oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Objawienie Innego Wymiaru - Autentyczne, Nie Sen
Bilu
post 21.07.2013 - 20:28
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 329

Notatnik

Ludzie, dostąpiłem dzisiaj objawienia innego wymiaru, oto co się dzisiaj wydarzyło:
Sytuacja miała miejsce na orliku, tym boisku ze sztuczną trawą.
Stałem na bramce, a sąsiad strzelał.
Strzeli koło słupka, widziałem jak piłka wpadła do bramki.
Chwilę potem patrzę, a piłka jest poza bramką, z tyłu, za siatką bramki.
Jedyne logiczne wytłumaczenie to fakt, jakoby piłka zmaterializowała się w innym wymiarze, a chwilę później zmaterializowała się z powrotem u nas, ale w innym miejscu.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Bilu za ten przydatny wpis:
MadziaKK
Zielarz Gajowy
post 21.07.2013 - 20:34
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4722

Mi też dziwne rzeczy się na działce w altance...sufit mam z boazerii i trzy razy co jakiś czas z tego sufitu spadały jakby kamyczki...nagle był trzask i kamyczki spadały, ale ani razu żadnego nie moglem znaleźć. Na przeciwko fotela, gdzie siedzę mam powieszony obraz Jezusa i czasem się zastanawiam nad jego mocą i chyba dzisiaj dawał mi jakieś znaki. Nie mam pojęcia jak mogły te kamyczki spadać z drewnianego sufitu.

+Quote Post
2 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
TyHu, zankel
Bilu
post 21.07.2013 - 20:40
Post #3

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Na tym suficie kamyczków nie było, tak?

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 21.07.2013 - 20:48
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4722

Co Ty...nic tylko boazeria:) Spadały 3 razy z różnych miejsc a jak chciałem je znaleźć to nic nie było:) Jezus do mnie przemawiał chyba:) Jestem lepszy niż Sugier bo nie muszę po astralu łazić i szukać Jezusika:) Jest u mnie w altance:) Może niedługo jakieś pielgrzymki?

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
zankel
Nużek
post 22.07.2013 - 01:47
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 160

Jeśli możemy patrzeć wielowymiarowo, to przyszło mi do głowy, że jeżeli rzeczywiście wibracje naszej planety mają zamiar się podnieść, co poniekąd się czyni, bo wkraczamy w nową erę, to może wymiary zaczynają się przenikać, a co wrażliwsi, odczuwają tego oddziaływanie.

Z innej strony drogi Bilu mogło być tak, że sam stworzyłeś jej obraz w tamtym miejscu, manifestując poprzez projekcje swoje obawy względem swej niewiary w umiejętności.

Ta sobie myślę, że jeśli rzeczywiście kiedyś zaczniemy panować nad niematerią w sposób materialny, tak by mogła to zobaczyć druga jednostka, zrobi się ciekawie, ale i trochę kłopotliwie.
Przypomniał mi się nawet mini serial trochę o tym mówiący - "Wybrańcy obcych".

Moc kreacji.. Na razie używamy jej nieświadomie. :)

EDIT: Ha, właśnie przypomniałem sobie coś z fizyki kwantowej. Mówi m.in. o tym, że materialność jaką znamy nie istnieję, a my sami projektujemy rzeczy w określonym miejscu. Ciekawy film krąży po sieci, acz tytuły nie pamiętam.

+Quote Post
3 Dzięki Nużek za ten przydatny wpis:
iumi, MadziaKK, zankel
zankel
post 02.08.2013 - 09:27
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 224

Notatnik

przeskok świadomości w innym równoległym świecie? Też tak czasem mam tylko że ja to bardziej wykorzystuje do wymiany informacji pomiędzy ludźmi na odległość ale szkoda że nie jest aż taka super efektywna ta metoda

@Nużek
Całkiem dobrze sprawnie ci idzie ;p jesteś na dobrej drodze

+Quote Post
rab
post 02.08.2013 - 09:34
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 109

A może siatka była dziurawa:P

+Quote Post
MadziaKK
post 02.08.2013 - 13:39
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 186

Notatnik

Zielarz, a nikt do ciebie z procy nie strzelal? ;p

A ja jestem ciekawa, czy to nie tylko kwestia zauwazeni, czy to co (wyzej wspomniane, ze uzywane nieswiadomie), po prostu zacznie czlowiek uzywac swiadomie... tyle tylko ze to wiele zmienia. Nie mozna byc wtedy super extra ofiara losu. Los wtedy lezy wylacznie w swoich rekach. I lipa ;p

+Quote Post
rafal13-50
post 03.08.2013 - 15:58
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 187

Notatnik

Ludzie, dostąpiłem dzisiaj objawienia innego wymiaru
Normalnie jak Darek Sugier ;-)

Ha, właśnie przypomniałem sobie coś z fizyki kwantowej. Mówi m.in. o tym, że materialność jaką znamy nie istnieję, a my sami projektujemy rzeczy w określonym miejscu. Ciekawy film krąży po sieci, acz tytuły nie pamiętam.
Nużek to się nazywa bilokacja, czyli ta sama cząstka jest w dwóch, trzech a nawet wiecej miejscach na raz (gdy jej nie obserwujemy) a gdy obsewujemy to jest tylko w jednym miejscu (mind of matter czyli władza umysłu nad materią)

A co do wymiarów to poniżej:
Teoria strun (TS) ? teoria przewidująca, że podstawowym budulcem materii nie są cząstki w postaci punktu, lecz struny wielkości 10-31 metra.
Pierwotna teoria strun, zwana teorią strun bozonowych, powstała w 1970 roku. Jednak nie jest ona teorią odzwierciedlającą stan naszego fizycznego świata, ponieważ nie zakłada istnienia fermionów. Z upływem czasu pojawiały się nowe odmiany teorii strun. Obecnie uważa się, że wszystkie te teorie są odmianami jednej teorii wyższego rzędu M-teorii.
TS przewiduje, że przestrzeń, w której żyjemy, ma co najmniej 10 wymiarów, przy czym trzy wymiary przestrzenne oraz czas są wymiarami otwartymi, natomiast pozostałe wymiary są skompaktyfikowane do rozmiarów niedostępnych naszemu codziennemu doświadczeniu, dlatego ich nie obserwujemy.

więcej na http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_strun

Aha zapomniałem wspomnieć żę sąsiednie wymiary mają swoich mieszkańców http://www.sadistic.pl/ludzie-cienie-vt147076.htm

+Quote Post
Bilu
post 04.08.2013 - 14:43
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 02.08.2013 - 10:34) *
A może siatka była dziurawa:P

Nie była dziurawa. Sprawdziłem.

+Quote Post
rafal13-50
post 05.08.2013 - 12:19
Post #11

Dusza Towarzystwa

Notatnik

A możę piłka przekroczyła predkość światła? ;-D

+Quote Post
1 Dzięki rafal13-50 za ten przydatny wpis:
Zack Fair
rab
post 05.08.2013 - 14:39
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 109

CYTAT(Bilu @ 04.08.2013 - 15:43) *
Nie była dziurawa. Sprawdziłem.

No to jedyna możliwość jest taka, że to było jakaś forma złudzenia optycznego, coś się Wam przewidziało. KROPKA.

+Quote Post
1 Dzięki rab za ten przydatny wpis:
Polybius
rafal13-50
post 05.08.2013 - 19:24
Post #13

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(rab @ 05.08.2013 - 15:39) *
No to jedyna możliwość jest taka, że to było jakaś forma złudzenia optycznego, coś się Wam przewidziało. KROPKA.

Albo on oberwał piłką w głowe?

+Quote Post
1 Dzięki rafal13-50 za ten przydatny wpis:
Polybius

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park