oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Ld>oobe
Maly_Bubu
post 28.11.2018 - 20:44
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Hejka
Chciałbym się dowiedzieć jak wykorzystać świadomy sen do wyjścia z ciała. Słyszałem, że jak osiągnie się taki stan to bardzo łatwo już później osiągnąć też oobe. Ostatniej nocy przytrafił mi się właśnie świadomy sen. Tak z nikąd, często miewam swiadome sny.Treść snu była nie ważna, ważne było to, że znajdowałem się tam na pewnej wysokości. Postanowiłem skoczyć w przepaść a następnie wyobrażać sobie jak moja dusza wychodzi z ciała. I chyba mi się udało, widziałem siebie z perspektywy, ale tylko przez chwile, bo udało mi się wyjść chyba połowicznie. Jak próbowałem gdzieś poleciec to czułem, że druga połowa ciała mnie blokuje tzn nie pozwala mi się odczepić. Coś co zakodowałem to to, że na ścianie namalowany na szaro był mężczyzna po 40stce, a nad moim ciałem latały oczy (?????) Te czynniki mogłyby podważać, czy to faktycznke było oobe.
Okej, więc mam kilka pytań: czy opisane wydarzenie to faktycznie oobe? i czy technik którą stosuje jest dobra, czy może mi coś polecicie? Aaa no i co znaczyły te oczy i obraz?
Go to the top of the page

+Quote Post
MarcinM
post 28.11.2018 - 23:06
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 139

Notatnik

wskocz do jakiejs wody albo lustra, albo wbij sie w ziemię. wrzuci cie w paraliz. zrób to dosc mocno ale nie za mocno bo sie obudzisz
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park