oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

26 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Czy Ziemia Jest Okrągła?
Shagy
post 11.01.2016 - 11:51
Post #1


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360Takie pytanie zadaje : skąd wiemy że Ziemia jest okrągła (a dokładniej że jest geoidą?)

https://www.youtube.com/watch?v=ufenmFigMX0

Pani w podstawówce nam pokazała i powiedziała ? a jej pani profesor na uniwerku itd...

temat wraca bo na studiach robiliśmy pomiary i wychodziło nam na dalekich odległościach że Ziemia nie do końca jest zakrzywiona ... (odległość 10 km) - 15 lat temu w ogóle mnie nie zaciekawiło czemu nie ma krzywizny - przemnożyło się wynik przez stałą którą podał profesor i koniec.

czemu wpaja się nam że ziemia jest okrągła a nie spadamy bo jest tajemnicza siła grawitacyjna która nas trzyma (zapytajcie jakiegoś profesora fizyki czym jest grawitacja - odpowie że nie jest to do końca wyjaśnione - sprawdziłem 2 razy).


*** kilka teorii spiskowych:

dlaczego księżyc jest obrócony do nas cały czas tą samą stroną ? czemu kratery na nim mają powierzchnie kilku km a głębokie są tylko na 2,3 m ? (takie dziury powinny być większe o co najmniej kilka set m).

Dlaczego jak znaleziono odcisk stopy człowieka i obok dinozaura ( w skamielinie) to nie mówi się o tym ?
Nauka nie ma ogniw łączących małpkę z człowiekiem. Kiedyś rozmawiałem z pewnym profesorem na ten temat z UR to powiedział że to jest nie pełne wyjaśnienie a dopóki nie będzie innego wyjaśnienia trzymają się tego (chociaż ta teoria nie trzyma się kupy).

Po co żyjemy na Ziemi ?? tak wiem teorie zbieranie doświadczeń itp. karma itd..
ale co studia, rodzina, dom, samochód - tak wygląda szczęście według Polaków później emerytura (ohh wreszcie odpocznę guzik zaraz umrzesz) za 2 pokolenia nawet nikt nie będzie Cię pamiętał. gdzie tu sens.
Może jest jak ktoś powiedział - albo służy się pieniądzom albo ludziom, będąc zaślepionym żądzą pieniądza nie widzimy o co tu chodzi ? Tu na Ziemi (prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogacz wejdzie do nieba...) chodzi o to że dopóki chodzi nam o rzeczy materialne odradzamy się na ziemi... i produkujemy energie dla kogoś..
(i jakie to jest przemyślane żyjesz całe życie wtapiasz się w materializm, samochody duże domy tak aby sąsiedzi zazdrościli - zbierasz tyle energii odchodzisz z tego świata jesteś oczyszczany i od nowa - bo przecież nie mieszkałem we Francji jeszcze i nie byłem kobietą od dawna...) martix...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
4 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Andy16, Foks, Hordog, Młody89
rab
post 11.01.2016 - 13:36
Post #2


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 451

To Ci powinno wystarczyć myślę...


A tu możesz oglądać na żywo:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki rab za ten przydatny wpis:
Neurocosmic
Shagy
post 11.01.2016 - 14:41
Post #3


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360no ale Nasa używa obiektywu rybie oko co zakrzywia kadr, zwykła kamera pokazuje że Ziemia jest płaska...

Na yt są setki filmów pokazujące jak Nasa robi w konia ludzi to oglądających... wiele wpadek.

Czemu Antarktyda nie została zbadana ? Czemu jest zakaz jej przekraczania ? Czemu wygląda tak sztucznie ? Pionowa ściana na kila set metrów a później góry ? (nie mylić z Grenlandią).

Dlaczego samoloty lecące na półkuli południowej wyłączają śledzenie gps (śledząc je znikają).


Co do Nasa nagrywają sporo filmików rzekomo z kosmosu, raczej z samolotów, które spadając dają wrażenie unoszenia w środku jak w kosmosie lub w dużych basenach (na filmach widać pęcherzyki powietrza).

https://www.youtube.com/watch?v=FdQA-pE2luQ
(tak zachowują się włosy w kosmosie ? chyba za dużo żelu;) z lądowaniem na księżycu robili nas w hu.. (z pomocą Kubricka - tak tego reżysera) teraz takie coś nam serwują;)

https://www.youtube.com/watch?v=kOIj7AgonHM
filmik montowany na żywca do max 40s :D

Wydaje mi się że jakby kobieta leciała w kosmos to obcięła by włosy, długie włosy w kosmosie ? nie realne, za to jako pożywka dla Mas super ;)
Poza tym piloci samolotów mają nakaz noszenia krótkich włosów, co dopiero w kosmosie ?Świat jaki znamy chyba do końca tak nie wygląda ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Hordog
rab
post 11.01.2016 - 16:01
Post #4


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 451Wystarczy, że posiedzisz dłuższą chwile i zobaczysz, że iss okrąża całą Ziemie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shagy
post 11.01.2016 - 17:03
Post #5


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360CYTAT(rab @ 11.01.2016 - 16:01) *
Wystarczy, że posiedzisz dłuższą chwile i zobaczysz, że iss okrąża całą Ziemie.


Aha czyli samolot lecący na wysokości 7 km jest ledwie widoczny ale "sputnik "na wysokości 400km świecą i widać je jak na dłoni.

No nic nadal oglądajcie tv i bierzcie za pewnik wszystko co Wam mówią ;)
Wiecie że w dzisiejszych czasach nie ma maszyn i urządzeń aby na pustyni wybudować piramid?? A w szkole uczono mnie ze te kilkunastotonowe kamienie transportowano na belach i podnoszono na sznurkach ;)
Zobaczcie jak wygląda logo ONZ i zastanówcie się czemu jest zakaz odwiedzania Antarktydy i sprawdźcie jak latają samoloty na półkuli południowej ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Hordog, Młody89
rab
post 11.01.2016 - 21:03
Post #6


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 451To może proponuje pouczyć się fizyki, wtedy nie będzie dla Ciebie problemu z tym, że Ziemia ma kształt geoidy i dlaczego tak jest.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Foks
post 11.01.2016 - 21:49
Post #7


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 780

Notatnik


CYTAT(rab @ 11.01.2016 - 21:03) *
To może proponuje pouczyć się fizyki, wtedy nie będzie dla Ciebie problemu z tym, że Ziemia ma kształt geoidy i dlaczego tak jest.

Dlaczego kompas na Antarktydzie pokazuje północ a się nie obraca?? Dlaczego na Antarktydzie nie ma GPS-a ? A Traktat Antarktyczny ?? Dobry temat to może być jeden wielki spisek, wszystkie podróże odbywały sie z zach-wsch nigdy z pn-pd :) Adolf H. za czasów drugiej wojny światowej wysyłał tam ekspedycje podobno mieli tam bazę wojskową, może istnieć więcej kontynentów a robią nas w bambuko:) ale oczywiście mamy odpowiedzi na większość pytań ze szkoły...W tym wcieleniu raczej sie nie dowiesz :) Wszystko może być manipulacją...Hologramem:)Podobnie jak znikający samolot w jedną z wierz WTC :) samolot sie spalił....To mógł być hologram ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
Shagy
Shagy
post 11.01.2016 - 23:50
Post #8


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360CYTAT(rab @ 11.01.2016 - 21:03) *
To może proponuje pouczyć się fizyki, wtedy nie będzie dla Ciebie problemu z tym, że Ziemia ma kształt geoidy i dlaczego tak jest.


No właśnie mam do czynienia z kartografią na codzień ;)

100 lat temu medycyna uczyła że krew pompuje wątroba

i tak wygląda 99.9 % społeczeństwa: "jest tak bo pani w szkole tak powiedziała, bo tata tak mówi"
A.Hitler powiedział że kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą.Proszę obejrzeć film Truman Show i wrócić do dyskusji ;)Dla społeczeństwa ważne jest: " jak skończy się rolnik szuka żony, co leci w klanie, kto odpadnie z tańca z gwiazdami, coś tam o polityce itp itd" nikt nawet nie zada sobie jednego pytania po co żyje, jaki ma to sens :) To forum powinno być ostoją 'dziwaków' poruszających tematy o których 'zwykły' człowiek nawet nie wie a co się dzieje wątek "polityka' aż się przegrzewa, poważnie ? To Was zajmuje, kto jaki polityk co powiedział i czy dotrzyma słowa ?

Nie mówię że Ziemia jest płaska, ale dlaczego Nasa podrabia zdjęcia, dlaczego nagrywają filmiki rzekomo z kosmosu w studiu filmowym, czemu śledząc lot samolotu na półkuli południowej jest on wyłączany (podgląd jak leci), właśnie czemu jest zakaz odwiedzania Antarktydy.


https://www.youtube.com/watch?v=ufenmFigMX0Polecam całość a jak nie to chociaż 01:19:00
o Antarktydzie, wywiad z kimś kto tam był i co zobaczył.

Co do GPS mam do czynienia z urządzeniami mierzącymi do 1mm nie wiem jak działają do końca ale ich pomiar opiera się o stacje referencyjne (takie nadajniki w większych miastach) oraz o sygnał gsm, ilość satelit ma mniejsze znaczenie, pokazuje że "widzi" 4 lub 19 nie ma znaczenia tak samo działa.


aa w ogóle warto zainteresować się postacią Nikola Tesli, w szkole nie wspomina się o nim prawie w całe lub mało, a jest on twórcą wielu urządzeń, rozwiązań itp. to on wymyślił żarówkę (nie Edison u którego Tesla pracował), radio, prąd zmienny (to co biegnie w gniazdku). Dla Edisona ważny był prąd stały (taki jak w akumulatorach w samochodzie) bo sprzedawał go na nie dalekie odległości (do 1km od elektrowni) za grubą kasę tylko bogatym. Natomiast Tesla chciał zrobić żeby każdy miał darmową energie - może dlatego nauka o nim nie mówi.

Ale opowiadał on o komputerach, smartfonach, internecie na początku XX wieku. Ale również o dużej manipulacji i zaślepieniu ludzi przez tv na przykład.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki Shagy za ten przydatny wpis:
Hordog
Zielarz Gajowy
post 12.01.2016 - 10:34
Post #9


Dupa Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6184Ziemia jest okrągła, ale pusta w środku. Potwierdza to między innymi tybetańska starożytna wiedza.

https://treborok.wordpress.com/about/wewnetrzna-ziemia/wewnetrzna-ziemia-3/

Fizycy mają wiele zagadek jeszcze do rozwiązania jak np. to czym jest ciemna materia. Oficjalna wiedza, zasady działania wszechświata to tylko domysły, przypuszczenia.

Czarne dziury to kolejna zagadka. Dlaczego wszechświat się ciągle rozszerza i przyśpiesza? Jaka siła to powoduje???

Pusta ziemia to fakt i dlatego na świecie jest kilka miejsc (Wielka Piramida), gdzie są zejścia w głąb ziemi do podziemnych miast.

Ciekawy temat, ale ostatnio wolę politykę i walkę z klanem pisiorów:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deimond
post 12.01.2016 - 10:57
Post #10


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik


Ja tylko czekam jak zwolennicy teorii o płaskiej ziemi będą się spierać ze zwolennikami teorii o pustej ziemi :D

Czekajcie skoczę po chipsy i browara
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
Szaweł
Zielarz Gajowy
post 12.01.2016 - 11:13
Post #11


Dupa Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6184To wyjaśnij mistrzu dlaczego w centrum każdej galaktyki jest czarna dziura i jak powstała i jaką pełni funkcję???

Wyjaśnij czym jest czarna materia i jak powstała i jaką pełni funkcję??:)

Ziemia i jej głębiny nie zostały zbadane tak jak nie zostały zbadane czarne dziury. Wnętrze ziemi i jej warstwy to tylko teorie tak jak teorią jest to, że naszym przodkiem jest neandertalczyk:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deimond
post 12.01.2016 - 11:22
Post #12


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik


CYTAT(Zielarz Gajowy @ 12.01.2016 - 12:13) *
To wyjaśnij mistrzu dlaczego w centrum każdej galaktyki jest czarna dziura i jak powstała i jaką pełni funkcję???

Wyjaśnij czym jest czarna materia i jak powstała i jaką pełni funkcję??:)

Ziemia i jej głębiny nie zostały zbadane tak jak nie zostały zbadane czarne dziury. Wnętrze ziemi i jej warstwy to tylko teorie tak jak teorią jest to, że naszym przodkiem jest neandertalczyk:)

hahaha sory Zielu:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
Szaweł
rab
post 12.01.2016 - 11:22
Post #13


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 451Jak to Wam nie pomoże, to już z Wami naprawdę źle.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
2 Dzięki rab za ten przydatny wpis:
Deimond, Szaweł
Zielarz Gajowy
post 12.01.2016 - 11:33
Post #14


Dupa Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6184Deimond to skąd wiesz jaki jest przekrój ziemi skoro nic nie wiesz???:)

Ja tylko ukazuję, że za mało wiemy, aby o czymś przesądzać. Proste pytanie.

Jak postały czarne dziury w centrum każdej galaktyki i jaką pełnią funkcję??:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shagy
post 12.01.2016 - 11:33
Post #15


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360hmm ja nie wiem czy ziemia jest płaska czy pusta w środku, ale jedno jest pewne: robią nas w hu.. :D

Hodują miliony tumanów, wciskając im błędną wiedzę.

Darwin studiował teologie i podczas jednej wyprawy zobaczył, że ptaki są do siebie podobne i wysnuł tezę, że wszyscy są ze sobą spokrewnieni, oprócz teorii ewolucji mówił że ludzie i owoce są krewnymi;)

Twórca (nie pamiętam nazwiska) ok 1850 wysnuł teorie że Ziemia składa się z okresów, ery (wiecie Jura, Kreda itp) na podstawie... niczego, tak sobie wymyślił i tak zostało.
Cała Geologia opiera się na badaniu wieku skał na podstawie wieku skamielin a wiek skamielin określa się na podstawie wieku skał - istne błędne koło, masło maślane.
Kolega geolog opowiadał że odnaleziono odcisk stopy człowieka a obok odcisk dinozaura, ale nie mówi się o tym bo nie pasuje to do dotychczasowej nauki że człowieka nie było jak żyły dinozaury. I jest kilka naście takich odcisków jak nie setki:)

Tak wygląda szkoła na Ziemi, nauczyciel coś mówi, uczeń ma to powtórzyć (na sprawdzianie) i tak zaliczy i dostanie dobrą ocenę (i będzie dobrze zarabiać jak będzie się dobrze uczyć).

Zobaczcie jak wygląda logo, flaga ONZ. Płaska Ziemia z kratami...
Co jest za Antarktydą i czemu jest strzeżona ??

A może Ziemia jaką znamy jest tylko częścią czegoś większego, wiecie płaska Ziemia przedstawiona np. na logo ONZ jest małym skrawkiem większej kuli ? (jest wielkości np Polski na tle większej Ziemi) i jest otoczona murem (Antarktydą). Antarktyda wygląda bardzo dziwnie pionowa skała na kilka set metrów, a później Góry na 3 km.

Na myśl przychodzą mi takie filmy jak: Truman Show, Osada, Matrix...Nie wiem jaka jest odpowiedź i to jest najgorsze, ale wiem jedno jak ktoś mówi, że przesadzam i wszystko jest w porządku to na pewno ogląda tv conajmniej 3h dziennie, ma kredyt na karku, i problemy
-albo za mało kasy do '1'
-albo 'za dużo' kasy: jaki samochód kupić, na wakacje do Tunezji czy może Grecja...Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deimond
post 12.01.2016 - 11:39
Post #16


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik


CYTAT(Zielarz Gajowy @ 12.01.2016 - 12:33) *
Deimond to skąd wiesz jaki jest przekrój ziemi skoro nic nie wiesz???:)

Ja tylko ukazuję, że za mało wiemy, aby o czymś przesądzać. Proste pytanie.

Jak postały czarne dziury w centrum każdej galaktyki i jaką pełnią funkcję??:)

Generalnie zapytam tak tylko - dlaczego przyjmujesz że wszystko musi mieć jakąś funkcję ? To tak se ne da.
Ale to tylko takie małe wtrącenie. Kontynuujcie panowie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
Szaweł
Shagy
post 12.01.2016 - 11:47
Post #17


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360filmik kolesia który pokazuje zdjęcie ISS skąd wiesz czy to nie hologram ? w jego środku napewno nikogo nie ma bo filmiki są kręcone w studiu.

Skoro oni wyrzucają śmieci i kupy w kapsule, które się spalają w atmosferze to jakim cudem oni przeżyją powrót ? Nie spalą się, nie wiem obejrzyj film jaki Foks dał wcześniej, jak laska rzekomo coś gada a włosy ma cały czas do góry jak na żelu, filmiki są montowane max 30s (tyle trwa opadanie samolotu 0G) albo mają jakieś pasy pod koszulką, wszystko to strasznie śmierdzi :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shagy
post 12.01.2016 - 11:55
Post #18


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360Śmieszne jest to że NASA używa kamer szerokokątnych typu rybie oko i Ziemia jest zakrzywiona (przy takim obiektywie nawet pokój jest zakrzywiony).

A jak studenci wyrzucają balot z kamerą na ok 25km(zwykła ok 55mm) to Ziemia jest płaska jak drut, ale jak pokazują ujęcia z drugiej kamery typu rybie oko to jest już zakrzywiona.

Proszę się zainteresować geodezją, pomiary Ziemi nigdy nie były wykonane szczegółowo.
Zamknięte układy typu Polska, Europa są wzajemnie powiązane i pomierzone. Nic poza tym.

Kartografia również sama mówi że nie da się jednoznacznie przedstawić Ziemi I WSZYSTKIE mapy są błędne :D
w jakim stopniu nie podaje ;)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
.
post 12.01.2016 - 13:37
Post #19


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 525

Notatnik


Macie płaskie mózgi i pusto w głowach, nawet siana tam nie ma?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2 Dzięki Neurocosmic za ten przydatny wpis:
Mysouliselsewhere, Szaweł
Shagy
post 12.01.2016 - 13:59
Post #20


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 360jak ja kocham ludzi którzy mają zamknięte myślenie.

"jak ma być płaska ziemia jak w szkole miałem globus - widziałem na własne oczy, mama, tata mówili że jest okrągła to jest, a teraz włączę sobie tv i obejrzę kuchenne rewolucje, a później wojewódzkiego bo mam swoje zdanie poparte tv" :D:D


Cała mapa Polski jest przeliczana do poziomu (płaskie jak stół) nie przyjmuje się krzywizny Ziemi.

Jak mówiłem że na studiach robiliśmy pomiar na 10km to wysokościowo nie pasowało nam prawie 2m (biorąc pod uwagę krzywiznę Ziemi) ale pan profesor dał nam wzór że to trzeba przemnożyć, dodać, odjąć i będzie dobrze :D
i sam nie znał odpowiedzi czemu skoro Ziemia jest okrągła to czemu już na 10 km nie widać tego ? powinno być jak pamiętam prawie 2m


Zapytajcie kogoś kto zajmuje się geodezją wyższą albo kartografią jak jest z tymi mapami i globusem :D

*** mam jeszcze jedną uwagę, która pokazuje jak NASA robi w jajo oglądających:
na ISS leci laska w długich włosach, pokazuje jak je myje i jak wszędzie leci woda, w kosmosie taka woda jest cenna na wagę złota a poza tym co z komputerami są odporne na wszech latającą wodę ?
Nie łatwiej było by ściąć to ? To Hollywood bardziej dba o takie szczegóły (Sandra Bullock w Grawitacji).
A poza tym laska myje włosy i jawnie obcinają łączą takie filmiki po 30s - nie dało się całego 90s dać ??https://www.youtube.com/watch?v=mkkKShapfMM#t=13

od około 20:16 jak laska myje włosy -- poważnie ??


to jest ewidentne 'pokażemy takie gówno, które nie trzyma się kupy, ale i tak nic nam nie zrobicie bo jesteście debilami' :D:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lisk
post 12.01.2016 - 14:12
Post #21


Dusza Towarzystwa
*******
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik


dlaczego księżyc jest obrócony do nas cały czas tą samą stroną ?
Aha czyli samolot lecący na wysokości 7 km jest ledwie widoczny ale "sputnik "na wysokości 400km świecą i widać je jak na dłoni.
W dzień nie widać "sputników" :P Obrót księzyca wokół własnej osi trwa tyle samo co obieg wokół Ziemi. Inne księżyce też tak się zachowują.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Obr%C3%B3t_synchroniczny

Dlaczego kompas na Antarktydzie pokazuje północ a się nie obraca?
Blisko biegunów linie pola magnetycznego robią się "pionowe". Igła próbuje pokazać dół :P
https://pl.wikipedia.org/wiki/Inklinacja_magnetyczna

Śmieszne jest to że NASA używa kamer szerokokątnych typu rybie oko i Ziemia jest zakrzywiona (przy takim obiektywie nawet pokój jest zakrzywiony).
No ale płaski placek też ma krzywiznę, tak samo jak kula, no chyba że ziemia w tej teorii jest kwadratowa :P
"Łatwy przepis na szybkie i skuteczne zmylenie całej ludzkości - użycie soczewki, bądź filtru dostępnego w każdym sklepie i edytorze multimediów"

dlaczego w centrum każdej galaktyki jest czarna dziura i jak powstała i jaką pełni funkcję?
Powstają z kolapsu gwiazd. Może są a może ich nie ma. Zielu nigdy nie potwierdzono istnienia czarnej dziury, to tylko założenie oparte o teorie Einsteina. Znaleźli parę obiektów które mogą być czarnymi dziurami, ale tak naprawdę nie wiadomo co to jest. Jeśli nie czarna dziura to co innego? a no np. plazma :P
https://pl.wikipedia.org/wiki/Elektryczny_model_kosmosu

Wyjaśnij czym jest czarna materia i jak powstała i jaką pełni funkcję?
Czarna materia to po prostu brakująca materia, równie dobrze może jej nie być, to może być luka w teorii.

Oficjalna wiedza, zasady działania wszechświata to tylko domysły, przypuszczenia.
Nom, lasery, tranzystory, rezonans magnetyczny(MRI), panele słoneczne, reaktor atomowy, zegar atomowy, kryptografia kwantowa, itd. to wszystko powstało przypadkiem.

Nasa to nasa tamto, oprócz nasa jest z 50 innych agencji, i setki tysięcy astronomów amatorów, i jakoś nikt niczego nie zauważył.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
4 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
Deimond, Neurocosmic, Panel87, Szaweł

26 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park