oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

10 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Darek Sugier „Dzienniki Jessego”, e-book drukarski
Darek Sugier
post 22.02.2013 - 16:32
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 916

Kochane Ludziska :)
Proszę uprzejmie. Oto „Dzienniki Jessego”. Wersja do wydruku, czyli e-book złożony i złamany. Można już ściągać, a jak ktoś chce to i drukować. Dawać na facebooki, nasze klasy, chomiki, blogi:)

Darek Sugier "Dzienniki Jessego" 2011-2012 e-book drukarski

Chciałbym z tego miejsca podziękować Wszystkim, którzy pomagali mi przy powstawaniu „Dzienników Jessego”. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ. Dziękuję za pomoc przy korekcie i za wykonanie składu i łamania. Buziaczki, piącha i 1000 uśmiechów:)

Dziękuję również Wam Wszystkim za okazaną cierpliwość i wyrozumiałość przy oczekiwaniu…:)

No to cóż… ? Nic innego mi nie postaje chyba, jak życzyć miłej lektury…:)

Do zobaczenia w książce…:)

PS:
A i jeszcze jedno:
Link na razie jest tymczasowy, bo książka nie została wrzucona na serwer Admina PurpleCata, tylko na pierwszy z brzegu, tak by było jak najszybciej. Zaraz dam również książkę Elli z zaprzyjaźnionego forum obemania.pl i napiszę do Cata by wrzucił na swój, wieczny serwer oobe.pl.

Także, póki link jest tymczasowy, może na razie nie umieszczajcie w sieci, tylko jak już będzie docelowy, oobe.pl. A wówczas pasuje dać „Dzienniki Jessego” również do wikipiedi, pod hasło OBE, tak jak „Reportaże św. Piotra”. Jakby co, oto od razu tekst do linku:

Darek Sugier, Dzienniki Jessego, 2011-2012, e-book

Także, zaraz piszę do Cata i jak tylko wrzuci na swój serwer to wyedytuję posta i podmienię linki, wówczas będzie git-majonez i dopiero nich się „Dzienniki Jessego” rozejdą po sieci:)

Wszystkiego DOBREGO :)

------EDIT 21:57----------

Okej:)
PurpleCat już umieścił na serwerze oobe.pl, także link jest już docelowy i w linkarni podpostowej też już działa:)
Dzięki Cat:)

DS

Darek Sugier "Reportaże św. Piotra" 2011 e-book drukarski
Darek Sugier "MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem"
2002 e-book drukarski

archiwalna strona Darka Sugiera 2007-2009
porady Darka Sugiera na oobe.pl 2002
Go to the top of the page

+Quote Post
RychuBaca
post 22.02.2013 - 16:40
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 251

CYTAT(Darek Sugier @ 22.02.2013 - 16:32) *
Kochane Ludziska :)
Proszę uprzejmie. Oto „Dzienniki Jessego”.
[...]
Wszystkiego DOBREGO :)
Podziękowania Darek, tobie i wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili czy to bezpośrednio, robiąc coś, pomagając, czy chcąc pomóc lub wspierając mentalnie. :)

PS
I jeszcze tak zapytam. Pisałeś, że "Dzienniki" skończyłeś ponad rok temu, a w jakim czasie powstały "Reportaże"?

+Quote Post
twistoid
post 22.02.2013 - 16:48
Post #3

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Dziękuję! No to się zabieram za czytanie.

+Quote Post
masa
post 22.02.2013 - 16:59
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

Odpowiedz prosze czy pomagała Ci Leelaja? Niezła z Polaka była

+Quote Post
Polybius
post 22.02.2013 - 17:11
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 96

Akurat na weekend dobra lektura, dziękuję

+Quote Post
ssdariuss
post 22.02.2013 - 17:35
Post #6

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 3

Dziekuje serdecznie za dluuugo oczekiwana lekture.. Tak sobie teraz pomyslalem ze bylo by naprawde fantastycznie gdyby pan wydal te ksiazki w formie audiobooka,oczywiscie czytane przez autora. ;]
anders

+Quote Post
Darek Sugier
post 22.02.2013 - 17:44
Post #7

Dusza Towarzystwa

CYTAT(RychuBaca @ 22.02.2013 - 16:40) *
PS
I jeszcze tak zapytam. Pisałeś, że "Dzienniki" skończyłeś ponad rok temu, a w jakim czasie powstały "Reportaże"?

Ostatnie zdanie w „Reportażach św. Piotra” padło dokładnie 23 lipca 2011 roku. Zresztą pisałem o tym w książce… zaraz sprawdzę stronę… Tak, na 235. Zaś „Dzienniki Jessego” skończyłem pisać 17 lutego 2012 i też o tym napisałem w książce… na str…. oj już nie chce mi się szukać, ale jest zapisane :)
Także jedna książka jest pisana po drugiej. Kiedy zacząłem pisać „Reportaże św. Piotra”? Musiałbym sobie przypomnieć… Były pisane jakoś w miarę bez większych pauz i nie za długo...

CYTAT(masa @ 22.02.2013 - 16:59) *
Odpowiedz prosze czy pomagała Ci Leelaja? Niezła z Polaka była

Wiele osób mi pomagało w sensie stricte, no i mentalnie :) I jestem za to bardzo wdzięczny i okazuję swoją wdzięczność - DZIĘKUJĘ

CYTAT(ssdariuss @ 22.02.2013 - 17:35) *
Dziekuje serdecznie za dluuugo oczekiwana lekture.. Tak sobie teraz pomyslalem ze bylo by naprawde fantastycznie gdyby pan wydal te ksiazki w formie audiobooka,oczywiscie czytane przez autora. ;]
anders

Czy ja wiem...? nie bardzo mi idzie czytanie, bo mam cholerną dysleksję:)

DS

2002 e-book drukarski

+Quote Post
1 Dzięki Darek Sugier za ten przydatny wpis:
Krisss
twistoid
post 22.02.2013 - 17:47
Post #8

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

A zapytam po cichutku, będą następne książki?

+Quote Post
1 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
_Voyager_
Messanger
post 22.02.2013 - 18:06
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 507

Hehe... Przewertowałem szybko no i KUNIEC JEST BLIZKI :D.

Najlepsze to: 90% ludzkości pod działaniem ciemnych mocy i ślepy troll machający młotem :).

Edit. Darek jako dziadek Jezusa też niezła kmina.

+Quote Post
1 Dzięki Messanger za ten przydatny wpis:
iumi
Darek Sugier
post 22.02.2013 - 19:30
Post #10

Dusza Towarzystwa

CYTAT(twistoid @ 22.02.2013 - 17:47) *
A zapytam po cichutku, będą następne książki?

To ja też odpowiem po cichu - Nie mam pojęcia:)
No wiesz... piszę sobie, notuję każde wyjście, ale czy to pójdzie do Ludzi? Nie wiem...

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 22.02.2013 - 18:02) *
Darek czujesz się wybrany? Pytam poważnie. Czy te insygnia każdy może otrzymać, odziedziczyć? Dlaczego Ciebie to spotkało? Jak to sobie tłumaczysz? Tłumaczysz sobie to? Rozumiesz to? (...)
Aha. Jakbyś mógł założyć temat pytania do Ciebie to byłbym rad bo jestem ciekaw (...)

Nie. Nie czuję się wybrany. Czuję się normalny. Z trudem to do mnie dociera. Ja św. Piotr? Ja Jesse? To były moje inkarnacje? Tak, to byłem ja... To jestem ja...
Insygnia są REBASA, czyli moje. Czekają na mnie na Czasy Ostateczne. To Tarcza i Wytyk, czyli broń defensywna służąca Bramkarzowi.

Już temat z pytaniami? Może trochę poczekajmy i dajmy szansę innym ściągnąć i przeczytać. Tak będzie chyba okej, a może obejdzie się bez pytań, kto wie...

CYTAT(Messanger @ 22.02.2013 - 18:06) *
Hehe... Przewertowałem szybko no i KUNIEC JEST BLIZKI :D.
Najlepsze to: 90% ludzkości pod działaniem ciemnych mocy i ślepy troll machający młotem :).
Edit. Darek jako dziadek Jezusa też niezła kmina.

Tak. Jesse to był fizyczny pra-pra-pra...dziadek JEZUSA, dał początek Korzenia Jessego i w tym korzeniu wiele razy inkarnował, np. jako ojciec Józefa - Jakub, to byłem ja...

Przez pole mentalne jakim jest internet, siły z Otchłani bardzo łatwo przeskakują. To jest jak zaraza, jak wirus... W necie bardzo łatwo dochodzi do zakażenia serca demonami.

DS

2002 e-book drukarski

+Quote Post
1 Dzięki Darek Sugier za ten przydatny wpis:
Krisss
Tenshin
post 22.02.2013 - 20:06
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 165

Czytam sobie książkę...

W niektórych technikach (listy wysyłane oddechem) widzę spore podobieństwa do technik Huny.

P.S. Śniada cera i proste czarne włosy, krępa budowa - poszukaj wśród indian, ameryka północna lub południowa.

+Quote Post
Krisss
post 22.02.2013 - 20:08
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 450

Dzieki Darek, zabieram sie do lektury!

Mala uwaga : ej, spokojnie ludziska z opowiadaniem konca ksiazki! Tyle sie czlowiek naczekal, poczekajcie chociaz 2-3 dni -:)

+Quote Post
pigsonwings
post 22.02.2013 - 21:49
Post #13

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

Przeczytałem pare rozdziałów (sory że nie wszystko ale jakos tak wyszło że mnie zmuliło) to przeskakiwałem.
Ciekawa koncepcja krotkich rozdzialow z reszta jak w tytule "dzienniki"

Ciekawe doświadczenia, super szerzenie miłości, wszystko mimo iż subiektywne bardzo intrygujące.
Mam pytanko i co dalej? Jaka jest dalsza droga do zbawienia wg Piotra Jessego? Co dalej z tym wszystkim? Co ma to wszystko na celu?

+Quote Post
Darek Sugier
post 22.02.2013 - 22:13
Post #14

Dusza Towarzystwa

Okej:)
Cat już umieścił na serwerze oobe.pl. Także link jest już docelowy, w linkarni podpostowej, też już działa. Można śmiało dawać link do sieci:)

----------EDIT-- 23 II 2013 godz. 12.42 --------

Coś mi linki przestały chodzić w mojej podpostowej linkarni... ale tylko "Dzienniki Jessego" i "Reportaże św. Piotra" ???

Tu jest link z innego serwera do DZIENNIKÓW JESSEGO:

http://bit.ly/YrdWP3

DS

2002 e-book drukarski

+Quote Post
marcinoo
post 22.02.2013 - 22:20
Post #15

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 88

Notatnik

Pierwsze wrażenia z książki :

Rzeczywiście ta książka dla pewnych osób może być książką, która pozwoli im celniej rzucać kamieniami. Z drugiej strony tak opisujesz Darku te stygmaty, że samemu by się je chciało mieć ... :D Z pozostałych osób, które takie cuś posiadają, będą je mieć, jedna osoba już w zasadzie się ujawniła. Kto przeglądał forum ten wie kto ;)

Tak już żartem oczywiście, gdybyś napisa trzecią książkę, musiałbyś znależć sobie trzecią jakąś równie fajną inkarnacje, co by stworzyć zgrabną trylogie dzienników. Proponuje Judasza, to by było zaskoczenie. Trudno uwierzyć ? Kiedyś Darek nie wierzył,że istnieje Jezus ;) Więc wszystko jest możliwe, ale to było napisane żartem ... żartowałem ;)

Drugie wrażenia z książki :

Książka "gorsza" od poprzedniej, przede wszystkim budowa. O wiele bardziej podobała mi się budowa książki jak dobra powieść. Może i w takiej budowie nie było chronologii, ale był klimat dobrej książki, którą dzienniki Jessego nadrabiają treścią, te dalej dobrze się czyta.

Jeśli w tym poście ktoś zauważy żar, to ... za darmo będzie można ocieplić mieszkanie jak to zauważył Krisss ;)

+Quote Post
Faithful
post 22.02.2013 - 23:10
Post #16

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 79

CYTAT(Krisss @ 22.02.2013 - 22:06) *
Zar bije z postow, mozna sobie mieszkanie ogrzac za darmo...

Wybaczcie Państwo Obenauci !!!

Przeczytałem kilkanaście stron.

Curious case of Benjamin Button ...

+Quote Post
Polybius
post 22.02.2013 - 23:11
Post #17

Dusza Towarzystwa

Książkę przeczytałem, sensacyjna sprawa, odrobinę niedowierzam, ale po co miałbyś kłamać, co mógłbyś zyskać zmyślając takie niesamowite rzeczy? Jedynym wyjściem jest przekonać się samemu...

+Quote Post
1 Dzięki Polybius za ten przydatny wpis:
Deimond
marcinoo
post 22.02.2013 - 23:18
Post #18

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 88

Notatnik

Właśnie doszedłem do momentu o tym, że Jezus żyje, jest wśród nas i przypomniało mi się, że parę dni temu mialem poza cialem sytuacje, że wymawiałem te słowa, chociaż nie zapamiętalem wszystkich 'jest wśród nas .... Jezus Chrystus" - reszta w notatniku - Ciekawy zbieg okoliczności ;)

+Quote Post
1 Dzięki marcinoo za ten przydatny wpis:
Deimond
Faithful
post 22.02.2013 - 23:29
Post #19

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 79

CYTAT(Polybius @ 22.02.2013 - 23:11) *
Książkę przeczytałem, sensacyjna sprawa, odrobinę niedowierzam, ale po co miałbyś kłamać, co mógłbyś zyskać zmyślając takie niesamowite rzeczy? Jedynym wyjściem jest przekonać się samemu...

Ludzie !

"Poznasz go po jego owocach"

Czy ktoś z Was zastanawiał sie w ogóle co to oznacza ?

Darek pokazuje Wam swoje stygmaty ? Fotki dłoni bez żadnych zmian ?

Wybaczcie kochani ale wypisuje się ...

Pierwsza książka Darka była super. Kolejna - duuużo gorsza. Najnowsza - dramat - opętanie - odwrót -

ślina z ust - głupota - NAIWNOŚĆ - dramat ...

Nie wierzę, że Wy a wielu z Was to baaardzo światli ludzie, wierzycie w te brednie w wykonaniu Darka ...

Darku ... ja osobiście przepraszam ale tak to czuję ...

Wg. mnie - MUSISZ zweryfikowac swoje odczucia i odnaleźć w nich kłamstwo, do którego Coś Ciebie zmusza ...

wobec Ciebie ...

jestem pewien, że przez Dzienniki Jessego duuuużo stracisz ...

Mnie juz na zawsze ...

Pozdrawiam !

+Quote Post
2 Dzięki Faithful za ten przydatny wpis:
iumi, Raf198
pigsonwings
post 22.02.2013 - 23:30
Post #20

haereticus
Punkty prestiżu: 877

Notatnik

Dużo roboty na ten Joszuła, tylu ludzi na świecie go wzywa, Daro wybrany, niezłym bilokantem musi być. A za życia( ale on nie umarł?) niezłym telekinetykiem że po wodzie biegał ;) ale i tak wierze w jego miłość ;)

Co do Darka to jego subietywne przezycia nadal! byle by nie popasc w fanatyzm :0 i wyolbrzymienia

+Quote Post
1 Dzięki PigsOnTheWings za ten przydatny wpis:
Faithful
Polybius
post 22.02.2013 - 23:41
Post #21

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Faithful @ 22.02.2013 - 23:29) *
Ludzie !

"Poznasz go po jego owocach"

Czy ktoś z Was zastanawiał sie w ogóle co to oznacza ?

Darek pokazuje Wam swoje stygmaty ? Fotki dłoni bez żadnych zmian ?

Wybaczcie kochani ale wypisuje się ...

Pierwsza książka Darka była super. Kolejna - duuużo gorsza. Najnowsza - dramat - opętanie - odwrót -

ślina z ust - głupota - NAIWNOŚĆ - dramat ...

Nie wierzę, że Wy a wielu z Was to baaardzo światli ludzie, wierzycie w te brednie w wykonaniu Darka ...

Darku ... ja osobiście przepraszam ale tak to czuję ...

Wg. mnie - MUSISZ zweryfikowac swoje odczucia i odnaleźć w nich kłamstwo, do którego Coś Ciebie zmusza ...

wobec Ciebie ...

jestem pewien, że przez Dzienniki Jessego duuuużo stracisz ...

Mnie juz na zawsze ...

Pozdrawiam !

Jakie znowu opętanie, krzywda Mu się nie dzieje, wbrew przeciwnie, ma zaskakujące i piękne doświadczenia w poza, nic tylko zazdrościć.

Książkę przyjmuję z pewną dozą skeptycyzmu, ponieważ nie mam póki co możliwości potwierdzenia lub zaprzeczenia zawartych w niej informacji, jednak rozważam również opcję że jest to prawda.

Brak u mnie śliny z ust i naiwności, mam od razu uznać doświadczenia Darka za fałszywe ponieważ występuje w nich Jezus i Jahwe, a Monroe nic o nich nie wspominał? Czy przez to że potwierdza on istnienie zjawisk takich jak reinkarnacja którym oficjalny kościół żarliwie zaprzecza?

Dochodząc do konkluzji przestajesz myśleć.
Nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe.

+Quote Post
2 Dzięki Polybius za ten przydatny wpis:
Deimond, fragles

10 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park