oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jak To Jest Z Ludźmi Którzy Powiesili Się Na Klamce?
Kevin
post 24.11.2007 - 13:15
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 3

Jak to jest z ludźmi którzy powiesili się na klamce? Zrobili pętlę, drugi koniec przyczepili o klamki i położyli się tracąc przytomność. Ciekawe po jakim czasie traci się przytomność?. słyszałem że czasami się od tego nie umiera. Nie wiecie jak to z tym jest?
Ja znalazłem tylko tyle:
http://www.zadajpytanie.pl/pytanie/4052
Go to the top of the page

+Quote Post
Borys
post 24.11.2007 - 13:31
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Dużo rzeczy słyszałem, ale o powieszeniu się na klamce to nie :D. Chyba jest to tak że człowiek traci przytomność wraz z brakiem powietrza. Jest to podobna śmierć do uduszenia przez kogoś albo nawet do uduszenia pod wodą (chociaż woda zalewa płuca i całe ciało).

+Quote Post
marcinekk
post 24.11.2007 - 14:00
Post #3

Znajomy Rodziny

Notatnik

CYTAT
Jezeli się wieszamy na klamce to
śmierć następuje z powodu zacisniecia tetnicy szyjnej
wewnetrznej i tracimy przytomnosc. Mozna sobie dla sportu
zacisnac rekami te tetnice
i za chwile poczujemy jak zjezdzamy.
Wiele osób na klamce powiesiło sie własnie niechcacy
chcac sprawdzic jak to jest, tyle ze zaraz urwał im się film
i nie zdążyli się "odwiesić"
Sam mam zamiar wybrać ten sposób jak mnie sytuacja
do tego zmusi

Rozwaliła mnie ta wypowiedź.

+Quote Post
1 Dzięki marcinekk za ten przydatny wpis:
Kronopio
Guest_kozuar_*
post 24.11.2007 - 14:49
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

Z opowiesci rodzinnych wiem ze ktoś tam, ze strony dziadka próbował się powiesić na klamce i co więcej ponoć widział samego diabła z widłami, który pomagał mu się zabić.

+Quote Post
twistoid
post 24.11.2007 - 15:01
Post #5

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1930

Pojawaia sie wielkie ciastko czekoladowe obsypane wiórkami kokosowymi i mówi: "Ej ty zjadłeś dziś zupę?"Po czym robi kotlety po wiedeńsku rzuca je w przód i znika.Dotąd naukowcy nie doszli dlaczego tak sie dzieje ale podobno ma to coś wspólnego z rozmanażaniem sie robaczków potocznie zwanych "tramwajami".

+Quote Post
1 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
Krisss
xec
post 24.11.2007 - 18:08
Post #6

Członek Rodziny

Twoje teorie Romuś mnie fascynuja ;)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 24.11.2007 - 18:28
Post #7

Guests
Punkty prestiżu:

Hehe, a widział ktoś ciało wisielca na żywo? Ja kilkakrotnie .Ciekawie wyglądają tzw "rękawy i nogawki wisielcze" .Krew przestaje po śmierci krążyć w ciele i spływa do kończyn tworząc ciekawy efekt :) Koniec offtopu .

+Quote Post
twistoid
post 25.11.2007 - 04:19
Post #8

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1930

Xec kochany nie tylko Ciebie uhaha

+Quote Post
Drag0n
post 29.11.2007 - 16:37
Post #9

Świadomie Śniący
Punkty prestiżu: 256

Notatnik

pierwszy raz słysze o ,,powieszeniu sie na klamce" O_o
To juz nie lepiej powiesic sie normalnie? zarzucić line przez jakąś belke, i potem gdy juz petla jest na szyji to skoczyć ze stołka.. :)

+Quote Post
1 Dzięki Drag0n za ten przydatny wpis:
iumi
kamil
post 29.11.2007 - 19:51
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4

jak to co jest z ludzmi którzy sie powiesili na klamce ? prawdopodobnie zdejmują ich z klamy i chowają na cmentarzu ot cały dylemat

+Quote Post
Guest_Artur_flyer_*
post 02.12.2007 - 09:21
Post #11

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Drag0n @ 29.11.2007 - 16:37) *
pierwszy raz słysze o ,,powieszeniu sie na klamce" O_o
To juz nie lepiej powiesic sie normalnie? zarzucić line przez jakąś belke, i potem gdy juz petla jest na szyji to skoczyć ze stołka.. :)

oj bo widzisz...., na klamce jest chyba przyjemniej, mniej boli hehe

PS.> Pani mąż, nie wiem, może się powiesił, ale skoro była pani jego żoną, wcale się temu nie dziwię. - Woody Allen.

+Quote Post
Drag0n
post 02.12.2007 - 13:00
Post #12

Świadomie Śniący
Punkty prestiżu: 256

Notatnik

przyjemniej? a co za róznica czy zeskoczył ze stołka czy powiesił sie na klamce -.-

+Quote Post
Franki
post 03.12.2007 - 12:20
Post #13

OBE Maniak 152

Notatnik

Hmm, zastanawiajacy jest jeden fakt. Organizm ludzki reaguje na brak doplywu tlenu. Podczas, gdy wieszamy sie na drzewie, czy czyms gdzie nie mamy mozliwosci podciagnac sie, wstac, zaczynamy sie szamotac bo organizm domaga sie tlenu, ale wtedy jest juz za pozno bo nic nie mozemy zrobic tak czy siak. Z klamka musi byc co dziwnego. Ojciec kiedys mi opowiadal, ze jego kolega powiesil sie w mieszkaniu na klamce, zona znalazla go kleczacego (znaczy na kolanach, ale wisial bezwladnie a u szyji mial uczepiony pasek oczywiscie). Tutaj pojawia sie znak zapytania, dlaczego po prostu nie wstaniemy?. Przeciez organizm sie broni i odruchowo podniesiemy sie z kolan i juz.

Wokol tego tematu krazy wiele mitow i teorii. Kiedys jak bylem duzo mniejszy (5 lat), babcia opowiadala mi jedna historie, zwiazana z powieszeniem sie na klamce. Podobno, "szatan, zly duch, wyobraznia, halucynacje", ktore widzimy przed oczami wystraszaja nas do tego stopnia, ze probujemy cofac glowe do tylu i zaciskamy sobie coraz bardziej petle na szyji, a po chwili tracimy przytomnosc. Nie wziela sobie tego z wymyslenia, ale widziala sasiada, ktory wieszal sie na klamce. Opowiadala, ze gdy weszla do pokoju z jego siostra, on mial sznurek na szyji, kleczal i jakby przed czyms sie bronil, jakby odpychal kogos rekami w ten sposob cofal glowe do tylu i zacislak sobie petle. W ostatniej chwili go powstrzymali, bo juz bylo z nim kiepsko. Od tamtej pory koles wyladowal w zakladzie psychiatrycznym. Powieszenia na klamce, sa dlatego takie dziwne i zastanawiajace.

+Quote Post
Marcin181
post 03.12.2007 - 13:11
Post #14

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 18

Notatnik

Franki extra napisane... teraz jest już wszystko jasne...

+Quote Post
Guest_kamglow_*
post 03.12.2007 - 18:04
Post #15

Guests
Punkty prestiżu:

ale gdzie sie komu zmiesci szyja za klamkom? :> Tam jest moze przestrzeń maxymalnie 6 centymetrow a wy mowicie ze całą szyje tam wpakujesz?.. Chroń nas Boże od demonow.

Zdaje mi sie że cieżko by bylo zawisnąć (oczywiscie pierwiej wciskajć jakims cudem tam szyje) na klamce. Wszakże tam jest mala odleglosc od ziemi. Ja mam 186 cm wysokosci wiec na prawde nawet gdy klęcze jestem wysoki :>

Na margiesie - zdaje mi sie ze z tym jest taka sama sprawa jak z łyżkami. To znaczy - moża sie podciąć nożem, a można też łyżką.

+Quote Post
Draq
post 03.12.2007 - 18:29
Post #16

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Astralni Podróżnicy
Punkty prestiżu: 175

Notatnik

Kamglow, to nie jest bezpośrednie wieszanie sie za klamke, tylko o sznurek, jakąś line.

+Quote Post
Guest_kamglow_*
post 04.12.2007 - 19:01
Post #17

Guests
Punkty prestiżu:

(; w takim razie widze tylko jedno wyjscie. @powiesic@ sie tak jak na klamce.. Tylko ze ńie na klamce a na powiedzmy stu kilowym mlotku. Jezeli ta sama osoba bedzie widziec to samo, to znaczy ze demony mlotowe nie istnieją, tylko ta osoba w tej sytuejszyn tak sobie tworzy. Osobiscie ja na klamce nie wisialem alę innxmi sposobami zwiedzalem zaświaty. Nie stwierdzam zebym się czegos bał.. Wiec nic tam nie bylo. Moj pech - jestem z natury bez hamulca w pewnych sprawach .. O dziwo uzywki nie. Natomiast podejzewam iz wiele wylsc nie pamietam bo zabraklo mi energii.. W zasadzie to nie pamietam zadnych wyjsc. Taki juz jestem. Najwazniejsze ze dusza sie rozwija. Mózg mozna ominąć :))

+Quote Post
Guest_OBE Maniak_*
post 04.12.2007 - 19:07
Post #18

Guests
Punkty prestiżu:

.

+Quote Post
Cinka
post 04.12.2007 - 19:24
Post #19

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

Dlaczego Ty masz takie uprzedzenie do kobiet? [Przynajmniej tak wynika z Twoich postów...]

To wieszanie się brzmi tak apetycznie, że zaraz wypróbuję... ;P
Wiedzę tu ciekawe teorie, w jaki sposób można udusić się po przez zawiśnięcie na klamce. W sumie to chyba dość rzadki sposób odbierania sobie życia. Przynajmniej ja się z tym nie spotykałam wcześniej...

+Quote Post
Zachariasz Lubow...
post 13.02.2013 - 01:37
Post #20

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 56

Notatnik

Podczas powieszenia traci się przytomność w około 4 sekundy na skutek zamknięcia przepływu krwi w tęsnicach szyjnych z powodu ucisku pętli na nie. Dla tego możliwe jest powieszenie się na klamce.

+Quote Post
Foks
post 13.02.2013 - 08:29
Post #21

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 637

Notatnik

CYTAT(Kevin @ 24.11.2007 - 13:15) *
Jak to jest z ludźmi którzy powiesili się na klamce? Zrobili pętlę, drugi koniec przyczepili o klamki i położyli się tracąc przytomność. Ciekawe po jakim czasie traci się przytomność?. słyszałem że czasami się od tego nie umiera. Nie wiecie jak to z tym jest?
Ja znalazłem tylko tyle:
http://www.zadajpytanie.pl/pytanie/4052

A czy przy powieszeniu na klamce wszystkie mięśnie się rozluźniają?? i czy też sie ma ostatni orgazm??

WTF!!!

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park