oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Dwa Ciała I Punkty Ciężkie
Madern
post 17.08.2008 - 07:45
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Ostatnio próbując wyjść po ok. 40 min. poczułem me drugie ciało. Było to bardzo ekscytujące, wszystko działo się tak szybko, słyszałem bicie własnego serca i miałem problemy z oddychaniem. Ale nie mogłem niczego podnieść, tzn. miałem formalnie dwa ciała ale czułem jeszcze głowę, pupę i stopy. Za ch.... nie mogłem się wydostać, próbowałem sobie pomóc moim sposobem czyli podnoszeniem gałek ocznych na maxa do góry ale w końcu oczy zaczęły mnie boleć. Po chwili drugie ciało znikneło, a ja leżałem jeszcze pół godziny i d**a z makiem. Co mam robić ?
Go to the top of the page

+Quote Post
6umerang
post 18.08.2008 - 23:37
Post #2

Dziadek do ożehuf
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

Jesteś pewien, że czułeś drugie ciało, bo może to tylko było wrażenie - występuje podczas transu kiedy to mózg przestaje czuć ciało fizyczne i coś zaczyna przestawiać, nawet ja tak mam :)

No a jeżeli to faktycznie było to drugie ciało (w co wątpię, skoro czułeś to pierwsze dosyć dokładnie), to jedyne co możesz zrobić, to oderwać się od fizycznego, a jak nie możesz (;)) to oczyść czakry, nabierz many i wody w usta i siup.

+Quote Post
Madern
post 19.08.2008 - 14:57
Post #3

Znajomy Rodziny

Notatnik

Ty chyba chcesz żebym się udusił ;p
A co do ciała to było takie uczucie, że serce zaczęło mi szybko bić i miałem problemy z oddychaniem. Próbowałem podniesć rękę lewą z całych sił, lecz nic się nie stało. A dwa ciała to było takie uczucie, że nie wiedziałem gdzie jest jakaś część ciała. Np.ręka. Tzn. że gdzieś indziej leży. Wszystko trwało z 30 sekund.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park