oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj
4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Stworzenie Faq
fioletowy kruk
post 23.11.2007 - 15:31
Post #43

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy

Kronopio-a co nie lubisz fioletowego??:]:]:]:]
Go to the top of the page

+Quote Post
Kronopio
post 23.11.2007 - 15:56
Post #44

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT(fioletowy kruk @ 23.11.2007 - 15:31) *
Kronopio-a co nie lubisz fioletowego??:]:]:]:]

wręcz przeciwnie:))))

+Quote Post
Zbyszek
post 09.12.2007 - 10:16
Post #45

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 966

Notatnik

Poczytalem Vaqa Darka. Sporo sie zmienilo i doszly nowe objasnienia.Fajowo. Ciekaw jestem kiedy spiszemy calosc.

Zbych
Cialkofrenik

+Quote Post
adrian_01
post 30.12.2007 - 09:14
Post #46

Znajomy Rodziny

Notatnik

To ja mam dodatkowy pomysł do FAQ dodajmy tam wszystkie skróty którymi sie posługujemy to ja zacznę
OOBE-out of body experience (wyjście z ciała) ale to chyba wie już każdy
NP- niefizyczni przyjaciele
LD-świadomy sen
no właśnie i co więcej

+Quote Post
Guest_mind trainee_*
post 30.12.2007 - 11:05
Post #47

Guests
Punkty prestiżu:

W FAQ-u na obemaniak.pl skróty OOBE i LD są wytłumaczone
Co do skrótów i pojęć:

OBE,OOBE,LD, podróż mentalna,OSPUO,OP,MTJ,NP,MILD,WILD,RT Bot, Atrapa, Hipnagogie, Focus X, gdzie X=1,3,10,12,15,21,22,23-25,27,34/35, Zgromadzenie, Park, Ciałka (eteryczne,astralne,mentalne) czakry, faza, dostrojenie, przesunięcie, pogłębienie fazy, cofka, Pomocnicy, astral, POZA, wibracje, Pasmo H Dzwięku, Szczelina, Emiter, Obszar I, Obszar II, INSPEK, Odzyskanie, RAM, OBE Maniak, OBE Rebelia, System, MIWPC na razie tyle.

+Quote Post
sonic3
post 31.12.2007 - 00:44
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 77

Notatnik

CYTAT(mind trainee @ 30.12.2007 - 11:05) *
W FAQ-u na obemaniak.pl skróty OOBE i LD są wytłumaczone
Co do skrótów i pojęć:

OBE,OOBE,LD, podróż mentalna,OSPUO,OP,MTJ,NP,MILD,WILD,RT Bot, Atrapa, Hipnagogie, Focus X, gdzie X=1,3,10,12,15,21,22,23-25,27,34/35, Zgromadzenie, Park, Ciałka (eteryczne,astralne,mentalne) czakry, faza, dostrojenie, przesunięcie, pogłębienie fazy, cofka, Pomocnicy, astral, POZA, wibracje, Pasmo H Dzwięku, Szczelina, Emiter, Obszar I, Obszar II, INSPEK, Odzyskanie, RAM, OBE Maniak, OBE Rebelia, System, MIWPC na razie tyle.

Będzie Obepedia, bynajmniej tak podaje ten wątek: http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=1716&st=0 :)

+Quote Post
storkk
post 07.01.2008 - 12:50
Post #49

Przechodzień

Parę pytań od laika :]

Co się stanie gdy podczas OBE ktoś będzie starał się nas obudzić? Obudzimy się tak jak ze zwykłego snu czy sami musimy chcieć się wybudzić?

Po jakim czasie od rozpoczęcia "treningów" udało wam się osiągnąć OBE?

Muzyka taka jak Lucid Dreaming with Wolves podobno pomaga przy osiągnięciu LD, czy jest jakaś muzyka albo cokolwiek innego oprócz naszej silnej woli co pomaga w osiągnięciu OBE? Jest Brainwave ale czy pomaga osiągnąć OBE? I czy używanie Brainweava jest bezpieczne i zdrowe?

Czy książki Moena, Monroea i Sugiera są dostępne w Polsce w empiku albo innych sklepach, jeżeli tak to jaka jest cena tych książek?

+Quote Post
szczesio
post 13.01.2008 - 21:24
Post #50

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4

kolejne pytanie-
czym sie rózni OOBE i LD

przede wszystkim OOBE osiągamy w pełni świadomy a ld dopiero bo przespaniu do 1wszej fazy rem i odzyskujemy świadomość podczas snu

+Quote Post
Angela Log
post 05.02.2008 - 19:19
Post #51

Gość Rodziny
*

Pytałam już na innym topiku, ale może powtórzę pytanie tu:
Czym się różni OOBE przeżyte w czasie LD od snu ( LD ) o OOBE?
I czy w ogóle jest jakaś różnica?

+Quote Post
Viris
post 31.03.2008 - 07:26
Post #52

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Czy konieczne są wibracje by wyjść z ciała?

Czy można wyjść z ciała tak, by być w świecie rzeczywistym?

Jak wychodzi się z drugiego ciała?

Czy można w jakiś sposób koleżance udowodnić prawdziwość OOBE?

+Quote Post
Guest_Deidara_*
post 15.07.2008 - 17:16
Post #53

Guests
Punkty prestiżu:

ja mam pytanie- chce wyjść, ale się trochę boję jak już będę miał wyjść- tych całych larw, wampirów oraz NP- wiem ze NP pomagają ale i tak sie boje że ktoś taki wogóle jest itd... opowiedzcie mi o istotach w astralu

+Quote Post
Spyro
post 15.07.2008 - 19:20
Post #54

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 53

Notatnik

Deidara, za dużo naczytałaś się fantazji wyssanych z palca i teraz sie boisz :) Jeśli nie masz złych zamiarów to nic nie ma prawa Ci zrobić w oobe krzywdy

+Quote Post
Karoru-senpai
post 15.07.2008 - 19:26
Post #55

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

tez mu tak powiedziałem ale jest uparty

+Quote Post
Guest_Deidara_*
post 15.07.2008 - 19:30
Post #56

Guests
Punkty prestiżu:

prosze opowiedzcie mi jak to jest, gdy sie wychodzi- to ktos na nas czeka, czy jest cos czego sie mozna bac (ale przy pierwszym wyjsciu)

+Quote Post
Guest_Deidara_*
post 15.07.2008 - 20:56
Post #57

Guests
Punkty prestiżu:

jestem przerazony tym całym swiatem poza... moze tu rzuce, i zaczne cwiczyc telekineze? hmm

+Quote Post
Sweet-Sacrifice
post 22.08.2008 - 23:39
Post #58

Przechodzień

Mam pytanie. Przeczytałam sporo o OOBE i coś mnie ciekawi. Jeżeli uda mi się wyjść to jak to jest? Będę np. tylko w swoim pokoju? Jak daleko mogę się udać? Czy są jakieś granice pokonywania odległości? Może to głupie pytanie, ale poprostu nie wiem jak to jest i chciałabym się dowiedzieć. Czy mogę być np w miejscu oddalonym od swojego pokoju o 400 km?

+Quote Post
twistoid
post 23.08.2008 - 02:39
Post #59

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 2171

Na to pytanie odpowiedz sobie sama i talerz zupy dla Ciebie.

+Quote Post
Silverka
post 07.11.2008 - 21:11
Post #60

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

Dla poczatkujacych i starszych uzytkownikow.

Jesli nie jesteś pewny swojej wiedzy, najpierw ją sprawdz. Wiedza, ktora NIE jest sprawdzona w praktyce miesza innym w glowie. WARTO wiedzieć o czym się pisze zanim coś SIĘ NAPISZE.

+Quote Post
Franky
post 20.01.2009 - 18:17
Post #61

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

skoro to jest strona o oobe to moze w faq należy odpowiadać na pytania dotyczące oobe, a nie LD.

Aha... Uważam, że należy dodać względy religijne.

Kurde, nie wiem co jeszcze wymyślić. Ale jak coś mi wpadnie, to powiem:D

+Quote Post
Hubert_Hnatczuk
post 22.01.2009 - 15:11
Post #62

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 26

CYTAT(Franky)
skoro to jest strona o oobe to moze w faq należy odpowiadać na pytania dotyczące oobe, a nie LD.

Aha... Uważam, że należy dodać względy religijne.

Kurde, nie wiem co jeszcze wymyślić. Ale jak coś mi wpadnie, to powiem:D

Jesteś nowa na forum i chyba działów nie przeglądałaś... jest dział o LD, mentalce, oobe... itp.

Względy religijne... następna osoba, która boi się oobe, nie bój się nie ma to wpływu na Twoją wiarę ani nie jest to grzech.
To że strona jest zatytułowana oobe.pl to nie znaczy że jest tu tylko temat o oobe.

Dobra a co do tego czy w OSPUO są potwory, zjawy, i czy ktoś na nas czeka to mówię, iż zależy to od Twojej wyobraźni, jeżeli masz potencjał do koszmarów to możliwe że w OSPUO też tak będzie, ale nie bój się jeżeli masz koszmary to nic. W OSPUO sam kreujesz co chcesz zobaczyć to nawet jeżeli zjawi się potwór to możesz go unicestwić wysyłając w jego stronę miłość,

CYTAT(Deidara)
jestem przerazony tym całym swiatem poza... moze tu rzuce, i zaczne cwiczyc telekineze? hmm

Ćwiczyć telekinezę.. też chcem ;).
Pierwsze zetknięcie z tym zjawiskiem tzn. OOBE może być straszne jak i przyjemne...
Pierwszy raz poza ciałem nie będziesz długo, więc jeżeli pojawi się coś strasznego to i tak po niedługim czasie ciało Cię "wciągnie".

A tak poza tematem.. Masz jakieś ćwiczenia na telekinezę, jeżeli tak to napisz na pw...

CYTAT(Spyro)
Deidara, za dużo naczytałaś się fantazji wyssanych z palca i teraz sie boisz :) Jeśli nie masz złych zamiarów to nic nie ma prawa Ci zrobić w oobe krzywdy

Spyro potwierdzam... ja też naczytałem się na ten temat za dużo i skutki też były (każdy dźwięk jaki usłyszałem podczas schodzenia w trans stawał się bardzo głośny i straszył mnie;/.

Mam nadzieję że pomogło to innym osobą

________________________________________________________________________________
_____
POZDRAWIAM

+Quote Post
Franky
post 22.01.2009 - 17:32
Post #63

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

CYTAT(Guru69 @ 22.01.2009 - 15:11) *
Jesteś nowa na forum i chyba działów nie przeglądałaś... jest dział o LD, mentalce, oobe... itp.

Względy religijne... następna osoba, która boi się oobe, nie bój się nie ma to wpływu na Twoją wiarę ani nie jest to grzech.
To że strona jest zatytułowana oobe.pl to nie znaczy że jest tu tylko temat o oobe.

________________________________________________________________________________
_____
POZDRAWIAM

Przeglądałam i wiem co tam jest. Chodzi mi o to, że pytania do faq mało dotyczą OOBE, bardziej LD.

A co do religii to nie chodzi o to, że boje się OOBE, albo, że boję się o moją wiarę czy, że popełnię grzech.
Mi to wisi, bo mam "własną" wiarę. Chodzi o to, że w faq należy umieścić najczęściej pojawiające się pytania. I myślę, że takie dotyczące religii będzie odpowiednie.

Aha, w wierze katolickiej OOBE jest grzechem.

+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park