościach. Słuchasz często dźwięków z BWG?
SORROW
Ja też czasami słyszę "przestrzenne" basowe buczenie.(oczywiście nie w dowolnej chwili ,ale przy próbach eksploracji) Wygląda to , jakby trzmiel ogromnych rozmiarów przelatywał obok.Ten dźwięk stopniowo narasta -niekiedy wybija mnie ze stanu koncentracji .
Drusilla
Wlasnie o to chodzi, że ostatnio w ogóle nie slucham BW. A i przy obe jeszcze nigdy nie slyszalam żadnych dźwieków. Myślalam, że po prostu odtworzylam jakąs sciezke z BW, ale okazało sie, że nie...
.::Tomek::.
CYTAT(SORROW @ 11.10.2007 - 14:06) *
Ja też czasami słyszę "przestrzenne" basowe buczenie. (...) Ten dźwięk stopniowo narasta -niekiedy wybija mnie ze stanu koncentracji .

Takie dźwięki mnie czasami też "nękają". Zupełnie co innego niż te piski i syki :)

CYTAT(Drusilla @ 11.10.2007 - 14:10) *
Wlasnie o to chodzi, że ostatnio w ogóle nie slucham BW. A i przy obe jeszcze nigdy nie slyszalam żadnych dźwieków. Myślalam, że po prostu odtworzylam jakąs sciezke z BW, ale okazało sie, że nie...

No to nie wiem. Myślałem, że może przez częste słuchanie BWG ten dziwny dźwięk się pojawił. No ale ile to różnych rzeczy nas wszystkich spotyka podczas prób eksploracji itp. :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.