oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Jak Osiągnąc Nadprzyrodzone Zdolności
drdamian
post 12.03.2009 - 20:18
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 2

Ciekawi mnie jak można osiągnąc bądz wyzwolic nadprzyrodzone zdolności

Czy każdy ma takie zdolności?
Czy to jest możliwe ?
Jeżeli tak to jak je wyzwolic ?
Czy takie cos istnieje

Czy ktos umie to zrobic ?
Czy ktos wie jak ?
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki drdamian za ten przydatny wpis:
ciernik
Majster
post 12.03.2009 - 20:23
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 321

By osiągnąć nadprzyrodzone zdolności, musisz:
a) jeść dużo czosnku
b) nie myć zębów
c) nie myć się

Nabyta w ten sposób nadprzyrodzona zdolność sprawi, że ludzie uciekać będą na sam Twój widok, nawet lepiej będą spierniczać zanim Cię zobaczą!

+Quote Post
1 Dzięki Majster za ten przydatny wpis:
ciernik
drdamian
post 12.03.2009 - 20:38
Post #3

Przechodzień

Punkty prestiżu: 2

CYTAT(Majster @ 12.03.2009 - 20:23) *
By osiągnąć nadprzyrodzone zdolności, musisz:
a) jeść dużo czosnku
b) nie myć zębów
c) nie myć się

Nabyta w ten sposób nadprzyrodzona zdolność sprawi, że ludzie uciekać będą na sam Twój widok, nawet lepiej będą spierniczać zanim Cię zobaczą!

Te Stary dobre ale nie o to chodzi

+Quote Post
1 Dzięki drdamian za ten przydatny wpis:
ciernik
Guest_Ero Cras_*
post 12.03.2009 - 20:39
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

Poddaj się bardzo silnemu promieniowaniu neutronowemu lub radioaktywnemu. Zdolności nadprzyrodzone gwarantowane!

+Quote Post
1 Dzięki Ero Cras za ten przydatny wpis:
ciernik
M2rc1n
post 12.03.2009 - 20:40
Post #5

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 16

Notatnik

W ogole co za temat... moder błagam zamknij!

+Quote Post
1 Dzięki M2rc1n za ten przydatny wpis:
ciernik
Paul 023
post 12.03.2009 - 20:55
Post #6

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Mam radę musisz podłączyć się do gniazdka elektrycznego o napięciu 220v <lol>
i o to w ten sposób nabędziesz. Dodatkiem jest jeszcze woda z kranu musisz mieć
palce mokre,a następnie wsadzić do kontaktu <lol2>

temat do zamknięcia.

P.S. jest mnóstwo informacji w internecie na ten temat więc sobie poszukaj.
Wyraźnie widać, że nie chce Ci się szukać podobnych informacji, a to szkoda.

+Quote Post
1 Dzięki Paul 023 za ten przydatny wpis:
ciernik
Ketrab
post 12.03.2009 - 21:00
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 47

Zdrada !!!!!! jesteśmy w dupie
p.s
Znów śmiejecie się by zatrzeć waszą niewiedzę,metoda dobra jak każda inna tego typu.
Do tematu,jeżeli pojmiesz oddziaływanie na ciebie,na otoczenia, elementów tworzących życie,nie tylko te świadome,tzw siły tworzenia i nauczysz się nimi posługiwać,osiągniesz to o czym pytasz,wszelkie życie składa się z elementów analogicznych do naszego systemu słownego,czy pojmowania słowa.Siła najwyższa(Bóg)
i elementy tworzące,które oddziałują na siebie,tworząc fizyczność jak i nie fizyczność,panując nad tymi elementami,panujesz nad tworzeniem,panujesz nad twoją boskością.Trudno jest zrozumieć,praktyka wymaga wielu wyrzeczeń .Pozdrawiam

+Quote Post
2 Dzięki Ketrab za ten przydatny wpis:
Blastard0, ciernik
Haiku
post 12.03.2009 - 22:41
Post #8

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Czy każdy? Wedle jednej z optymistycznych teorii, owszem każdy, tylko że owe 'moce' są jakby uśpione.

Czy możliwe jest ich aktywowanie? Cóż, jest wiele historii, ciekawych zjawisk, ludzi, którzy rzekomo potrafią na prawdę wiele. Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie, gdyż trudno jest odnaleźć tychże ludzi, lub często ma się do czynienia z oszustwem.

Jak je wyzwolić? Ha, gdyby to było takie jasne, serial Heroes nie byłby niczym interesującym. Wszak jednak pogłoski różne są, często spotykam się z faktem, że główną rolę, lub przynajmniej podstawową rolę gra medytacja.

Czy ktoś to umie? Szukaj, internet wiele przykładów Ci poda. Pomijam kwestie prawdziwości, ale jest np. znany medium Pan Jackowski, para się też jasnowidzeniem, choć po analizie jego przepowiedni niema tu zbyt wielkich sukcesów. Rzekomo przepowiedział obecny kryzys co do miesiąca, czy tam pory roku, ale znaleźć można artykuły różnych analityków, którzy już wcześniej sami na to wpadli. Inaczej sprawa ma się w kwestii odnajdywania zaginionych osób. Jackowski radzi sobie na tym polu znakomicie, co potwierdza setki listów z podziękowaniami od policji. Na stronie Fundacji Nautilus ostatnio był artykuł o tym jak Pan Jackowski wziął udział w japońskim programie telewizyjnym, gdzie podjął się zadania przyjrzenia się pewnej sprawie morderstwa. Ludzie byli pod wielkim wrażeniem, wiele z tego co opowiadał się zgadzało. podobno sam prokurator zgłupiał słuchając Jackowskiego.
Jest też pewien Mag z Jawy, który gołą dłonią, z niewielkiej odległości spopiela kartki papieru.
Oraz cała masa innych historii, aczkolwiek pamiętaj, nie wszystko musi być prawdą, ludzie lubią sensację.Podaje tylko przykłady, sam sobie dojdź czy masz do czynienia z fikcją czy prawdą.
Popatrz na to forum, jest tu mnóstwo ludzi praktykujących choćby OOBE, za pomocą którego podobno można wędrować w czasie, na koniec galaktyki, spotkać się z innymi ludźmi, innymi istotami, uzdrawiać. Jak widzisz po niektórych postach, część z tych ludzi to prawdopodobni hipokryci.

Choć spróbowałem, ja nie odpowiem Ci na twoje pytania, i myślę że nikt w pełni tego nie zrobi, a przynajmniej na część z tych pytań (ale może się mylę? Mam nadzieje), wiedza człowieka na te tematy wciąż jest zbyt mała. W dobie nauki, takie kwestie, są niemal zwalczane, szczególnie w świecie tego tzw Zachodu. Tak jak wielu przed Tobą, musisz szukać sam, choć na pewno wielu znajdziesz towarzyszy. Pamiętaj, choćby nie wiem ile ludzie wiedzy z siebie dzisiaj wyleją, wciąż ludzkość dopiero się rozwija, nauka wciąż nie zna odpowiedzi na wiele pytań. Sceptycy mogą nieraz triumfować, ale faktem realnym jest to że jednak są na tym świecie zjawiska i rzeczy, których wyjaśnić tradycyjnymi metodami się nie da, a to już jest może jakiś trop dla twoich pytań. Patrz na świat otwartym umysłem, ale w porozumieniu z rozsądkiem ;). Kto wie, może Ty coś odkryjesz? Nie bój się pytać, nie bój się szukać.

+Quote Post
1 Dzięki Haiku za ten przydatny wpis:
ciernik
chemiq12
post 13.03.2009 - 23:43
Post #9

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

ja wiem jak przyciągac rożne rzeczy do ciała! Mianowicie nie myj się przez 2 tygodnie a twoją skórę pokryje magiczna maź do której będziesz mógł przylepic np żelazko ! Mówie Ci działa testowałem wiele razy !

+Quote Post
1 Dzięki chemiq12 za ten przydatny wpis:
ciernik
pływak
post 14.03.2009 - 06:58
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 103

Notatnik

na Astral Dynamics jest kurs zaginaczy łyżeczek dla naiwnych, możesz spróbować. Ponoć każdy po jego ukończeniu może zaginać łyżeczkę i nie tylko. A na You Tube jest filmik o facecie, który umie skupiać energię "chi" i powalać nią ludzi, bardzo przekonujące, ale znów jest małe "ale", mianowcie udowodniono mu działanie sugestią na ludzi. Lecz i tak uważam, że to niesamowite. Polecam.

+Quote Post
iguana
post 14.03.2009 - 11:41
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 107

Notatnik

Trochę mnie dziwi postawa niektórych osób wypowiadajacych się w tym temacie. Wychodzicie z ciała, spotykacie istoty astralne (NP jak ktoś woli) a jednocześnie negujecie istnienie tzw. zjawisk nadprzyrodzonych.
Fakt, pytanie nieco naiwne i , powiedzmy szczerze -głupie.
Jednak niektóre odpowiedzi też nie należą do najmądrzejszych.
Drdamian- ucz się, rozwijaj samoświadomość. Być może któregoś dnia pojmiesz istotę rzeczy. Człowiek- jako istota czterobiegunowa może wszystko. I nie ma w tym nic nadprzyrodzonego. To nasze naturalne zdolności.

+Quote Post
1 Dzięki iguana za ten przydatny wpis:
mars
GdaJan
post 14.03.2009 - 11:59
Post #12

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 31

Notatnik

Na początek tak jak ktoś napisał polecam medytację, będzie pomocna w ćwiczeniu Metody Silvy. Na pewno wielu z was się z nią spotkało, a tak pokrótce. "Samokontrola Umysłu Metodą Sily"- opracowana głownie przez Jose Silva. Genialna książka pozwala nam osiągnąć o wiele wyższy potencjał jestem w połowie książki, bardzo ciekawie sie zapowiada, nie praktykowałem jeszcze. ). Ksiązka zawiera serie ćwiczeń które w praktyczny sposób ukazują, jak można skutecznie wpływać na kształt swojego życia, wykorzystując "magiczną" siłe wyobrażni. Dopiero po jakimś czasie można zauważyć efekty. Jest także ciekawym źrodłem wiedzy na temat pracy naszego umysłu, i ociera się nawet o tematyke OBE. Mam przeczucie, że ta książka dla wielu z nas może być pięknym wstępem.
A co ogólnej hipokryzji i nie szczerości , albo nie uprzejmości szerzącej się na tym forum, to mam mały apel. OBE to nie zabawa, myśli i słowa także, polecam przemyśleć sprawę i tak naprawdę zastanowić się po co tu jesteśmy, i jak pomóc innym, nie tylko sobie. Bez czystych intencji, nie zajdziemy daleko.

+Quote Post
2 Dzięki GdaJan za ten przydatny wpis:
podróżujący, Rachab
tom
post 14.03.2009 - 16:34
Post #13

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

Kolejne przejawy spamu i głupich porad będą karane :D

a porpos tematu, podsumuje... mianowicie, jeśli chodzi o zdolności przyrodzone czy też nadprzyrodzone
WEDŁUG WIARY WASZEJ WAM SIE STANIE :D

ale wiare blokują stare przekonania, nawyki etc. Wiec krok po kroczku do pełnej świadomości => wiary.

aloha

+Quote Post
1 Dzięki tom za ten przydatny wpis:
ciernik
Majster
post 15.03.2009 - 02:35
Post #14

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 321

@iguana
Pokaż choć jeden post w tym temacie negujący istnienie zjawisk nadprzyrodzonych. Po drugie zjawiska nadprzyrodzone swoją drogą a zdnolności nadprzyrodzone swoją, jeszcze raz pytam się kto ich istnienie zanegował?

@GdaJan
No więc mamy o tyle dobrze, że żyjemy w wolnym kraju (powiedzmy) i każdy z nas ma prawo do posiadania swoich opinii. Twoim zdaniem każdy obenauta powinien bawić się w zbawianie świata. Moje zdanie natomiast jest nieco inne. Wyobraź sobie, że może służyć do dobrej zabawy, tak naprawdę może. A po co tu jesteśmy to temat rzeka. Pamiętaj każdy ma prawo do swojego zdania, a forum jest po to by je wyrażać, niezależnie od tego jak bardzo Ci się one nie podobają.
Pozdrawiam

+Quote Post
Haiku
post 15.03.2009 - 09:50
Post #15

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

CYTAT(Majster @ 15.03.2009 - 02:35) *
@GdaJan
No więc mamy o tyle dobrze, że żyjemy w wolnym kraju (powiedzmy) i każdy z nas ma prawo do posiadania swoich opinii. Twoim zdaniem każdy obenauta powinien bawić się w zbawianie świata. Moje zdanie natomiast jest nieco inne. Wyobraź sobie, że może służyć do dobrej zabawy, tak naprawdę może. A po co tu jesteśmy to temat rzeka. Pamiętaj każdy ma prawo do swojego zdania, a forum jest po to by je wyrażać, niezależnie od tego jak bardzo Ci się one nie podobają.
Pozdrawiam

Naturalnie Majster, trzeba by jeszcze tylko owe wyrażanie swej opinii kontrolować. Prawo do swej opinii to jeszcze nie wszystko, to może potrafić nawet dziecko, są pewne normy czy się tego chce czy nie, jak kultura osobista, niezaśmiecanie tematu, szacunek itp. Można mieć swoje, indywidualne zdanie, nawet różniące się od poprzednich, ale trzeba umieć jeszcze je wyrazić albo zamilknąć na wieki. Chyba że, w konkretnym przypadku konwersacji, postanowiono inaczej.

Zgadza się Tom, wiara to podstawa, ale dopiero początek. Wszystko rządzi się pewnymi regułami, zasadami itp, nic nie bierze się z niczego, także i zdolności nadprzyrodzone. Gdy poznamy owe zasady i reguły, po wierze nastąpić musi wiedza.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park