oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj
4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Stworzenie Faq
Drag0n
post 10.10.2007 - 17:50
Post #22

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

...pewnie... jest aż 59 ciał... albo i więcej :)
Go to the top of the page

+Quote Post
krzysztof
post 12.10.2007 - 11:42
Post #23

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 27

Notatnik

CYTAT(krzysztof @ 05.10.2007 - 15:37) *
Wniosek: nalezaloby zatem uzupelnic definicje i napisac ze OBE zaczyna sie w momencie wyjscia poza OSPUO (czyli wyjscia z LD).

Moj "dowod", czyli potwierdzona obserwacja mojego ojca spiacego fizycznie w drugim pokoju dokonala sie w "trybie ograniczonej swobody" czyli w drugim ciele, nie trzecim. Nie dokonalo sie to w OSPUO i nie w LD.

Zakladajac oczywiscie duza wiarygodnosc moich notatek :)

+Quote Post
Raziel
post 16.10.2007 - 23:12
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 15

Notatnik

Pomyślałem że to mogłoby się tu przydać.
[zaczerpnięte z książki Roberta Monroe cz.2 "Dalekie Podróże". Na pytania odpowiada Monroe]

PYTANIE: JAK ODRÓŻNIĆ PRZEŻYCIE POZA CIAŁEM OD ZWYKŁEGO SNU?

Większość osób stwierdziwszy, że przeżycie poza ciałem to nic innego jak zjawisko przypominające “sen na jawie" zapomina, że spotkało je coś takiego. Tymczasem różnica między stanem OOBE a snem jest dość istotna. Podczas snu człowiek zdaje sobie sprawę, że śpi; poza tym może wpływać na jego przebieg – na to, co się podczas niego wydarza i na biorących w nim udział ludzi.
Natomiast osoba w stanie OOBE ma świadomość jedynie zbliżoną do normalnej. Odbiera niemal wszystkie wrażenia zmysłowe. A więc może “widzieć", “słyszeć", “dotykać" czegoś; najsłabiej pracują wówczas zmysły smaku i węchu. Tego wszystkiego doświadcza przebywając w mniejszej lub większej odległości od ciała, często w pozycji niemożliwej do przyjęcia przez ciało fizyczne, np. unosząc się pod sufitem. Przy eksterioryzacjach o większym zasięgu zdarza się, że ciało energetyczne człowieka znajduje się powiedzmy w Paryżu, podczas gdy ciało fizyczne pozostaje w Nowym Jorku. Przebywając poza ciałem możesz obserwować wszystko co się wokół ciebie dzieje, ale nie masz wpływu na przebieg wydarzeń. Jeśli chcesz, możesz po powrocie do ciała fizycznego sprawdzić, czy to co “widziałeś" pokrywa się z rzeczywistością. Nie możesz w najmniejszym nawet stopniu uczestniczyć w fizycznym życiu ponieważ nie jesteś “fizyczny". Zasadnicza różnica pomiędzy snem a stanem OOBE polega na tym, że doświadczenia podczas wędrówek poza ciałem są tak samo realne jak nasza materialna rzeczywistość.

PYTANIE: CZY KAŻDY MOŻE WYCHODZIĆ Z CIAŁA?

Z badań prowadzonych na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat wynika, że około 25% dorosłych ludzi pamięta przynajmniej jedno spontaniczne wyjście z ciała. Wiele osób uświadomiło sobie, że przeżyło coś takiego dopiero po opisaniu im zjawiska OOBE. Jak już mówiłem wcześniej ustaliliśmy, że każdy z nas osiąga w sposób naturalny stan OOBE wówczas, gdy jest pod działaniem fal delta lub podczas fazy snu głębokiego. A więc postaraj się zapamiętywać swoje conocne wędrówki poza ciałem. Poza tym jesteśmy przekonani o tym, że każdy po odpowiednim przygotowaniu psychologicznym i/lub filozoficznym, może osiągać stany OOBE w sposób świadomy.

PYTANIE: CZY WYCHODZENIE Z CIAŁA MOŻE ZASZKODZIĆ? CZY MOŻNA OD TEGO UMRZEĆ?

Po dwudziestu pięciu latach osobistych doświadczeń w zakresie eksterioryzacji i prowadzonych nad tym zjawiskiem badań stwierdzam, że nie wyrządzają one człowiekowi żadnej szkody. Nie natknąłem się na ani jeden dowód, który mógłby potwierdzić przypuszczenie o ich szkodliwości. Nie mam również najmniejszych wątpliwości co do tego, że stany OOBE nie wpływają niekorzystnie na naszą psychikę. Natomiast dzięki doświadczeniom poza ciałem zmienia się nasz system wierzeń, często przeżywamy w związku z tym wstrząs, więc należy podchodzić do tego z rozwagą. Przebywanie poza ciałem nie szkodzi naszemu układowi fizjologicznemu i nie powoduje utraty energii.

PYTANIE: CZY NARKOTYKI, ALKOHOL LUB LEKARSTWA MOGĄ SPOWODOWAĆ POWSTANIE OOBE?

Wiele danych przemawia za tym, że środki halucynogenne mogą powodować spontaniczne OOBE. Nie przeprowadzono dostatecznych badań nad wpływem narkotyków na powstawanie tego typu stanów. Alkohol jako środek uspokajający nie przyczynia się do wychodzenia z ciała, a już na pewno nie sprzyja zachowaniu pamięci o takim wydarzeniu. Istnieją przypuszczenia, że leki znieczulające wywołują głębokie stany OOBE. Przemawiają za tym doniesienia lekarzy anestezjologów oraz badania polegające na eksperymentalnym podawaniu środków anestezjologicznych nie zagrażających zdrowiu.

PYTANIE: CZY ZJAWISKO OOBE PODOBNE JEST DO DOŚWIADCZEŃ OKREŚLANYCH PRZEZ WIELU AUTORÓW JAKO “PRZEŻYCIE Z POGRANICZA ŚMIERCI"?

Tak, bardzo podobne. Powiem więcej – zjawiska te są dokładnie tym samym. Większość elementów opisanych przez osoby będące w stanie bliskim śmierci powtórzyło się w relacjach osób poddających się dźwiękom Hemi-Sync w naszym laboratorium. Różnica polega na sposobie odbioru tych wydarzeń i na sytuacji w jakiej się odbywają. Przeżycie poza ciałem jest tym samym stanem co doświadczenie stanu na granicy umierania tyle, że widzianym z innej perspektywy dzięki możliwości obiektywnej obserwacji wskutek braku lęku i napięcia.

PYTANIE: PODCZAS PRÓB OSIĄGNIĘCIA STANU OOBE ODCZUWAM BÓL GŁOWY I INNYCH CZĘŚCI CIAŁA. CO TO ZNACZY?

Przypadłości tego typu przeważnie oznaczają nieuświadomione lęki i niepokoje. Powinieneś zdać sobie z nich sprawę przed przystąpieniem do eksterioryzacji. Jeśli zrozumiesz powód każdego z nich na tym poziomie świadomości, na którym one istnieją, a potem odrzucisz towarzyszącą mu emocję, znikną owe fizyczne objawy.

PYTANIE: CZY MOŻNA PRZEZ POMYŁKĘ WRÓCIĆ NIE DO SWOJEGO CIAŁA?

Słowo można już sugeruje taką ewentualność. Tak, zdarzają się takie przypadki, sam tego doświadczyłem na początku. Inna sprawa, że nie wiadomo jak są częste. Człowiekowi żyjącemu we współczesnym cywilizowanym świecie trudno jest nawet przypuścić istnienie takiej możliwości. Zajęcie przez pomyłkę cudzego ciała nie zdarzyło się ani żadnemu z naszych eksperymentatorów, ani nikomu, kto brał udział w prowadzonych przez nas kursach. Aby zapewnić sobie powrót do właściwego ciała używamy prostego sposobu. Otóż jeśli musisz nagle przerwać OOBE, wystarczy, że pomyślisz o jakiejś części swego fizycznego ciała – na przykład o dużym palcu prawej nogi – a następnie spróbujesz nim poruszyć. Rezultat będzie natychmiastowy. Ponieważ nie słyszałem o innych przypadkach zajęcia “cudzego" ciała poza tymi, które przytrafiły mi się osobiście na początku moich eksterioryzacji, podejrzewam, że coś takiego może spotkać osobę nie mającą w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. A więc jeśli jesteś nowicjuszem, zapamiętaj sobie hasło: “poruszyć palcem". Zaoszczędzi ci to wielu kłopotów i strachu.

PYTANIE: CZY PRZEBYWAJĄC POZA CIAŁEM SPOTKAŁ PAN JAKIEŚ ZWIERZĘTA? CZY MÓGŁ SIĘ PAN Z NIMI POROZUMIEĆ?

Jedynymi zwierzętami, na które natknąłem się podczas moich eksterioryzacji były nasze domowe koty. One również mają drugie ciało, które można zauważyć wówczas, gdy śpią. Niedawno spotkało mnie coś interesującego. Podczas odłączania się od ciała zauważyłem trzy siedzące i spokojnie obserwujące mnie koty. Kiedy się z nimi przywitałem, ze zdumieniem stwierdziłem, że są to nasze ulubione koty, zmarłe fizycznie na przestrzeni trzech ostatnich lat. Teraz, gdy patrzę na to wydarzenie z perspektywy czasu, nie mogę zrozumieć dlaczego byłem wówczas zaskoczony.

PYTANIE: CZY SNY O LATANIU NALEŻĄ DO ZJAWISK OOBE?

Uważamy, że sny, w których się lata to przeważnie racjonalizacja stanów OOBE – zjawiska nie akceptowanego przez świadomy umysł człowieka. Późniejsze badania dostarczyły nam danych, na podstawie których można przypuszczać, iż do tej samej kategorii należą sny o wysiadaniu z samochodu bądź sny o spadaniu. Czy nigdy nie przyśniło ci się, że zapomniałeś gdzie zaparkowałeś swój samochód? Natomiast jeśli śni ci się, że spadasz, może to również oznaczać, iż powoli wracasz do ciała fizycznego.

PYTANIE: NA CZYM POLEGA RÓŻNICA MIĘDZY ZDALNYM WIDZENIEM A STANEM OOBE?

Zdalne widzenie, czy też inaczej mówiąc zdolność “widzenia" wydarzeń rozgrywających się w innym miejscu niż to, w którym się znajdujemy, można osiągnąć dzięki odpowiednim ćwiczeniom świadomości przy “widzeniu na odległość". Gdy pozostajemy w ciele fizycznym, wykorzystywany jest jeden rodzaj percepcji – postrzeganie wzrokowe. Natomiast OOBE uruchamia również inne formy percepcji. Przebywając poza ciałem nie mamy świadomości ciała fizycznego, gdyż jesteśmy od niego uwolnieni. To są dwie najważniejsze, choć nie jedyne różnice między OOBE a zdalnym widzeniem.

PYTANIE: CZY MOŻNA WYWOŁAĆ OOBE PRZY POMOCY HIPNOZY?

Istnieje kilka doniesień o tego typu wypadkach, a więc jest to możliwe. My osobiście nie mamy takich doświadczeń. Słabe strony tej techniki polegają naszym zdaniem na tym, że uzyskanego tą drogą OOBE nie doświadcza się w sposób świadomy, co jest bardzo istotne dla tego procesu.

PYTANIE: CO ZROBIĆ W PRZYPADKU, GDY WEJDZIE SIĘ W STAN OOBE PODCZAS WYKONYWANIA JAKIEJŚ CODZIENNEJ CZYNNOŚCI, POWIEDZMY PODCZAS PROWADZENIA SAMOCHODU?

Wówczas trzeba jak najszybciej powrócić do ciała fizycznego, używając metody, którą opisałem wcześniej. Mnie osobiście nie przytrafiło się nic takiego, ale wiem, że niekiedy się to zdarza.

PYTANIE: CZY PODCZAS PRZEBYWANIA POZA CIAŁEM ŁATWIEJ JEST PODRÓŻOWAĆ DO MIEJSCA CZY DO OSOBY?

Zazwyczaj do osoby; szczególnie, gdy się jest z nią związanym emocjonalnie. Niektórzy ludzie mogą podróżować do miejsca, ale wymaga to wyraźnie określonego “adresu" czy też identu.

PYTANIE: JAK ROZPOZNAĆ CZY ISTOTA, KTÓRĄ SPOTYKAMY PODCZAS OOBE, JEST NAM ŻYCZLIWA CZY NIEPRZYCHYLNA?

Na to pytanie trudno jest udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Często zdarza się, że podczas podróży poza ciałem spotykamy jakąś istotę energetyczną, którą uważamy za przychylnie bądź wrogo do nas nastawioną. Tymczasem jest to projekcja naszej świadomości, gdyż naprawdę mamy do czynienia z czystą energią, nie kierującą uwagi pod niczyim adresem. Identyczny przypadek zachodzi wówczas, gdy uderzająca o brzeg fala sprawia na nas przerażające wrażenie. Natomiast owa wzburzona fala nic nie wie o naszym istnieniu i nie zwraca na nas najmniejszej uwagi. A więc to tylko nasz strach przed nieznaną potęgą czyni ją w naszych oczach groźną i niebezpieczną. Takich sytuacji jak opisane powyżej można uniknąć jeśli świadomie ograniczy się swoją “energię wejściową" i wykorzysta wyłącznie te częstotliwości, które pozwolą nam nawiązać kontakt z innymi energiami. Gdyby pojawiły się jakieś kłopoty, najlepiej będzie odsunąć je od siebie, a w najgorszym wypadku wrócić do ciała fizycznego. Inaczej mówiąc: kiedy spotkasz jakieś istoty, pozdrów je i spróbuj się z nimi jakoś porozumieć.

PYTANIE: CZY BĘDĄC W STANIE OOBE MOŻNA PORUSZAĆ SIĘ W CZASIE?

Oczywiście. Prawdziwe OOBE jest stanem świadomości nie związanym z czasoprzestrzenią. Jednakże poruszanie się w czasie z wielu powodów nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Najważniejsze, aby użyć właściwego “identu" pozwalającego wrócić do miejsca, z którego się wyruszyło. Taki ident musi zawierać dokładne określenie zarówno miejsca, jak i czasu. Zanim zabierzesz się do dłuższych podróży w czasie, poćwicz te krótsze.

PYTANIE: JAKĄ MAM “POSTAĆ" PODCZAS OOBE?

Wyobraź sobie swoje niefizyczne ciało jako bezkształtną, galaretowatą substancję. Ciało energetyczne zachowując “pamięć" ciała fizycznego, przybiera niemal taką samą postać jak ono, ale im bardziej jest oddalone od ciała fizycznego, tym mniej o nim “pamięta". To samo dotyczy oddalenia w czasie. Jeśli pozostawi mu się zupełną swobodę działania, może stać się kulą, łzą, chmurką lub po prostu kropelką. Zmiana formy następuje zaraz po oddzieleniu się od drugiego ciała, wówczas gdy stajesz się rozrzedzoną energią. Jeśli zechcesz, może “wyrosnąć" ci ręka lub ramię.

PYTANIE: CO MOŻE PAN POWIEDZIEĆ O REINKARNACJI? CZY POSZCZEGÓLNE WCIELENIA NASTĘPUJĄ PO SOBIE W CZASIE, CZY TEŻ ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNOCZEŚNIE?

Przede wszystkim należy powiedzieć, że nie w następstwie czasowym. Nie jest wykluczone, że rzeczywiście odbywają się w tym samym czasie. Wszystko zależy od tego, kto jest “obserwatorem".

PYTANIE: CZY MÓGŁBY PAN POWIEDZIEĆ CZYM JEST DOBRO I ZŁO?

Dobro i zło istnieją wyłącznie w umyśle obserwatora. Są wynikiem jego ignorancji i braku zrozumienia oraz widzenia rzeczy w niewłaściwym świetle.

PYTANIE: CZY SPOŻYWANIE PEWNYCH POKARMÓW, PICIE KAWY, PALENIE ETC. PRZYŚPIESZAJĄ LUB HAMUJĄ POWSTAWANIE STANÓW OOBE?

Nie ma żadnej zależności między wymienionymi przez pana czynnikami, a powstawaniem OOBE. Mówię to wyłącznie na podstawie doświadczeń naszych eksperymentatorów z laboratorium i osób uczestniczących w prowadzonych przez nas kursach. Natomiast nic mi nie wiadomo o innych poważniejszych badaniach nad eksterioryzacją. Jednak najlepiej zachować we wszystkim umiar.

PYTANIE: CZY JEDNA OSOBA MOŻE PROWADZIĆ W TYM SAMYM CZASIE DWA ŻYCIA?

Pytaliśmy o to naszych niefizycznych przyjaciół. Odpowiedzieli, że takie przypadki są nie tylko możliwe, ale zdarzają się często. Nie wiemy dlaczego tak się dzieje. Nie mamy na ten temat żadnych informacji, jedynie mnie podano miejsce mojego “drugiego życia" oraz imię, które tam noszę – ale nie miałem czasu, czy też raczej odwagi, by to sprawdzić.

+Quote Post
kater
post 17.10.2007 - 01:42
Post #25

OBE maniak 15
Punkty prestiżu: 11

a ja mam pytanie dziwne i prosze o odp. załóżmy...:) że po smierci inkarnujemy. ok mija na ziemi czas... i go się odczówa, po śmierci nie ma czasu, ale będzie mijało coś.. zdobywanie doświadczeń i ciągle inne przezycia i nazwijmy go czasem jednak.ok mamy 14, umieram i załóżmy że po smierci mam inkarnować i pyt 1. czy to odemnie bedzie zalezeć czy inkarnuje 2 ile czasu minie do kolejnej inkarnacji tzn. czasu w naszym ziemskim mniemaniu, 3 czy mozna się jakoś przeciwstawić inkarnowaniu? 4 czy moge sobie wybrać ciało do inkarnacji . No chyba tyle, ale najważniejsze czy sam sobie władam swoim umysłem i czy mam wolną wolę w 100% po smierci czyli robie co chce bo tak w to "wierze" czy jednak musze odnaleźć dysk i "poświęcić się dla moich ja i do nich dołączyć i się z nimi złączyć? wiem, że to będzie konieczne kiedyś do przejścia dalej ale czy sam moge wybrać czas czy jakieś przyciąganie bez mojej woli mnie wciągnie albo w jakieś ciało na ziemi albo do dysku?? no Zajecham jakąś inteligentną energie, która namówiła mnie do zabawy w Ziemskie zycie zamiast ją tylko obserwować i uczyć się na doświadczeniach innych bez "penetracji"... no to chyba allchodzi mi o to czy po smierci mam w 100% wolną wolę??

+Quote Post
Raziel
post 17.10.2007 - 10:01
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 15

Notatnik

Jeśli chodzi o wolną wolę to moim zdaniem tak, po śmierci ma się 100% wolną wolę i nikt ci tam nie może niczego narzucić. Może ja przytoczę fragment z książki Monroe`a który po części odpowiada na twoje pytania. Jest całkiem sensownym wyjaśnieniem procesu reinkarnacji i zgadza się z moimi odczuciami w tej sprawie.

CYTAT
"(...)Proces intensywnego uczenia się wymaga również wymazania czy też zatarcia wcześniejszych doświadczeń, zdobytych zarówno podczas poprzednich inkarnacji ziemskich, jak i życia w innych systemach rzeczywistości po to, by nie przeszkadzały one w realizowaniu obecnej egzystencji. Nie należy jednak zapominać, że wymazanie z pamięci danych o poprzednich istnieniach dokonuje się wyłącznie na poziomie fizycznej świadomości jednostki, która przystaje na podyktowane jej warunki. Pamięć o minionych doświadczeniach pozostaje w esencji formy energetycznej. Człowiek, który się rodzi, ma je zakodowane w podświadomości. To, co powiedzieliśmy, jest bardzo ważne, gdyż wcześniej uzyskane doświadczenia lub dowody mogą stanowić zasadniczy motyw działalności danej istoty na planie ziemskim. Kiedy już istota podejmie decyzję co do wcielenia i zaakceptuje proponowane jej warunki, musi wybrać taki “punkt wejścia", który ze względu na czynniki genetyczne, środowiskowe, społeczne, polityczne i ekonomiczne mógłby umożliwić jej – choć nie zapewnić w stu procentach – realizację zamierzonego celu. Jednak często się zdarza, że nie wszystkie warunki, które są akurat dostępne, będą się nadawały do realizacji danego celu. Mimo to wiele istot decyduje się zejść na Ziemię i inkarnować jako ludzie mając tylko nadzieję, że mimo tych nie sprzyjających okoliczności osiągną jednak to, co sobie zaplanowały. Czasem pojawia się tyle przeciwności, że po prostu nęci chęć zmierzenia się, by tak rzec, z tymi niedogodnymi warunkami lub rodzi się pragnienie, by je zmienić przez odpowiednie myślenie i działanie. Niektórzy podejmują taki trud, inni zaś nie.

Zdarza się również, że popyt na określone warunki wejścia znacznie przekracza podaż. Wobec tego wiele istot zmęczonych długim oczekiwaniem decyduje się na inkarnację, która ich wymagania co do warunków życia na Ziemi spełnia choćby w minimalnym stopniu."

+Quote Post
Guest_OBE Maniak_*
post 19.10.2007 - 21:08
Post #27

Guests
Punkty prestiżu:

.

+Quote Post
ldkiler
post 19.10.2007 - 21:25
Post #28

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Notatnik

Darek przeleciałeś w astralu jakąś znaną, bardzo znaną aktorkę/piosenkarkę/gwiazdę show, bo o ile wiem to zgwałciłeś tam jakąś aktorkę, ale oprócz niej?

PS. Sorki jak w złym miejscu napisałem

+Quote Post
Guest_OBE Maniak_*
post 19.10.2007 - 21:38
Post #29

Guests
Punkty prestiżu:

.

+Quote Post
Guest_Artur_flyer_*
post 20.10.2007 - 09:51
Post #30

Guests
Punkty prestiżu:

Darek jak to jest, ekhmm, że tak powiem z tym Bogiem?
Czy składają się na niego wszystkie mtj-ty, czy w ogóle istnieje jakaś największa istota, a może nie ma rzeczy największej (jeżeli wszechświat jest nieskończony), czyli wniosek taki że nie ma Boga.
Wiem, wiem, to pytanie z cyklu na które nie ma odpowiedzi, ale wiem, że na pewno miałeś jakieś doświadczenia związane z tym zagadnieniem.

+Quote Post
ldkiler
post 20.10.2007 - 14:40
Post #31

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jeszcze jedno pytanko mam.

Czy w astralu gdyby spotkało się np. chińczyka można by z nim normalnie pogadać? tzn czy rozumiało by się to co on mówi?

+Quote Post
Guest_plantator_*
post 20.10.2007 - 17:07
Post #32

Guests
Punkty prestiżu:

---

+Quote Post
Guest_mind trainee_*
post 20.10.2007 - 20:30
Post #33

Guests
Punkty prestiżu:

1) Co jest za Zgramadzeniem (Focus 34/35)?
2) Czy miałeś kontakt z obcymi cywilizacjami, tzn. czy rozmawiałeś z jakimiś przedstawicielami innych systemów energetycznych?
3) Na czym polega różnica między OBE, a udawaniem się do np. Focusa 21 lub wyższego za pomocą Gateway Experience?
4) Czy miałeś kontakt z "pracownikami" Focusa 27?
5) W jaki sposób i w jakich okolicznościach produkujemy Lusz?
6) Czy częste wzywanie MTJ-ta do pomocy może skutkować w wyczerpaniu energii? (Kiedyś pisałeś, że MTJ jest naszym zbiornikiem Luszu)

+Quote Post
MetaPsyche
post 20.10.2007 - 20:41
Post #34

Niepoprawny racjonalista
Punkty prestiżu: 50

Notatnik

CYTAT(mind trainee @ 20.10.2007 - 21:30) *
4) Czy miałeś kontakt z "pracownikami" Focusa 27?

1. Czy miałeś kontakt z "pracownikami" ZUSu ??

UPDATE
PS.
Oczywiście po drugiej stronie??

+Quote Post
ldkiler
post 21.10.2007 - 14:34
Post #35

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Aha jeszcze jedno pytanko :D

Jak to tam jest z dobrem i złem? Bo czytałem coś o larwach, wampirach astralnych. No i jak są to jak je pokonać? Wysłać dawkę miłości?

+Quote Post
Ferenczy
post 31.10.2007 - 20:00
Post #36

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 7

Notatnik

zmieniam swoj post

Wedlug mnie OOBE jest niebezpieczna dla ludzi o slabej psychice co sobie wmawiaja ze umra jak wyjda albo zamienia sie w rosline wiec chyba tym powinni sie interesowac i praktykowac ludzie o troche mocniejszej psychice?? juz sam nie wiem ale powiedzcie jak wy uwarzacie

+Quote Post
sonic3
post 01.11.2007 - 20:03
Post #37

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 77

Notatnik

@Ferenczy oni nie rozumieją pewnej zasady, która obowiązuje tutaj mianowicie prawa przyciągania. Pokaż im film The Secret, który świetnie przedstawia owe prawo i możesz im przekazać, że póki będą chcieli wracać do CF to będzie to natychmiastowe, natomiast prawo to nie działa na zasadzie akcja-reakcja więc jeżeli będą chcieli nie wracać już do CF nie będzie to od razu możliwe. Nie wiem odnoszę wrażenie, że niektórzy traktują OOBE jak rodzaj sportu nie doceniają tego zjawiska i korzyści jakie z niego płyną.

zmieniłeś posta, chodzi mi o osoby które opisywałeś!

+Quote Post
Ferenczy
post 02.11.2007 - 08:38
Post #38

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 7

Notatnik

thx:D moze to im da cos do myslenia :D

+Quote Post
twistoid
post 02.11.2007 - 13:38
Post #39

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Dołączam sie do pytań mind trainee.Bardzo ciekawe.:)

+Quote Post
Guest_OBE Maniak_*
post 11.11.2007 - 18:02
Post #40

Guests
Punkty prestiżu:

.

+Quote Post
fioletowy kruk
post 23.11.2007 - 15:17
Post #41

Znajomy Rodziny

Drogi ''raziel''odp na Twoje pytanie dotyczace ''czy kazdy moze wychodzic z ciala''ja twardo twierdze ze tak dla mnie nie ma ludzi zdolnych i mniej zdolnych.Oczywiscie sa ludzie obdarzeni darami ale to sie wiarze z tym ze w innej dzidzinie całkowicie leżysz jeśli z jednej jestes najlepszy:]Ale wracajac do tematu,tak kazdy moze wychodzic z ciała tylko jednym to szypciej przychodzi a innym wolniej to tylko kwestja dobrej woli i zapału do pracy!Jesli człowiek popracuje ostro nad oobe to napewno mu sie uda.Zapewniam Cię!Pozdrawiam fioletowy kruk

+Quote Post
Kronopio
post 23.11.2007 - 15:26
Post #42

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

Innymi słowy:"Człowiek ma cały potencjał, którego potrzebuje"

PS
widzę, że niedługo bedziemy miec cały "fioletowy zwierzyniec";)

+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park