oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> 3 Nowe Techniki
Draq
post 04.11.2007 - 11:38
Post #1

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 178

Notatnik

Witam, chciałbym wam streścić na czym polegają moje nowe 3 techniki, dziś o 10:00 miałem obe za pomocą jednych z nich.
Pierwsza technika "na chama":
Ta technika polega na tym, by zasypiać cały czas tak długo, aż będziemy mieć paraliż, co śmieszne, to naprawde (u mnie) działa. Należy bez żadnego budzika obudzić się o dowolnej godzinie, kiedy się obudzicie to wasza sprawa, w tym czasie leżąc cały czas w łóżku i nie wstając nigdzie, probujecie dalej zasnąć. Nie robicie żadnych transów, medytacji, odliczań, darujcie to sobie. Spróbujcie poprostu zasnąć, będzie to wydawać się ciężkie bo będziecie rozbudzeni. Za pierwszym razem mi się udaje, jeżeli byście zasnęli i nie mielibyście paraliżu, to po obudzeniu ponownie zaśnijcie :). Ja i Darek stwierdziłem iż nie da się osiągnąć obe po godzinie 8:00, iż jest to ciężkie, jednak tą techniką obe miałem wczoraj o godzinie 10:00 i dzisiaj tez o 10:10 :). Jedyna wada techniki, która zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia paraliżu jest taka, iż ciało słabo śpi, przez co nie będzie głębokich faz, ale dla początkujących wystarczy, by doświadczyć samego obe :). Podobne trochę do 4+1, ale nie trzeba się rozbudzać ani budzić budzikiem, wystarczy na następny dzień się obudzić, co dzieje się automatycznie i ponownie zasnąć nie myśląc o niczym.

Druga technika "na czosnek"
Heh, jest to pewnego rodzaju ułatwienie niż technika i można stosować wszędzie gdzie wykorzystujecie skupienie świadomości. Należy zjeść czosnek, medytując nie da się nie skupić na smaku czosnku, bo jest on mocny, heh co śmieszne, nawet gdy wyszedłem z ciała to dalej czułem czosnek.

Trzecia technika "dla desperatów"
Na razie w moich statystykach jest to stuprocentowa technika jeśli chodzi o skuteczność i taka dzięki której ma się dalekie loty. Zbyszek o niej kiedyś mówił na zlocie, więc nie jest moja, ale stosowałem ją 2 lata temu, kiedy jeszcze nie miałem obe. Technika polega na tym, by zmusić świadomość do tego, by nie zasnęła. Należy więc zasypiać na siedząco, na kucaka, albo na leżąco w takiej pozycji, w której nie umiecie zasnąć. W większosci przypadkach ludzie gdy medytują w takich pozycjach, to rezygnują z powodu niewygody i kładą sie po swojemu i zasypiają bo nie chce im się już. Jeżeli przebolejecie stan niechcenia i niewygody, który u mnie trwał nawet 4 godziny, to wasze ciało zasnie. Należy sie nie ruszać, nie wiercić mi się :P :D. Paraliż sam przyjdzie. Dobrą techniką którą odkryłem przypadkowo jest technika pragnieniowa. Postawić coś przed sobą co chcecie albo zjeść/napić/albo sprawdzić nie wiem co to może być, ale taki element który was pociaga do tego stopnia ze nie możecie zasnąć. Gdy zaśniecie, to w obe wyjdziecie z ciała i to np. zjecie. Nie namawiam nikogo do głodówki :P. Odnośnie tej techniki zasypiania w niewygodnej pozycji, to jak raz Zbyszek przytoczył można leżeć na cienkiej ławeczce i będziecie mieć świadomość ciągle by nie spaść. Raz zasypiałem z otwartymi na oścież drzwiami wejściowymi do domu, mimo iż miałem obe, to tej techniki nigdy więcej nie wykorzystałem hehe. Dla desperackich osob, które nie osiągly obe proponuje wszystkie te 3 techniki :). Ostatnio badałem kiedy najlepiej wychodzi 4+1 i co należy robić, podzielę się doświadczeniami w artykule niebawem. Ja jednak sądze, że należy rozwijać swojego ducha i czakry, by przygotować się do wyjścia :). Pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Draq za ten przydatny wpis:
mosh
Guest_Artur_flyer_*
post 04.11.2007 - 12:11
Post #2

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT
Druga technika "na czosnek"
Heh, jest to pewnego rodzaju ułatwienie niż technika i można stosować wszędzie gdzie wykorzystujecie skupienie świadomości. Należy zjeść czosnek, medytując nie da się nie skupić na smaku czosnku, bo jest on mocny, heh co śmieszne, nawet gdy wyszedłem z ciała to dalej czułem czosnek.

Hehe, dobre, tylko mam małą radę, nie spotykajcie się ze znajomymi na drugi dzień hehe, rzeczywiście zapach czosnku jest mocny, aż za mocny hahaha

Ale tak na poważnie to Draqu ma rację.
Ostatnia technika jest hardcorowa, pamiętam jak Zbycho wspominał o niej w podcastcie, chyba indianie się tak bawili.

A więc ludu mój kochany, kto jeszcze nie wyszedł, DO BOJU!!!!

+Quote Post
Marcin181
post 04.11.2007 - 12:22
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

techniki extra...

+Quote Post
suwak
post 04.11.2007 - 12:33
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 10

Notatnik

Hehe, a to nie jest przypadkiem tak, ze Draq juz ma jakas latwosc w osiaganiu tego paralizu i wydaje mu sie ze kazdemu przyjdzie to tak samo latwo? :P

+Quote Post
Draq
post 04.11.2007 - 12:39
Post #5

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

CYTAT
Hehe, a to nie jest przypadkiem tak, ze Draq juz ma jakas latwosc w osiaganiu tego paraliżu i wydaje mu sie ze każdemu przyjdzie to tak samo łatwo? :P
Możliwe, nie wiem. Te techniki nie są na paraliż, one ułatwiają osiągniecie paraliżu i zwiększają prawdopodobienstwo :). Kiedyś połączyłem NEW z obe i paraliż łatwiej się osiąga ;). Jest dużo czynnikow, które wpłyają na to czy osiagnie się dany stan, czy nie: emocje, charakter, to co zjedliśmy niedawno, stan świadomości, stan czakr itp itp :). Wydaje mi się jednak, ze ostatnia technika zadziała na każdego, jeżeli przeboleje się hehe :D (choć dla mnie ta technika nie ma sensu i nie stosuje jej od dawna).

+Quote Post
twistoid
post 04.11.2007 - 13:14
Post #6

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2171

"Na czosnek"bardzo dobry pomysł równie dobrze mozna go zastapic innym czynnikiem przeszkadzajką.

+Quote Post
r_m
post 04.11.2007 - 13:26
Post #7

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 110

Notatnik

u Darka w sklepie jest "obe maść" to podobnie działać może jak ten czosnek też skupia świadomość w jednym miejscu ;] spróbuję obu technik a tą z czosnkiem se odpuszczę albo zastąpię chilli ;D

+Quote Post
Kronopio
post 04.11.2007 - 13:27
Post #8

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT(Draq @ 04.11.2007 - 11:38) *
Ja i Darek stwierdziłem iż nie da się osiągnąć obe po godzinie 8:00, iż jest to ciężkie, jednak tą techniką obe miałem wczoraj o godzinie 10:00 i dzisiaj tez o 10:10 :). Jedyna wada techniki, która zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia paraliżu jest taka, iż ciało słabo śpi, przez co nie będzie głębokich faz, ale dla początkujących wystarczy, by doświadczyć samego obe

O, mnie sie udało osiągnac obe podobną techniką było to w czerwcu. Wstałem rano i po jakimś czasie postanowiłem się położyć (byłem bardzo zmęczony) udało mi się zasnąć ze świadomością. W czasie bardzo rozbudowanej akcji w poza cały czas słyszałem lepiej lub gorzej odgłosy dobiegajace z C1. Obiad, TV, domowa kszątanina...Prawdziwe rozdwojenie jaźni. Mimo iż to była wtedy najdłuższa faza (od ok.11.00 do 12.30)jaką miałem, długo nie mogłem rozgryźć tego wszystkiego.
Nie polecał bym więc tej techniki ludziom z analitycznym umysłem którzy lubią mieć wszystko poukładane(zaszufladkowane)Projekcja Astralna-OBE-LD-Podróż Mentalna... Bo mogą dostać pomieszania z poplątaniem hue hue

Draqu fajne techniki. Oby tak dalej:)

Dodam jeszcze, że najskuteczniejsza metoda to posiadanie jakiegos celu, usilna próba kontaktu z Wyższą Jaźnią, pragnienie, pożądanie.. Jeśli pragniemy kontaktu to kontakt nastąpi...
Jeśli naszą jedyną ambicja będzie "dymanie atrap w ospuo" to proponuję zrobić to najpierw w realu a jeśli to nie pomoże, to jeszcze raz, i jeszcze -w końcu powinniśmy nabrać motywacji do odpoczynku -najlepiej w poza:P

+Quote Post
Yybcia
post 04.11.2007 - 14:02
Post #9

OBE Maniak 96
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Mi jednak nie wychodzi na chama... jakos nie mogę tego paraliżu załapać.
Ale techniki są świetne ^^

+Quote Post
Draq
post 04.11.2007 - 14:08
Post #10

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Dla mnie najskuteczniejszą i uniwersalną metodą dla wszystkich jest poznanie samego siebie :). O tym pragnieniu wyjścia to prawda, ale nie zawsze i nie na kazdym się to sprawdza. Pragnienie jest potrzebne po to by ćwiczyć i nie stracić motywacji, przy samym wyjściu w moim przypadku wykańcza. Zauważyłem że najłatwiej osiągnąć odpowiedni trans gdy mamy pół świadomość, ani jesteśmy świadomi, ani nie jesteśmy, taki neutralny stan. Stawiam sobie cel że chce wyść i tak ma być, stawiam to już w fakcie dokonanym, ani pragnę ani nie pragnę bo to będzie, szykuje mój cały organizm na proces oddzielenia się od ciała :). Dzięki za komentarze, na każdego techniki inaczej działają bo inaczej jestesmy rozwinięci duchowo. Ty np. Kronopio z tego co wiem nie uznajesz modelu energetycznego (czakry etc.)ale psychologicznie zastępując rozwijanie czakr, można powiedziec by panować nad własnymi emocjami :).
Kolejna metoda która jest dla mnie skuteczna to duże przemęczenie. Nie śpię 2 dni, gdy przeboleje moment w którym chce mi się spać, to skrajnie jestem rozbudzony. Jest to idealny moment na osiągnięcie oobe, ciało jest strasznie wyczerpane, a nasza świadomość rozbudzona.
Kolejny czynnik który zauważyłem iż wpływa pozytywnie na uzyskanie świadomie stanu porażenia przysennego, jest odrętwienie ciała. Nie wiem, czy bezpieczna technika, ale moje najdłuższe obe trwało wtedy, gdy leżałem na ręce i gdy była totalnie zdrętwiała : ) Ciężko mi jest zasnąć głową na ręce, dlatego też wtedy idę spać gdy jestem wymęczony. Ogólnie to czy faza jest dobra czy nie zależy od tej różnicy świadomości między ciałem. Jak świadomość jest rozbudzona względem ciała. Pozdraiwam.

+Quote Post
anula
post 04.11.2007 - 14:35
Post #11

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 5

Notatnik

O! to co Draqu pisze o tym neutralnym stanie u mnie tez sie sprawdza. Jak skupiam sie na pragnieniu to mi ów pęd chcenia przeszkadza... jakbym za dużo gazu dodawała. Mnie wychodzi "na luzie" i właczając tzw. spowalniacz w glowie. No i swoista pustka... oddzielanie sie poziomów swiadomosci od siebie. Jak załapie sie cechy charakterystyczne dla kazdego z nich to potem łatwo je przywoływać, pod warunkiem ze nie ma wewnatrz bałaganu czy chaosu. Choć czasem i to pomaga... odbijając sie od tego. Szczerze chyba trudno tu o reguły, bo jesli wyzsze rejony swiadomosci zakładaja ze wychodzisz... to wyjdziesz choćby niewiem co ;)

+Quote Post
Guest_Angello_*
post 04.11.2007 - 15:33
Post #12

Guests
Punkty prestiżu:

Pare razy zastosowałem podobną technike do podanej przez Ciebie jako pierwsza. Z tą różnica, że przez całą noc walczyłem o OBE, ale każda próba wejścia w trans kończyła się zaśnięciem. Kiedy znudziła mi się walka i postanowiłem normalnie zasnąć(godzina około 8-9) przychodziły wibracje. Do tego dodawałem jeszcze jeden element w postaci zwisającej swobodnie ręki(powoduje to u mnie dość nieprzyjemne uczucie dreszczy). Także zgadzam się z tym, iż faza podczas takiego wyjścia jest bardzo płytka. Podobnie jak kronopio będąc POZA słyszałem głosy ze świata fizycznego, aż do momentu kiedy oddaliłem się od ciała wystarczająco daleko.

Trzecia technika moim zdaniem jest dość skuteczna, ale w dużym stopniu zależy od tego kto ją stosuje. Aby zwięszkać prawdopodobieństwo wyjścia należy bardzo dokładnie badać siebie. Zresztą nie tylko w przypadku tej techniki takie badania są mile widziane.

+Quote Post
Ferenczy
post 04.11.2007 - 16:48
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 7

Notatnik

bardzo fajne :D sprubuje dzis tej 3 ale mam do tego pytanie moge usiasc i oprzec sie o sciane?? ;)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 29.12.2007 - 14:09
Post #14

Guests
Punkty prestiżu:

Hehe ciekawe te techniki. Początkujący niech nie czytają !!! Lepiej niech leżą po wybudzeniu w bezruchu i bez myślenia .

+Quote Post
Szopen
post 29.12.2007 - 14:19
Post #15

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 41

Notatnik

A więc mam takie pomysł:
1. wieczorem: na czosnek
2. w środku nocy, wiadomo: 4+1
3. rano: na chama
4. po południu: dla desperatów

Ja na nazwę to razem techniką progresywnego osiągnięcia obe :)
(dzisiaj będę próbował :P)

+Quote Post
e_pomarancza
post 29.12.2007 - 14:40
Post #16

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 62

Notatnik

haha - Uwaga - moja pomoc dla tych co zasypiają po zbytnim rozluźnieniu nawet w niewygodnej pozycji.
postarajcie się nie wysikać przed snem. potrzeba pójścia do toalety jest instynktowna - budzi nawet jak zaśniecie, nie ma możliwości przespać do rana! A ile razy budzi w POZA ;)~ Zawsze zmusza ciało do ocknięcia sie (tu lub "tam") i albo spróbujecie jeszcze raz podejść po tej drzemce, albo już macie co zapisać na notesiku obok łózka ;)~
Może to nie za bardzo zdrowe, hmmmm...

+Quote Post
Zbyszek
post 29.12.2007 - 19:28
Post #17

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

1) Dla mnie najleprzym sposobem na jakies cudowanie jest lezenie na wyrku, najwygodniej jak potrafie. Krecac sie jak kociak staram sie osiagnac stan poprzedzajacy napiecie miesni na calym ciele i trwam tak bez ruchu.Bardzo szybko nagrzewaja mi sie cale cialo ,dostaje wibracji i wzmacnia mi sie wola.

Robilem sobie kiedys wirki i ciagnalem od glowy do stop przerozne obrecze. Ubieralem czasami w wyobrazni wielkie rozciagniete portki co mi same spadaly.
Po tych udziwnieniach ulatwilem sobie .Dla mnie najleprze jest teraz wywolywanie odczucie napiecia w calym ciale bez napinania miesni.Konieczne jest przeprowadzenie paru wstepnych cwiczen.Zamrozic ruch zanim sie go wykona. Byc gotowym ,odczuwac gotowosc do ruchu bez jego wykonania.Ogniwo polecen zostanie przerwane a gromadzaca sie energia ,nie bedzie pochlonieta ,przez ruszajace sie cialo fizyczne.

2) metoda. Slucham cos lub kogos ,kto mnie bardzo nudzi.Czasami w ciagu 10 sekund zasypiam swiadomie.
3) Przygotowuje piosenki do sluchania . W srodku najpiekniejszego utworu wklejam jakies paskudztwo. i sluchajac utwory zasypiam. Gdy trafie na ten muzykomatarz rozbudzam sie oburzony i zlorzecze na utwor. Jak tak mozna spieprzyc taka ladna piosenke.Zawsze dzalalo.

+Quote Post
Guest_mind trainee_*
post 29.12.2007 - 19:31
Post #18

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Zbyszek @ 29.12.2007 - 19:28) *
3) Przygotowuje piosenki do sluchania . W srodku najpiekniejszego utworu wklejam jakies paskudztwo. i sluchajac utwory zasypiam. Gdy trafie na ten muzykomatarz rozbudzam sie oburzony i zlorzecze na utwor. Jak tak mozna spieprzyc taka ladna piosenke.Zawsze dzalalo.

Tu pytanie za 100 pkt. W jakiej pozycji zasypiasz ze słuchawkami na uszach? Na plecach czy na boku.
Ja, kiedy staram się na boku to mi przeszkadzają słuchawki, a kiedy na plecach to mi się niewygodnie robi....

+Quote Post
Zbyszek
post 29.12.2007 - 19:36
Post #19

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Kregoslup mi sie zepsul przed laty i spie cala noc tylko na plecach i twardym materacu..

+Quote Post
Szopen
post 29.12.2007 - 23:04
Post #20

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 41

Notatnik

Czyli na wieczór tak (notatka dla mnie i innych osób):
1. Czosnek.
2. Chęć ruchu (pobudzenie energii).
3. Rozprowadzanie wibracji po całym ciele.
4. Hmm wyjście?

Co myślicie o takiej metodzie? (takie jakby multivitamina?)

+Quote Post
Zbyszek
post 29.12.2007 - 23:11
Post #21

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Jeszcze cos by mozna dodac.Samemu jest nudno. Potrzebujemy towarzysza .Od jakiegos czasu sprawdzam z Noble budzenie.. Odzyskuje swiadomosc w ciele fizycznym,gwaltownie wybudzony.
A tu sie okazuje ze Noble znowu slal mi slodkie slimaczki w mentalce.
Poza czosnkiem przydal by sie partner. !!!

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park